Diablo III vs Torchlight II

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877
Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Relic » 22.09.2012, 15:09 hod.

Aky mate nazor? vsade citam chvalu na tuto hru, som ju zapol a nemozem si pomoct je to neprehladna kreslena komixova omalovanka... ked som hned potom zapol DIII som bol prekvapeny aku ma super prepracovanu grafiku... tak v com je taka super ked ju ludia este ani poriadne neotestovali a uz ju chvalia do nebies? a to nase diablo stale len kritizuju... >:roll:

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Drakkari » 22.09.2012, 15:20 hod.

Nazor nebude objektivni dokud lidi hru nedohraji a trochu nepofarmi endgame, jinak nema smysl obe hry vubec srovnavat, me se osobne vic libilo diablo kdyz vyslo protoze to proste bylo diablo.

Bronibor
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Bronibor » 22.09.2012, 15:24 hod.

TL2 jsem zkousel. Je to hovadina.

D3 nema kunkurenci na poli akcnich rpg.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Relic » 22.09.2012, 15:26 hod.

ved prave... ale ako tak pozeram tak na DIII hladali len co je zle a u TII pisu len co je dobree...

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Mr_Perfect » 22.09.2012, 15:30 hod.

Nezkoušel jsem a ani nehodlám. Odradila mne opravdu nechutně infantilní dětinská grafika. Ano, někdo může napsat, že důležitější je hratelnost - pro mě osobně je grafické zpracování nedílnou součástí hratelnosti (budu na to čumět x desítek, ne li stovek hodin, takže se mi to musí líbit i po grafické stránce).
Obrázek

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Drakkari » 22.09.2012, 15:32 hod.

No tak hateri na to cekali jak na boha, tak ted budou chvili blbnout a zas budou vyhlizet jinyho pokoritele. Delaj to u wowka uz roky, kazdy novy mmo melo byt stokrat uspesnejsi ale kde nic tu nic, no a diablo 3 je proste a bude nejlepsi, mozna bylo d2 trosku lepsi ale to taky az po letech, a verim ze po letech bude d3 mnohem lepsi nez d2 a nestekne po nem ani pes(po d2), a torchlight? ten bude mrtvej a runic bude davno zkrachovala a rozpustena spolecnost, jako vsechny herni spolecnosti, ktere zkusili udelat diablovku, zkrachovaly.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Javurek » 22.09.2012, 15:51 hod.

Jsem act 2, hraju to pár hodin a z prvních dojmů musím říct že některé herní systémy jsou mnohem lepší než v diablu 3, díky torchllightu 2 vidím jakou blizzard udělal hroznou chybu s automatizací skillů a statů.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Y0G1 » 22.09.2012, 15:56 hod.

Javurek píše:Jsem act 2, hraju to pár hodin a z prvních dojmů musím říct že některé herní systémy jsou mnohem lepší než v diablu 3, díky torchllightu 2 vidím jakou blizzard udělal hroznou chybu s automatizací skillů a statů.

mozem potvrdit , samozrejme dia je dobre o to pokoj , ale pri tejto hre mam pocit ze naozaj sa snazili a prostredie mi taktiez vyhovuje

Hrat alebo nehrat hru pretoze grafika je taka aka je je podla mna blbost ide o hratelnost .Dokazom toho je aj d2 horsia grafika a stale sa hra


Inak musim povedat ze fighty s bossmi ma teda neskutocne bavia

Uživatelský avatar
Rusty333
Wraith
Příspěvky:114
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Rusty#2388

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Rusty333 » 22.09.2012, 15:59 hod.

Drakkari píše:a torchlight? ten bude mrtvej a runic bude davno zkrachovala a rozpustena spolecnost, jako vsechny herni spolecnosti, ktere zkusili udelat diablovku, zkrachovaly.
takže runic už měl po jendničce zkrachovat. zajímavé...

ty vole to sou neuvěřitelný kecy

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Drakkari » 22.09.2012, 16:01 hod.

Rusty333 píše:
Drakkari píše:a torchlight? ten bude mrtvej a runic bude davno zkrachovala a rozpustena spolecnost, jako vsechny herni spolecnosti, ktere zkusili udelat diablovku, zkrachovaly.
takže runic už měl po jendničce zkrachovat. zajímavé...

ty vole to sou neuvěřitelný kecy
ale pravdivy, dočkej času :)

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Mr_Perfect » 22.09.2012, 16:03 hod.

Y0G1 píše: Hrat alebo nehrat hru pretoze grafika je taka aka je je podla mna blbost ide o hratelnost .Dokazom toho je aj d2 horsia grafika a stale sa hra
Je to jako se ženou... Co naplat, když se umí dobře otáčet v posteli (hratelnost), ale je nehezká... Pokud si ovšem vystačíš s prasnicí, co to dobře umí na letišti, tak prosím :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Happy
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HappY#2637
Bydliště:Nitra

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Happy » 22.09.2012, 16:24 hod.

Neviem či je dobrý napad porovnavat D3 a T2. Sú to dost odlišné hry, aj ked su obe "hack and slash"
Torchlight 2 ma prekvapil hlavne obtiaznostou, hrame s kamosom Normal a je to velky rozdiel oproti jednoke kedy som len utekal a jednym spellom daval vsetko dole. Pačii sa mi sposob ziskavania skillov, freenzy bonus aj ine uz klasicke vychytavky (pet, fishing).
Hračom ktroý hrali všekty možné "diablovky" by ani T2 nemal určite uniknúť.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Relic » 22.09.2012, 17:08 hod.

presne tak mozno je hra dobra len ta decka grafika mi tam nejak nepasuje...

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Thulle » 22.09.2012, 17:11 hod.

Javurek píše: díky torchllightu 2 vidím jakou blizzard udělal hroznou chybu s automatizací skillů a statů.
THIS!

Začal jsem hrát betu a silně uvažuji, že si to koupím. Grafika sice není nic moc ale herní systémy jsou oproti D3 prostě lepší a promakanější. V D3 neměli tolik tlačit na akční stránku.
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Javurek » 22.09.2012, 18:06 hod.

Souhlasím že grafika je horror, ale holt runic games není tak velké jako blizzard, tak si to třeba nemůže dovolit mít lepší. Drakkari bohužel naopak blizzard se nepoučí ze svých chyb. Kdyby neudělal ten svůj experiment se skillama a statama a pouze vylepšili systém d2, mohlo být d3 100x lepší.

V torchlightu si můžu klidně rozjet HC postavu a nemusím se bát, že stovky nahraných hodin budou v tahu když mi spadne net. Tohle mi u d3 vadí hodně, tak jako že nebude modding, díky tomu ta hra nikdy(tím sjem si na 100% jist) nebude mít takovou slávu jako d2.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Baglik » 22.09.2012, 18:20 hod.

Tak mám v plánu T2 taky někdy vyzkoušet, ale spíš až mě přestane bavit D3 což asi v nejbližší době nebude zvlášť co jsem slyšel co se chystá v následujícím patchi.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Majky_majk » 22.09.2012, 18:26 hod.

S tímhle musim bohužel souhlasit.

Můj pokus hrát HC ztroskotal třeba po 8hod., kdy moje postava z nějakého důvodu zemřela. Dle výpisu jsem byl zabit nějakou ELIT, ale šel jsem, šel jsem... a najednou mi vyskočilo, že jsem mrtvej. To je pak velký demotivátor na další hraní :-).

Ale... ačkoliv jsem TII nejrál, nemam k tomu nejmenší chuť. Vzpomínám, že jsem hrál jedničku, která byla taky poměrně silně glorifikovaná. Byla to poměrně nudná a sterilní hra. Vzpomínám, že jsem si trochu "oddechl", že už končí a dneska si (narozdíl od předešlých dílů Diabla) vůbec nepamatuju nic z gameplay. Jako když člověk kouká na film a zjistí, že už ho před lety viděl, ale nic to v něm nezanechalo.

Diablo 3 je z mého pohledu bohužel zklamání... kromě obrovského zjednodušení a komerce nepřináší vůbec nic nového, jen evoluce. Navíc po velmi značné době, po které všichni čekali mnohem více. I tak se jedná ale o velmi kvalitní hru a 100% vím, že za 10let si budu pamatovat, že jsem nějaké D3 hrál a skoro bych se vsadil, že si budu pamatovat i příběh hry, jakou jsem používal výbavu, oblíbené skilly atd. U T1 si dneska už ani nepamatuju, za kterou jsem ho hrál postavu.

Věřim, že stejné to bude i s T2. Spousta lidí dnes bude tvrdit, jak je to lepší hra než D3. Ale za 10 let už ani nebudou vědět, jestli jí vůbec někdy hráli.

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Deef » 22.09.2012, 18:38 hod.

Poznam ludi ktori hraju D3 lebo sa im Tl2 nepaci a ludi ktori to maju naopak. Cize sa rozhodne nenudim a ta druha skupina hlavne koli LAN. U mna pomer d3/tl2 65/35.

Uživatelský avatar
koblich
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Roman#2241

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od koblich » 22.09.2012, 18:43 hod.

s hodne vecmi, co jsou zde uvedene, souhlasim, hlavne s tim zapamatovanim. Presne jako Javurkovi, i me t2 trochu otevrel oci v tom, jak pochybny system vyvoje postavy ma d3. Grafika modelu postav a priser je opravdu spatna, i kdyz treba prostredi se mi obecne libi. UI taky neni nejpeknejsi. Nicmene:

V soucastne dobe me mnohem vice bavi hrat torchlight 2 nez d3. A zabava je to hlavni, co od her ocekavam.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Drakkari » 22.09.2012, 20:21 hod.

No jo, každopádně čím víc konkurence, tím líp pro hráče :)
ale jak jsem psal, bude zajímavé mrknout se na tuhle diskuzi za 2-3 měsíce, po vyprchání euforie, uplnemu projití hry, endgame, pripadne updaty a podpora atd.
Já spíš ale čekám na jiné diablovky.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“