Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Můj vztah k D3

Pořád hraju a jsem naprosto se vším spokojen, nejlepší hra všech dob!
37
17%
Pořád dokola hraju a sbírám předměty!
85
40%
Hraju ale je to jen o čekání na dalších patch.
36
17%
Nehraju je to jen o čekání na další patch.
15
7%
Občasně si zahraju ale nemám k D3 vztah.
18
8%
Nehraju to, je to jen o dropu, kde je RPG?
6
3%
Lituju peněz co jsem dal do D3!
15
7%
 
Celkem hlasů: 212

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Ryliah » 14.10.2012, 12:12 hod.

Presne tak, aj ja si myslím že by sa už mohla skončiť debata D2 vs D3 v tomto topicu..Zbytočné "hate" posty aj tak ludí ktorí to hraju neodradia, nechápem zmysel niektorých príspevku tu..A navyše na tom D3 až tak zle nie je, aj podla ankety, čakal som že to dopadne uplne inak kedže sa tu sústredí také množstvo fanboyov z D2 ;)
S4 Monk 1100+

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Y0G1 » 14.10.2012, 14:58 hod.

Attia píše:veř mi že já nehatuju D3 z nějakýho důvodu abych tu ukázal jakej jsem machr...to s tou předpovědí byl fakt jen vtip a narážka na to jak je spoustu věcí v D3 zjednodušená a místy mi fakt připadá že blizz bere celkově svoji základnu fanoušků jako bandu nezchopnejch idiotů kteří si neumí spočítat 1+1...

věř mi že jsem si střašně přál aby bylo D3 fajn a když jsem postupem času pronikal do "tajů" D2, do složitých principů hry který nejsou na první pohled patrné, tak jsem se střašně těšil že v D3 to bude ještě o stupeň zábavnější. Že to nebude jen dohrání a farmení TOP itemů který maj co nejvyšší položku vit/crit/loh, ale že ty taje který nejsou patrné na první pohled (fcr breaky...fpa na útoky, fbr v blokování, pro každej char byla každá zbraň jinak rychlá, každej char jinak rcyhle blokoval, měl jiný fcr fhr atd...)doufal jsem že tohle všechno bude v D3 na ještě vyšší a úrovni a dovolí to hráčům ukázat na těchto detailech e oni jsou ti co tý hře rozumí a že to není jen o tom nakoupit TOP equip

Nepochybuju o tom že je D3 zábavné na první zahrání, ale pochybuju o tom oběvování hry. podívej se na D2, dodnes neznám jak fungují všechny principy hry a pořád mám pocit že je spoustu tajů který mi v D2 unikají a mám chuť to oběvovat...

v D3 mi přijde že tohle takový to tajemno hry tam vůbec není...všechno je to udělaný tak aby to pochopilo i 6leté dítě, protože ti stačí 2 jediný fakty o hře. 1) jaký skilly jsou nejefektivnější a 2) jaké hlavní staty máš maxovat...když tohle splníš máš vlastně vystaráno a NIC víc tam nehledáš protože nic víc pod tou pomyslnou pokličkou prostě není...

EDIT? možná se pletu, ale zatím mě nikdo nepřesvědčil o tom že ta hra má něco tajemnýho co by hráč mohl dlooouhá léta studovat a oběvovat...pokud někdo ví o něčem takovém v D3, moc rád zmením svůj názor na D3...


s tymto suhlasim , ale nemozes porovnavat tl 2 a d3 ano d3 slo cestou inovacie bohuzial nevyslo to blizzu tak ako chceli no vsetko sa da napravit

Ja chapem rozdelovanie statov chyba chyba to aj mne ale moznost resetu by som bral ako som uz pisal

Porovnavat giganta ako je blizz a runic nejde ak d3 stalo napr 200mil tak proste cena hry musi byt nejaka a hlavne d3 stale ponuka viac ako ktorykolvek brak co vyjde stale je tam dost vela hratelnosti znovu hratelnosti a podobne.Neobranujem d3 nehatujem ho , ale treba sa pozriet na to aj z inej stranky doba ide dobrepu a clovek co ma deti a pracu chce prist a zahrat si plnohodnotne a nie riesit kalkulackou preco mam mat tohoto a tohoto tolko

Je to bohuzial tak vadi to aj mne ale prisposobit sa musime

To iste mas aj u WOW ked sa koncila vanilla a prislo tbc bolo to tazsie zlozitejsie ako je to teraz , ale stale sa wow hra ano mali 9mil platiacich hracov a pisu stale ludia ze wow je zle a umiera . No stale nevidim nic lepsie ako je wow s 9mil hracov takze treba to brat aj z inej stranky

Ale nesmies porovnavat d3 a tl 2 to proste nejde zaner hry je rovnaky ale obidve hry su absolutne ine a netreba zabudat ze povodny blizz co robil d2 uz proste nieje a nemas zarucene zeby spravili d3 na rovnakom stylem ako d2 + datadisk je vec ktora moze zmenit uplne vsetko. Za 4 roky moze byt d3 uplne na vrchole , alebo ani nemusi to nikdy nevies to iste aj TL 2

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Attia » 14.10.2012, 15:57 hod.

já s tebou souhlasím, jen sem chtěl aby někdo další došel s názorem že T2 a D3 nelze porovnávat. Psal jsem to už v topicku T2 vs D3, že i když je hodně věcí který můžeš porovnávat (ať už to co jsem psal já, tak i to co psali jíní lidi), v globálu ty dvě hry srovnávat nemůžeš, stejně jako D2 a D3. Hlavní důvod proč jsem to psal nebyl ten že bych chtěl hatovat D3. nemám rád když kdokoli hatuje jakoukoli hru. Nevadí mi objektivní kritika s argumentama ale štve mě jedna věc.

Když vyšla D3, objevilo se tu spousta haterů na D3 a spousta diablařu si to brala osobně a štvalo je to. Já jsem nikdy D3 moc nemusel protože pro mě je tam víc mínusů než plusů na to abych si tu hru koupil, ale NIKDY jsem D3 nepomlouval a nějak moc se k tomu nevyjadřoval. Pak vyšlo T2 a většina těch diablařů kteří nadávali jak tu lidi nadávaj na D3 se do něj začaly navážet a začaly spamovat jak je T2 ho*no a graficky a malý studio a bla bla bla...prostě mi přišlo že si většina z nich léčila komplexy z toho že někdo pomlouval jejich milované D3. Proto jsem začal obhajovat T2 a následně D2 proti třetímu dílu, a jediný z čeho jsem byl po celou dobu obviňovanej bylo to že jsem jen blbej hater D3. To že se tak většina diablařů chovala naprosto stejně k T2 a mnohdy bez argumentů hatovalo T2, to už nikdo neřeší...

takže až někdo bude zase nadávat na jakoukoli hru (ať už T2 nebo D2 nebo jakoukoli jinou), uvědomte si jestli vás samotný neštvalo že se někdo naváží do D3...pak se totiž sami jmenujete do pozoc těch idiotskejch haterů který tak moc pomlouváte a nesnášíte...

(tohle neplatí pro lidi kteří normálně psali co se jim na hře líbí a co ne), protože i když se mi hra nelíbí a mám výhrady, jde to napsat jinak, normálně, a normálně se o tom pobavit...

a teď do mě borci...

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od kojot » 14.10.2012, 16:09 hod.

Attia: No nevím. Asi by sis měl zjistit, co je to většina... V tom topicu šlo o to, že hodně lidí, co nadává na D3 jenom aby trollovali, tam začlo psát jak je T2 strašně dobrý jenom proto, že věděli že tím nějaké fandy D3 naštvou. To se jim povedlo a někteří fandové D3 se nechali vyprovokovat a nesmyslně tam nadávali na T2, ikdyž to třeba nehráli.

K tématu: Jak je i podle ankety vidět, většina hráčů D3 pořád hraje. Jenom nemají potřebu tady pořád vypisovat, jak je D3 úžasný, tak jako někteří pořád dokola vypisují, jak je D3 naprd...
Obrázek

Bronibor
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Bronibor » 14.10.2012, 16:13 hod.

Kluci a holky, už toho vazne nechte. Nechapu, jak vas tohle porad dokola muze bavit. Je to neuveritelne unavne a nicemu to neprospiva. Proste reseni je jen jedno a je velmi jednoduche:

Kdo chce hrat D3, at hraje D3
Kdo chce hrat D2, at hraje D2
Kdo chce hrat TL2, at hraje TL2

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Red Eagle » 15.10.2012, 08:33 hod.

Ryliah píše:Presne tak, aj ja si myslím že by sa už mohla skončiť debata D2 vs D3 v tomto topicu..Zbytočné "hate" posty aj tak ludí ktorí to hraju neodradia, nechápem zmysel niektorých príspevku tu..A navyše na tom D3 až tak zle nie je, aj podla ankety, čakal som že to dopadne uplne inak kedže sa tu sústredí také množstvo fanboyov z D2 ;)


Dalsi naivny clovek co veri anketam :) Este raz zopakujem co som pisal minule.Ankety sa manipuluju ,kto che ten si moze zalozit(regnut )20-30 nickov a z nich hlasovat v ankete. nejake 10 rocne decko sa tu 30 krat prihlasi z 30 roznych nickov a zahlasuje ze Diablo 3 je cool a denne ho hraje 23 hodin aj 50 minut a 10 minut ma na spanok :wave:
Potom tak aj tie ankety vypadaju.
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Ryliah » 15.10.2012, 08:38 hod.

Aha a myslíš že naopak to byť nemože ? :) Čo keď si tých XX účtov založil ako si to ty nazval "10 ročné decko" a zahlasoval za D2 ? A možno si to bol práve ty.. :) Ach jaj ..

Edit: Ale aj tak nechápem čo sa tým snažíš povedať...D2 je fajn hra ale bohužial všetko má svoju životnosť, 12? rokov je dosť, aj keď má stále svojich fanúšikov ja sa k tomu určite raz vrátim už len z nostalgie, je to trošku neobjektívne porovnáť s D3 v počte hráčov ked ho presahuje viac ako desaťnásobne, kedže vyšlo len nedávno.. A nie D3 neumiera ako sa tu snažili niektorí nahovoriť ;)
Naposledy upravil(a) Ryliah dne 15.10.2012, 08:49 hod., celkem upraveno 1 x.
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Kuki10 » 15.10.2012, 08:47 hod.

Co takhle tu resit tema a ne vse okolo?

Edit: dalsi OT uz bude postizen varovanim atd...
Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Tatotakto
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tatotakto#2253

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Tatotakto » 15.10.2012, 09:33 hod.

Cize len klik na anketu a drzat hubu? Ved nech si tu pisu ludia, ked si nebudu pisat nebudes mat co moderovat.
Thulle píše: Řekni nám kolik ti je. Protože takhle hodnotit titul může opravdu jen člověk, kterému je pod 15. My se tu snažíme ty tituly racionálně zhodnotit.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tato ... hero/67321

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Kuki10 » 15.10.2012, 09:34 hod.

Pise se tu absolutne mimo a z cesty.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Nekronaut » 15.10.2012, 09:36 hod.

Tak spousta vytížených lidí to od vydání odkládá, ale zahrát si chtějí. Další mohli čekat až hru trochu vyladí.

Jinak opravdu nechápu, jak se někteří stále dokola a dokola mohou věnovat těmto nikdy nekončícím diskuzím o ničem (D2 vs. D3 atd.). Vždyť trávíte hodiny a hodiny svého životního času něčím, co vůbec nemá smysl. Místo toho můžete hrát Diablo, ať už dvojku nebo trojku. Nebo taky můžete pracovat, souložit, sportovat, vařit, pouštět vláčky, chlastat nebo cokoliv dalšího. Třeba takový Red Eagle má drtivou většinu příspěvků v tématech podobných tomuto. Jak jedno takové téma začne odumírat, tak někdo založí další a jede to nanovo. To fakt nemáte nic lepšího na práci???

Jinak abych nebyl úplně OT, tak u mě je D3 jak na houpačce. Střídají se doby kdy mě to začíná dost nebavit a pak najednou hraju, upgraduju, obchoduju, nebo expím. Teď třeba expím WD a celkem mě baví.

Tatotakto
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tatotakto#2253

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Tatotakto » 15.10.2012, 09:42 hod.

Tak je to forum. Skus zalozit tema s nazvom : Preco hras D3 ? A objavia sa Ti tam prispevky ludi ktory budu pisat preco nehraju D3 :D . Ak by sme sa drzali temat, tak aj s tohoto by mali vypadnut prispevky ktore neriesia otazku Kto zostal a kto nezostal pri D3.

Naco su tu nechane odpovede , ja to teraz nehram , lebo hram to a to. Koho to preboha zaujima co hra dotycny ked sa na D3 vyprdol , lebo sa mu nepaci.
Thulle píše: Řekni nám kolik ti je. Protože takhle hodnotit titul může opravdu jen člověk, kterému je pod 15. My se tu snažíme ty tituly racionálně zhodnotit.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tato ... hero/67321

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Kuki10 » 15.10.2012, 09:45 hod.

Kdyby jsi to tu cetl poradne, tak by sis vsiml, ze neco bylo uplne mimo.
A hotovo, dal uz jen k tematu.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Palmex
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Palmex #2887

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Palmex » 16.11.2012, 05:10 hod.

ja diablo3 hram hlavne pre zabavu.teraz sa ale trosku vratim v case.niesom zasa stary,ale trosku viac si pamatam.ja ako dieta som poznal tak akurat kocky s obrazkami,model autobusu s metrovym kablom kde bol ovladac a na nom zelene tlacitko,cervene tlacitko a maly volantik.frcali anglicaky ( dufam,ze dnesne deti este nezabudli co to je ) cecka,hlinene gulicky a dost sa hraval hokej a futbal.prvu elektronicku hru som videl az ked mi moja babka kupila tu rusku hru kde vlk chyta vajcia do kosika.pani to boli doma bitvy kto najviac chyti.potom prisli dostihy a sazky,vlastne sa docela dost hravali stolne hry,mikado,dama,clovece nehnevaj sa...atd.vela zabavy a ziaden stres pri hre.raz vyhral ten a raz zasa iny.potom prisli vietnamci s tv hrami.ziadna slava ale pocitace boli velmi drahe a na zabavu to bolo super.na pc sa nahravali este hry z kazety.nasledovala sega megadrive a tam sme zacali otvarat usta ake hry hrame.ked som videl prvy krat PS1 tak zodpovedne mozem povedat,ze to ma posadilo na zadok.tie hokejove bitvy na PS1 ktore sme robievali na to spominam doteraz.boli sme 4 kamarati a normalne sme robili sezony.asi v 19-tich som si kupil svoju prvu konzolu PS1 a mal som oblubene 4 hry.jednou bol prave diablo1.tam som stravil more casu a bavilo ma to hrat kazdy den.potom som kupil PS2 a diablo som hral aj na tom.ta hra ma proste nikdy neomrzela.preco toto pisem?lebo dovtedy tie hry boli stale na zabavu,odreagovanie.ked som kupil prve pc a dal sa casom aj internet prisla prva online hra do ruk a to Line age 2.bavila ma a bola po to po dlhej dobe hra ktora prevysila zazitok.super,pekna hra a nasiel som si tam aj kamaratov.klany,aliancie,spolocne akcie na RB...vsetko super az na jednu vec.nikdy som nebol PvP hrac a nikdy som nikomu nekazil hru.no v hrach ako L2,Aion...sa vzdy nasiel niekto kto mal potrebu ukazovat silu a chodil kazit hru.znemoznoval expenie,zbieranie materialu...atd.tam som si zacal vsimat ludi ako hraju.hadky,nadavky,vyhrazanie,urazanie,vyplakavanie...az to dospelo k tomu,ze som to prestal hrat.doslova mi zhnusili tu hru.zazil som tam aj pekne veci,ale ovela viac tam bolo zloby.nikdy nepochopim ako moze niekto sediet pri hre 8-12 hodin,prepocitavat vzorce,nahanat si ego a to len preto aby potom chodil ako borec zabijat,branit druhemu v hrani len preto,ze je z klanu s ktorym ma war alebo si zbiera PK body lebo je borec.pride mi to cele asi tak,ze pokial neboli online hry tak sa to hralo pre zabavu.radili sme si ako co prejst a co ktore veci ako funguju.dnes ocenujem na hre moznost byt online s kamaratmi.bud si popisat alebo spravit partu a zasmiat sa.D3 mi docela sedi a bavi ma.mam 2 kolegov v praci co to hraju tiez a verte mi,ze kolko krat mi pri pc padaju slzy co sa tak nasmejem.ja to neprehanam.bavim sa,vyslopem kafco a som denne v hre tak mozno 2 hodky.ked ma baba serialy,modre z neba ja som v D3 a parada.ak su kolegovia online popiseme,pomenime veci,pohecujeme sa a ked hram nemusim striehnut ci ma niekto nepride zabit.D3 mi plne vyhovuje.netreba mi prosikat o partu da sa hrat aj solo.chyby sice hra ma,ale o rok sa ta hra moze zmenit tak,ze diablo bude zasa top.nelutujem,ze som si hru kupil a pokial bude vyvoj smerovat k dobremu hraci sa vratia,pridu aj novacikovia.ak bude pvp formou olympiady hra naberie ine rozmery.no a viem aj,ze ked je to online,tak vzdy budu aj taky hraci co budu nadavat,hanit,plakat len preto,ze moc to prezivaju a zeru.D3 bude vypadat tak ako budu zit hraci na servry.pre mna je D3 dobra hra a dufam,ze ju blizz datadiskom nezhorsi.
eu.battle.net/d3/en/profile/Palmex-2887/hero/18868463

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od esopeso » 16.11.2012, 08:12 hod.

Nesnášim Diablo 3 , moje mladá nesnáší Diablo 3 ale hrajem stále Diablo 3 :-D Nedokážu přestat hrát Diablo 3 :-D
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od dawemorraless » 16.11.2012, 09:18 hod.

Hraju hrát budu ikdyž mám pár výhrad ke hře.... když mě nebaví monk(main) jedu DH který mě začal neskutečně bavit po té co jsem ho nehorázně hejtoval :D holt konečně jsem našel na něj vyzkoušel build který mi vyhovuje:) ikdyž to byl monk co za to múže holt mi padl dead man legacy:)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Silblade » 16.11.2012, 12:56 hod.

Diablo 3 je vyníkající, ale ani sebelepší hra mě nedokáže udržet déle jak pár měsíců. Nedokázalo to wowko, nedokázala to Dota, Heroesy, Left 4 Dead, Diablo 2 a ani Diablo 3. Každá z her má svoje období, kdy je pařím ani nechci od komplu, pak si řeknu že je to nuda a dám od toho ruce pryč na pár měsíců. Diablo 3 není výjimkou, byť je to jedna z her, která má u mě zvlášť dlouhé období hraní. Nevím, nedokážu si představit, že bych něco hrál fakt intenzivně, proto nebudu supr zkušenej mazák v jakékoliv hře, protože na to není čas ani motivace. Hraju pro zábavu, ne pro profesionalitu. Proto si myslím, že většina lidí, co přestane po XXX hodinách hrát, že to není z důvodu "Diablo 3 je crap", ale "už mě to nudí, jdu hrát něco jinýho." Ale po čase se jim posteskne a zase se k tomu vrátí. To je pro D3 dobrá nálepka. ;)
Obrázek

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od G843 » 16.11.2012, 13:05 hod.

Diablo mne stale bavi.
Porad mam co vylepsovat na svem charakteru, s kazdym novym equipem mohu zkouset jine taktiky. Porad je co delat.
Taky mne bavi protahovat slabsi hrace a pomahat jim, ale to uz je spise o povaze kazdeho z nas.
Za sebe mohu rici, ze hra mne nezklamala. Sice na pocatku vypadala jinak, dovolim si rici ze hur, ale to uz tak byva. Hlavni je ze se uroven porad zvysuje.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Nekronaut » 16.11.2012, 13:56 hod.

Silblade píše:Diablo 3 je vyníkající, ale ani sebelepší hra mě nedokáže udržet déle jak pár měsíců. Nedokázalo to wowko, nedokázala to Dota, Heroesy, Left 4 Dead, Diablo 2 a ani Diablo 3. Každá z her má svoje období, kdy je pařím ani nechci od komplu, pak si řeknu že je to nuda a dám od toho ruce pryč na pár měsíců. Diablo 3 není výjimkou, byť je to jedna z her, která má u mě zvlášť dlouhé období hraní. Nevím, nedokážu si představit, že bych něco hrál fakt intenzivně, proto nebudu supr zkušenej mazák v jakékoliv hře, protože na to není čas ani motivace. Hraju pro zábavu, ne pro profesionalitu. Proto si myslím, že většina lidí, co přestane po XXX hodinách hrát, že to není z důvodu "Diablo 3 je crap", ale "už mě to nudí, jdu hrát něco jinýho." Ale po čase se jim posteskne a zase se k tomu vrátí. To je pro D3 dobrá nálepka. ;)
Nenapsal bych to lépe. Navíc k Diablu člověk potřebuje i hodně tolerantní partnerku :D

Uživatelský avatar
warfare
Wraith
Příspěvky:185

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od warfare » 16.11.2012, 14:56 hod.

+1
Si vis pacem, para bellum
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“