Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od TristanTzara » 07.06.2012, 15:12 hod.

Série skončila už dávno. Vydáním datadisku Lord of Destruction.

Gastanko
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cameron#1774

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Gastanko » 07.06.2012, 21:15 hod.

Poprípade ma ešte napadla jedna vec. Niekto tu na fóre raz spomínal nejakého draka kt. je mocnejší než diablo. Ale nikde som nenašiel o tom info. Poprípade ma ešte napadá, že v datáči by mohol byť spomenutý aj Malpheel (neviem či meno toho anjela píšem dobre). V Diable 3 sa ani nespomína.

maestro
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maestro#1434
Bydliště:Praha

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od maestro » 09.06.2012, 12:10 hod.

Konflikt mezi high heavens a burning hells je věčný, když by zvítězilo peklo, vedlo by to k zániku celého světa a naopak také, takže to neskončí ani datadiskem D3 :-)

Jinak souhlasím s názory co se objevují výše, že Diablo, mohl být tužší a použít schopnosti všech ďáblů, které pohltil se soulstone.

K příběhu, doporučuji přešíst knihy Diablo Válka hříchu
http://www.fantasyplanet.cz/clanek/rich ... a-hrichu-1

Za mě má příběh 1+ :-)

Jestli si všímnete, tak myslím že v aktu 4 se jeden z archandělů zmiňuje o jediném mocnějším Nephalem než jsme mi ve hře, je to právě Uldyssian z knihy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Red Eagle » 09.06.2012, 12:23 hod.

TristanTzara píše:Série skončila už dávno. Vydáním datadisku Lord of Destruction.



Tlieskam ti :))) Krasne a vystizne si to napisal :wave:
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Ghann » 09.06.2012, 14:47 hod.

sklb píše:Ked uz ste tak rozbehli tuto diskusiu. Narazil som pred nedavnom na pre mna dost zaujimavu vec. Konkretne v cinematics diabla 2 pred aktom 4 je diablo, mefisto a "niekto" (ten diablov nasledovac vravi, ze tal rasha, ale to sa mi zda od veci)
Kto to je ?;p
http://www.youtube.com/watch?v=Wq7Y3P9v ... re=related
Ty jo , tolik let jsem D2 hrál ale toto video vidím poprvé :D Uplně mi běhal mráz po zádech , taková atmosféra ! Pecka

Uživatelský avatar
JonasWood
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JonasWood#2675

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od JonasWood » 14.06.2012, 18:31 hod.

No na datadisk mám jednu teorii.
Mohl by se odehrávat v Jungli a hlavní roli by tam mohli mít Zakarumští kněží( jelikož myslim bylo řečeno, že ty sou stále pod nadvládou zla, který tam před těmi 20 lety Mephisto zasel), kteří by za pomocí Adrie našli kámen s dušemi těch sedmi Lordů a oživili by nejsilnějšího z nich mephista.
Vyděl bych to i jako spravedlnost tvrdí, že je Mephisto ze všech Prime evil nejsilnější, ale ve dvojce ste ho zabijeli jako prvního a ke všemu jako nic. :)

Jinak ještě bych neřek, že formálně někdy Diablo bude mít konec. Protože V tamnějšim světě musí bejt zlo i dobro v rovnováze a dokud bude zlo a dobro tak pořád bude nějakej konflikt mezi nima. Takže příběhů je v tomhle ohledu nekonečno spíš se divim, že maj co dávat novýho ve WoWku, kde už všechny velký záporáky pozabijeli.

Dál do budoucnosti bych viděl i něco jako, že se jim podaří vězení Black soulstonu prolomit a začnou řádit na novo. Vždyť i Leah měla ve 3 aktu v jednu chvíli co dělat aby udržela všechnu tu temnou moc vevnitř a na chvilku prosákla. Prostě příběh Diabla se může táhnout do nekonečna jelikož ten vesmír byl už tak navrženej- vlastně něco jako nekonečnej příběh. :)
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Gold Eagle » 15.06.2012, 03:00 hod.

Hmm, D3 příběh spíš vypadá jako uzavřený. Pokud se datadisku vrátí v čase zpět před D1, tak je to vždy ukázka toho, že se příběh vyčerpal a končí. Takže další datadisk by už nebyl. Takhle se vycucal třeba Startrek a i ta pomatenost ztraceni - ale ta asi spíš vyčpěla neustálým opakováním neustálou neurčitostí. Celkově jde teď o zprovoznění RMAH a tím zabezpečit na pár let další příjmy. Protože i děcka jsou schopný zaplatit třeba přes mobil vylepšení postavy ve hře i 9 000 Kč, jak jsem tuhle slyšel. :D

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Ivoš155 » 24.06.2012, 17:47 hod.

Ani bych už další pokračování nechtěl.Docela bych uvítal jen jednoaktový datáč a nazdar.Serie pro mě dospěla zdárně tam kde má končit.Upřimě mě to překvapilo jak je příběh v D3 dobrý.:)Hra mě prostě baví.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od sensation86 » 25.06.2012, 09:09 hod.

Tak jsem si to procetl a priklanim se k nazoru ze to muze byt nekonecny a myslim si ze serii nezakonci ani datacem :-) a nebo zakonci ale za 10let prijdou s necim co zase rozceri vody... K datadisku bych rekl to ze bych si ho predstavoval na 2Acty... Jeden by bylo malo... Nejsou svitky,neni stamia hrdina ma daleko min prace s blbostma takze se to D3 proste prochazi daleko rychleji... Proto bych zvolil 2acty a tuzsi soupere s bossama aby to nebyla hra na 3h... Vzhled aktu nevim bral bych tu dzungly z 2jky ale jinak udelanou :-D a postavicky? nejaky novy? urcite budou ale jaky? pfffff druid mozna a jinak nevim....

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Relic » 25.06.2012, 10:21 hod.

Diablo 1 - Chipped
Diablo II - Flawed
Diablo III - Perfect

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od sklb » 25.06.2012, 10:35 hod.

Relic píše:Diablo 1 - Chipped
Diablo II - Flawed
Diablo III - Perfect
wrong
diablo 1 flawed
diablo 2 perfect
diablo 3 chipped
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Relic » 25.06.2012, 10:47 hod.

ja to hodnotim aktualne... vsetky 3 casti su dobre... v tej dobe ako vysli boli najlepsie... a teraz je naj DIII neviem si predstavit ze by som zase hral DII alebo nedajboze DI

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od smurfiik » 25.06.2012, 10:54 hod.

U predchozich dilu proste funguje faktor nostalgie.
Vetsina z nas hrala D1 a D2 jeste jako dite ci pubertak, takze pri jejich hodnoceni k nim pristupujeme preci jenom jinak (vcetne me:). Na druhou stranu, D3 je uplne novy, pro me zabavny (vubec nevyuzivam AH a RMAH) a chyby, které obsahuje se casem vychytaji (stejne jako D2 prichodem LoD).

A souhlasim s JonasWood, ta teorie mi pripada celkem logicka, uz jen pro to, ze jungle jako jedina se v D3 nevyskytuje..

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Omerta » 25.06.2012, 11:30 hod.

JonasWood píše: Vyděl bych to i jako spravedlnost tvrdí, že je Mephisto ze všech Prime evil nejsilnější, ale ve dvojce ste ho zabijeli jako prvního a ke všemu jako nic. :)

Mef byl nejsilnější uber boss.
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Morbid » 06.08.2012, 04:41 hod.

Čo takto sa dostať portálom do nového sveta a tam kilovať bosa, matku všetkých troch prime evils?

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Wishmaster » 06.08.2012, 21:34 hod.

Tak to by som chcel vidiet tu, z ktorej vysli take potvory ako diablo, mephisto, baal.. :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od dawemorraless » 07.08.2012, 22:25 hod.

já bych se rád mrknul do Swampland ,Dry steps a Westmarch.....beztak Imperiovi rupne v kuli přidá se k temné straně a pude se po něm:) btw nová postava by se mi líbil Sub Zero ve stylu monka :D dát mu tam nějaký ice skills a to by byla mlaskačka:) jako big bad ass jedině Mephisto :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Baglik » 08.08.2012, 08:55 hod.

Zlo nemůže být nikdy úplně poraženo, protože bez zla by nebylo dobro, nemůžete zabít ďábla stejně jako boha.Já bych nejradši uvítal návrat ďábelské trojky (Diablo, Mephisto, Ball)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“