Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Můj vztah k D3

Pořád hraju a jsem naprosto se vším spokojen, nejlepší hra všech dob!
37
17%
Pořád dokola hraju a sbírám předměty!
85
40%
Hraju ale je to jen o čekání na dalších patch.
36
17%
Nehraju je to jen o čekání na další patch.
15
7%
Občasně si zahraju ale nemám k D3 vztah.
18
8%
Nehraju to, je to jen o dropu, kde je RPG?
6
3%
Lituju peněz co jsem dal do D3!
15
7%
 
Celkem hlasů: 212

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511
Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od thomas_ » 25.09.2012, 21:21 hod.

Diablo 3 je venku už dlouho a po 4. měsících mě osobně už nepřipadá, že jsem na nějakou takovou hru čekal několik let. Osobně musím říct, že D3 mě už nezajímá a D2 ve měnechalo mnohem silnější pocity. Aby toto někdo nepovažoval za trolling, tak uvedu pár důvodů proč už to nehraju a lituju koupě:

- Vyšla silně nedodělaná hra, která v době po vydání měla spousty problémů jak technických tak pro end game.
- Pozdější paragon level je jen znásilnění hráčů do zadku aby zůstali u hry. Je to obyčejný level jen není důležitý pro item jako "klasický" level.
- Nelevelované postavy nemají žádnou osobní sílu, ve hře necítím vývoj postavy mimo předmětů.
- Sbírání itemů jako jediný progress pro mě není zrovna to pravé.. a level jen jako postup k lepšímu equip je LOL. Sbírat se můžou pokémoni...
- Našel bych spousty jiných důvodů proč D3 je horší než jiné RPG... GW2, Borderlands, Torchlight...
- Hru oživí už snad jen PVP..

Vy ostatní napiště, případně anketujte váš současný vztah k D3.
Naposledy upravil(a) thomas_ dne 06.10.2012, 20:36 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pindik
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Pindik » 25.09.2012, 21:38 hod.

thomas_ píše: - Pozdější paragon level je jen znásilnění hráčů do zadku aby zůstali u hry.
:green:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od ZOMB » 25.09.2012, 21:41 hod.

Já hraju tak nějak v cyklech... jednou se mi to zalíbí, hraju i několik hodin denně, ale pak najednou přijde zlom, kdy mě to totálně nebaví, ale vím, že se k tomu zase někdy vrátím (většinou kvůli novému patchi)
Kdyby nebyla aukce a existovala možnost hrát single player (bez připojení k internetu), pak věřím, že by to lidi bavilo víc... alespoň mě určitě
Jistě by to lidi bavilo víc, kdyby si mohli rozdělovat stat pointy dle svého... teď nás totiž hra staví do role idiota, který ani neví, k čemu stat pointy slouží... nehledě na to, že by to výrazně napomohlo různorodosti buildů...

Hra potenciál má, možná se jí dostane tolik zasloužené slávy jako D2, ale na to má zřejmě Blizzard času dost...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Mr_Perfect » 25.09.2012, 21:49 hod.

Stejně jako u D2, které také od začátku nebylo doladěné k dokonalosti a opravdovou peckou se stal až datadisk, vidím podobný vývoj u D3. Zlepšuje se to a to je hlavní. Vám všem, co máte porád nutkání říkat, jak jsou jiné rpg super truper - běžte si je hrát a neotravujte tu, stejně jako já neotravuju na tamních fórech, že tu hru hrát nikdy nebudu, protože zrovna nepadla do mého vkusu. Tisíc lidí, tisíc chutí. Tak si tu svou nechte pro sebe, ono to v podstatě stejně nikoho nezajímá, nikoho, kdo má pevnej postoj k této hře stejně nepřesvědčíte, tak vlastně nechápu, proč se tu podobná témata s naprostou periodicitou opakují.
Obrázek

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Peckoslav » 25.09.2012, 22:01 hod.

další spamovací vlákno, kde fanoušci projeví své nadšení a haters gonna hate..

za mě se to střídá, hraji, obchoduji, pak si dám den pauzu a pustím si nějaký film, ale pořád baví.
CO je nejdůležitější, tak BLizzard se snaží zlepšovat, naslouchá přání hráčů (někdy až příliš, viz zjednodušování) a dle mě není vždy standardem, takže věřím, že to bude jen lepší ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Thulle » 25.09.2012, 22:19 hod.

Následující patch vypadá hodně dobře (paragon mě neoslovil) a progressování už snad bude mít nějaký význam (infernal machine + prsten apod.)
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od tomisco » 25.09.2012, 22:45 hod.

Mam nahrano kolem 500 hodin a porad me to dost bavi, pauzy nejsou temer zadne. Dokonce jsem si jeste nekoupil Borderlands 2 a podobne se nepozenu do rijnoveho Resident Evila 6 (starsi dily jsou pro me srdecni zalezitost), coz by bylo pred tretim Diablem nemyslitelne. Podil na tom ma i snaha Blizzardu hru postupne vylepsovat, coz neni, jak uz psal prede mnou Peckoslav, prave obvykle. Vidim to jeste na dlouhou herni dobu. Meta 1000 odehranych hodin nejspis padne. :D Jinak mam oproti jinym vyhodu, ze dvojku jsem temer nehral, stejne jako vetsinu starsich rpg klasik, pac v te dobe jsem mel jine herni preference (hlavne survival horrory), herni zelezo (nekolik konzoli) ci jine konicky. Takze lepsi akcni rpg jsem de facto nehral.

Mimochodem, kvuli tretimu Diablu jsem vyrazne uspisil koupi noveho compu, abych to stihl do zacatku prodeje. A od te doby na PC nehraju nic jineho a na konzole (X360 + Wii) se mi prasi.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Drakkari » 25.09.2012, 22:51 hod.

Ta hra je strašnej xindl! Fuj. 1400 hodin a už mě to nebaví, asi pujdu žádat o vrácení peněz!

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Halen » 25.09.2012, 22:55 hod.

Samozřejmě mě to baví, ale zrovna teď se cítím znásilněn problémy kolem PTR, kdy z důvodu špatného nakopírování postav na PTR (nešlo s nimi hrát nebo měly vadný profil ) a neznalosti toho, že kopírovat je možné jen jednou za týden tam mám uzavřen přístup. Aukce, ta mě baví natolik, že kdyby byl zájem, jsem ochoten lidem klidně skládat gear pro ww barbara, ačkoli teď je zrovna situace, kdy je nejasné, kolik bude potřeba rezistů, armoru, crit. chance, attack speedu i LoH, aby byl ten barbar funkční. Aukce je ta nejlepší věc u D3, protože se tím odboural stres a hodiny a hodiny lítání po trade hrách či fórech kvůli výměně gearu mezi hráči, což byla v D2 běžná praxe. Tuny her typu N Ist O Shako, fuj, už nikdy více.
Obrázek

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od delosombres » 25.09.2012, 23:01 hod.

Drakkari píše:Ta hra je strašnej xindl! Fuj. 1400 hodin a už mě to nebaví, asi pujdu žádat o vrácení peněz!
Zapomněl si dodat, že nyní máš už 10 hodin v TL2 a D3 se nečape... :)
thomas_ píše:Vyšla silně nedodělaná hra, která v době po vydání měla spousty problémů jak technických tak pro end game.
To se dá napravit a myslím, že Blizzard to masivníma patchema dokazuje. Btw, srovnej si základní Diablo 2 s LoD po x letech.
thomas_ píše:Pozdější paragon level je jen znásilnění hráčů do zadku aby zůstali u hry. Je to obyčejný level jen není důležitý pro item jako "klasický" level.
Protože level 90-99 v Diablu 2 byl strašně cool progress...
thomas_ píše:Nelevelované postavy nemají žádnou osobní sílu, ve hře necítím vývoj postavy mimo předmětů.
Tohle chápu, je to až moc o itemech. Vlastně jen o itemech. Řekl bych, že v PvP se to změní, jinak to imho nemůže moc dobře fungovat.
Halen píše:Aukce je ta nejlepší věc u D3, protože se tím odboural stres a hodiny a hodiny lítání po trade hrách či fórech kvůli výměně gearu mezi hráči, což byla v D2 běžná praxe. Tuny her typu N Ist O Shako, fuj, už nikdy více.
A ještě ty runy byly nadupovaný. :)
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od spiderer » 26.09.2012, 01:08 hod.

Jakej ma tohle tema vyznam??? To ze to nekoho nebavi ok, muze hrat cokoliv jinyho, ale nevim proc na diabloFANS nekdo neustale hejtuje, ze ho to neba to netusim :D Pokud nekoho mrzi ty prachy co do toho dal tak si dejte par runu A3, hodte nasbirane veci na RMAH a mate to zpatky, pak to smazte a delejte neco jineho..

Rekl bych ze vetsinu lidi zde Diablo bavi a to ze nekoho ne jim tu zabavu nevezme, jen je to otravny porad dokola cist jak to stoji za ho*no a jak nekdo pujde hrat tohle, nekdo tamto atp - delejte si co chcete ale uz to sem nepiste :D

Ja hral hodne D1, D2 jenom chvili, moc me nebavilo a na D3 mam odkroucenych cca 400h - zatim jsem nikdy za 29 let nemel postarano o zabavu na 400h za 1300,- Kc = hodina zabavy za 3,- Kc je 100% v pomeru cena/cas/zabava dobra investice :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od ZOMB » 26.09.2012, 05:35 hod.

Smysl tohohle tématu? Většina uživatelů diablofans.cz hraje D2, nikoliv D3 (u tématu D3 se točí dokola pořád ti samí lidé... ale když se rozběhl D2 MF turnaj? to bylo najednou lidí...)
Problém je v tom, že fanboyové D3 si myslí, že tohle forum je jenom pro ně... a přitom je pro hráče i D2 a D1... a když tady někdo napíše, že hrál D3, ale vrátil se k D2, tak ho tu fanboyové utlučou, a co tady "hejtuje"...
Já to střídám - D2 a D3 (ale D2 jasně převažuje)... a jak jsem napsal - čekám, jak se to ještě vyvine...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
umiyaki
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od umiyaki » 26.09.2012, 06:05 hod.

Problém diabla 3 je, ze ho dohrálo příliš mnoho hráčů příliš rychle a teď nemají žádný silnější důvod pokračovat. PvP v nedohlednu, inferno nerfle az k pláči a problémem je i špatně nastaveny drop. Všechno je ted o legendárních věcech. Chvíli po posledním patchi to ještě šlo, ale pak se najednou změnil i drop rare předmětů. Padá méně ilv63 a jsou, alespoň u mě, viditelné horší než před patchem. Četnost legendárních je také malá. Jsou skupiny lidi, kterým legendární padají hodně a jiné, co maji smůlu a nepada nic. Vypadá to, ze drop je stále silně podřízen stavu na AH(RMAH). Tam se obchodují jen top věci, cena zlata spadla za 14 dni z 1,25 na 0,57 za 1M. To samo o sobě svědčí o velkém odlivu běžných hráčů. Chvíli to přitáhlo po 1.0.4, ale jen chvíli. PL je uměle doplněný důvod k pokračování ve hře a má až moc velký vliv na kvalitu dropu v hodnotách nad 50+. Je to takové mlácení ode zdi ke zdi.

Odesláno z Galaxy Nexus

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od st.ranger » 26.09.2012, 07:38 hod.

Nemám dohrané Inferno, do minulého týdne jsem hrál velice aktivně několik hodin denně. Ale bez jakéhokoliv posunu mě hra pomalu přestala bavit. Momentálně si dávám pauzu a hraji Black Mesa, časem se jistě vrátím, ale přijde mi, že hra je dělaná pro zkušenější hráče. Mé postavy jsou směšně slabé, abych si vůbec škrtnul, musel jsem nakoupit předměty na aukci, jenže tento cyklus sbírání zlaťáků a hledání slušného předmětu za slušnou cenu mě po čase omrzel. Není to špatná hra, jen byla od začátku značně nevybalansovaná a Blizzard značně zaspal s BANováním. A když se podívám, kolik lidí už má 100. Paragona a kolik lidí od toho není daleko, musím se smát tomu přesvědčení, že je dovršení maxima na několik měsíců. No, pro mě určitě.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

messer19
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od messer19 » 26.09.2012, 08:54 hod.

Diablo 3 je uz samozrejme nuda. Pravdupovediac ma to prilis nebavilo ani pri prechadzani vyssich obtiaznosti, iba som bol zvedavy na nove skilly ktore sa odomnknu. Ziadna customizacia charakteru, ziadne vlastne rozhodnutia. Vsetko je vopred dane a vy iba grindujete.

Okrem toho pre tych, ktori pisu, ze ani D2 nebolo na zaciatku super - rozdiel je v tom, ze pred D2 ziadna ina podobna hra neexistovala, cize D2 malo narok sa vylepsovat. Ale Diablo 3 sa nepoucilo z minulych serii, ale je to uplne nova hra, nie je to ARPG ale nejaky nedefinovatelny zaner, ale RPG tam urcite nepatri. Tato hra si nezasluzi nazov "Diablo". Blizzard urobil preslap a nepomoze mu ani 1000 patchov, pretoze system je stavany okolo AH/RMAH a pay-to-win. Ten je uz vopred odsudeny na zanik. Skoda je ta Blizzard. Skoda.

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od kulisekcz » 26.09.2012, 09:11 hod.

Fakt mě baví ti lidé, kteří neustále brečí jaká je to nuda a jaký je to fail a jaký je to *** /doplňte si vlastně cokoli/. Ptám se proč to sem pořád vypisujete? Hrajte si něco jiného, pište na jiné fora, prosím, tady již byly vaše nářky 1500000x. Děkuji, moc moc moc. Pláče a stížnosti prosím směřujte mamince nebo doktorovi. Díky.

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Papagaj » 26.09.2012, 09:32 hod.

Hram stale a este velmi dlho budem.... kedeze u hry pozadujem 2 veci:

server side ochranu/online only - ochrana pred dupermi a hackermi.
AHcko - ked mi dropne nieco co neni pre mna, supnem na AH a predam

Tieto 2 zakladne aspekty ziadna ina hra ako Diablo III nesplnuje ;)

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Majky_majk » 26.09.2012, 09:36 hod.

Pro mě je stejně největší zabiják D3 ta aukce...

... myslim, že by bylo parádní, kdyby Blizzard udělal ještě několik patchů a pak ten (mou neustále vyžadovaný) no auction mod, který by umožňoval rozehrát postavy od 0 v módu, kde není aukce a není hra ani nijak napojená na svět s aukcí.

Věřim, že by se k tomu vrátila velká část hráčů. I já bych rozehrál znovu.

Takhle... já D3 určitě nehatuju. Za ty peníze to byla spousta zábavy. Ale dneska už mě to nebaví, takže nehraju. A u D2 jsem trávil času určitě více. Za mě osobně je zatím D3 nejhorší díl celé série, nicméně i tak stál za nákup a je to vydařená hra.

Tatotakto
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tatotakto#2253

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Tatotakto » 26.09.2012, 09:37 hod.

Pekny napad ta anketa. Cakal som ze to hra ovela menej ludi . Moj tip bol nieco nad 65% a jejda je nas 80% :D. Cize dobra hra, podla vzorky ludi z tohoto fora.
Zombi tusim , ze tam pise nieco o D2 a ze nam sem hraci s D2 vlastne do tejto sekcie pisu, ze sa vracaju k hraniu D2 ,lebo ich trojka nebavi. Teraz mame my zase chodit do ich sekcie pisat ze nas D2 nebavi a hrame stale D3 ?
D2 som hral od jeho vydania az do decembra (prosinec) 2009, vlastnim orig. cd po 2 ks z tejto hry + samozrejme aj s dokupenymi datadiskami,(inak datadisk az posunul tu hru na vysoku hratelnost pre vacsiu skupinu hracov), ale nakolko uz nezijem v minulosti nikdy sa k tejto kedysi skvelej hre nevratim proste zostarla okukala sa.
Som rad, ze vyslo D3, nevadilo by mi keby tam nerobili ziadne upravy a zaroven mi nevadi ked tam upravy robia. Budem to hrat na jednom patchi na druhom na hociktorom, ktori vyda Blizzard. Proste vela ludi bude D3 hrat , nech tu uz popisme cokolvek.Raz pride doba ked aj tato hra zostarne, ako jej predchodca a bude ju hrat hrstka zanietencov, ktory budu do sekcie D4 hadzat komenty, ze D3 je zabavnejsie ako D4 . :D
Thulle píše: Řekni nám kolik ti je. Protože takhle hodnotit titul může opravdu jen člověk, kterému je pod 15. My se tu snažíme ty tituly racionálně zhodnotit.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tato ... hero/67321

Tatotakto
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tatotakto#2253

Re: Kdo zůstal a kdo nezůstal u D3?

Příspěvek od Tatotakto » 26.09.2012, 09:40 hod.

Majky_majk píše:Pro mě je stejně největší zabiják D3 ta aukce...

... myslim, že by bylo parádní, kdyby Blizzard udělal ještě několik patchů a pak ten (mou neustále vyžadovaný) no auction mod, který by umožňoval rozehrát postavy od 0 v módu, kde není aukce a není hra ani nijak napojená na svět s aukcí.

Věřim, že by se k tomu vrátila velká část hráčů. I já bych rozehrál znovu.

Takhle... já D3 určitě nehatuju. Za ty peníze to byla spousta zábavy. Ale dneska už mě to nebaví, takže nehraju. A u D2 jsem trávil času určitě více. Za mě osobně je zatím D3 nejhorší díl celé série, nicméně i tak stál za nákup a je to vydařená hra.

Je velky rozdiel vo vnimani AH hracmi.
Ja pokladam AH ako pozitivny doplnok hry, na ktory ludia neboli z D2 zvyknuty. Kto hral Diablo2 sa urcite stretol s tym ,ze ked aj niekto ponukol nejaku vec na vymenu bud za nu chcel neskutocnu runu, alebo ste mu ponukali kopec veci co by mu pomaly nevosli do truhly. Neskutocne mnozstvo casu zabrali tieto vymeny, a ked ste niekomu povedali za co ste to vymenili tak bud z Vas ludia robili hlupaka ze ste dali za to vela, alebo ze ste hrozne obabrali nejakeho hraca. Ako dost casto sa to riesilo, fakt som sa s tym stretal v hrach. Niekde ste sa logli a tam namiesto BH runu hadky ohladom itemov.
Teraz? Padne mi vec ktoru mi netreba? Nemusim nikoho nahanat picnem ju na AH nech si ju kupi niekto, komu ju treba. Mne za nu dojdu goldy, bud si pospajam kamene, alebo si mozno raz ja nieco kupim proste ich miniem na nieco. Niekto sa pcha tam kde to nedava a minie ich na opravy, alebo flasky. Nevidim na tom nic zle. Nechapem ako niekto moze povedat ze AH zabija hru, ked podmienkou dohrania tejto hry nie je nakup ani predaj itemov.AH je len nieco naviac, co predtym nebolo.
Thulle píše: Řekni nám kolik ti je. Protože takhle hodnotit titul může opravdu jen člověk, kterému je pod 15. My se tu snažíme ty tituly racionálně zhodnotit.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tato ... hero/67321

Odpovědět

Zpět na „Obecně“