dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
benedy
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tataga#2566
Kontaktovat uživatele:
dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od benedy » 28.11.2012, 14:17 hod.

Zdravím,mám prosbu.
Přišel za mnou kamarád že se nemůže dostat na svůj batle.net účet takže si ani nemůže zahrát.
Začali jsem s obnovou hesla,ale zase je tu háček,on si není jistý se svým jménem které zadáváte při resetu hesla takže takže se tam nemůžem dostat,tak mám dotaz,je ještě jiný způsob obnovy hesla? :?:
Angličtinou neoplíváme takže z FAQ na battle.net jsme toho moc nevyčetly. :{ ale hlavně se tím nemůžeme prokousat kvůli tomu jménu.

Děkuji.

Fearsome
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fearsome#2448

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od Fearsome » 28.11.2012, 17:56 hod.

Battle.net ucet je v prvni rade registrovany k urcite emailove adrese. Pokud si nejste jisti, zkuste se prohrabat emailem a najit email od Blizzardu, minimalne v nem najdete osloveni vlastnika uctu (first name).

Uživatelský avatar
benedy
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tataga#2566
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od benedy » 28.11.2012, 20:07 hod.

tak email jsem nasel,ale bohuzel-zadne osloveni v nem neni,jen odkaz k aktivaci.

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od Bagr13 » 28.11.2012, 20:17 hod.

resime stejnej problem taky nevime to jmeno :( mel to na liste chtel se kouknout do hry a napsalo mu to podezrela aktivita a zablokovali ho. Nevite co s tim? :(

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od negris » 28.11.2012, 21:24 hod.

Co to máte za kamarády že ani neví jak se jmenují? :D Když mám někde dát své jméno tak ho tam snad dám ne a jediná možnost jak ho zapomenout je extrémní skleróza nebo Alzheimer.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
benedy
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tataga#2566
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od benedy » 28.11.2012, 21:35 hod.

dal tam jmeno "na blind" a neprikladal tomu takovou dulezitost,je jasny ze ho to ted s**e,mno doufam ze to dame dokupy.

Uživatelský avatar
benedy
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tataga#2566
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od benedy » 29.11.2012, 15:56 hod.

Věděl by někdo jak a kam se dovolat na nějakou tu podporu nebo popřípadě odkaz na technickou podporu?
Seděl jsem u battle.net ale já jsem nikde nenašel kam bych mohl napsat,Děkuji.

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od negris » 29.11.2012, 17:34 hod.

Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
benedy
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tataga#2566
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od benedy » 30.11.2012, 19:38 hod.

Tak jsem bezradný,na emailový dotaz přišla automatická odpověď která mne odvolává tam co už jsem několikrát zkoušel,zkoušel jsem skype na polskou podporu ale tam se nedovolám,tak už nevím.

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od Bagr13 » 30.11.2012, 20:16 hod.

Kamos mel to samy zavolal na britanie a za 5min byl odblokovanej, a jmeno zadaval dobre akorat byla chyba u blizzard jak jinak :)

Zuzana1
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od Zuzana1 » 02.12.2012, 09:00 hod.

Dobrý den, mám ten samý problém. Po zakoupení nového pc se nemohu přihlásit, účet je zablokován a při kroku 3 - tedy změněn hesla, mi to hlásí, že email s tímto jménem neexistují! Bohužel takto neodešlu žádný dotaz či zprávu na battle net. Nevíte někdo nějaké funční telefonní číslo, nejlépe přes skype, to co tam uvádějí, na něj se nelze dovolat. Děkuji za radu.

Uživatelský avatar
benedy
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tataga#2566
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od benedy » 03.12.2012, 21:58 hod.

Takže zatím stále bezůspěchu,nedaří se mi nika dovolat a zatím asi jiná možnost obnovy není!
Kdyby sem mohl napsat nekdo kdo uz s tim ma zkusenost a dal sem cislo na ktere se zarucene dovola,anglicky neumim,zkousel jsem Polsko ale tam neni mozne se dovolat,v pripade ze by to slo jen na anglii zkusim nekoho sehnat kdo by to vyridil za mne,Dekuju predem.

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: dotaz k odblokování zablokovaného účtu

Příspěvek od Malf » 04.12.2012, 18:11 hod.

@zuzana1: Nemohla ses dovolat přes Skype na čístlo +44 800 0288246? To je oficiální číslo pro kontakt pro Evropu přes skype (Británie), který uvádějí na stránkách supportu. Přijde mi divný, že by to číslo nefungovalo. Spíš jestli nejsou přehlcený nebo tak, asi to zkoušej dál. Nebo pokud umíš jiný jazyky můžeš zavolat jinam, ale bude to asi dost stát. Nejvíc mi vadí, že aby se dal odeslat ticket s čímkoliv, musí mít člověk odemčenej account. Já si přihlásil fyzickej autentikátor a protože je to čínskej šmejd tak nefungoval vůbec a blocknulo mi to celej account. Naštěstí mám SMS protect a jméno a heslo mám normálně svoje klasický vlastní real lifový, čili jsem to odemknul přes to, ale nebýt sms protect, tak jsem tam musel volat taky...

Jinak další info je v bodu 4. zde: https://eu.battle.net/support/en/article/contact
no a pak to jde přes twitter, ale to nepoužívám a nevyznám se v tom nijak zvlášť: https://twitter.com/BlizzardCSEU_EN

Odpovědět

Zpět na „Obecně“