Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Gastanko
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cameron#1774
Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Gastanko » 06.06.2012, 22:51 hod.

Ahojte.
Neviem ako vy ale ja som trošku príbehom sklamaný:) Nevravím, že je zlý ale skôr som očakával niečo iné epickejšie ako je Diablo 2. Neviem možno je to tým, že som 10 rokov hrával diablo 2 a teraz všetko porovnávam. Možno mi chýba Baal a ostatný padúchovia....

Chcel by som vedieť vaše názory ako ste si Diablo 3 predstavovali?? Poprípade či podľa vás bude pokračovať? Ja sa bojím, že ak príde datadick bude to koniec série Diablo......


Budem rád ak sa vyjadríte.....

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od hami » 06.06.2012, 22:54 hod.

já si právě nedokážu představit ten datadisk
jinak k D4 se kdysi vyjadřovali tak, že pokud bude tak bude předcházet ostatním dílům
by mohla bejt celkem psina hrát třeba za Tal Rashu a starat se o uvěznění démonů :)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Gastanko
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cameron#1774

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Gastanko » 06.06.2012, 22:56 hod.

No som na tom podobne....Veď čo by tam bolo? Naháňanie Adrie?? To dúfam nie... Veď je to až trápne, že všetci páni pekla sú mŕtvy... A čo anjeli? Jediná ujma kt. majú je, že Imperiusovy hrabe....

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Alfajk » 06.06.2012, 23:02 hod.

nevim jestli to neni jen padajici zbytek diabla,ale v ty posledni ukazce cosi pada z Raje porad dolu a dolu,diablo uz jakoby shorel a ono to porad pada...vsazim na pokracovani s kamenem dusi + adriou

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od hami » 06.06.2012, 23:05 hod.

mě právě přišlo divný, že jsem sice zabil tu směsici 7 démonů, ale nijak jsem je nezapečetil
to by neměli mít problém se znovu vzpamatovat
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Alfajk » 06.06.2012, 23:08 hod.

vsichni az na diabla jsou zapeceteny

Gastanko
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cameron#1774

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Gastanko » 06.06.2012, 23:30 hod.

Ono to padal Black Soulstone. Ale aj tak ide o to, že to stratilo to mystično ak chápeš.... Neviem to lepšie popísať...

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Madus » 07.06.2012, 08:17 hod.

Gastanko píše: ak príde datadick
>:D >:D >:D
Nie som gramar nazi ale toto je moc :D

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Still-Alive » 07.06.2012, 08:45 hod.

Novotvar :)

Psjok3r
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Psjok3r » 07.06.2012, 10:37 hod.

Datadisk bude ze jo.co tam podle vas bude?? 5 akt a Ball?nebo?

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Still-Alive » 07.06.2012, 11:00 hod.

Na tuhle otázku bych taky chtěl znát odpověď... Tady to ale asi nikdo vědět nebude. Ale možná něco dřív upustil z úst už Blizz

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od LizardWizard » 07.06.2012, 11:29 hod.

me stve, ze Diablo sice byl sumou vsech ostatnich lords of hell (a zde naprosto chybne zvolili termin "prime evil", kdyz on byl prime evil vlastne odjakziva, spolu s mephistem a baalem, zatimco ostatni byli lesser evils... takovyto FAIL si teda blizzard mohl odpustit...meli ho pojmenovat treba ultimate evil, nebo ja nevim...

a taky mohl mit naprosto random utoky od tech ostatnich lords of hell, kdyz teda byli v nem... mohl mit mnohem vetsi variabilitu utoku, ktera by se zvysovala se vzrustajici obtiznosti.... skoda skoda...

jinak k deji- podle me to cele bude o gypsy women Adrii :D

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od smurfiik » 07.06.2012, 11:36 hod.

Pribeh mi az zas tak nevadi, dokonce me i mistami mile prekvapil. Co mi ale dost vadi je vzhled Diabla. Je proste moc hubenej, abych to vyjadril tak nejak presne :) >:o

edit: abych nebyl uplne OT, tak jsem hlavne zvedavy na prostredi datadisku. Když uvážíme, že v prvních 4 aktech D3 jsou obsaženy všechny prostředí z 5 aktů D2 (Tristram, poušť, jungle, peklo a barbarská domovina).

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Majky_majk » 07.06.2012, 12:10 hod.

Já osobně bych neřekl, že je ten příběh špatný... až do akt 4 jsem hodně spokojenej. Líbila by se mi trochu epičtější bitva, než vstoupí Diablo do nebe.

Ale trochu zklamanej jsem byl z konce. Přecejenom zabití "všech 7 at once" by si žádalo něco fakt lepšího, minimálně formou závěrečné animace. Navíc mi ten konec přišel hodně otevřenej.

Mnohem více bych ocenil, kdyby se s D3 příběh definitivně a konečně uzavřel v nějakém epickém duchu, který by každého posadil na zadek.

Datadisk určítě přijde, ale jeho příchod odhaduju až na konec (nejdříve polovinu) příštího roku. Myslim, že příběh je dost jasnej... supersilná kouzelnice, milenka Diabla unikla... Diablův soulstone s duší celé 7 se válí bůh ví kde.

Doufám, že už bude příběh definitivně ukončen alespoň v tom datadisku. A taky doufám, že už znovu nebude oživen někdo z velké 7. Přecejenom zabíjet třeba Diabla po 4x (Diablo 1, 2 + 3) by mi příběhově přišlo už trochu jako fail.

Tím by měla sága Diablo být ukončena. Pokud přijde další díl, měl by být dějem před současným dějstvím nebo by to mohl být restart série, což by asi bylo klidně i nejrozumnější. Vzhledem k tomu, za jak dlouho (pravděpodobně) další Diablo vyjde, by to určitě nikomu nevadilo.

Kromě toho... těžko říct, jestli bude další Diablo vůbec SP hra. Myslim, že další Diablo hra nebude přímo navazovat na tuhle sérii a bude to spíš něco na způsob World of Diablo. Obsáhlejší, kompletně online, ale akčnější a přímočařejší než WOW a podobné tituly.

Gastanko
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cameron#1774

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Gastanko » 07.06.2012, 12:25 hod.

len to nie... Žiadny Worl od Diablo prosím....
Podla mňa by bolo faj keby sa vrátili na začiatok celej série...Myslím tým ako naháňali diabla a jeho bratov v časoch tal rasha

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od sklb » 07.06.2012, 13:14 hod.

Ked uz ste tak rozbehli tuto diskusiu. Narazil som pred nedavnom na pre mna dost zaujimavu vec. Konkretne v cinematics diabla 2 pred aktom 4 je diablo, mefisto a "niekto" (ten diablov nasledovac vravi, ze tal rasha, ale to sa mi zda od veci)
Kto to je ?;p
http://www.youtube.com/watch?v=Wq7Y3P9v ... re=related
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Azure » 07.06.2012, 13:17 hod.

sklb: to je Tal Rasha.... Tal Rasha totiž pojal Baalův soulstone... (np, xD)

já bych souhlasil s tím, aby udělali nějaký epický konec v datadisku a tím by s Diablem skončili... udělali by nám pěkně za pár (desítek xD) let film a všichni by byli spokojeni :)... a z příběhem v D3 jsem naprosto spokojen
Naposledy upravil(a) Azure dne 07.06.2012, 13:21 hod., celkem upraveno 2 x.
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od sklb » 07.06.2012, 13:19 hod.

dik uz to chapem ;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Still-Alive » 07.06.2012, 13:32 hod.

V Číně vydali ještě Diablo 4-5 mám pocit (někdo tu házel link před dávnými časy), takže by to Blizz měl dotáhnout :)

Gastanko
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cameron#1774

Re: Príbeh Diabla 3 + pokračovanie

Příspěvek od Gastanko » 07.06.2012, 14:19 hod.

Súhlasím, že by si Diablo zaslúžilo epický koniec ale narozdiel od teba by som bol dosť sklamaný keby týmto celá séria skončila. Bola by to škoda alebo vo svete Sancuary je toho veľa ....

Odpovědět

Zpět na „Obecně“