Reakce D3 po case

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676
Reakce D3 po case

Příspěvek od Y0G1 » 16.07.2012, 18:49 hod.

Dobry den cital som tu jeden topik ktory je bohuzial zamknuty , takze som sa nemohol spytat tam

Zaujimalo by ma ake su vase nazory na D3 bavi vas ? ste spokojny co sa vam paci a co sa vam napriklad nepaci

Ja som momentalne dostal na Hell a akosi ma presla chut pokracovat dalej

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Relic » 16.07.2012, 19:15 hod.

ja som sa tez dostal na Hell a stale ma to bavi, mam barb hell WD nightmare DH Normal...asi preto ma to stale bavi lebo to nehram kazdy den cely den ako tu niektori takze sa na to stale tesim ked si mozem sem tam zabuchat... ine hry nehram iba DiabloIII a verim ze dlho este aj budem...

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od sklb » 16.07.2012, 19:16 hod.

Ja uz hram len auction house :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od satik » 16.07.2012, 20:08 hod.

Relic píše:ja som sa tez dostal na Hell a stale ma to bavi, mam barb hell WD nightmare DH Normal...asi preto ma to stale bavi lebo to nehram kazdy den cely den ako tu niektori takze sa na to stale tesim ked si mozem sem tam zabuchat... ine hry nehram iba DiabloIII a verim ze dlho este aj budem...
presne tak, pokud jste uz diabla "prejedeni", dejte si od nej par dni pauzu, ja stridam dotu, sc2, tf2, d3 a par dalsich a bavi me to porad vsechno :)

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Deef » 17.07.2012, 01:57 hod.

Ja si pomaly skladam gear na nove postavy ( lvl req reduced -18 a tak ) a tesim sa ako na lvl 42 obleciem 60kovy gear takze to bude po nejakej dobe zase sranda mlatit nightmare :)
Inak stale dokola farmim act2/3 nic nepada, craftim same crapy takze sa snazim o nieco co ma trochu oslobodi od toho trapenia.

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od lakai » 17.07.2012, 06:23 hod.

Obcas se mrknu do AH a po tydnu si zahraju, pak me to zas tyden nelaka a tak dokola porad. Doporucuji mrknout na tenhle clanek (protoze i kdyz je to docela zasadni informace na dfans se ho nedockame asi), je dost vypovidajici http://bonusweb.idnes.cz/hracum-chybi-d ... zurnal_das

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od zahadum » 17.07.2012, 06:44 hod.

Hru som včera odinstaloval pre nekonečnu nudu a nulovú ponuku herného zážitku...na STEAME teraz prebieha totálny výpredaj herných peciek za pár šupov...uvidím čo prinesie budúcnosť do D3 ..myslím patch pvp a dalej....veľké sklamanie zatial

nebojím sa priznať ,že biele je biele a čierne čierne

KarelZanosvodil
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:např. Pepa#4687

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od KarelZanosvodil » 18.07.2012, 18:06 hod.

Mě už přešla chuť před měsícem a přešel jsem z5 na D2 a hrozně mě oproti trojce baví. Prostě od 58 lvlu na hell sem kroutil pity a jen se bal kdy potkám fana lučišnice padla mi tam ohm což byl zážitek jako hovado a vůbec takovej ten pocit že prostě všude může něco padnout, to sem za celou dobu v D3 nepocítil.

Pochybuju že bych vůbec eště stahoval nějaký patche nebo snad nedej bože koupil datadisk, jedno sklamání je ažaž

lakai píše:Obcas se mrknu do AH a po tydnu si zahraju, pak me to zas tyden nelaka a tak dokola porad. Doporucuji mrknout na tenhle clanek (protoze i kdyz je to docela zasadni informace na dfans se ho nedockame asi), je dost vypovidajici http://bonusweb.idnes.cz/hracum-chybi-d ... zurnal_das
s tim souhlasim no :) A už to vědí i na blizzu, přesto to lidi furt bráněj...

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Jojo WD » 18.07.2012, 19:10 hod.

Tak mate pravdu ja som zacal hrat barbara hned ako to vyslo a dokoncil som inferno vcera a neako ma to nelaka hrat odznova dalsiu postavu, neviem sice preco ale cakal som od D3 viac na to ze to vyrabali viac ako 10 rokov je to dost onicom
Obrázek

peca77
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peca77#2235

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od peca77 » 18.07.2012, 19:36 hod.

I přesto jak to začíná být nudné se někteří nedokážou odtrhnout http://pc.hrej.cz/novinky/2012/07/18/hr ... bla-27733/ :{

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Jojo WD » 18.07.2012, 21:24 hod.

Tak ale toto je uz extrem, ja. Hram 2 hodiny a musim to vypnut lebo sa mi uz nechce :)
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Y0G1 » 18.07.2012, 22:11 hod.

dakujem vsetkym za odpovede blbe je skor to ze pri d2 sa mi toto nestalo som zvedavy ci je sanca na ozivenie tejto rhy od blizzu

boboswariors
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od boboswariors » 18.07.2012, 23:07 hod.

diablo 3 je zatim fail podle me xD, chce to datadisky patche. btw dneska jsem zjistil že jsou na netu návody na to jak zjistit staty itemu aniž bys ho identifikoval lol, v d3 je úplně stejnej bordel jako byl/je ve dvojce a ještě to je horší hra. celkove jsem ale rad ze mam d3, myslim ze to je solidni zaklad pro lepsi rozsirovani

Uživatelský avatar
Darkwraith
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wraith#1605

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Darkwraith » 19.07.2012, 02:28 hod.

Taky už nehraju jedna velká NUDA, ať se vám to líbí nebo ne aukce tu hru zabila dále nemám zájem hrát.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Majky_majk » 19.07.2012, 06:46 hod.

Já myslim, že když tady naše slova potvrdil i sám Bashiok... tak asi neni moc co řešit.

Přitom by to asi nebylo tak složité. PvP a "bezaukční mód" oddělený od hry jako HC (kde by každý hráč dostal v základu třeba +200% MF). Myslim, že hodně lidí by rozehrálo znovu.

Jinak Diablo není špatná hra. Samotné zpracování a příběh se mi líbí více než u D2. Ten drop, nekonečné farmení a hodiny v AH to ale zabíjí...

Na druhou stranu je ale potřeba na férovku říct, že nikdo nemá právo se cítit podvedenej. Diablo 3 za ty peníze nabízí i tak opravdu hodně hodin zábavy, o řád více než konkurenční hry. Že to nedohonilo D2 je už věc jiná. Navíc opravdu mnoho lidí hrajících od začátku svou investici za hru dostalo zpět v RMAH. Kamarád při příchodu RMAH rozprodal celé svoje vybavení (hra ho už stejně nebavila) za 330 EUR. Pěknej bonus, zahrát si zadarmo super hru a ještě vydělat 7tis.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Y0G1 » 19.07.2012, 08:34 hod.

to mas pravdu ale proc blizz nedela neco proto aby ta hra dale zila dyt d2 tu je a bylo vic jak 10 let a d3 tady bude kolik pul roku a pak pruijdenejaky patch co stejne nebude trapit nikoho?

Uživatelský avatar
umiyaki
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Reakce D3 po case

Příspěvek od umiyaki » 19.07.2012, 08:52 hod.

u diabla me drzi jen prodej na rmah. hru jsem dohral a aktualne uz se mi na paypal vratilo daleko vice nez jsem za hru dal. to je jedno z mala plus. jenze to vse nahrava vsem tem cinanum a podobne co pomoci botu drancuji hru a ovlivnuji aukci.
bohuzel drop se mi zda cim dal horsi. u 61-63ilv veci se cim dal casteji vyskytuji nesmyslne kombinace a pomerne casto naprosto silene dps kolem 220-450. bylo by docela zajimave zjistit, jak casto a na zaklade ceho blizzard zasahuje do konfuguraci dropu. ja si myslim, ze kazdy den podle statistik ze hry a ah

Uživatelský avatar
Weeman
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Weeman » 19.07.2012, 10:08 hod.

Aukcni sin zamordovala tuhle hru. Cekal jsem od toho vice. GW2 na ceste a BF3 obcas pomackam. Nejak to preziju. Vcera jsem dal 1 run inferno ac1 w wizardem a kousal jsem si rty kdy uz to jako dokoncim a pak jsem hodinku hral monka, aby byla take zmena a po hodine take nic. Bizzard okolo D3 udelal takove halo na zacatku, vsichni si mysleli buh vi co (vcetne me) a nakonec to dopadlo, jak to dopadlo - boteri rujnuji aukce, spousty lidi vidi ve hre jen smysl prevedeni si na paypal par susnu atp. Skoda toho :-/

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Ghann » 19.07.2012, 11:10 hod.

Mě D3 bavilo sotva měsíc ... tak jak jsem se na tu hru těšil 10 let , mě to zklamalo ... Ale jak se říká 100 lidí 100 chutí :)

dinan
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od dinan » 19.07.2012, 11:23 hod.

Pisu jen za sebe. Je to nejhorsi hra co se týká engame části. Nesmysl o nic tu nejde a abych byl tolik padlej na hlavu a chodil neustale dokola A2 s touhou neco dropnout je hovadina. Navic je na 100% ovlivnovan drop ze strany blizzardu. O botech nebudu mluvit. Beru to jako podvod na mou investici do hry. Ono firma, ktere na ucet behem dvou mesicu pristane 8 400 000 000,-Kč se proste tak chovat bude (+ neodhadnutelny zisk z posahane aukce za real penize). Nikdy nepristoupi na to, aby to bylo hratelny pro lidi, co to hrajou lazo plazo. Je to hra pro magory z asie a jsme ti kdo jsou tu za vocasy. Na nas se parazituje ze dvou stran ze strany blizzardu a ze strany boteru, 25.8 je tu GW2, tento vikend beta GW2. Lituju toho ze jsem D3 kupoval. Proste hra ma byt zabava a ne nastroj pro kratkozrake, ze si vydelaji na lizatko. Kdyz si sednu k PC tak za dve hodiny udelam praci za 1-2 tis, tak proc me ma blizzard nutit stat se vocasem co si ma vydelat na zvejkacku proto, aby blizzard bral transakcni poplatky. Proste D3 propadak desetileti.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“