Zrušení AH!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Zrušení AH!

Příspěvek od HELLERcz » 18.09.2013, 07:58 hod.

Taky Ragnaroka nějako nechápu.
A vše vidí až moc pesimisticky :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ivoš155 » 18.09.2013, 08:05 hod.

Však ono je dobře že AH byl ve hře..Kdyby nebyl,nikdy by jsme se nedostali do takových směšných,miliardových cenových relací za kraviny.Alespoň je vidět,že to do hry nepatří a co to udělá s hodně hráči Diabla...Jenom spekulanty s goldama..
AH byl,nefungoval podle představ,vývojáři mají koule ho zrušit.Za mě palec nahoru..Nejlepší rozhodnutí od vydání hry...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od sklb » 18.09.2013, 08:10 hod.

Co?
nechce sa mi verit, ze to chcu vazne zrusit, asi im to nesypalo tak jak predpokladali.
Klobuk dole, konecne rozumny krok od nich.
Zmena veduceho tej hre tusim prospieva. Mozno si nakoniec kupim aj ten datadisk ;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Arnold » 18.09.2013, 08:14 hod.

Ja bych k tem novinkam pridal toto: Po padnuti predmetu by se k tomuto predmetu prilepil seznam (deseti, ale klidne i vice nebo mene) lidi, se kterymi clovek, kteremu ten predmet padl, hral do doby padnuti predmetu nejcasteji. A jen tihle lide by pak ten predmet mohli nosit. Kamaradi by si tak mohli navzajem predavat predmety, co nasli a zaroven by to zamezilo cernemu obchodu. A treba podporilo by to i vznik ruznych tymu, coz by mohla byt taky zabava :)

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 23.0.1

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ragnarok » 18.09.2013, 08:15 hod.

Naopak. Me hra bavi a libi se mi zmeny, ktere jsou ohlaseny. Jen se mi nezda tenhle krok (kompletni zruseni AH). Kdyby k tomu rekli vic, mozna bych nebyl tak pesimisticky. Ale kdyz na vsechno reknou: "Brzy se dozvite vic" a pak prohlasi, ze zrusi AH, tak mi to prijde dost silene.

Jinak boti budou stale. Ti, co dnes kupovali na AH a chteli by kupovat i nadale, tak se proste presunou na cerny trh. Jiste ten objem hracu by se navysil. Rozdily mezi hraci jsou problem a timhle zpusobem "zakonzervuji" ten rozdil, ktery se nesmaze. K tomu snad nedojde a platidlo se zmeni. Ne z duvodu zavisti, ale proto ze to evidentne nabourava budouci vyvoj hry (lepsi loot, craft, zmena affixu). Craft a zmeny affixu bych si mel zaslouzit, tedy i goldy bych nemel mit k dispozici jako nekteri budou mit. Staci se podivat, jak to vypada se soucasnym craftem Archon veci. Kdyz to clovek bude pocitat, tak dojde k tomu, ze Demonickych essenci ziska vic, nez kolik mu "dropne" zlata pro budouci craft. Proste doufam, ze bud goldy zrusi (nebudou k nicemu potreba) nebo je resetuji, nebo vytvori nove platidlo.

Pokud tedy nechteji AH, kvuli niceni ekonomiky ve hre. Tak at resetuji vsechno. Podle me by to bylo ferovejsi. Kdyz uz se nekdo raduje, ze rusi AH, tak je to asi z dovodu toho, ze mu vadi, ze je nekdo lepsi nez on, protoze si to koupi. Z tohoto pohledu by preci tito lide meli byt pro, aby se veci dostali zpet na zacatek :)

Osobne se mi to nelibi (tedy az na zruseni RMAH). Asi jsem jedinej tady z fora, ale nevidim v tom tolik pozitiv. Me aukce bavila :)
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od HELLERcz » 18.09.2013, 08:17 hod.

Ty jo, po přihlášení do hry musím akceptovat "End user license agreement" ohledně konce aukce. To myslí fakt vážně , žádná kachna :D
Obrázek

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Casus » 18.09.2013, 08:20 hod.

Ragnarok:
Ja se raduju, protoze to muze prijit s lepsim lootem. Viz konzole. Ted mi za cca 400h farmy nepadlo nic pouzitelnyho, gear mam na chuja (170k barb ptze je op, zbytek 60-100k dps). Ono si muzes rikat "hrej bez aukce" ale dokud nebude loot muzu tak akorat mlatit prazdny moby. Opravdu zabava.

Btw, jestli ma nekdo neco lepsiho nebo horsiho me nebere, nejsem dite ani mentalne pozadu. Ale kdyz moje hra je rozbita a kvuli necemu si ju proste neuziju tak je to problem. Tvoje prirovnani, ze je to zavist je znacne mimo.

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od c4llix » 18.09.2013, 08:23 hod.

Ragnaroku nejsi jedinej, mě to taky naštvalo. >:'( Vždyť to lidi nemuseli používat, vždyť jsou různý party kteří jedou noAH. Ale je mi jasný že po lootu 2.0 budou věci Account Bound, tak se bude prodávat míň, tak vypnou AH a nebudou muset platit provoz serverů pro AH. No a určitě mají nějakou jinou strategii jak vytáhnout prachy z lidí. >:roll:

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ragnarok » 18.09.2013, 08:25 hod.

Dobre, ale to je takovej problem udelat loot 2.0, kde budeme mit vetsi sanci na drop zajimavejsich veci? Stejne tak nove legendarky, nove setovky. Kdyz k tomu pripocitam Mystic, tak je jasne, ze by ve hre bylo dostatek moznosti jak se vylepsovat i s AH.

Me se proste nelibi to, ze nebudu mit "normalni" moznost prodat vec, kterou dropnu. Padne mi neco, co neni na muj charakter. Vec, ktera je kvalitni, ale nikdy ji nevyuziju. Ztratim sanci vec prodat a tim ziskat zdroje pro nakup ci craft veci na svuj charakter. O tuhle cast budu ochuzen a proto se mi to nelibi :)

A jelikoz podle vyjadreni Blizzardu, bude Trade Window stale k dispozici, je jasne, ze ne vsechny veci budou Account Bound. Proc tedy krome RMAH dojde i ke zruseni AH mi je zahadou. Provoz serveru ci zdroju na severu na takovouhle vec je naprosto zanedbadelna polozka.
Naposledy upravil(a) Ragnarok dne 18.09.2013, 08:34 hod., celkem upraveno 1 x.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Dava_C » 18.09.2013, 08:31 hod.

Já jsem s Ragnarokem a s Arnoldem. Od hraní mě odrazuje právě to, že pokud budu chtít mít dobrý gear, tak si ho stejně budu muset koupit, ale na černém trhu, tzn. nebude k dispozici všem jako nyní na AH (alespoň já černý trh nesnáším a nepodporuji). Prostě kupování předmětů a top chary nezmizí, takže z tohohle pohledu je vize těch co se na konec AH těší utopie. Když si představím, jak jsem se cítil, když jsem dostával čočku v původním infernu A2 s 12k dps a 150 AR a koukal jsem na lidi, co mají 70k dps a 500 AR, tak je mi špatně, hrozně demotivující. To samé bude nyní. Account bound všeho dropnutého, nebo to co popisoval Arnold je jediná správná možnost. Navíc je tu zrušení Archona a dost pravděpodobně i CM a zrušení LS runy. Opravdu jsem na váškách, zda to mám ještě hrát, je to opradu těžké, když vím, kolik hodin jsem hraním strávil.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od c4llix » 18.09.2013, 08:33 hod.

No jo ale při lootu 2.0 ti nepadne něco něco co není na tvůj charakter, nebo je mizivá šance. Teď hraju konzolovou verzi na ps3 a sice mě výjimečně padl boxer pro monka, ale aspoň jsem měl brimstone který jsem potřeboval pro craft :)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od sklb » 18.09.2013, 08:34 hod.

Tebe sa nepaci, ze rusia vec ktora rok a pol tuto hru totalne nicila a v celom hernom svete sa stala symbolom pazravosti?
Ty mas rad sado maso, ze chlapec?
Konecne po roku a pol su pre tu hru rozhodli aj nieco spravit, pre hracov. Nie len pre svoje vacky(aj ked im to urcite zvysilo predaj datadisku), ale aj pre teba a ty na to nadavas a argumentujes hlupostami.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od sklb » 18.09.2013, 08:36 hod.

Dava_C píše:Já jsem s Ragnarokem a s Arnoldem. Od hraní mě odrazuje právě to, že pokud budu chtít mít dobrý gear, tak si ho stejně budu muset koupit, ale na černém trhu, tzn. nebude k dispozici všem jako nyní na AH (alespoň já černý trh nesnáším a nepodporuji). Prostě kupování předmětů a top chary nezmizí, takže z tohohle pohledu je vize těch co se na konec AH těší utopie. Když si představím, jak jsem se cítil, když jsem dostával čočku v původním infernu A2 s 12k dps a 150 AR a koukal jsem na lidi, co mají 70k dps a 500 AR, tak je mi špatně, hrozně demotivující. To samé bude nyní. Account bound všeho dropnutého, nebo to co popisoval Arnold je jediná správná možnost. Navíc je tu zrušení Archona a dost pravděpodobně i CM a zrušení LS runy. Opravdu jsem na váškách, zda to mám ještě hrát, je to opradu těžké, když vím, kolik hodin jsem hraním strávil.
Co by si si ho musel kupovat co tu trepes a vypisujes blbosti. Pozri si konzolovu verziu, vsetko ti bud napada alebo to bez problemov vytradujes s clovek ktory ma podobny progres ako ty.
Vy mi tu pripadate ako niektori obhajcovia komunizmu, vedeli, ze to je zle a stale sa im to nepacilo, ale ked sa to zacalo menit tak sa toho systemu drzali zubami nechtami a hladali si rozne pseudoargumentu preco to musi zostat v sucasnom stave.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od soldier251 » 18.09.2013, 08:37 hod.

c4llix - hoď sem nick, přidám si tě do přátel, už seš na infernu??

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Casus » 18.09.2013, 08:39 hod.

Ragnarok: Ty craft materialy chapu, ale je to jenom iluze. System dropu ma urcity pravidla, hrac investuje cas a ziskava drop. AH tyhle pravidla rozbiji, boti maji prakticky nekonecno casu, tlaci cenu napr. tech craft materialu dolu. Predstav si, ze cena Tome pujde az k nule. Za par goldu si jich koupis miliony. To hranici s cheatem. Ty Tomy totiz nikdo nevymlatil. Vznikly stejne jak kdybys napsal add Tome 1000.
Naopak kdyz zanikne AH budes si vymlacovat svoje materialy a loot. Dostanes vicemene to co si odkroutis, kdyz pominu RNG. A pokud bude spravne nastaveny system dropu, nebudes AH potrebovat. Ted jsme prakticky v nekonecnym kole. Loot nepada aby nebyla AH floodnuta dobryma itemama jeste vic a AH nemuzes zrusit protoze loot pada malo. Nekdo to musi utnout nebo to bude porad stejne na hov*o.

Dava_C: plati to samy, s dobrym loot systemem nepotrebujes AH a loot ti padne. Pokud vsak nekdo chce hru skipovat a oje... (cti cheatovat) a kupovat si loot za prachy, ma samozrejme bez AH smulu.

TLDR: Uz jste moc zdegenerovali do grind MMO stylu. Hra je o tom aby bavila a loot je prostredek k tomu (v D3 bohuzel temer jediny). Stalo se vam snad ze vam v nejaky singlplayer hre chybely materialy protoze tam neni p2w aukce?

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Dava_C » 18.09.2013, 08:42 hod.

sklb: ta věc bude ničit hru i nadále, jen neoficiálně, podívej jak je černý trh rozšířen (loothunter, d3geeks a podobný sra*ky). A tady nejde jen o ten gear, přemýšlejte, lidi si budou kupovat gemy, materiál na craftl, goldy aby mohli craftit, enchantit a vy nebudete mít nic. Loot na konzolové verzi je jiný, než bude na PC, PC verze nebude mít tak dobré dropy, takže všichni budou mít průměrný gear, ale budou tací, kteří budou mít opět BiS itemy, což je pro mě endgame, který ve hře chybí.
Naposledy upravil(a) Dava_C dne 18.09.2013, 08:44 hod., celkem upraveno 1 x.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ragnarok » 18.09.2013, 08:44 hod.

Nejde jen o to, ze ti padne vec na jiny charakter, ale muze to byt i vec na tvuj charakter. Ale treba vec, kterou by vyuzil nekdo jinej s jinym buildem. Prikladem muze byt treba Wizzard. Padne mi hulka, ktera je luxusni na dmg, ale nema APOC (zadny affix by nesel zmenit), kterou potebuji. Jiny Wizzard by ji ale vyuzil, protoze APOC nepotrebuje. Takze mi nezbyde nic jineho, nez si ji nechat v inventari ci ji zkouset spamovat na foru, aby si ji nekdo pres Trade okno koupil. To je skutecne vyvoj hry spravnym smerem? Ne to neni. Ta hra bude proste oriznuta o jednu cast, ktera je sice dost zneuzivana, ale ma sve vyhody pro lidi, kteri ji pouzivaji pro ucely, pro ktere vznikla (zadny bot, zadne vydelavani na RMAH).
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Casus » 18.09.2013, 08:45 hod.

Dava:
Jo, v tomhle mas pravdu. Pokud nebude AH a bude mizerny loot, budou mit lidi mizerny gear.
Na druhou stranu AH je argument proc byl mizerny loot, a ten ted zmizne. Bez AH neni duvod upirat lidem dobry loot. Zalezi jenom na Blizzardu jak to udela.

Ragnarok: Ale ty nebudes mit duvod prodavat tu hulku cizim lidem. Kdyz budes v nejake stale parte kde hrajes, tak si loot v pohode vymenis. Btw: Ukaz mi jak prodas item co ti dneska bezne padne v aukci a koupis si za to neco na sebe. Ta 900 dps wizard hulka s Apoc tam bude i za 50k viset dva dny a pak spadne do bedny s napisem neprodejne. Protoze 1300 dps hulky se socketem a ls mi fakt nepadaji. Nebyt AH, mohly (viz konzole).
Naposledy upravil(a) Casus dne 18.09.2013, 08:50 hod., celkem upraveno 2 x.

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od soldier251 » 18.09.2013, 08:46 hod.

to si jako vyštrachal kde, že pc bude mít horší loot než konzole? Na konzoli nejí ještě ani loot 2.0 a podívej se jak to tam vypadá, tak by mě zajímalo co bude obsahovat loot 2.0 jak na pc i na konzole, gor teď když je ohlášen konec aukce nevidím důvod proč by to nemohlo být stejné

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Snowfist » 18.09.2013, 08:51 hod.

wooow nejlepší zpráva jakou jsem si mohl přečíst, hned jsem koukal na kalendář jestli není 1.apríla :D kurna dobře blizzard, už jsem tě fakt zatracoval!:)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“