Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Můj vztah k D3

Pořád hraju a jsem naprosto se vším spokojen, nejlepší hra všech dob!
37
17%
Pořád dokola hraju a sbírám předměty!
85
40%
Hraju ale je to jen o čekání na dalších patch.
36
17%
Nehraju je to jen o čekání na další patch.
15
7%
Občasně si zahraju ale nemám k D3 vztah.
18
8%
Nehraju to, je to jen o dropu, kde je RPG?
6
3%
Lituju peněz co jsem dal do D3!
15
7%
 
Celkem hlasů: 212

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511
Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od thomas_ » 29.09.2012, 21:28 hod.

Je vidět, že diablo umíra. Když si vemete, že toto je vytvořená anketa na D3 webu, D3 fóru v D3 sekci, tak bych čekal pro D3 95 procent ane 78 - 80 jak to tak pokulhává. Jen to potvrdilo mé tušení. Jakpak by tato anketa asi dopadla na neutrálním webu...

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Houp » 29.09.2012, 21:30 hod.

:roll: thomas_? :roll:

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od TrackThor » 29.09.2012, 21:31 hod.

j protože tu sou lidi co je d3 nezajímá, snad respektuju ty, co je d3 baví a nebudu psát hlouposti pro ně, když je stejně názor random haterů nezajímá
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od spiderer » 29.09.2012, 22:12 hod.

thomas_ - Diablo neumira, ale uz by meli vymrit hateri, kteri o tom neustale chteji presvedcovat ostatni :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Javurek » 29.09.2012, 22:19 hod.

Ta anketa má špatné odpovědi, já nejsem ani pro jednu a to bude víc lidí.

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od satik » 30.09.2012, 01:30 hod.

Taky mi tu v ankete nevyhovuje ani jedna odpoved.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Petros » 30.09.2012, 02:02 hod.

Už jen to, že ze tří nabízených odpovědí jsou dvě negativní, jasně hovoří o "nezaujatosti" tvůrce ankety a jeho úmyslech. :)

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od satik » 30.09.2012, 07:58 hod.

Ja dohral inferno za tri postavy a i kdyz ted uz asi mesic jsem D3 nehral, tak hra me bavila a penez za D3 nelituju i kdybych uz na nej nesahl.

O prazdninach jsem si poridil dalsi 3 nove hry, ktere hraji ted, a planuji se k D3 brzy zase vratit, s novymi patchi a pridanym obsahem bude zase spousta jinych duvodu i mimo samotne farmeni.

Holt nevydrzim dlouho u jedne hry, potrebuji to striodat, ale rad se vracim k hram, co me bavily :)

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od thomas_ » 04.10.2012, 08:22 hod.

Bych řekl, že problém je i v samotném tomto webu. Sami redaktoři už tak často nedělají Carpinus a podcast. Že by jim to Diablo nedávalo co chtějí? Na to jak Garn nebo jak si řiká pořád o tom mluvil jaká to je svatá hra, tak nevidím žádné výsledky. Taky dlouho čekali být na to "oficiální" fanstránkou a co to přineslo? :) Já žádné exkluzivní informace neopsané z jiných webů popřípadě přímo z D3 ofic webu nevidím :))

Tatotakto
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tatotakto#2253

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Tatotakto » 04.10.2012, 10:09 hod.

Javurek píše:Ta anketa má špatné odpovědi, já nejsem ani pro jednu a to bude víc lidí.
Skor zle polozene otazky , ci ? :D
Thulle píše: Řekni nám kolik ti je. Protože takhle hodnotit titul může opravdu jen člověk, kterému je pod 15. My se tu snažíme ty tituly racionálně zhodnotit.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tato ... hero/67321

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Majky_majk » 04.10.2012, 13:09 hod.

delosombres píše:
Majky_majk píše:Znamenalo by to, že endgame gear by si každej musel najít sám...
Pak není důvod mít multiplayer. Proč takové omezení? Proč někoho nutit, aby si to našel sám, když máš na výběr, jestli si to najdeš sám, nebo koupíš za goldy. Navíc pojem koupit je v argumentaci u spousty lidí dost zaváděný, protože každý item, který kupuješ, někdo musel najít. Takže když si koupíš item za 10M, tak je to prakticky to samé, jako kdyby si našel item za 10M, který nepotřebuješ a s tím člověkem ho vyměnil. Otázka je ten item najít, což se ne každému může podařit a proto je tady jistota v podobě nasbíraných goldů. Ve finále je to ale pořád jen o investovaném čase a štěstí jako předchozí Diabla.
To na to koukáš špatně... hráč si dneska nemůže vybrat hru bez aukce, protože drop je natolik malej, že by efektivně nedal dohromady kvalitní gear. To je celé.

Já jsem tady třeba opakovaně "navrhoval", že by bylo super, kdyby tu existoval oddělený NA mód bez aukce. Každý by si mohl vybrat, kde bude hrát (tak jako u hardcore) a v tomhle módu by byl mnohem silnější drop.

Věřim, že by se tenhle mód stal časem mnohem populárnější, než by bylo klasické SC s aukcema. Byla by to reálná výzva.

Navíc současnej DROP navázanej na aukci je něco šíleného, nespolehlivého a totálně odfláknutého. Celá mechanika MF a GF je z velké části nefunkční. Teď jsem dělal pokusy s goldskinem a mám s ním menší dropy zlata,než s jiným vybavením s menším GF.

Drop magickejch předmětů a hlavně legendárek je už vůbec něco šíleného. Nedávno jsem četl zajímavej názor, který dává do značné míry smysl a částečně je potvrzený i Blizzardem. Drop předmětů neovlivňuje jen MF, ale i aktuální nabídka na AH, která je ale v rámci snadnějšího propočtu udělaná nikoliv globálně, ale po segmentech hráčů dle jejich registrace. Ve skutečnosti vás tedy neomezuje aktuální nabídka na AH, ale aktuální nabídka vybrané skupiny hráčů (nikdo neví jak je velká), která je blízko vašeho účtu.

Zní to možná přitažené za vlasy, ale dává to docela smysl a všechno to vysvětluje. Navíc tohle provázání potvrdil i Blizzard. Jednoduše to může znamenat, že můžete mít třeba 300MF, ale i tak vám bude padat méně kvalitních předmětů a legendárek než někomu s 50 MF. Pokud ten někdo bude mít štěstí a v jeho "okolí" (čas registrace, registrační číslo hry?) budou mnohem méně aktivní hráči, než v tom vašem.

A přesně tohle se ve světě Diabla opravdu děje. Jsou tady hráči, kteří mají prokazatelně mnohem menší dropy, než jiní hráči.

U hry jako je Diablo mi něco takového přijde jako naprostý průjem. Kéž by mód bezaukčního hraní a neovlivněného dropu přišel!

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od ZOMB » 04.10.2012, 13:24 hod.

Majky_majk píše: Já jsem tady třeba opakovaně "navrhoval", že by bylo super, kdyby tu existoval oddělený NA mód bez aukce. Každý by si mohl vybrat, kde bude hrát (tak jako u hardcore) a v tomhle módu by byl mnohem silnější drop.

Věřim, že by se tenhle mód stal časem mnohem populárnější, než by bylo klasické SC s aukcema. Byla by to reálná výzva.
Tak v tomhle bych tě určitě podpořil... nicméně v cestě nám stojí firma Blizzard :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Kuki10 » 04.10.2012, 13:27 hod.

To se bohuzel nejspis nikdy nestane, vis kolik by je zo stalo, kdyz by se tolik netocilo na RMAH?.-)

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Majky_majk » 04.10.2012, 13:51 hod.

Mnjn.... ale zase hardcore taky existuje, takže kdyby Blizzardu šlo jenom o ty prachy, asi by tam byl RMAH.

Kromě toho mi přijde, že AH trochu i zabíjí snahy o alter postavy. Alespoň já to tak cítim. U D2 jsem hrál za všechno, už jen proto, abych nemusel "vyhazovat" dobré věci pro ostatní classy. U D3 jsem tuhle potřebu nikdy necítil.

Fakt doufám v ten NA mód. Rozehrál bych pěkně od začátku.

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od delosombres » 04.10.2012, 16:34 hod.

Majky_majk píše:To na to koukáš špatně... hráč si dneska nemůže vybrat hru bez aukce, protože drop je natolik malej, že by efektivně nedal dohromady kvalitní gear. To je celé.
Neřekl bych. Myslím, že jsem plně v obraze. Začnu tím, že jednoduše nemáš pravdu. Každý si může vybrat hru bez aukce. Důkazem budiž, že znám takových lidí spoustu a nejen z fór. Někoho prostě baví "střílet sám sebe do nohy", protože najít super cool item, který není pro mojí postavu (nebo už mám lepší), ale nemoct ho prodat, je asi fajn zážitek, nevím. Dále, Inferno lze dohrát i s total crap gearem (což je samo o sobě jasný důkaz, že si každý může vybrat hru bez aukce i bez toho, aniž bych někoho takového znal) a kvalitní gear by... řekl bych... nemohl být kvalitní, kdyby ho našel každý a rychle, že ano.
Majky_majk píše:Já jsem tady třeba opakovaně "navrhoval", že by bylo super, kdyby tu existoval oddělený NA mód bez aukce. Každý by si mohl vybrat, kde bude hrát (tak jako u hardcore) a v tomhle módu by byl mnohem silnější drop.

Věřim, že by se tenhle mód stal časem mnohem populárnější, než by bylo klasické SC s aukcema. Byla by to reálná výzva.
Zvýraznil jsem části, které si imho trochu odporují a proto by to imho už taková výzva nebyla. Aby nedošlo k nějakým mýlkám o fanouškovství, uvažuju na základě hraní Diabla 2, kde také existovaly itemy, které prakticky nešly najít, což byl imho jeden z důvodů trvanlivosti té hry. To jen tak dodávám, abych ilustroval, že tím, co tvrdíš, jdeš vlastně i proti konceptu Diabla 2.
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od kojot » 04.10.2012, 18:34 hod.

Majky_majk píše: Já jsem tady třeba opakovaně "navrhoval", že by bylo super, kdyby tu existoval oddělený NA mód bez aukce. Každý by si mohl vybrat, kde bude hrát (tak jako u hardcore) a v tomhle módu by byl mnohem silnější drop.

Věřim, že by se tenhle mód stal časem mnohem populárnější, než by bylo klasické SC s aukcema. Byla by to reálná výzva.
:D To je IMO trochu naivní představa. Dopadlo by to tak, že by tenhle mod hráli absolutně všichni a s itemy by se velmi čile obchodovalo prostřednictvím různých fór.
Obrázek

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od lakai » 04.10.2012, 20:43 hod.

Aukce v D3 kazí hru, argument že můžeš hrát bez aukce je trochu mimo, to je jako kdybych si koupil jen polovinu hry, protože druhá půlka se mi nelíbí. Drop rate je dělanej na hru s aukcí kluci.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Ryliah » 04.10.2012, 20:56 hod.

Nechápem čo sa tu stále sťazujete na drop .. zas také hrozné to nie je, nemože mať predsa každý všetko a hneď..Vidím že tu veľa ludí asi nehralo D2. Dropnúť TOP unikáty bolo takmer nereálne, kolkým z vás padol taký Tyraels Might v D2 ? A predsa ludí bavilo farmiť dookola to isté... Naviac v novom patchi sa zdvojnásobuje drop legendáriek, ale myslím že aj tak sa bude kopec ludí sťažovať na drop a "nefunkčný" MF... A AH ? Hrajem postavu ktorá ma baví a nemienim dohrať všetky na lvl 60, preto som rád že sa možem zbaviť nepotrebných vecí cez AH, prípadne RMAH a nakúpiť za to gear pre mna vhodný. Kto chce hrať bez AH nech si tak hraje nikto vám v tom nebráni.
S4 Monk 1100+

brbla99
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od brbla99 » 04.10.2012, 22:05 hod.

Problem D3 je v tom, že namá další vývoj itemy které napadaji při hře jsou k níčemu vývoj postavy je nulový aukce je předražená -nechapu jak si někdo může koupit item za 990000000g pokud do toho nevrazi real. peníze což je asi záměrem blizardu opravdu mne d3 o proti d2 dost zklamalo. Námitky ať si jdeme brečet do skříně je irelevantní doufejme že přes moderatory fora nebo informátory nebo co v tom křoví bydli se dostanou takovéto námitky az k autorům d3.
A s prominutím nechápu lidi kteří maji odehráno stovky hodin mam barbara na lvl60+22 a už mne to nebavi vůbec a s d3 končím bezduché mláceni monster bez jakékoliv možnosti postupu v čemkoliv považuji za stupiditu první třídy . Ach jo myslel jsem si že to bude lepší snad někdy příště.

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od delosombres » 04.10.2012, 22:41 hod.

lakai píše:Aukce v D3 kazí hru, argument že můžeš hrát bez aukce je trochu mimo, to je jako kdybych si koupil jen polovinu hry, protože druhá půlka se mi nelíbí. Drop rate je dělanej na hru s aukcí kluci.
Nemáš pravdu. To je jako kdyby sis koupil Call of Duty, dohrál kampaň, následně šel na MP, tam dostal na pr*el a pak brečel, že to nejde hrát. Já bych ti tvrdil, ať MP nehraješ a ty bys na to řekl, že je to mimo, že sis koupil celou hru a máš právo i na MP. Lol. Buď víš, co kupuješ, nebo ne. Pokud ti vadí aukce, tak hraj bez ní, nebo sis tu hru neměl vůbec kupovat.

Tvrzení, že drop je dělaný na aukci, je logický klam založený na záměně příčiny a důsledku. To AH je dělaný na nízký drop rate kluku, nízký drop rate byl v Diablu 2 vždy. To, že si byl zvyklý v end-game hře na nahackované a nadupované itemy (o čemž si ani nemusel vědět) na tomto faktu nic nemění. Kdyby itemy padaly jak na baťově páse, tak by trade neměl žádný význam. Každý by si našel svoje itemy a diablovka bez tradu je poloviční diablovka.
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Odpovědět

Zpět na „Obecně“