Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Můj vztah k D3

Pořád hraju a jsem naprosto se vším spokojen, nejlepší hra všech dob!
37
17%
Pořád dokola hraju a sbírám předměty!
85
40%
Hraju ale je to jen o čekání na dalších patch.
36
17%
Nehraju je to jen o čekání na další patch.
15
7%
Občasně si zahraju ale nemám k D3 vztah.
18
8%
Nehraju to, je to jen o dropu, kde je RPG?
6
3%
Lituju peněz co jsem dal do D3!
15
7%
 
Celkem hlasů: 212

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka
Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od GrOsO » 13.12.2012, 22:30 hod.

sklb píše:Presne tak ;p caka sa na dalsi path. A tak to bude vzdy. bohuzial, ale je to smutny fakt ktory si cim dalej tym viac ludi uvedomuje. Ale treba zase povedat, ze po patchi to hranie aj ma neaky zmysel, nove veci, rozbehne sa rmah na chvilu ;p Ale neake D2 z toho imo nikdy nebude. Ten skill tree to zabil imo.
chyba tu ladder reset, najlepsi pocit ked idete znovu a hrate so s*it gearom a znovu vylepsujete gear
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od sklb » 13.12.2012, 22:41 hod.

GrOsO píše:chyba tu ladder reset, najlepsi pocit ked idete znovu a hrate so s*it gearom a znovu vylepsujete gear
Mas pravdu, ten som opomenul. Myslim, ze ten by to ciastocne vyriesil. Je docela mozne, ze ho pridaju casom ako "super" novinku ;pp
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Alfajk » 13.12.2012, 22:45 hod.

wipe equipu vubec neni spatnej napad,jeste kdyby k tomu pridali i goldy a hned by se hralo lip

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od sklb » 13.12.2012, 22:53 hod.

ono nie ze wipe, len to proste oddelit presne tak ako je to v d2 ;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od ZOMB » 14.12.2012, 08:08 hod.

Nechápu lidi, kteří zvolili jako možnost
Pořád hraju a jsem naprosto se vším spokojen, nejlepší hra všech dob!
Asi nehráli D2 :)
Já jsem D3 chvíli hrál, ale k tomu, aby byla nejlepší hrou všech dob, ji chybí fakt ještě hodně...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od kojot » 14.12.2012, 09:06 hod.

ZOMB: Nevím o na tom nechápeš :D . Tohle je dost subjektivní. Někomu přijde jako nejlepší hra všech dob Hledání min, někomu třeba Bomberman a někomu D3 :) .
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od ZOMB » 14.12.2012, 09:27 hod.

kojot: Samozřejmě, že to je subjektivní :)
Já jen že D3 má hodně nedokonalostí, a některé mě dost štvou..
Pokud někomu přijde jako nejlepší hra všech dob Hledání min nebo Bomberman tak to chápu, protože takoví lidé očividně žádou jinou hru nehráli :D
No i když... ono se říká: "Co si v mládí zahraješ, ve stáří jako když najdeš." :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Nekronaut » 14.12.2012, 09:33 hod.

No osobně tu první možnost taky nepobírám, ale k té druhé se hlásím (i když s přestávkami a s daleko menší intenzitou než spousta hráčů tady...). Je to prostě forbes skrytý za akční rubanici se systémem a vlastní ekonomikou. Pokud si to člověk uvědomí a přistoupí na to, je spokojený. Pokud ne...

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od kojot » 14.12.2012, 09:40 hod.

No tak já bych si o žádné hře nedovolil říct, že je to nejlepší hra všech dob. Hlavně kvůli tomu, že jsem zdaleka nehrál všechny hry :D . Ani bych asi ale nedokázal vybrat nejlepší hru, kterou jsem hrál...
Obrázek

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od lakai » 14.12.2012, 10:28 hod.

Subjektivní to jistě je, ale řekl bych, že D3 má minimálně prozatím do nej hry všech dob hoooooooodně daleko, pokud D2 je řekněme v top 10 tak D3 se stěží vleze do top 100 (neberte to doslova samozřejmě).

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Kaplan007 » 14.12.2012, 12:36 hod.

Pokud se tu bavíme o nejlepších hrách všech dob, tak bych bral jako objektivní hodnocení na gamespotu, kde vítězí Diablo 1. Pokud jde o můj subjektivní názor, tak nejdokonalejší hra všech dob je WOW. Díky své návykovosti, nemožnosti hru jakkoliv dohrát a myslím, že jen tak nepřestane bavit (vzhledem k tomu kolik jí hraje hráčů). Ačkoliv mě D3 opravdu baví, na top 10 rozhodně nemá.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Nekronaut » 14.12.2012, 12:39 hod.

No pokud bychom to měli brát takhle, tak je nejlepší hrou poker. Hraje ho MNOHEM víc lidí než nějaké WoW, nemluvě o příjmech které generuje :D

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Kaplan007 » 14.12.2012, 12:43 hod.

Souhlasím. A hned za pokerem je forbes :D :D :D Možná návykovější než WOW.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od kojot » 14.12.2012, 12:52 hod.

btw. Tahle anketa a hlavně první možnost v ní je IMO jenom chabý pokus o trolling od autora tématu. Zaškrtnutí první možnosti zase beru jako counter trolling ze strany ostatních uživatelů. Proto jsem už několikrát zvažoval, že to tady zamknu, protože na prvních stránkách se tady dost flamovalo. Potom se to však uklidnilo a teď už se tady diskutuje rozumně, na rozdíl od začátku, kde nešlo o to, kdo zůstal u D3, ale o to kdo si tady bude léčit komplexy urážením ostatních členů fóra (ať už to bylo ze strany těch, které D3 zklamalo, nebo těch, kterým se líbí).
Takže bych tuhle anketu bral s rezervou...
Obrázek

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 15.12.2012, 09:31 hod.

Nebudu zakládat nové téma, tak to hodím tady. Je to teď live. Kripp sleduje PoE.
http://www.twitch.tv/nl_kripp

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od tomisco » 16.12.2012, 09:39 hod.

Momentalne si davam od Diabla nedobrovolne par dni oraz, protoze stejnou dobu pri zapnuti netu jen smutne koukam na modrou obrazovku "Odpojeno od sluzeb O2", prestoze majitelka bytu pry net zaplatila ve ctvrtek. Porad se s tim nic nedeje, tak aspon v byte dohanim filmove resty. Plan, ze do konce roku udelam minimalne paragon level 90, je uz definitivne v tahu.

Odesláno z mého ST25i pomocí Tapatalk 2

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Y0G1 » 16.12.2012, 09:55 hod.

RedDwarf_Cz píše:Nebudu zakládat nové téma, tak to hodím tady. Je to teď live. Kripp sleduje PoE.
http://www.twitch.tv/nl_kripp

ja osobne poe mam , ale nemozem si pomoct strasne mi tam nieco chyba nieco co ma na tej hratelnosti vobec nebavi

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 16.12.2012, 10:40 hod.

Y0G1- Tak ono záleží, kde v D3 momentálně seš. (myšleno odehraných hodin)
Zásadní rozdíl v gameplay je, že v PoE není taková hustota monster. Zkrátka, není to až taková řež jako D3, spíš víc jako TQ. Ale customizace postav je šílená. A hlavně craft, tak tam se člověk vyřádí brutálně. Nevím jak daleko seš, mám lvl. 47 a až teď začínám jakože craftit. Konečně vím co a jak, jaké skilly chci používat.
K D3 se vrátím s příchodem nějakého přídavku. Jako sory, ale hrát řekněme 4 hod. denně stylem "fast run" ve 3 aktu, který trvá 20 min. stále dokola, to ne, nejsem magor, nebo spíše nejsem až tak velký magor. Mám paragon 69, ale co z toho posraného čísla mám? To číslo jen ukazuje kolik času u toho strávíš, není to žádná prestiž. Uberbossy nechodím, páč při mé smůle jsem vycraftil hned první prsten tak dobrý, že lepší jen těžko vycraftím znova. A gear mám momentálně v takovém stavu, že upgrade jakékoliv věci, která by mě posunula o pár tisíc dmg. nebo pár bodů v ress. stojí stovky mil. /kus a aukce stojí na bodě mrazu. Pokud nedropneš "top item", tak se nemusíš ani obtěžovat to tam vkládat.
A rozjíždět novou postavu? Zkusil jsem to s monkem a došel jsem na necelý lvl. 50 a zhnusený jsem to vypl.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Ryliah » 16.12.2012, 10:52 hod.

Je jasné že po XXX odohratých hodín ťa hra prestane baviť, kedže už nemáš čo dosiahnúť. Ale tak bude po čase aj s PoE, ako s každou hrou. Baví ťa to lebo to je niečo nové ;)
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 16.12.2012, 11:12 hod.

Ryliah- Však samozřejmě, jen v PoE je možnost rozjet stejný char. s úplně jiným zaměřením, zkrátka replaybilita + již zmíněný craft, kde jsou možnosti opravdu ohromné.
Mě třeba ta hra baví víc než D3, to jsem zjistil těsně před vydáním D3, kdy vyšla closed beta, já to hrál celý víkend a pak mi přišlo domů D3. Normálně jsem se neuměl od PoE odtrhnout, v hlavě jsem sváděl těžký boj. Říkal jsem si ty vole, co děláš, vždyť máš doma D3, na které ses tolik let těšil a teď to necheš hrát? No jo, ale to PoE je v něčem zkrátka lepší, nevím v čem, ale víc mě baví.
No, nakonec jsem odehrál přes 700 hod :)
Na závěr chci napsat, že D3 teď nehatuju, ikdyby to tak někomu připadalo, snažím se o normální diskusi ;)
Jen mám obavy, že toho moc D3 nepřinese. A podle mě PvP bude stát za ho*no a to zvlášť ze začátku, kdy nebude hra vybalancovaná a dále spousta lidí, co se teď na to těší bude zhnusena, až začne dostávat náklep každou hru. Tak to vydrží pár dní, než zjistí, že se nechytá a pojede si dál své PvM.
PoE nikomu zde nechci vnucovat, ale podle mě je daleko lépe ta hra vychytaná, dalo by se říct po všech stránkách než D3. Jen to nesmí člověk hrát 3 hod. a pak říct, že to stojí za ho*no. To bych třeba já neměl v D3 těch 700 hod.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“