OBTIZNOST INFERNA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
cepi
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:CEPI*2855
OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od cepi » 31.05.2012, 22:47 hod.

TO SE NEDA HRAT NONSTOP INSTANT KILL A NAZBIRAT TY GOLDY NA GEER TO JE TAKY IMPOSIBLE SNAD JEN NARVAT TAK 5LITRU DO REAL MONEY AH A PAK TO PUDE :) :) :) :) :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od DeathHero » 31.05.2012, 22:50 hod.

skus hrat v parte ;)
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Wolfchant
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Wolfchant » 31.05.2012, 22:56 hod.

No v Partě je to ještě horši act 1 mam za sebou s kamošem ale act 2 během minuty IK ceny na AH jsou šileny takže fakt nevim co s tim

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Trhanec » 31.05.2012, 23:00 hod.

farmit act 1?

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Siddhártha » 31.05.2012, 23:04 hod.

Běž hrát tetris

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Programos » 31.05.2012, 23:23 hod.

Brečící topic, teď za DH progressuju třetí akt. Začátek je v cajku ale neumím si představit lashery cestou k poslednímu Q. Přesně tohle jsem očekával, že děti co neumí hrát začnou brečet na fórech, přesně to blizz zamýšlel a povedlo se. Blizzarde, děkuji, you made my day.

EDIT:
Btw zkus si vypnout capslock.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od sklb » 31.05.2012, 23:27 hod.

Programos píše:Brečící topic, teď za DH progressuju třetí akt. Začátek je v cajku ale neumím si představit lashery cestou k poslednímu Q. Přesně tohle jsem očekával, že děti co neumí hrát začnou brečet na fórech, přesně to blizz zamýšlel a povedlo se. Blizzarde, děkuji, you made my day.

EDIT:
Btw zkus si vypnout capslock.
Najvacsia obtiaznost je bez tak ukryta v login obrazovke. Vsetko ostatne je uz len o equipe :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Deef » 01.06.2012, 00:58 hod.

Moj pripad : Naexpil 60, inferno kapal u zombikoch, farmil hell , daval zombikov zomieral pri elitach , farmil hell , pomaly som zacal davat elity, farmil hell , daval som po leorica etc. Proste bud auction house alebo farmit nic ine ti neostava :) Ja som sa po tyzdni farmenia act 1 inferno dostal do act 2 kde to zase nedavam takze este si ten act 1 aspon tyzden pofarmim :D

Uživatelský avatar
Ravenwolf
Fallen Shaman
Příspěvky:66

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Ravenwolf » 01.06.2012, 03:39 hod.

Hrači s mublu SIlverhound a CallmeLG nedavno zabili Diabla na infermu :-) takže to jde i bez real money ;-)
Bratři naše činy v životě se odrazí ve věčnosti!

Postavy
Softcore:
Raven - barbar lvl 70(67+)

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Still-Alive » 01.06.2012, 05:46 hod.

Samozřejměže to jde bez RM, když ještě RMAH není spuštěný :)

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od DURiN » 01.06.2012, 05:51 hod.

My povezte jak zabijite ty malí žabky v 1aktu. Oni jsou asi tak 20x rychlejší než já mají každou chvíli imunitu. Nelze jim utéci ikdyž použijete všechny ability. Já je pomalu zabil asi 30x umřel u toho to je proste nemožný kiting tady už není zábavnost ale nasrání jenom.

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Černý vlk » 01.06.2012, 06:18 hod.

Inferno je výzva. NEMÁ to být snadné. Dneska většina lidí chce mít všechno pohodlné a jednoduché (škola, práce). Bez tlaku není evoluce ;)

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od DURiN » 01.06.2012, 06:38 hod.

Ale tady nejde o obtížnost jak o nesmyslnost. Kdyby nebyli třeba CD a člověk mohl dělat komba a brutalní skill. A ne že je to 10x rychlejší zabije to na jednu ránu jsou imuní proti všemu mají na sobě štíty jak Protossové nebo goaldská mateřská lod a hurá na ně. Obrané abality jsou kničemu po nerfnutí GL a HF DH a Wiz.

Hlavně me to nepřijde ani zábavný takovi styl hraní 30x umřu a pokaždé mu uberu trochu života nakonec ho takhle zabiju.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Rakiii » 01.06.2012, 06:54 hod.

Nikdo vás nenutí inferno hrát ... mělo to být endgame. Nicméně obtížnost je dost nevyvážená. Většina champ/rare je tužších než koncoví bosové ap.

Seip
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Seip » 01.06.2012, 07:07 hod.

Já jsem naopak z obtížnosti inferna hodně sklamaný. Tajně jsem doufal, že budu muset farmit týdny nebo měsíce hell, aby bylo možné jít na inferno. A nic. Ale jsem jenom v 2. aktu, třeba 3. a 4. bude obtížnější.

burrzoust
Fallen Shaman
Příspěvky:92
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BurrZoust#2804

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od burrzoust » 01.06.2012, 07:10 hod.

Inferno je zatím pro mě "správně tuhé" :) Včera jsme ve dvou dokončili I act :) Wizz a Monk. Neskipovali jsme žádnou grupu elitek a to mě těší nejvíc. Uvidíme, co přinese act II :)
My BNet profile
SC - all classes deleted ... SC is nonsense :D
HC - all classes +60lvl :)
... HC inferno Diablo is dead ... 1.0.4
Obrázek

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od DURiN » 01.06.2012, 07:14 hod.

Ty jo na ty keci typu nemusíte to hrát nebo používat nikdo vás nenutí jsem už dost alergický. Jde o to že je to nevyvážený a zábavnost nikde. Kdyby to byli epické boje a ne když nejde kiting jsou imuní proti všemu jsou rychlejší jsou odolní CC. Hráč ma retardovaný skilli na CD takže nemožnost nějakých luxusních komb při dlouhém boji.

Myslím typu zrmrazis bojujes teleportujes bojujes zmrazis bojuejs teleportujes bojujes a taková epická bitva kde rozhoduje Skill. A ne že já se teleportuji od do mě půl kilometru řachne a ja jsem tuhej oni seknou ja z toho uteču a stejně to chytnu teleportuju se jednou on je tam dříve než já a já mam 15s CD.

Dodělat se to nějak dá ale kde je zabavnost spíše je to umorné.

burrzoust
Fallen Shaman
Příspěvky:92
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BurrZoust#2804

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od burrzoust » 01.06.2012, 07:18 hod.

řekl bych, že jsem si užil epických bitev včera v act I :) Přesně jak píšeš, mělo to šťávu, já monkem tankoval, healoval, oslepoval, utíkal, doháněl ... a samosebou bušil :D Wizz je rozdrbával z bezpečné vzdálenosti, což ale přestalo platit, když měly elitky schopnost přitahovat ... tam jsme se potrápili, pač wizz byl skoro pokaždé přitažen a IK :)
Jinak Butcher letěl z okna na 4tý pokus :D

Pokud to máš jak píšeš, tak někde je chyba ... ?
My BNet profile
SC - all classes deleted ... SC is nonsense :D
HC - all classes +60lvl :)
... HC inferno Diablo is dead ... 1.0.4
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Quetak » 01.06.2012, 09:03 hod.

DURiN: Jestli nedáváš A1 tak na infernu zatím nemáš co dělat, až budeš mit gear tak se A1 akorát tak zasměješ jaký jsou ty elity easy ať maj jakýkoli vlastnosti. Inferno je o gearu a to blizz sliboval, jsem sakra rád, že je to tak jak je, že každej act je těžší a těžší, obtížnost inferna je přesně taková jakou sem si představoval....blizz říkal...budete umírat, umírat a umírat...a je to tak, tak na co si stěžujete? Na to že blizz splnil co slíbil? Nechápu tohle, jestli si chcete zahrát easy mode běžte hrát hell a plácat se po ramenou jak jste OP že vše drtíte na ránu.

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od pns » 01.06.2012, 09:21 hod.

Quetak píše:DURiN: Jestli nedáváš A1 tak na infernu zatím nemáš co dělat, až budeš mit gear tak se A1 akorát tak zasměješ jaký jsou ty elity easy ať maj jakýkoli vlastnosti. Inferno je o gearu a to blizz sliboval, jsem sakra rád, že je to tak jak je, že každej act je těžší a těžší, obtížnost inferna je přesně taková jakou sem si představoval....blizz říkal...budete umírat, umírat a umírat...a je to tak, tak na co si stěžujete? Na to že blizz splnil co slíbil? Nechápu tohle, jestli si chcete zahrát easy mode běžte hrát hell a plácat se po ramenou jak jste OP že vše drtíte na ránu.
a nemyslis, ze by bylo lepsi kdyz by d3 byla spise o skillu, nez o gearu, nebo alespon 50-50? nafarmit gear umi kazdej debil a pak to projit s jednou rukou v prdeli..

Odpovědět

Zpět na „Obecně“