Podmínky k hraní Diabla

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267
Podmínky k hraní Diabla

Příspěvek od babacho » 09.05.2013, 21:50 hod.

K založení tohoto topicu mne vedla situace, která se mi již párkrát stala. Jedná se o to, že ač bych si rád zahrál s někým v partě, zašel na Uberbosse, pomohl s levelingem či podobně, tak ne vždy k tomu mám podmínky. Jsem ženatý, přes den jsem v práci a po práci většinou dostanu na krk malého 3 letého synka, aby také věděl že má otce. Než jde spát tak je často po 20.00 hodině. Také manželka se často hlásí o svá práva. Nehledě na to, že za tu dobu co Diablo hraju si moje polovička na Diablo vytvořila solidní averzi. Až se divím, kolik mám nahráno hodin. Tak by mne zajímalo jak to máte vy ostatní s podmínkami k hraní?
Já potom když někoho odmítnu třeba s runem na Ubery, protože nevím jestli budu moci sedět u komplu ještě hodinu, dvě a nebo 10 minut, tak mám hloupý pocit, že na "kamarády v boji" kašlu.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Podmínky k hraní Diabla

Příspěvek od Kuki10 » 09.05.2013, 23:31 hod.

Chlape mame to stejny, kdyz od nas nekdo odbehne, ze mu mala vstala, nebo cokoliv tak proste jde a kdyz nemuze, tak nemuze.
Dyt je to jen hra.:)
Taky musi mit kluci ze me radost, obcas odchazim casto, ale obcas ne.:)
Pokud by se mi stalo, ze by me zato nekdo buzeroval bo tak neco, tak remove friend a nazdar.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

attivo
Fallen Shaman
Příspěvky:63
BattleTag:attivo#1923

Re: Podmínky k hraní Diabla

Příspěvek od attivo » 10.05.2013, 00:28 hod.

Všude stejné, jak máš ženu a dítě/děti, prostě hraní v partě je takový svátek. Lepší už to nebude... :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Podmínky k hraní Diabla

Příspěvek od babacho » 10.05.2013, 05:38 hod.

No jasne, ja to samozrejme jako hru beru. Ale jde o to jsestli to pochopi i ti svobodni, bez zavazku, co nebojuji s tim sedmym uberem jako my zenaci :-) Hrani v parte je pro mne nejen svatek, ale svym zpusobem i zavazek. Bwt je mi potom co neco slibim trapny ric, nemuzu. Proto taky moje zena nerada vidi kdyz hraju v parte, protoze vi ze mne od PC jen tak nedostane.

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Podmínky k hraní Diabla

Příspěvek od LachimoS » 10.05.2013, 06:03 hod.

Bud rád za život jakej máš, já byl s přítelkyní 4 roky, a diablo 3 mě dostalo tak, že jsem nedělall nic jineho než hrál a tím jsem o ní přišel.. :-(

ted toho lituju a už bych se na tu hru vykašlal.... No co no .. :-/ Lidská blbost je neuvěřitelná

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Podmínky k hraní Diabla

Příspěvek od babacho » 10.05.2013, 06:40 hod.

Samozrejme ze si rozhodne nechci stezovat. Jen mne udivuje, kde jsem za toho pul roku mohl nahrat na te hre tolik hodin. Pri tech mych moznostech. Ikdyz v posledni dobe, kdyz jsem dojizdel plv u wize, tak jsem kazdy den vstaval o hodinu driv, abych dal dalsich 50m expu. Jestli to uz neni na diagnozu. :-)

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Podmínky k hraní Diabla

Příspěvek od LachimoS » 10.05.2013, 07:02 hod.

Není, je to zcela normálmní.. :-D

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Podmínky k hraní Diabla

Příspěvek od limu » 10.05.2013, 08:31 hod.

Mam to podobně, ale manželka si už tak trochu zvykla :D, co malá usne sedam ke compu a hobluju, naštěstí mě to tak už nedrží jako dřív tak že hodka max dvě a končim, jen to chce někdy vycítit kdy je třeba si k tomu nesednout a pověnovat se paní :DDD jinak parta co s ní hraju je vesměs dobří kámoši i z reálného života, tak že pochopení je automatiké.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Podmínky k hraní Diabla

Příspěvek od Rakiii » 10.05.2013, 09:07 hod.

Tak zkus zapojit rodinku a budeš mít partu hned :-)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“