Jak dělat 50mil xp/h?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676
Re: Jak dělat 50mil xp/h?

Příspěvek od Y0G1 » 07.05.2013, 06:26 hod.

Otazka

Preco je lepsie farmit mp1 ked napr si zoberiem ze idem keepy 2 na mp 7 vybijem ich za cca 12min a dostanem cca 10mil xp za celu hodinu sa to vyrovna alkaizeru alebo sa mylim ?


Osobne ma viac bavi chodit vacsie mp7 ci uz je to skrz drop [aj ked pada bordel] ako chodit mp1 alkaizery.

Co som pozeram ine alternativy okrem alkaizeru nenasiel som nic :D Cize ine cesty na lepsie xp niesu ? aspon by som si trosku zmenil cestu kedze chodit stale dookola alkaizer ma nejako extra nebavi.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Jak dělat 50mil xp/h?

Příspěvek od HELLERcz » 07.05.2013, 06:53 hod.

Btw. Na fcb jsem videl odkaz na rozhovor hrace, co udelal 5x100 pl :-D to musi byt magorismus. Me stacilo jeden 100 a byl jsem totalne vyplivnuty a daval si par mesicu pauzu a rikal jsem si jakej jsem nolifer :-D

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Jak dělat 50mil xp/h?

Příspěvek od Y0G1 » 07.05.2013, 07:45 hod.

to ale robil cez multibox nie ?

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Jak dělat 50mil xp/h?

Příspěvek od sgtmajfoley » 07.05.2013, 08:21 hod.

Nie, len s kazdym charom vyuzil build vhodny na farmenie - WW, Archon, perma Spirit Rush,....

Pokial sa nemylim tak to bol asi Chaos, okrem tych 5 100PL charov, mal 99% achievov.


Inak trocha na zamyslenie YOG, akoby mohol multiboxovat ked tie chary ma na tom istom ucte??? ;)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Jak dělat 50mil xp/h?

Příspěvek od firdecek » 07.05.2013, 08:29 hod.

No ten týpek jel alkaizera do zblbnutí na MP1. Škoda, že neuvedl, kolik má nahraných hodin na všech charech dohromady - to by bylo číslo, že by za tu dobu stihl postavit barák :-D Sám říkal, že u toho koukal hlavně na bednu, poslouchal hudbu, čili to muselo být trochu brain-wash...

To Tomisco: Díky. Je pravda, že na monka je tempest rush asi nejlepší na expení a farmu. Zkusím se podívat po vhoném gearu a jdu na to :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Jak dělat 50mil xp/h?

Příspěvek od Tyckin » 07.05.2013, 13:09 hod.

No upřímně mne přijde menší blbákov běhat Alkaziera (s nějakou vlastní modifikací) než jenom dokola Keep2, ačkoli efektivita není taková, ale zase to alespoň není jen jedna mapa :D Ale blbákov je obojí, už aby byl patch a honily se expy a drop v jiných aktech ;)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Jak dělat 50mil xp/h?

Příspěvek od Reve » 07.05.2013, 13:47 hod.

spis aby uz byl nejakej patch, ktery zajisti duvod PROC ty expy a drop honit :)

Selb
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak dělat 50mil xp/h?

Příspěvek od Selb » 11.05.2013, 16:31 hod.

Černý vlk píše:40-50M / hodinu s WD (viz odkaz profilu)
DPS: 130k až 160k
MP: 1 (nejrychlejší expy, nejvyšší frekvence dropu legendárek a goldů)

WD je pro mě ideální řešení, medvědama rychle zabije elitky, deštěm obyčejné nestvůrky. Spirit walk používám spíše na zrychlení, než na ochranu. Samozřejmě v průměru zhruba 1x za 7-8 sekund :)
jaký přesně jedeš lokace? Musím to taky zkusit na MP1 ale asi si budu muset vyfarmit hellfire :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Jak dělat 50mil xp/h?

Příspěvek od Tyckin » 13.05.2013, 11:18 hod.

Tak po patchi 1.0.8 se běhá hezky Festering woods - Fields of misery - Weeping hollow - s Hammer/rend barbarem 315k dmg mi to na MP10 hází 80M+ exp/hodinka. Při hře v dobré partě i víc, jelikož zejména na fields každej sežene svůj "vláček" a pak se z toho udělá jedna valná hromada a přijdou obří jatka :D Je fakt, že trochu zlobí stromy (jed) a bejci (když se trefí čistě...) a taky to padá někam k 10fps v tom bordelu :twisted:
Na druhou stranu je to konečně zábava oproti létání WW na MP3, a taky je za to odměna v podobě exp a koneckonců i množství dropu, prostě po dlouhé době má MP10 smysl hrát aniž bych za to byl nějak bit na expách a/či dropu ;)

Selb
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak dělat 50mil xp/h?

Příspěvek od Selb » 17.05.2013, 16:26 hod.

tak při těchto lokacích se mi krásně daří točit 20M za 30min než to celý proběhnu na MP1. Zkusím, jestli to na MP2 nepůjde ještě líp ale zatím se mi to takhle líbí. Respektive je to mnohem lepší, než původních 14M/h :-D

Skrblík
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Skrblík#2333

Re: Jak dělat 50mil xp/h?

Příspěvek od Skrblík » 20.05.2013, 18:16 hod.

Public game act 1, quest 9 , looking for - monster slaying. Když máš dobrou partu, uděláš i 100 mega XP za hodinu na MP 10 ( při plný partě mám na MP 10 1300% bonus XP)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“