Návrat k Dia po roce + hledání party :)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Sherylai
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Návrat k Dia po roce + hledání party :)

Příspěvek od Sherylai » 01.07.2013, 08:19 hod.

Zdravím všechny.

Zhruba po roce jsem se rozhodl, že zase zkusím Dia 3 ze zvědavosti jaké jsou změny.
Během prvních dvou dnů jsem nakoupil lepší gear než jsem původně měl doslova za pár K ale když koukám na některé z ostatních hráčů, tak mi zůstává jen otevřená pusa úžasem nad několikanásobně vyššími DPS a staty.

Tak tedy hledám nějaké lidi,klidně i čerstvé 60tky na pofarmení a zkrácení dlouhých chvil 1-3a. Klidně bych zkusil MP1/2 .. :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AresCZ-2324/

Hraju převážně se sorckou, build zatím ještě stále nestálý :)

Arthorius215
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arthorius215#1755

Re: Návrat k Dia po roce + hledání party :)

Příspěvek od Arthorius215 » 01.07.2013, 14:02 hod.

Jsem na tom podobně - po vydání D3 jsem u toho čas strávil, posléze jsem od hry odešel a postupem času jsem se vždy párkrát do měsíce "na skok" stavil podívat se na svoje postavy, "dominující" itemy na aukci, změny v patchi, .....

Měl bych zájem hrát v česko-slovenské partě a trochu se tak boostnout, protože i když mám z dřívějška celkem slušně nafarmeno tak dps není žádný zázrak, a na farmení hellfire ringu to je zatím beze smyslu.
bnet tag Arthorius215#1755
co se postav týče tak mám nejraději Barbara, ale 60tek na softcore mám všech pět, nedávno jsem "začal" zkoušet hardcore s tím že mi díky lagu RIPnul wizard a nyní mám někde na půli cesty k 60tce hardcore barbarku

Co se d3 týče tak nonstop mě tam určitě nikdo neuvidí, důvodem je pracovní vytíženost - takže na hru by byl čas v pozdním odpoledni/večer ... ráno pravidelně brzo vstávám, takže "noční dýchánky" nepřipadají v úvahu ... :) možná trochu

* dodávám ještě bnet profile : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Arthorius215-1755/

Uživatelský avatar
malborka
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:malborka#2987

Re: Návrat k Dia po roce + hledání party :)

Příspěvek od malborka » 07.07.2013, 08:00 hod.

Som na tom podobne kľudne si ma pridajte rád pofarmim. Bt mám v profile.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“