Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Můj vztah k D3

Pořád hraju a jsem naprosto se vším spokojen, nejlepší hra všech dob!
37
17%
Pořád dokola hraju a sbírám předměty!
85
40%
Hraju ale je to jen o čekání na dalších patch.
36
17%
Nehraju je to jen o čekání na další patch.
15
7%
Občasně si zahraju ale nemám k D3 vztah.
18
8%
Nehraju to, je to jen o dropu, kde je RPG?
6
3%
Lituju peněz co jsem dal do D3!
15
7%
 
Celkem hlasů: 212

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623
Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od sklb » 27.09.2012, 13:38 hod.

Za seba ti mozem povedat, ze BO a ARPG maju vela spolocneho.;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od delosombres » 28.09.2012, 14:56 hod.

Takže jaký je tedy výsledek? Vypadá to, že většina hráčů tady zůstala. To jsem tak nějak čekal. Těm ostatním posílám thx & bye & have fun in TL2. /thread .)
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od ZOMB » 28.09.2012, 15:01 hod.

No tak když lidi D3 už nehrajou, tak proč by chodili sem, že...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Javurek » 28.09.2012, 15:06 hod.

Potom nechápu smysl té ankety, to jako by jsi dělal na hřbitově anketu kdo je ještě živej...

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Drakkari » 28.09.2012, 15:09 hod.

To je problém většiny diablo fór, lídé, kterým se diablo 3 nelíbí, se opakovaně vrací a snaží se přesvědčit ostatní, že hra je strašná a špatná.
Když kupodivu na fóru o hře narazí na opačný názor, tak ten člověk je hned urážen a zesměšňován jako fanboi, a malé dítě.
Proto většina lidí co má rádo diablo 3 prostě na fóra **** a maximálně klikne v anketě na svojí volbu a moc se nezdržuje, protože musí farmit :)

Vulgarita vymazana - Kuki10

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od spiderer » 28.09.2012, 15:10 hod.

ZOMB píše:No tak když lidi D3 už nehrajou, tak proč by chodili sem, že...
To co me neprestava prekvapovat, ze neustale chodi :D jsou s tim otravni, ale snad toho brzy nechaji :)

Kdyz vidim jak se neustale snazi duse zasekle v D2 v sekci D3 vyjadrovat jak je vsechno spatne, tak si vzdycky rikam, ze ti lide mozna zapomneli, ze na DF foru je pod sekci D3 i sekce D2, kde se muzou vyradit :) Ja tam nechodim, ale myslim si, ze tam moc hracu hrajicich D3 nadavat na D2 nebude :D

Jak uz jsem tu nekde psal, vsichni ktere D3 nebavi mohou hrat D2, D1, T2 nebo cokoliv jineho, nebo ani hrat nemusi a zabavi se jinak, ale nemusi neustale vnucovat sve myslenk o tom, ze je D3 nebavi lidem, ktere naopak bavi ;)

Tatotakto
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tatotakto#2253

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Tatotakto » 28.09.2012, 15:48 hod.

Spiderer: Tak nejko by som to zhodnotil aj ja . +Palec hore.
Thulle píše: Řekni nám kolik ti je. Protože takhle hodnotit titul může opravdu jen člověk, kterému je pod 15. My se tu snažíme ty tituly racionálně zhodnotit.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tato ... hero/67321

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Ryliah » 28.09.2012, 15:56 hod.

Presne tak.. V D2 som strávil kedysi tiež stovky hodín, je to fajn hra ale už je to pre mna minulosť, D3 u mna momentálne vedie... a neleziem preto na D2 časť fóra a nesnažím sa teraz presviedčiať ludí v čom je to lepšie a v čom nie. A nejake neopodstatnené argumenty páru ludí ktorí budú do konca života ospevovať D2 a zhadzovať trojku ma ani trošku v hraní neodradí ;) Takže hrajte si čo chcete a prosím zbytočne neflámovať :)
Naposledy upravil(a) Ryliah dne 28.09.2012, 16:06 hod., celkem upraveno 1 x.
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od HELLERcz » 28.09.2012, 16:01 hod.

Taky tyto výlevy nějak nepobírám ...

Jo a spiderere, těším se na další run :)
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od ZOMB » 28.09.2012, 16:05 hod.

Nehlasoval jsem, chybí mi tam možnost: Hraju D3 i D2, oboje mě baví :)
A jinak - vytvořil jsem tenhle topic (pro hráče D2) viewtopic.php?f=2&t=6979
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od lakai » 28.09.2012, 16:38 hod.

No já teda nevím kluci, ale přečetli jste si název topicu?

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Still-Alive » 28.09.2012, 16:55 hod.

Tyhle topiky jsou obecně k ničemu... kdo nezustal u D3 tak už asi nechodí na tohle forum.. to jen někteří lidé se vracejí.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od sklb » 28.09.2012, 16:56 hod.

jn sem je radost sa vracat :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Still-Alive » 28.09.2012, 16:58 hod.

Já to ocěňuji!

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od lakai » 28.09.2012, 17:13 hod.

řekl bych, že se sem ti lidi vracejí, protože D3 sledují a doufají, že se něco změní co je přimějě to zase hrát, což je i můj případ

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od kojot » 28.09.2012, 18:18 hod.

ZOMB píše:Nehlasoval jsem, chybí mi tam možnost: Hraju D3 i D2, oboje mě baví :)
To bude tím, že se anketa týká pouze D3 ;) . Já taky hraju jiné hry (SC2) a nebrání mi to hlasovat. Autor se ptá, jestli tě D3 baví, takže můžeš s klídným srdcem hlasovat :) .
Obrázek

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od delosombres » 28.09.2012, 19:54 hod.

Javurek píše:Potom nechápu smysl té ankety, to jako by jsi dělal na hřbitově anketu kdo je ještě živej...
Hádal bych, že smyslem této ankety je hate & troll, což je vidět z některých diskreditujících reakcí na (pro některé "tunnel vision" jedince nepochopitelný) výsledek hlasování aneb rčení hater's gonna hate v praxi...
Drakkari píše:To je problém většiny diablo fór, lídé, kterým se diablo 3 nelíbí, se opakovaně vrací a snaží se přesvědčit ostatní, že hra je strašná a špatná.
Když kupodivu na fóru o hře narazí na opačný názor, tak ten člověk je hned urážen a zesměšňován jako fanboi, a malé dítě.
Proto většina lidí co má rádo diablo 3 prostě na fóra sere a maximálně klikne v anketě na svojí volbu a moc se nezdržuje, protože musí farmit :)
+5$. Tomu se říká hlasitá menšina. .)
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od lakai » 28.09.2012, 22:40 hod.

Pořád dokola hraju a sbírám předměty! - 80% - co víc dodat, nároky na hry jsou dnes asi menší a menší

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Tib3rian » 28.09.2012, 23:01 hod.

Mna to bavi cim dalej tym viac. Po open beta vikende kedy som mal obrovsku tuzbu stale hrat, sa po par tyzdnoch po vydani moje nadsenie vytratilo, zacali sa objavovat velke vytky voci hre a vyvrcholilo to neprijemnou situaciou po patchi 1.0.3, a sice odlivom hracov. Ale teraz mam novy elan, farmenie je super a novinky v patchoch udrzuju moju pozornost. A to verim, ze najlepsie casy este len pridu.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od delosombres » 28.09.2012, 23:36 hod.

lakai píše:Pořád dokola hraju a sbírám předměty! - 80% - co víc dodat, nároky na hry jsou dnes asi menší a menší
Je pravdou, že v záplavě dnešních duchaplných herních titulů Diablo 3 trochu pokulhává...
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Odpovědět

Zpět na „Obecně“