D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav známým

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav známým

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 13.02.2013, 13:09 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:10 hod., celkem upraveno 3 x.

Vozi

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Vozi » 13.02.2013, 13:24 hod.

Cus, ja prestal hrat Diablo nejaky mesic po tobe si myslim. Duvodem byl fakt, ze to hralo stalo mene a mene lidi a v aukci jde kvalitni gear koupit uz za lidovku. PVP ve smysluplne podobe v nedohlednu a nejak mne chybi duvod farmit dokola. Vyvoj kolem hry sleduji jeste jednim okem, ale nemyslim si, ze se ke hre jeste nekdy vratim. Mam pochybnosti i o navratu s moznym datadiskem. To by Blizzard musel prijit opravdu s necim revolucnim. Momentalne hraji Smite (F2P 3D MOBA) a sleduji vyvoj ESO (Elder Scrolls Online) a Neverwinter (F2P MMORPG).

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Majky_majk » 13.02.2013, 13:50 hod.

Ono se toho až tak moc nezměnilo... dneska přišel nový patch, takže to znamená oživení minimálně na pár dní/týdnů. Není tam ale žádná opravdu přelomová věc, jen se zrychlí expení paragonů.

Jinak za poslední měsíce pokračoval trend v propadu cen na AH. Dneska už se dá prodat jen opravdu dobrý item, průměrné itemy jsou bezcenné.

Cena TOP itemů se samozřejmě stále drží, ale o to více je vidět ten celkový kontrast.

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 08.03.2013, 21:18 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:15 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od sgtmajfoley » 08.03.2013, 21:23 hod.

Heh, teba som pred dvoma dnami spominal a vymazal z friendov, lebo som potreboval volne miesto a nebol si v hre presne 156 dni alebo tak nejak. :D

No RMAH na moje prekvapenie funguje, sice v malych sumach ale predas aj take prstienky napriklad co v goldoch stoja 50k lol. Ale pokial chces predat nieco za 250 eur, tak musis naozaj dropnut nejaky top kusok. Ale do piatich minut bude fuc.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Vozi

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Vozi » 09.03.2013, 01:09 hod.

Jako ty ceny se propadly uplne do pryc. Cena 1M goldu je cca €0,15. Komplet prumerny legen gear na postavu si koupis za par desitek mega. Zkousel jsem hrat aukci s patchem 1.0.7 a vydelal par desitek mega goldu. Ale uz ani ten preprodej neni co byval. Tech farmicich casualu je uz opravdu par a levnych veci pod cenou na preprodej se objevovalo 5-10x mene nez drive. Farmeni je o nicem z pohledu prodeje na RMAH taky. Kdyz si to clovek spocita a zprumeruje, tak v dlouhodobem meritku opravdu vydelava mozna par € denne. Mozna ani to ne. Orientace Blizzardu na konzole mne presvedcila, ze D3 je odepsane i z pohledu datadisku, co se tyka nejake vetsi customizace a obtiznosti. Porad plati to same, ze se to hraje dobre, ale chybi tam ten duvod to hrat. K datadisku se maximalne vratim s tim, ze si to projdu na pribeh a budu hrat aukci pokud to napumpuji novym tierem gearu. Momentalne jiz hraji PoE a mam tam nick Reaper__ takze kdyby ses k tomu dokopal, tak si mne muzes pridat. Ma to customizaci jako vino, skvely end game a farmit tam jde do zblbnuti a pritom smysluplne. Byl jsem k te hre, jak vis, dlouho skepticky, ale kdyz jsem to zkusil, tak mne okamzite dostala. Asi proto, ze mne podobne herni mechanismy tolik chybely v D3.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Baglik » 09.03.2013, 09:08 hod.

Vozi: a zase ta tvoje propagace PoE jdi už s tím někam já tady taky nevnucuji někomu hry které hraji.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od sgtmajfoley » 09.03.2013, 10:36 hod.

Odporucam vam zacat hrat EVE: Online, cista hardcore hra, customizacia 5x lepsia ako v poe, rpg prvky jak delo, neobmedzene moznosti, zarobit herne peniaze (ISK) sa da aj 25 sposobmi, za co si potom platite hru a hrate tak zadarmo. Ziadny klasicky lvling aj ked nehrate hru, v hre sa ucite skilly. Cakaju vas najvacsie bitky co boli doposial v mmorgp. Poslem buddy invite, staci PM. PoE je oproti EVE: Online jak hrackarsky telefon s 5 gombikmi pre skolkarov.

Baglik: a co hravas ty?

Vozi: v EVE: Online mozes hrat aukciu 24/7 a nebudes to stihat.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Borgi* » 09.03.2013, 11:04 hod.

sgtmajfoley píše:Odporucam vam zacat hrat EVE: Online, cista hardcore hra, customizacia 5x lepsia ako v poe, rpg prvky jak delo, neobmedzene moznosti, zarobit herne peniaze (ISK) sa da aj 25 sposobmi, za co si potom platite hru a hrate tak zadarmo. Ziadny klasicky lvling aj ked nehrate hru, v hre sa ucite skilly. Cakaju vas najvacsie bitky co boli doposial v mmorgp. Poslem buddy invite, staci PM. PoE je oproti EVE: Online jak hrackarsky telefon s 5 gombikmi pre skolkarov.

Baglik: a co hravas ty?

Vozi: v EVE: Online mozes hrat aukciu 24/7 a nebudes to stihat.
Ty srovnáváš vesmírný simulátor s akčním hack&slash RPG? Už to nehul :wave:
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od sgtmajfoley » 09.03.2013, 11:13 hod.

Ja neporovnavan, ja presviedcam, ze je to jednoducho lepsie ako PoE a DIII, je jedno ci to bude tetris alebo fps. Tak ako to robia niektori odbornici tuto na fore. (cize on to bol tak trochu joke :) )
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Vozi

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Vozi » 09.03.2013, 12:33 hod.

@Baglik ... Co tady vubec pises tyhle sracky zase? Mas tady k tomu topicu co rict? Znas Emhyra? Hral jsi s nim? Ja s nim hral nekolik mesicu, tak mu proste pisi co a jak. Nebo ti to nedochazi, ze nejde o zadne srovnavani a kritiku, ale ciste o reference a domluvu na pripadne dalsi hrani? Precti si jeste 1x nazev topicu a jdi si dat rvacku do hry na uklidneni.

@sgtmajfoley ... Scifi mam rad, ale ve hrach mne tento zanr vubec neoslovuje a na EVE Online jsem si uz hledal davno info a proste to neni pro mne. Nelibi se mne to po vsech strankach. Je to otazka vkusu a verim tomu, ze to muze byt dobra hra. Jen hold mne nelaka litat s nejakou flotilou lodi ci co. Navic MMOcka zerou silene moc casu a nastoluji cloveku normalni herni rozvrh.

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Borgi* » 09.03.2013, 13:40 hod.

sgtmajfoley píše:Ja neporovnavan, ja presviedcam, ze je to jednoducho lepsie ako PoE a DIII, je jedno ci to bude tetris alebo fps. Tak ako to robia niektori odbornici tuto na fore. (cize on to bol tak trochu joke :) )
Tak hlavně si psal v čem je EVE lepší jak PoE atd, což je teda srovnání. Jen se ti snažím vysvětlit, že srovnáváš jabka a hrušky. Když chceš srovnávat, tak srovnávej stejné žánry. Neříkám, že EVE není promakané a dobré Sci-fi s prvky PRG, ale je určené pro jinou skupinu hráčů. Člověk, co má rád historické hry, kde má jen na výběr chladné zbraně popř luky a kuše, tak se težko vrhne na hru, kde po sobě stříli laserama a jinýma blbostma.
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od sgtmajfoley » 09.03.2013, 14:09 hod.

Borgi ja som to pisal cele ako vtip, to je jasne, ze sa to neda porovnavat. :D
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Drakkari » 09.03.2013, 15:28 hod.

D3 je v pohodě, jen už není až tak o prodejích, eurech a milionech, ale dobrej gear rozhodně nekoupíš za hubičku, bude tě stát mnoho goldů, někteří zaspali dobu... jasně šrot je levnej ale někteří to stále považují za dobré věci a to nejsou, ale to je jejich problém, když se nedokáží adaptovat na vývoj hry :D (počkat ono to ani nejde když ji nehrají a jen hejtují bez znalostí)

OP chtěl info o Diablu ne nehratelných geek festech.

Nicméně bude tu zbytečné psát cokoliv kladného o diablu, vozi sem naletí, vše vyvrátí svojí logicky nepopiratelnou pravdou, možná na nás fanboye ještě zavolá divoké šelmy aby nás uklidnily, takže snad bude lepší si tu hru vyzkoušet na vlastní kůži, máš ji koupenou, tak vo co go :D

Vozi

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Vozi » 09.03.2013, 15:46 hod.

Myslim, ze Emhyra zajima nazor lidi s kterymi hraval, rozebiral farmeni a aukci a ne nejakych typku, ktere v zivote ve hre nepotkal. Urcite bych taky ocenil, kdybych hru nehral, zalozil topic abych se znamych, kteri meli identicky playstyle (farma + aukce), zeptal jak to s hrou vypada a zacali by tam chodit nejaci neznami lidi a psat hovadiny.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Drakkari » 09.03.2013, 15:53 hod.

Co si ty myslíš, je irelevantní. Tohle je veřejné diskusní fórum, nech si ty žvásty o identickém playstyle, svůj názor na diablo 3 mu může říct každý z komunity, nebuď tak arogantní prosím, nejsi střed vesmíru.

VOZI,není potřeba mě urážet v pm nadáváním mi do niemandů, tímhle jsi u mě klesnul na spodinu, jsi ostuda D3 komunity, neumíš nic než jen plivat na D3, a vychvalovat konkurenční hry, TOHLE NENI POE forum ty umachravaný namyšlený přemoudřelý poe fanboyi, btw máš stupidní a trapnej podpis, tohle si muze dat jen dement :D

tak a ted mi konecne dejte ten ban uz na to cekam mesice, na co sem vubec chodit, kocourkov tohleto, nechapu ze to admini trpi, neustale shazovani hry a vyzdvihovani konkurence a pretahovani hracu, debil bude debilem i kdyz pouziva velke v u zajmena... red eagle jakbysmet.. parazit
Naposledy upravil(a) Drakkari dne 09.03.2013, 17:02 hod., celkem upraveno 5 x.

Vozi

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Vozi » 09.03.2013, 16:25 hod.

@Drakkari...

Tvuj jediny nazor na D3 je ten, ze je to nejlepsi hra vsech dob. Myslis, ze hardcore hrace jako je Emhyr budou zajimat nazory nekoho jako jsi ty?

Tady je mala kompilace tech reci, co poustis...

"Když už tu bude PS4, nejlepší herní zařízení všech dob, tak by byla hloupost nepořídit si k tomu jednu z nejlepších her všech dob - Diablo III."

"Aha, no dobrá, ale to je subjektivní názor, ale beru to, pro vás je hra mrtvá, pro spousty lidí ne. Stejně jako WoW, mrtvá hra, zklamala spousty hráčů a kamarádi ji nehrají, stejně je pořád král na poli mmo, jako D3 v ARPG vodách..."

"Diablo je skvělé z důvodu, že se zde nedá pokazit postava špatným výběrem skillů a statů. To mě na Diablu 2 strašně štvalo, nechtěl jsem hrát 150 postav, nechtěl jsem hledat nejlepší buildy na netu, ale musel jsem. Pro hardcore maniaky fajn ať si to testují pořád dokola, zakládají a levelují nové postavy. Tím trpí i PoE a já to kvůli tomu hrát nebudu. Mám tam tu čarodejnici lvl 26, už mám špatně rozdělený strom a znova to hrát nebudu. Respec jsem dostal jeden bod za celých 26 levelů Tak nic.
No už se nedivím, že před vydáním(d3) na forech fanoušci nadávali, že bude jen 10 slotu pro postavy, blizz tvrdil že je nebudem potřebovat, a nepotřebujem, nj HC hráči chtěli milion pokažených nepoužitelných postav"


Myslim, ze pro lepsi predstavu o tomhle casual fan boyovi to staci...

EDIT: @Drakkari .. a neposilej mne PM, u kterych pak vidim "Zpráva byla smazána autorem dříve, než vám byla doručena."

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od sgtmajfoley » 09.03.2013, 17:32 hod.

Ako nestranny pozorovatel tejto vznikajucej hadky musim povedat, ze Emhyr sa pytal vsetkych a nie iba znamych. Znamych pozdravil a spomenul v odpovedi na maily, ktore mu dosli.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 11.03.2013, 22:50 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:15 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: D3 /// Prosba o shrnutí situace okolo hry + Pozdrav znám

Příspěvek od Tyckin » 12.03.2013, 11:07 hod.

D3 už mi přijde jako umírající dědeček - ještě dýchá, ale konec je nevyhnutelný :{ Ostatně když z cca 20 lidí mám o víkendu večer online 2-4 jedince, něco to znamená. Nový patch chvíli pobavil - expy lezou rychlejc (za 100h jsem udělal 50 paragon na barbarovi) a člověk se těšil, že si vycraftí nějaké pěkné itemy. A když už mám pěknej amulet a krásný rukavice (+ hezkej nakoupenej gear), tak nějak vlastně taky už nevím, proč dál hrát. Mám wize paragon 100, velmi solidního barbara co dává i MP10 (a potřebu mít OP barbara nemám), při farmě padá víceméně jeden odpad, takže co dál? Snad jedině jiný charakter či zkusit HC :D
A ono i tady na fóru začíná bejt celkem mrtvo že :roll:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“