Reakce D3 po case

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491
Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od TrackThor » 06.08.2012, 07:46 hod.

drop je v pohodě, problém jsou ty staty u toho, nemělo by to možná bejt až tak super náhodný, např. wanda u wizza by neměla možnost mít str či dex
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Reve » 06.08.2012, 08:36 hod.

taky to vidim tak, ze ten drop neni az tak spatny...ale tech kombinaci statu je opravdu hodne a narazit na poradnou je hodne malo pravdepodobny...

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Y0G1 » 06.08.2012, 10:54 hod.

drop asi zvysovat nebudu keby zvysia sami si zabiju tu ah a oni tu ah potrebuju

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od st.ranger » 06.08.2012, 11:58 hod.

TrackThor píše:drop je v pohodě, problém jsou ty staty u toho, nemělo by to možná bejt až tak super náhodný, např. wanda u wizza by neměla možnost mít str či dex
S tímhle maximálně souhlasím. Včera mi padla zbraň spíše pro Barbariana a měla něco only for WD. Možností generování je až přespříliš a z počátku mě právě znepokojovalo, že z 5ti vlastností předmětu jsou pro mou postavu použité nanejvýše 2. K čemu potřebují charaktery jiný stat, než ten, který je jejich primární? Chtělo by to trochu specifická pravidla, protože takhle většinu předmětů bez zájmu prodávám.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Reve » 06.08.2012, 14:00 hod.

hlavne uz me prestava bavit prehrabovat tuny predmetu k nicemu a hledat jakou tak maji cenu na AH...vim, ze kazdej rekne, ze to delat nemusim, ale ono bohuzel stim dropem to jinak nejde nez prodavat a pak neco koupit..

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Alfajk » 06.08.2012, 14:07 hod.

Reve píše:hlavne uz me prestava bavit prehrabovat tuny predmetu k nicemu a hledat jakou tak maji cenu na AH...vim, ze kazdej rekne, ze to delat nemusim, ale ono bohuzel stim dropem to jinak nejde nez prodavat a pak neco koupit..
me by vyhovovalo,kdyby sla aukce i rmah uplne vypnout pro svoji postavu za cenu toho,ze se drop ve hre zvysi radove...rekneme 10x,proste budou dropovat 10x lepsi predmety,konecne by z toho bylo diablo a ne wall street :love:

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Arnold » 08.08.2012, 11:53 hod.

Tak po skoro trech mesicich a vice nez tri set hodinach hrani napisu, co si o hre myslim - druhemu dilu nesaha ani po kotniky. Ve dvojce sem mohl chodit Mefista, Nihila, Pindla, Summonera, Hrabenu, Baala, Andariel, Uber Tristram, Tunnely, Pity, Travincial, a ja nevim co vse jeste podle sve libosti a podle toho, co jsem chtel hledat a na co sem mel chut. A vedel jsem, ze kdyz to pocitve budu chodit, tak mi casem neco skveleho padne. Ve trojce jsem kvuli NV nucen chodit dlouhe useky jednoho aktu, coz me tolik nebavi a navic vim, ze mi nic nepadne - a to je to nejhorsi - hra nijak neodmenuje. Kdyz mam treba 20 minut cas tak nema diablo 3 vubec cenu hrat, u dvojky sem si treba nekolikrat zasel na Nihila a posbiral par klicu. Dale me stve generovani vlastnosti u legendarnich predmetu, kdy sou obrovsky velike rozsahy bonusu a kdy se nahodne generuji dokonce i vlastnosti. Je mi jasne, ze je to vse kvuli te zpropadene aukci, aby nektere predmety mely vetsi cenu nez jine a aby tech opravdu vybornych predmetu bylo malo (v podstate nulova sance, ze se vse vygeneruje tak jak ma, vzdy se kvuli te volnosti generovani neco pokazi) a staly velke penize. Nelibi se mi taky, ze padaji tuny zlutych predmetu, ktere jsou v drtive vetsine lepsi, nez legendarni. Stupidne je vyreseny taky system, kdy muzou hrat jen ctyri lidi. Town portaly a tvoreni particek bylo ve dvojce taky mnohem zabavnejsi, stejne jako horadic kostka, runy, stromy dovednosti a synergie. Doted nechapu taky tu nesmyslnost toho, ze si kouzelnice veme radsi obourucni sekeru nez magickou hulku jen kvuli tomu, ze ma sekera vetsi jakesi jedno hloupe velike bile cislo. Vcera jsem se rozhodl, ze s tou hrou koncim, investice nelituju, protoze obecne to hra byla dobra, jak sem ale psal, dvojka je o hodne lepsi. Dodnes si treba pamatuju na okamzik, kdy mi z tri kouncilu v Tristamu padla runa Ber, byl to jeden z mych nejvetsich hernich zazitku, byl jsem stestim bez sebe. Tento pocit u Diabla 3 v podstate nejde zazit.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Quetak » 08.08.2012, 12:16 hod.

Arnold píše:Tento pocit u Diabla 3 v podstate nejde zazit.
Smutná pravda :( Radost z dropu = 0, a tu žádná koupě sebelepšího itemu nenahradí.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Baglik » 08.08.2012, 12:29 hod.

Arnold píše:Tak po skoro trech mesicich a vice nez tri set hodinach hrani napisu, co si o hre myslim - druhemu dilu nesaha ani po kotniky. Ve dvojce sem mohl chodit Mefista, Nihila, Pindla, Summonera, Hrabenu, Baala, Andariel, Uber Tristram, Tunnely, Pity, Travincial, a ja nevim co vse jeste podle sve libosti a podle toho, co jsem chtel hledat a na co sem mel chut. A vedel jsem, ze kdyz to pocitve budu chodit, tak mi casem neco skveleho padne. Ve trojce jsem kvuli NV nucen chodit dlouhe useky jednoho aktu, coz me tolik nebavi a navic vim, ze mi nic nepadne - a to je to nejhorsi - hra nijak neodmenuje. Kdyz mam treba 20 minut cas tak nema diablo 3 vubec cenu hrat, u dvojky sem si treba nekolikrat zasel na Nihila a posbiral par klicu. Dale me stve generovani vlastnosti u legendarnich predmetu, kdy sou obrovsky velike rozsahy bonusu a kdy se nahodne generuji dokonce i vlastnosti. Je mi jasne, ze je to vse kvuli te zpropadene aukci, aby nektere predmety mely vetsi cenu nez jine a aby tech opravdu vybornych predmetu bylo malo (v podstate nulova sance, ze se vse vygeneruje tak jak ma, vzdy se kvuli te volnosti generovani neco pokazi) a staly velke penize. Nelibi se mi taky, ze padaji tuny zlutych predmetu, ktere jsou v drtive vetsine lepsi, nez legendarni. Stupidne je vyreseny taky system, kdy muzou hrat jen ctyri lidi. Town portaly a tvoreni particek bylo ve dvojce taky mnohem zabavnejsi, stejne jako horadic kostka, runy, stromy dovednosti a synergie. Doted nechapu taky tu nesmyslnost toho, ze si kouzelnice veme radsi obourucni sekeru nez magickou hulku jen kvuli tomu, ze ma sekera vetsi jakesi jedno hloupe velike bile cislo. Vcera jsem se rozhodl, ze s tou hrou koncim, investice nelituju, protoze obecne to hra byla dobra, jak sem ale psal, dvojka je o hodne lepsi. Dodnes si treba pamatuju na okamzik, kdy mi z tri kouncilu v Tristamu padla runa Ber, byl to jeden z mych nejvetsich hernich zazitku, byl jsem stestim bez sebe. Tento pocit u Diabla 3 v podstate nejde zazit.
Plno věcí co jsi zde popsal co D3 chybí může ještě přijít, věřím že něco jako runy nebo horadic cube se objeví v nějakém datadisku (v původní hře D2 taky runy nebyli), v patchi by se měli objevit nové legendárky které by měli být kvalitnější než žluté, myslím že 4 lidi ve hře je tak akorát větší počet by byl už moc velký chos (přeci jen Diablo není MMO)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Nekronaut » 08.08.2012, 12:36 hod.

Ten 1 char navíc by žádný chaos neudělal, naopak by to bylo logické při celkem pěti charech ve hře...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Alfajk » 08.08.2012, 13:01 hod.

Baglik píše: Plno věcí co jsi zde popsal co D3 chybí může ještě přijít, věřím že něco jako runy nebo horadic cube se objeví v nějakém datadisku (v původní hře D2 taky runy nebyli), v patchi by se měli objevit nové legendárky které by měli být kvalitnější než žluté, myslím že 4 lidi ve hře je tak akorát větší počet by byl už moc velký chos (přeci jen Diablo není MMO)
a ted me rekni duvod,proc mam sakra cekat,az se to diablo uraci mit ? a navic za datadisk budou zcela urcite chtit dalsi penize,nekoupil jsem si jen pulku hry,abych cekal na pokracovani...

a co,ze legendarky budou lepsi nez zluty? za 150 hodin mam cely 4 legendarky,z toho 2 nebyly ani pro 60 lvl...

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Nekronaut » 08.08.2012, 13:18 hod.

Alfajk píše:
Baglik píše: a co,ze legendarky budou lepsi nez zluty? za 150 hodin mam cely 4 legendarky,z toho 2 nebyly ani pro 60 lvl...
Stejný čas a stejný počet (tedy 2 setovky a 2-3 legendárky za cca stejnou herní dobu), tristní...

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Baglik » 08.08.2012, 13:58 hod.

Nekronaut píše:
Alfajk píše:
Baglik píše: a co,ze legendarky budou lepsi nez zluty? za 150 hodin mam cely 4 legendarky,z toho 2 nebyly ani pro 60 lvl...
Stejný čas a stejný počet (tedy 2 setovky a 2-3 legendárky za cca stejnou herní dobu), tristní...
To jste na tom líp než já já měl za tuto herní dobu asi 2 legendárky a 0 setovek, teď mám nahráno celkem asi 500 hodin a za tu dobu asi 10 legendárek a 1 setovka , ale zatím to nějak neřeším když vím že plno žluťáků je lepších. :)

Griffen
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Griffen#2201

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Griffen » 08.08.2012, 14:08 hod.

Já co farmím 3tí act tak za cca 3 runy od siegebreakera až na konec padnou většinou tak 1-2 legendárky / setovky. Jeden run 40-60 minut, z celého runu mám 2-5M minimálně, když nepadne nic úplně extra..

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Nekronaut » 08.08.2012, 14:10 hod.

Griffen píše:Já co farmím 3tí act tak za cca 3 runy od siegebreakera až na konec padnou většinou tak 1-2 legendárky / setovky. Jeden run 40-60 minut, z celého runu mám 2-5M minimálně, když nepadne nic úplně extra..
Kolik MF?

Griffen
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Griffen#2201

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Griffen » 08.08.2012, 14:17 hod.

311, chodím totiž bez štítu a followera. Koupím věci na followera, štít asi řešit nebudu. Ale dalších cca 25MF by se dalo nahnat na zbytku eq, na jednom ringu mám např. 13, ale už to řešit nebudu, itemy dropujou takže to zatím tak nechám. S těma legendárkama a setovkama nevím, jestli mám štěstí nebo to dělá MF, ale z 1-2 runů mám vždy minimálně 1 věc..

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Alfajk » 08.08.2012, 14:36 hod.

a co ze ses? barbar ?

Griffen
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Griffen#2201

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Griffen » 08.08.2012, 14:38 hod.

Jojo, WW build. :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Alfajk » 08.08.2012, 15:19 hod.

hod sem profil

Griffen
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Griffen#2201

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Griffen » 08.08.2012, 15:29 hod.

Si mě najdi, tag tu na foru mam napsanej. ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“