Zrušení AH!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837
Re: Zrušení AH!

Příspěvek od mdmT » 18.09.2013, 14:40 hod.

... jak tak tu debatu čtu, tak si připadám čím dál víc divnej :-) ... ale možná plus pro mě, hraju už jen HC, královsky se u něja bavím, adrenalinu je tam každej den dost a dost, když mi červená obrazovka, zanadávám si když na mě zaklepe zubatá a musím jet odznova ... AH nebo noAH, základ je, že mě ta hra baví, bavila mě doteď a bez AH mě osobně bude bavit ještě víc ... někoho možné ne, někoho jo, ale kvůli tomu tady nebudu nikomu vnocovat svůj názor, nadávat mu do šílenců nebo pokrytců ... AH jsem využíval ( jen AH RMAH bych už z principu nepoužil ) a teď se těším na vyměňování, případně darování equipu v partě se kterou hraju ... osobně si vyexím aspoň na 60 všechny postavy a když mi padně něco na tu druhou, tak to na ni navlíknu ... a každej tu píše o end game equipu, teda nevím kolik lidí jej má ( myšleno na HC ) už teď s AH, nevím kolik těch mempo s critem kdo kdy viděl ... já jsem teda jen průměrnej hráč, mám odehráno pár set hodin a nejvyšší paragon co mi umřel měl 45, ale nejdražší předmět co mi padl jsem prodal za 250M ... tzn. já se naopak na lepší drop těším, protože nevěřím tomu co tu někteří píší, že za půl roku budu mít všechno , teď mám podprůměrněj equip po roce a půl i s AH ( ano jsem asi lemra a navíc hraju HC ) ... každopádně bych asi celou tu debatu rozdělil na HC a SC ....

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Alfajk » 18.09.2013, 14:45 hod.

jenze HC se to temer netyka,to je proste jako uplne jina hra,jen se stejnym nazvem,tam si mozna nekteri toho zruseni AH ani nevsimnou...

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Qwadrax » 18.09.2013, 14:48 hod.

na HC je AH? :D
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od mdmT » 18.09.2013, 14:49 hod.

... jj proto jsem psal co jsem psal, že bych tu debatu asi oddělil, protože třeba Frozen psal to co psal, protože hraje jen HC ... a ano na HC je AH, ale jen gold AH ...

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od sklb » 18.09.2013, 14:50 hod.

Ksinbad píše:firdecek

sklb
Prosím, když mě cituješ, tak nevytrhávej z kontextu. Psal jsem tam, že nastane situace 1 nebo situace 2, tedy rozhodně ne obě zároveň. Údržba a správa systému stejně jako inovace formou patchů něco stojí a bez zisků z AH buť dojde ke stagnaci (situace 1) nebo budou hledat jinou formu jak z hráčů vytřískat peníze (měsíční poplatky, speciální patche za příplatek apod. (situace 2). Možností je bohužel hodně. Prodej datadisku toto oddálí, ale nezabrání tomu.
Reagoval som len na tie 2 veci na zaciatku. ak by som mal reagovat na vsetko tak svoj prvy prispevok pisem este teraz.
Ty si moc. :)
Vazne x milionov ludi dalo za tu hru 50 euro, vypocitaj si ten zisk. Produkcia tej hry nestala ani 10% z tej sumy ktoru blizzard na tom od jej vyrobenia zarobil. JE TO RYZA.+ bude 1 ci 2 alebo 3 datadisky? a kazdy zase minimalne po 30 euro. Uz od dnes keby nezarabaju tak stale maju tolko penazi, ze tie predpotopne serveri ktore robia az tolko prace, ze si kazdy drzi x krat 1-4 cisla v pameti mozu zivit dalsie storocie!! A dokonca tato situacia ani nenastane a stale sa im budu hrnut peniaze.
Jak to, ze este dnes funguju serveri diablo 2 (ona vlastne slape este stale na nete aj 1ka)? Ako to, ze slape Warcraft 3 ? Starcraft 1? Teraz dvojka ? aky prijem maju tieto hry? Stale sa vydavaju patche, stale slapu serveri ( v auguste vysiel patch na d2)!! Zamysli sa predtym ako zacnes vytvarat apokalypticke teorie o tom ako ked im nezaplatis (stale im niekto plati) tak skoncia.
+ toto nie je posledna blizzard hra, blizzard ma meno, co vyprodukuje to sa preda dobre, neutichajuci priliv penazi v POHODE vykrije udrzbu tychto serverov bez STRATY ich kvality!

keby to je neaky malicky chudak slovensky developer tak by som tvoje obavy chapal, ale pri tejto spolocnosti? Vazne?
Naposledy upravil(a) sklb dne 18.09.2013, 14:54 hod., celkem upraveno 1 x.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Qwadrax » 18.09.2013, 14:54 hod.

mdmT píše:... jj proto jsem psal co jsem psal, že bych tu debatu asi oddělil, protože třeba Frozen psal to co psal, protože hraje jen HC ... a ano na HC je AH, ale jen gold AH ...
ja vim ale nkdy jsme si tam nic nekoupil nak nebylo co :D prijde mi dost o nicem na HC mit AH ted se to konecne srovna :D
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od mdmT » 18.09.2013, 14:57 hod.

...to Qwadrax - však souhlas, proto jsem psal to co jsem psal a osobně se z tohoto důvodu na zrušení AH v kombinaci s lepším dropem těším ... že se to všem nelíbí chápu, jen mě překvapují něktěré zdejší argumenty nebo spíše jejich prezentace ...

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od sklb » 18.09.2013, 15:02 hod.

Odporucam tym ludom co tak strasne placu za aukciou nech si kupia akcie a idu obchodovat na burzu, popripade ak je pre nich burza moc "real", mozu investovat nieco do doty tam sa da tiez vyborne obchodovat s kozmetickymi predmetmi (ktore nemaju absolutne ziadny vplyv na hru A PREDSA SU ZIADANE)
Nie tu si vymyslat "konspiracne" teorie o tom jak jedna z najvacsich hernych spolocnosti skrachuje ked odstrani jeden sprosty a nenazrany bug z jej hry.

Ja som si teda 15teho tu hru kvoli burza simulatoru nekupoval a aj napriek tomu, ze to ako brigada bolo celkom dobre o tom nie je Diablo.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ksinbad » 18.09.2013, 15:06 hod.

sklb

nepsal jsem, že skončí, ale že dojde ke stagnaci!!! U online her není možné zcela zrušit jejich podporu, zvláště když jí nelze hrát offline. D2 už nehraju, tak by mi zajímalo jestli ten patch přinesl něco nového, kvůli čemu stojí za to se k D2 vrátit. Pokud ne, tak mám pravdu já - to je stagnace a patche upravují především chyby ve hře a mění jí zcela minimálně. Tohle není nic nového, spousta online her takhle funguje, tedy z minimální podporou a bez velkých změn.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Alfajk » 18.09.2013, 15:16 hod.

jenze stagnace 10 let od vydani D2 je vcelku pochopitelna...

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od sklb » 18.09.2013, 15:22 hod.

Ksinbad píše:sklb

nepsal jsem, že skončí, ale že dojde ke stagnaci!!! U online her není možné zcela zrušit jejich podporu, zvláště když jí nelze hrát offline. D2 už nehraju, tak by mi zajímalo jestli ten patch přinesl něco nového, kvůli čemu stojí za to se k D2 vrátit. Pokud ne, tak mám pravdu já - to je stagnace a patche upravují především chyby ve hře a mění jí zcela minimálně. Tohle není nic nového, spousta online her takhle funguje, tedy z minimální podporou a bez velkých změn.
Aka stagnacia, ved budu 3 datadisky, to si predsa nemozu dovolit. Skor ocakavaj, ze sa ten system bude od piky prerabat viac krat. Tak ako sa to teraz stalo s auction housom, ktory idu vypnut, co je dost vyrazny krok a tak ako sa to v minulosti stalo pri d2 s patchom 1.10 ktory prisiel 3 roky po vydani datadisku. Prekopal hru ktora nemala uplne ziadny momentalny prijem (rozumej iny ako kupa samotnej hry)
Tvoje obavy su proste nepodmienene
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od killerek » 18.09.2013, 15:52 hod.

Tak sem se prokousal prispevky.

Pro me je dulezitejsi ten loot 2.0 a spol. Aukce me nejak nevadi. Ja bral aukci jako nahradu trade her z D2. Nejvic se na aukci nadava, protoze ten drop je trapnej. A nerekl bych, ze spatnej drop je z duvodu aukce, ale z duvodu spatneho navrhu itemu, jejich rollu a jejich dropu. Dyt v itemech maji i par bugu, ktera snad s tahle velkou zmenou opravi.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Javurek » 18.09.2013, 16:14 hod.

Je jasné že samotné zrušení aukce nic nemění, jde o to že najednou změní několik klíčových systémů. Já se na ten datadisk těším čím dál víc.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Quetak » 18.09.2013, 17:44 hod.

Dava_C píše:Chadzi ty jsi zase ani nezavadil o D3, ale vysvětli mi tu podstatu hry, hraješ, dropuješ, vylepšuješ, hraješ rycheji, dropuješ rycheji, vylepšuješ rychleji, OK. Ale teď mi řekni za jakým cílem, co je cíl té podstaty, proč hraješ, dropuješ a vylepšuješ 2000 hodin furt dokola? Já se opravdu ptám, nemyslím to jako nějakou ironickou narážku.
máš na to dost zvrácenej pohled. Co je cílem? Zábava, radost, dobrý pocit z dosaženýho equipu a vidina možných vylepšení svýho charu. Vylevelením na 60 a nakoupením top equipu na rmah by pro mě hra absolutně ztratila smysl, proč pak hrát kdybych se neměl už kam posunout?
WoW je (nebo bylo, nevím jak je na tom teď) v tomhle udělaný krásně(Bind on pickup itemy + nic nešlo koupit), dáš inspect a hned vidíš podle itemů co je to cca za hráče, samozřejmě bylo pár vyjímek co si zaplatilo průtah HC raidem od top guildy a nějaký itemy k tomu, ale takovej člověk se prozradil hned při raidu, že to neovládal, dělal chyby atd. Byla radost třeba po dvouch měsících dostat vytouženej a vydřenej item a člověk byl na svůj equip hrdej. Tohle v diablu aktuálně úplně chybí a doufám, že to zrušení ah aspoň v určitý míře přinese. Vyjímky budou, ale nebude to takový extrém jako teď, že si kdejakej čičmunda co zrova doexpil nakoupí za pár eur equip, kterej nemám já po 3k hodinách hraní (není to závist, ale spíš znechucení, že je to tak jednoduchý). Jen ať se vrátí časy kdy člověk v d2 měsíc farmil aby si postavil jedno top runový slovo.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Tyckin » 18.09.2013, 18:34 hod.

Jako account bound itemy všechny být nemůžou, protože pak odpadla radost z toho, že něco někomu darujete :wave:
D3 bez AH, pokud bude drop použitelný, pak to bude super :love:
Co teď padá (s výjimkou pár šťastlivců) je fakt škoda i sbírat, v aukci mi visí na SC itemy "socky" za statisíce, zatímco item, který mne někam posune, stojí 100M+ minimálně. Že ho dropnu prakticky vůbec nehrozí a vydělat si na něm prodejem dropu taky moc ne, a když už tak za pěkně dlouho a radost z toho fakt moc nemám, naopak ztrácím motivaci hrát.
Ale až budou padat použitelný věci a padne mi něco hezkýho pro mne, budu nad tím slintat ještě týden :D A když padne něco hezkýho, co se mi úplně nehodí? No jako nyní u craftu, budu asi tejden nadávat, že tam chybí jedna vlastnost a bylo by to super :twisted: A nebudu mít vůbec žádné zábrany povedený item, co nevyužiju, dát kamarádovi kterému se hodí - naopak budu mít radost že ho potěším a on bude taky spokojen. A budu hrát dál s vědomím, že někdy se ozve jinej slušňák-dobrák, co nabídne zadara něco mně, příjemné :P Bude to konečně hra o dropu a radosti z něj a herní přátelství se jen prohloubí.

Použiju přirovnání, asi takový je pro mne rozdíl mezi dropnutým itemem a tím z AH - je to stejné jako originál audio CD v krabičce s pěkně vypracovaným obalem, potiskem a bookletem, a oproti tomu postavme stejnojmenný adresář s MP3 soubory v PC (a co hůř, nemorálně stažené, nikoli koupené) - vyndavat takové CD z krabičky a strkat do věže je ABSOLUTNĚ jiný pocit, než pouštět MP3 z jednoho z mnoha adresářů v PC - z toho CD si hudbu vychutnám mnohem víc a mnohem víc si ji taky považuji, mám k němu prostě vztah. S itemy v D3 to bude úplně stejné a jen lituji, že na to budu čekat půl roku :(

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Alfajk » 18.09.2013, 18:47 hod.

docela by me zajimalo,jak by lidi reagovali,kdyz by to vcera oznamili a jeste ten samej den treba o pulnoci by byla aukce ukoncena,to by byla teprve sh1tstorm :D

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Zaljan » 18.09.2013, 21:10 hod.

Qwadrax píše:na HC je AH? :D
jasne, nabizi volnejch 50 slotu na ukladani nahradni vybavy :D

Uživatelský avatar
Tal_Rasha
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TalRasha#2799

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Tal_Rasha » 19.09.2013, 00:21 hod.

Ak bude Loot 2.0 dobre nastavený, tak naozaj vrelo vítam zrušenie AH. Ku koncu ma to flipovanie a špekulovanie na AH už fakt nebavilo.

Nechápem prečo sú zástanci AH tak zatracovaný, myslím že je to legitimný názor a aj ich niektore argumenty sú na zamyslenie. Osobne som si myslel že ak príde obmedzenie AH tak niečo v podobe na miesto 10 slotov len 1 slot na predaj a 1 trade na týždeň. A vypnutie RMAH samozrejmosť.

Základ bude vybalancovať krivku progresu tak aby nebola príliš krátka ani príliš dlhá. Aby nám to nenapadalo všetko rýchlo a nebudeme mať čo zbierať, resp. aby to nedopadlo tak ako je to teraz, čiže málo použiteľný loot. A nad tým mám momentálne obavy, keď som videl to čo ukazovali v tej prezentácii tak tých 6 legend vs. 1 teraz je strach naháňajúca. Takisto ps3 dropy vyzerajú byť nie na 2000 hodín , ale na 200 hodín a mám všetko. (Hoci pri konzolách asi viac pozerali na fakt že to budú zapínať len casual hráči)

Dúfam že sa budú držať hesla : "Less, less, less and more epic"

Na záver by som zabrdol do vlákna o neaktivite redaktorov :-) ... možno aj takýto preložený článok by ma zaujal. Jednoducho popísané prečo bolo D2 viac návykové ako D3. Samozrejme hlavnú úlohu hrá Loot a AH. Hoci pre mňa je návykové aj teraz, a dúfam že po týchto dobre vyzerajúcich zmenách bude ešte viac :-)
http://www.alexc.me/a-scientific-explan ... blo-2/417/

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Grammator » 19.09.2013, 04:27 hod.

nevim, o čem se tu hádáte... někomu AH chybět bude, někomu ne, argumentace je asi stejně podstatná jako jestli si vybrat bílé auto, nebo červené... někdo si myslí že to nějakým způsobem spasí hru, někdo si myslí že jí to zničí, já si myslím že řešíte blbosti...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od HELLERcz » 19.09.2013, 05:32 hod.

Aspoň to tu "žije" ne :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“