Zrušení AH!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno
Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Lumpus » 18.09.2013, 10:00 hod.

Takže pro mě jednoznačně pozitivní zpráva!

Pak ti co nadávají, že pokud někdo chtěl hrát bez aukce tak mohl a že to je svobodná volba, tak tito lidé nemají až tak uplně pravdu, každý člověk je přeci soutěživý a snaží se vyrovnat s ostatními, v tomto smyslu je/byla aukce nutnost a tím, že toto umožňuje oficiální mechanika hry znamená že používání aukce je naprosto normální a ti co ji nevyužívají jsou buď padlí na hlavu nebo se snaží něco dokazovat, když to srovnám tak je to podobné jako by nepoužívali ve hře teleport!

Dále ti co píšou že goldy budou useless: Ony nejsou už teď? za 20 kč dostanu 50 milionů goldů, to bych nenasbíral ani za týden hraní!!! Naopak si tedy myslím, že budou mnohem důležitější a jejich sbírání ve hře bude mít větší smysl. (nezapomeňte že přibude mystic a díky zániku aukce bude mnohem užitečnější celý craftovací systém).

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Frozen » 18.09.2013, 10:05 hod.

Předem bych rád řekl, že jsem jednoznačně pro zrušení aukce. Důvody? hra začne být zábavná a o konečně o dropu!

Dále bych chtěl těm co se tu bojí zrušení aukce a argumentují tím, že když jim nebudou padat itemy BiS, tak že vlastně jim nebude padat dobrý gear a nic si neobléknou....

1) V dnešní době kvalitu gearu určuje aukce, kdyby nebyla, tak by jste spoustu věcí (i třeba legend) nosili a byly by jste rádi, že Vám padli. Každou chvilkou by jste byly rádi, že můžete vyměnit nějakou část za něco jiného a tím by se Vám vylepšovala postava a hra by Vás více bavila.

2) Když Vám padne něco co nevyužijete, tak si to buď schováte, darujete a nebo prodáte přátelům (více se prohloubí vztahy v hráčské komunitě) a hra Vás bude více bavit.

3) Místo trávení času na AH a civěním na itemy se budete hrou bavit.

4) Každý item, který Vám padne a vy ho využijete si budete více vážit. Ne jak nyní, nějak se doklepu na 60tku a pak si seženu gear na aukci a pak si klepat na ramena, jaký jste pašáci, že jste něco koupili levně a boostnulo Vás to.

Takže jsem rád, že se konečně stane z diabla hra, kterou budete hrát pro zábavné hraní společně s přáteli a pro radost z dropu, který využijete a ne pro čekání na radost z dropu, který prodáte na aukci, aby jste si mohli nakoupit nový item, který Vás vylepší. V tom je ten podstatný rozdíl a nikdo mi nevyvrátí to, že kvalitu gearu určuje aukce. Nyní s přechodem na hru bez aukce to bude konečně o potěšení ze hry. Nerad bych tímto příspěvkem rozjel nějaký flame, ale je to můj pohled na věc, hry aukce a bez ní.
Nyní aukci využívám, ale to jen proto, abych udržel tempo s přáteli, kteří ji využívají také, proto aby udrželi tempo s ostatními přáteli...... po zrušení aukce? se budeme hrou bavit a více spolupracovat, aspoň já jsem o tom přesvědčen.

Do offline modu doufám, že se hra nedostane, již jsem si na online mod zvykl a veřím, že blizzard má takto lepší kontrolu nad originálními verzemi hry. Vzhledem k tomu, že hraji pouze HC, tak se mi líbí, že zde hráč nemůže podvádět a postavu si zálohovat a pak si ji případně obnovit, prostě má to své kouzlo, nevěřím tomu, že pokud by se stalo, že by byl offline mod, že by se nemnožili předměty a nezálohovali postavy. Jediné co by mohli udělat, tak by bylo zlepšit analýzu odpojení hráče z důsledku nekonektivity (lagu/dc) a jeho vliv na následné odlogování.
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od HELLERcz » 18.09.2013, 10:07 hod.

c4llix píše:2 Chadzi: Tak proč dával Blizz AH do D3, mohl to rovnout vydat bez toho aby naplnil podstatu předešlých dílů :roll:
Protože tam byl jiný šéf ! který byl očividně nenažranec a moc o diable neměl páru
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od WulFgaR77 » 18.09.2013, 10:08 hod.

... tak lidi s AH jsou soutěživý, ale ti, co dnes hrají bez aukce, jsou padlí na hlavu, nebo se snaží něco dokazovat ?
... ale no tak

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Dava_C » 18.09.2013, 10:11 hod.

Chadzi ty jsi zase ani nezavadil o D3, ale vysvětli mi tu podstatu hry, hraješ, dropuješ, vylepšuješ, hraješ rycheji, dropuješ rycheji, vylepšuješ rychleji, OK. Ale teď mi řekni za jakým cílem, co je cíl té podstaty, proč hraješ, dropuješ a vylepšuješ 2000 hodin furt dokola? Já se opravdu ptám, nemyslím to jako nějakou ironickou narážku.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ragnarok » 18.09.2013, 10:16 hod.

Ze by Diablo 3 bylo v offline modu? Tomu tady skutecne nekdo veri? Sami jasne naznacili, ze maji v planu zlepsit socialni cast hry (klany, atd). Offline mod je dle meho naprosta blbost a doufam, ze k ni nedojde.

Nevim kolik hracu odsud to zkouselo, ale hra se da DOHRAT BEZ AH. Tak proc brecite, ze Vam nic nepada? Protoze jste si veci sami koupili na aukci? Tak proc jste tu aukci vyuzivali, kdyz nyni jasate, ze ze hry zmizi? Nechapu to...
Vliv na kvalitu dropu budou mit pripravovane zmeny. Nikoli to, ze hra bude bez AH. A skutecne je otazkou jak to bude do budoucna. Takze pokud vydelky budou jen z prodeje datadisku, muzeme ocekavat kazdy rok novy datadisk. Nove prekopani postav s novymi predmety.

A znovu bych tedy od zastancu no AH modu chtel znat odpoved na jednu vec. Jaka je vyhoda, ze nebude AH, ale pouze trade okno? Co tim samotny hrac ziska? Ja v tom vidim jen sama negativa, ktere uz jsem popsal nekolikrat. Bude to vypadat tak, ze: "Jeeee, dropnul jsem mec, ale nehodi se mi. Sup na forum, zaspamovat a sehnat kupce". No to je progress jak krava. A jestli si nekdo mysli, ze k tomu nebude dochazet, tak bude. Hra je o tom, ze KAZDY chce mit co nejlepsi gear, kazdy bazi po dobrych itemech. Takze ti, co nebudou tuhle varinatu vyuzivat jsou pouze ti, co i dnes hraji NO AH mod. Kolik Vas je, co hrajete pouze timto zpusobem? Prijde mi, ze asi tak 90% lidi z fora. I kdyz Vase profily vypadaji trosku jinak. Holt mate asi stesti na dropy :)
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od HELLERcz » 18.09.2013, 10:17 hod.

A jak si to jako představuješ ? Že si nakoupíš za tisíce korun ingame goldy, koupíš top výbavu na postavu a "užíváš" si takto urychleně hru ? No to je boží teda :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Lumpus » 18.09.2013, 10:20 hod.

to WulFgaR77: No ale jak jsem psal nepoužívat aukci je jako nepoužívat teleport, oboje zjednodušuje hraní a oboje je oficiální herní mechanika. Přece ani k používání onoho teleportu tě nikdo nenutí ale kdybys ho nepoužíval tak si většina bude myslet že si za a) padlý na hlavu či za b) si chceš něco dokazovat :D

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Dava_C » 18.09.2013, 10:27 hod.

Ne představuju si to tak, že se vypne AH, udělá se vše accbound, aby nebyl černý trh a udělá se endgame contet, kvůli kterému budeš muset 2000 hodin, hrát, dropovat, vylepšovat, abys na ten endgame kontent měl v partě lidí, co na tom strávili stejně času. V D3 nic takového není, tudíž to že člověk hraje je vlastně jen nesmyslná honba za lepšími itemy a proč to lidi dělají, proč chtějí mít lepší dropy, lepší gear, když není proč a inferno jde dohrát za pár hodin i self-found?
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Chadzi
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chadzi#2987
Bydliště:ČR

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Chadzi » 18.09.2013, 10:28 hod.

Asi tak jak to napsal stručně Heller. To že si vybavím char v AH a pak vlezu do hry, pro mě není žádná zábava. Chci si výbavu na char dropnout sám/s přáteli při hře nebo ji popřípadě tradnout za jinou věc. S AH si za pár korun koupím tolik goldů a vybavím char, že mě pomalu ty dropy ani nebudou zajímat. Vytratí se to kouzlo, když člověk s napětím čeká, co za item to nakonec dropnul. A dokud tam ten AH je, tak se prostě využívat bude.

Ale toho by se dalo napsat tolik, že by byl nakonec konec šichty.

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk 2

burzum
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gutalax #21476

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od burzum » 18.09.2013, 10:29 hod.

HELLERcz píše:A jak si to jako představuješ ? Že si nakoupíš za tisíce korun ingame goldy, koupíš top výbavu na postavu a "užíváš" si takto urychleně hru ? No to je boží teda :D
to je jedno jestli je to boží nebo ne, ale je to jedna z možností jak tu hru hrát a zrušením Ah prostě zmizí, já chápu ragnaroka zastávám stejný názor ,nikde jsme zatím neviděl jediný názor který by mi vysvětlil co zrušení AH přinese.To že budou mít někteří hráči větší požitek ze hry ?? A jak jim v tom přítomnost AH bránila ? Pořád je tu prostě jedna jediná volba ,hraju bez AH /hraju s AH ,v čem omezuju nebo znevýhodnuju ostatní hráče tím že AH používám ?

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Casus » 18.09.2013, 10:29 hod.

Ragnarok píše:1. Tak proc brecite, ze Vam nic nepada?
2. Protoze jste si veci sami koupili na aukci?
3. Tak proc jste tu aukci vyuzivali, kdyz nyni jasate, ze ze hry zmizi? Nechapu to...
1 a 2: Povez mi jak Diablo rolluje a dava mi uplne useless itemy, protoze jsem neco koupil z aukce. To fakt myslis vazne? :shock:
3: Protoze nemam zajem mit gear s 12 tisic dps a pul roku mlatit zombies ze kterych pada jeste horsi gear?

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od WulFgaR77 » 18.09.2013, 10:34 hod.

2 Lumpus: no v tom ti oponuji. Teď už jsi použil slovo "většina lidí" ... My aktuálně hrající bez aukce jsme taky pouze "soutěživý" jen to hrajem jinak. Hrát se to dá a necítím se ani "padlej na hlavu" a "ani si vůči jinejm hráčum nic dokazovat nemusím". Pochopil jsem tvůj výrok jako AH - normální - soutěživej vs. NoAH - nenormální - padlej na hlavu. Není to tak ;)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 18.09.2013, 10:35 hod.

Burzum:
No nevim jestli nekteri. Spis vetsina. Ale nebudu se dohadovat.

Sent from Note II
Obrázek

daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od daveedek » 18.09.2013, 10:38 hod.

Heh tak já teprve teďka pochopil, že AH půjde do hajzlu celý... Takže ty goldy, co jsem si šetřil na datadisk, můžu rovnou utratit za itemy rovnou, protože s odstraněním AH jsou goldy prakticky na nic...

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Kubis » 18.09.2013, 10:41 hod.

Za itemy je to blbost. Nejlepší je teď investovat asi do gemů...

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od KryOn » 18.09.2013, 10:42 hod.

No a třebas budou padat "lepší" gemy...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ragnarok » 18.09.2013, 10:58 hod.

Takze chcete rict, ze vse vyresi loot 2.0 popripade Mystic? Vzdyt je nad slunce jasne, ze je to jen otazka casu (par tydnu, mesicu) a lidi zase budou brecet, ze jim pada porad to samy. Ze tohle uz maji. Take se tesim na ten rozvoj, ktery diky tomu prijde, ale z logiky veci je snad kazdemu jasne, ze je to jen otazka casu, nez lide budou mit top itemy, ktere jsou schopny dropnout. Takze pote prijde spamovani fora -> trade okno -> podvodnici... No skvele :))

Jinak nekdo uz to tady naznacil. Ale trochu se take obavam jak to bude s vyvojem hry v budoucnu. Z ceho budou platit vyvoj? Budou se delat datadisky kazdy rok? Nebo dojde k tomu, ze budou mesicni poplatky? Lidi ted jasaji, jak je to skvele. Jak ti inzenyri pochopili, ze zabava ma byt z dropu, ale kdo to bude financovat? Nebo Blizzard je hodna spolecnost, ktera nam ROKY necha bezet servery zadarmo? Ta aukce jim mohla alespon pokryt naklady. Ted to bude jak? Penize z datadisku, mikrotranskace nebo mesicni poplatky? :)
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od KryOn » 18.09.2013, 11:03 hod.

daveedek píše:Heh tak já teprve teďka pochopil, že AH půjde do hajzlu celý... Takže ty goldy, co jsem si šetřil na datadisk, můžu rovnou utratit za itemy rovnou, protože s odstraněním AH jsou goldy prakticky na nic...
To bych si nemyslel, že goldy budou uplně k ničemu, kdo ví, kolik bude stát předělávání statů na věcech a to nemluvili určitě o všem co chystají... Ono se třebas dostat k díře na zbrani rerollem nebude napoprvé :o)...

Já to neřeším, budu hrát teď a tuplem potom - hlavní je užít si hru klidně aukcí nebo bez aukce a nějaký spekulace můžou člověka zruinovat... nebo naopak, ale to už je pak o něčem jiném než o hře...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od WulFgaR77 » 18.09.2013, 11:07 hod.

Ragnarok: jak říkám, ať si s aukcí třeba trhnou, ale nesmí pokazit to, co bude následovat - itemizace a loot. Dobře, ať mi třeba padaj "super uber věci", ale ať mi za to nabídnou "nekonečné možnosti ty věci kombinovat" a vytvářet "šílený buildy". Nechci se za tejden/měsíc nudit jako nesmrtelný nephalem bez možnosti se nějak posouvat. Modleme se ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“