Patch 1.0.4.

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332
Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Nekronaut » 16.08.2012, 11:17 hod.

Já používám Entangling shot runu Justice is served kvůli 6 hatred per hit. Tam by byl boost na místě...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Quetak » 16.08.2012, 11:21 hod.

Aveee píše:u bola shotu zrusit ten waiting time a bude to
Mě třeba ten čas vyhovuje kvuli sharpshooteru, vypálim 2 boly a než to bouchne tak stihnu ještě 2x otočit multishot a je to luxusní burst dmg protože vše critne. No sem zvědavej co s tim maj v plánu.

Uživatelský avatar
TheMates
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mates#2849

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od TheMates » 16.08.2012, 13:05 hod.

nejak neviem co si mam o znanach v 1.0.4 mysliet

upgrade legendariek - ok, ale tie budu v aukcii tak za 100M a vyssie takze budu nepristupne....
zvysenie dps zbrani i lvl 61 a 62 - ok, ale lepsie zbrane potrebujem teraz, lenze sa neoplati kupovat teraz, lebo potom bude z coho vyberat a budu za lepsie ceny...
zvysenie dropu s normal creep - ok, ale ked viem ze po patchy sa bude lepsie farmit, tak sa mi nechce farmit teraz...
zmenu spellov a run - ok, ale uz ma serie ze menia classy v kazdom patchy, nemam rad zmenu pravidiel za pochodu...

oznamenie patchu ma uplne odradilo od hrania diabla teraz
ved preca naco farmit teraz ked po patchy mi padne 4x viac itemov a budem to davat s strvrtinu rychlejsie a moze mi padnut 62 item lvl zbran s 1000 dps?

tento patch zabil diablo

zlahcenie inferna - ok, ale inferno mala byt vyzva
blizz to cele nedomyslel, ak chce udrzat hracov hra musi mat endgame. do ktoreho sa dostane kazdy, tu je endgame inferno
polka ludi ho presla v poho a teraz sa nudia/ uz nehraju, druha polovica nevie prejst druhy akt tak sa na to vysrala a nehra
otazka znie, komu ten nerf pomoze? asi len korejcom a botom...

pvp diablo nespasi, prinajlepsom udrzi ludi na diable o dva tyzdne dlhsie

chce to free dlc (5 act alebo nejaky miniact, runove slova nech maju biele itemy zmysel, alebo co tak ubertristam ako ho pozname z dvojky?) ale velmi velmi rychlo, pokial diablo este niekto hra
Sylvanas - Demon Hunter
Sofia - Monk

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Alfajk » 16.08.2012, 13:44 hod.

TheMates píše: tento patch zabil diablo
ne,to uz bylo mrtvy,jen mu dal posledni hrebik do rakve :D

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Papagaj » 16.08.2012, 15:46 hod.

TheMates píše: upgrade legendariek - ok, ale tie budu v aukcii tak za 100M a vyssie takze budu nepristupne....
Mozem sa spytat co ti brani v tom jednu nasledne vyfarmit a predat za tych 100 mil ? :)
To su argumenty jak hovado toto :green:

Xkryspin
Wraith
Příspěvky:191

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Xkryspin » 16.08.2012, 15:52 hod.

Logiku v tom nehledej...

Uživatelský avatar
TheMates
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mates#2849

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od TheMates » 16.08.2012, 16:04 hod.

Papagaj píše:
TheMates píše: upgrade legendariek - ok, ale tie budu v aukcii tak za 100M a vyssie takze budu nepristupne....
Mozem sa spytat co ti brani v tom jednu nasledne vyfarmit a predat za tych 100 mil ? :)
To su argumenty jak hovado toto :green:
ze ta ten optimizmus neopusta :)
kolko ti zatial podlo legendariek? a kolko bolo pouzitelnych (good roll)?
to si myslil ze vsetky legendarky co ti padnu po patchy budu mat super roll a nezopakuju sa rolly ako pickup radius, health from globes, a thorns? :) dream on
vetsina legendariek co ti padne bude mat hodnotu fiery brimstonu :wave:

mne padlo 6 legendariek a 2 setovky, pouzitelna iba jedna legendarka a to bol luk na lvl 17 :)
Sylvanas - Demon Hunter
Sofia - Monk

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Baglik » 16.08.2012, 16:08 hod.

Alfajk píše:
TheMates píše: tento patch zabil diablo
ne,to uz bylo mrtvy,jen mu dal posledni hrebik do rakve :D
Já se na patch těším (nové legendárky, posílení méně používaných skillů, zrušení sdílení MF v partě atd.)) některé věci se mi tam taky nelíbí (další zlehčení inferna) ale pro mě ta hra mrtvá není, jestli pro vás jo váš problém jděte hrát něco jiného. :)

Uživatelský avatar
TheMates
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mates#2849

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od TheMates » 16.08.2012, 16:35 hod.

TheMates píše: tento patch zabil diablo
myslel som to tak ze patch ma tresta ak hram teraz a nie az po patchy
Sylvanas - Demon Hunter
Sofia - Monk

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Y0G1 » 16.08.2012, 20:44 hod.

Hovorit si tu moze kto chce a co chce , ale jedna vec je stale ista je urcita skupina ludi co ich to bavi co sa tyka patchu no nevyzera to zatial na nic extra casom si blizz uvedomi a bude pridavat veci z d2 a dovtedy? sa modlim aby to vobec este niekto hral pretoze cisto farmit len goldy aby si si kupil item je smiesne :wave:

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Petros » 16.08.2012, 22:13 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/blog/5672953 ... 16_08_2012

Info o DH, celkem mě překvapil buff Cluster Arrow (i když pouze decentní) a pak ohromující zvýšení dmg u Rain of Vengeance ze 75% na 715%. :)

Nix
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nix#1342

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Nix » 16.08.2012, 22:40 hod.

Petros píše:http://eu.battle.net/d3/en/blog/5672953 ... 16_08_2012

Info o DH, celkem mě překvapil buff Cluster Arrow (i když pouze decentní) a pak ohromující zvýšení dmg u Rain of Vengeance ze 75% na 715%. :)
Musis si precist tu zmenu poradne - Current: 75% weapon damage for 5 seconds --> 1.0.4: 715% weapon damage over 5 seconds. Ted je 715% za celou dobu 5 sekund takze 143% weapon dmg za sekundu misto 75% =) Nebo aspon takhle to chapu teda =)
Naposledy upravil(a) Nix dne 16.08.2012, 23:37 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Petros » 16.08.2012, 23:32 hod.

Máš pravdu, uteklo mi "over". Díky. ;)
Edit: ono je to tam i vysvětleno, ale četl jsem ve spěchu a něco i přeskočil, takže mi to uniklo. :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Nekronaut » 17.08.2012, 07:51 hod.

Rain od Vengaence jsem hodně používal před infernem a mrzelo mě, že to nemůžu používat dál, tak uvidíme. Posílit už tak silný cluster....no nevím. Každopádně víceméně plošné dotáhnutí hungering arrow u ostatních hatred generátorů přijít muselo. Kdyby nerfli hungering a elemental arrow, tak by je lidi sežrali :D . Sentry snad konečně někdo použije na něco jiného než heal...

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Baglik » 17.08.2012, 09:02 hod.

Nekronaut píše:Rain od Vengaence jsem hodně používal před infernem a mrzelo mě, že to nemůžu používat dál, tak uvidíme. Posílit už tak silný cluster....no nevím. Každopádně víceméně plošné dotáhnutí hungering arrow u ostatních hatred generátorů přijít muselo. Kdyby nerfli hungering a elemental arrow, tak by je lidi sežrali :D . Sentry snad konečně někdo použije na něco jiného než heal...
Tak já Rain of Vengeance s runou stampede používám i na infernu nemá to moc velký škody ale odhazuje to ode mě nepřátele co se ke mně dostanou, navíc nestojí žádnou energii a cooldown taky není moc dlouhý. A sentry používám taky a možná se budeš divit, nikoliv s healovací runou ale hned s tou první. :)

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Kenjy » 17.08.2012, 09:06 hod.

Já se chci optat ohledně setových itemů ...to se asi opět netýká itemů droplých před patchem nebo jo? Jde mi o to, že ak se zlepší bonusy za kompletní set, tak cena setových pujde nahoru. Na druhou stranu jestli se zlepší i samotný item lvl jednotlivých předmětů, měly by se lehce vylepšit i vlastnosti těchto předmětů (mám pravdu?). Otázka tedy zní, jestli se vyplatí nakoupit set teď nebo ne (prodal sem vše a konečně mám na natalya's mark:))
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Quetak » 17.08.2012, 09:18 hod.

Myslím, že psali něco o tom, že ty nový(upravený) sety budou mít i nový názvy takže nepůjdou kombinovat s těma starejma, ale ruku do ohně za to nedám.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Nekronaut » 17.08.2012, 09:29 hod.

Baglik píše: Tak já Rain of Vengeance s runou stampede používám i na infernu nemá to moc velký škody ale odhazuje to ode mě nepřátele co se ke mně dostanou, navíc nestojí žádnou energii a cooldown taky není moc dlouhý. A sentry používám taky a možná se budeš divit, nikoliv s healovací runou ale hned s tou první. :)
Tu odhazovací runu jsem taky používal, něco se tím dá občas pořešit. Ale turet mi přijde hodně neefektivní, zvlášť jiné runy než heal a armor (poslední a předposlední).

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Papagaj » 17.08.2012, 09:44 hod.

TheMates píše: ze ta ten optimizmus neopusta :)
kolko ti zatial podlo legendariek? a kolko bolo pouzitelnych (good roll)?
Padli mi ich uz desiatky. Uplne prva normalna bolo tak tyzden po vydani ( na lvly 60 som bol par dni ) a bolo to takmer TOTAL PERFECT stormshielad.

Pamatam si ze malo +70 res +32% block a random affix malo +40 PHYSICAL RESIST. To bola tankovacka ako hovado.

Predalo sa za 37 000 000 co v tej dobe malo hodnotu asi ako dnes 1 miliarda a nasledne som si rychlo poskupoval equip. Trebars shouldery za 8 mil atd ( dnes by stali pol miliardy+)
Tymto zdravim tych zakomplexovanych zavistlivcov co v tom vidia RMAH. Ale ja sa im uz len smejem a pekne si farmim, oneshootujem no a po patchi to bude jedna basen, kedze arcane hydra bude mat 2 x taku dmg ako ma teraz.

Ja si absolutne nestazujem kedze od day 1 mam orientovany equip na MF. Nechapem tych ludi co ten MF gear proste nemaju a nevadi im, ze z rare packu im padne vzdy 1 garantovana rare vec, kedze mne permanentne padaju 3-4.

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Outdated

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 17.08.2012, 11:00 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:03 hod., celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“