locknuty account

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Nameless
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:Nameless#2109
locknuty account

Příspěvek od Nameless » 21.06.2012, 20:24 hod.

oznamilo mi ze mam locknuty account kvoli podozrivej aktivite ci co...odomknut ho mozem ale potrebujem na to answer ktory si nepametam (lebo som tam zjavne zadal daku sprostost lebo som si myslel ze to nikdy nebudem potrebovat ako pri inych sluzbach - ano som sprosty, to mi nemusite pisat) a nato aby som poslal ticket musim byt prihlaseny co sa neda kedze mam locknuty account ...ked som skusil poslat mail na Support@blizzard.com tak ma vyfakoval autoreply ze vsetky poziadavky mam riesit vez support web

poradte prosim co vcul? :?:

Uživatelský avatar
Ascalon
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ascalon#2114
Kontaktovat uživatele:

Re: locknuty account

Příspěvek od Ascalon » 21.06.2012, 22:12 hod.

Vzpomeň si na odpovědi. Jinak přeji hodně štěstí při zakládání nového ACC... ;-)

Odesláno z mého GT-I9000
Obrázek

Nameless
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:Nameless#2109

Re: locknuty account

Příspěvek od Nameless » 21.06.2012, 22:25 hod.

pri unlocknuti mam na vyber answer alebo prvych 6 znakov serioveho cisla z Diabla...problem je ze krabicku diabla je doma a ja som siel na predlzeny vikend pozriet rodicov (a myslel som ze po nociach budem drtit D3)
Takze ziadny novy ucet, ten by mi bol aj tak na prd kedze hru mam aktivovanu pre iny ucet

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: locknuty account

Příspěvek od satik » 21.06.2012, 22:27 hod.

koupit novy ucet :)

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: locknuty account

Příspěvek od Drakkari » 22.06.2012, 00:39 hod.

Říkáš, že to je sprostý jo? Hm hm.. zkus tam zadat slovo ku*da. Třeba to pujde :D

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: locknuty account

Příspěvek od Kubis » 22.06.2012, 07:35 hod.

Kdyby si měl SMS Protect, tak to po tobě bude chtít buď tu kontrolní otázku a nebo By ti přišla SMS s potvrzovacim kodem. Takže jestli si na víkend pryč, tak si aktivuj na BN tuhle ochranu a pak už by to snad mělo jít přez tu SMS...

Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342

Re: locknuty account

Příspěvek od Morishort » 22.06.2012, 07:46 hod.

Nameless píše:pri unlocknuti mam na vyber answer alebo prvych 6 znakov serioveho cisla z Diabla...problem je ze krabicku diabla je doma a ja som siel na predlzeny vikend pozriet rodicov (a myslel som ze po nociach budem drtit D3)
Takze ziadny novy ucet, ten by mi bol aj tak na prd kedze hru mam aktivovanu pre iny ucet
takže v podstate ani nemaš problem, len tu plačeš, že ti to nejde? alebo to chápem zle?
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

Freezac
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Freezac

locknuty account

Příspěvek od Freezac » 22.06.2012, 09:05 hod.

Aby si zapnul sms protect tak se musí prvně přihlásit.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: locknuty account

Příspěvek od Kubis » 22.06.2012, 09:06 hod.

No jo, pravda :wave:

Nameless
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:Nameless#2109

Re: locknuty account

Příspěvek od Nameless » 22.06.2012, 15:45 hod.

Morishort píše:
Nameless píše:pri unlocknuti mam na vyber answer alebo prvych 6 znakov serioveho cisla z Diabla...problem je ze krabicku diabla je doma a ja som siel na predlzeny vikend pozriet rodicov (a myslel som ze po nociach budem drtit D3)
Takze ziadny novy ucet, ten by mi bol aj tak na prd kedze hru mam aktivovanu pre iny ucet
takže v podstate ani nemaš problem, len tu plačeš, že ti to nejde? alebo to chápem zle?
ked som zakladal topic tak som bol v tom ze potrebujem answer alebo autentifikator...az potom som si vsimol ze ono to vlastne odomna chce answer alebo "first 6 digits of the game key"

ale ano chapes to dobre, len som si myslel ze je to problem

Dakujem vsetkym za vyjadrenia, po unlocknuti ucite poslem ticket na resetnutie answer a tiez zapnem SMS protect

//edit: tak je to predsa len problem: The game key must have been registered at least 3 days ago

Nameless
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:Nameless#2109

Re: locknuty account

Příspěvek od Nameless » 23.06.2012, 13:05 hod.

ak uz niekto posielal ticket na support, viete mi povedat ako dlho im trvalo kym sa k nemu vyjadril niekto? dik

kaharin
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: locknuty account

Příspěvek od kaharin » 23.06.2012, 14:47 hod.

Max 24 hodin ale to bylo v dobe rozjezdu D3 to bylo ticketu asi kopec ....

Nameless
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:Nameless#2109

Re: locknuty account

Příspěvek od Nameless » 23.06.2012, 14:57 hod.

dik...lebo ja cakam uz 22hod 24min, tak som chcel vediet ci je to normalne

//edit: uz je to 37hod 40min bez odpovede

Nameless
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:Nameless#2109

Re: locknuty account

Příspěvek od Nameless » 24.06.2012, 16:43 hod.

Tak som sa dnes dostal domov a ucet sa mi podarilo unlocknut pomocou prvych 6 znakov game key (aj ked to nemalo fungovat)

Uživatelský avatar
Humberto
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: locknuty account

Příspěvek od Humberto » 25.06.2012, 18:18 hod.

Kód: Vybrat vše

http://imageshack.us/f/266/dsc00100gp.jpg/
Průběžně jsem hrál na evropě a americe.Teď,ale delší dobu na evropě.Když jsem si chtěl zahrát s bojovníkem na americe hodilo to výše uvedenou hlášku.Tak nevím vo co gou?
Tak jsem asi v pr.... chce to first name last name a já vím kulový co jsem tam při registraci napsal.V žádnem potvrzujícím emajlu jsem nic nenašel.Prostě to nepustí dál.Novou registraci ani nezkouším,abych si neodpálíl hraní na evropě.Čert vem tenhle systém.Před týdnem to jelo na obou serverech.Kdyby se mi zablokovala i evropa tak za svý prachy můžu čučet na krabici od diabla.


Můžu udělat nový ůčet na batlle.netu s původním číslem diabla3?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: locknuty account

Příspěvek od kojot » 25.06.2012, 18:29 hod.

Ne.
btw. aspoň ses poučil, že je dobrý zadávat skutečný jméno (ještě to tam píšou, že máš zadat skutečný jméno, abys potom neměl potíže s accountem) a do otázek nedávat blbosti.
Obrázek

Uživatelský avatar
Humberto
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: locknuty account

Příspěvek od Humberto » 25.06.2012, 18:37 hod.

kojot píše:Ne.
btw. aspoň ses poučil, že je dobrý zadávat skutečný jméno (ještě to tam píšou, že máš zadat skutečný jméno, abys potom neměl potíže s accountem) a do otázek nedávat blbosti.
No jo,ale kdo to má vyčenichat jak umím jenom rusky.
Fakt není jiná možnost jak se vrátit?Proč se teda přihlásím když hraju na evropském serveru?

Odpovědět

Zpět na „Obecně“