Zrušení AH!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994
Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Bagr13 » 09.10.2013, 07:45 hod.

No nevim nerekl bych ze on-line je tak super, dobrá nejde to stahnout zadarmo to je dobry.
Treba kamos si koupil D3 a lezi mu doma protoze si to nezahraje, bydli ve vesnici kde neni net (O2, ups nebo tyhle lepsi) ma pouze flash O2 a neni to schopnej rozebehnout.

A ze nekomu vadi cheateri, to je pouze problem AH, ze kvuli ni je drop nekde v p*** a bez ah se ta hra neda skoro hrat, uz se tesim na datac ze konecne najdu veci a budu si moct v klidu hrat sam.
Nechapu lidi proc v takovy hre to potrebuji, kdyz jsme v D2 nasli program na vkladani zlata, itemu a upravu postav, po tydnu jsme to vypli a uz nikdy nezapli.
Navíc vsechny on-line hry nejsou tak super hral jsem MW3 pres steam a samej aimbot nebo wh, ted hrajeme BO2 a je to to samy kazda druha mistnost a nekdo to tam ma :(

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Reve » 09.10.2013, 09:02 hod.

a proc si to kupoval kdyz nema net? :D

to je jako bych si to koupil a nemel bych na to dost silnej PC a pak si stezoval, ze me to nefunguje..:)

inzaghi
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:inzaghi#2367

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od inzaghi » 09.10.2013, 12:16 hod.

aj ja byvam na dedine , 25km od vacsieho mesta (100 000obyv.) , pripojka 5Mb/s a v POHODE hram od vydania, online only je super, keby to bolo offline po prve by si to tolko ludi nekupilo a po druhe by sme si len skazili tu hru ak by sme nehrali na Bnete..... uz vidim ako po tyzdni hrania by si kazdy druhy nainstaloval nejaky super mod co mu dodrbe celu hru a zmeni ju na nepoznanie

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Bagr13 » 09.10.2013, 12:35 hod.

To Reve: Ja teda nevim, ale kdyby mi to nerekl kamos, kterej se na to tesil taky bych nevedel ze to je on-line, to je prave o tom jak je to ted postaveny, na p** a jenom kvuli AH, aby na tom mohli rejzovat, on-line, nudnej drop. A nezahraju si to kde chci. Meli by aspon nekde dat jaky to chce min pripojeni.

Co koukam na x-zone tak, kdyz nejsem nadsenec, kterej to sleduje, poznam ze to jde pouze on-line?
http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2583
Je možný, že jsem slepej ale ja to tam nevidim :roll:

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Majky_majk » 09.10.2013, 12:38 hod.

Takhle... na krabičce to napsané opravdu je. To, že si to nedá nějaký shop do popisku je samozřejmě problém, ale Blizzard to uhlídá asi sotva.

To, že je hra online se mi sice taky moc nelíbí... ale na druhou stranu bych Blizzard neobviňoval z toho, že tento údaj schovává :-).

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Reve » 09.10.2013, 12:46 hod.

Bagr - presne jak rika Majky Majk...blizz nemuze za to, ze si to tam prodejce nenapise..to je jako by si tam nenapsal, ze to porebuje takove a takove PC...proste je na kupujicim se informovat nez si to koupi...a myslim, ze se to psalo snad vsude:)

Minimalni pripojeni te podle me omezit nemuze..tak mozna odezva..hraval sem WOW+ventrilo na netu pres telefon(3G).Hraval sem na 100kb internetu kdysi CS na slusne urovni...jen tezko se me chce verit, ze jeste v dnesdni dobe existuje net na kterym by neslo hrat :) a pokud nekdo tak spatny net jeste ma tak to snad musi vedet..pac to neni jen o diablu..nemuze mu jit nic hrat...

ja nejsem rozhodne zastance online..offline bylo vzdy lepsi, ALE v dnesni dobe uz to podle me neni dost mozny..vsechny hacky, programky atd.. se siri svetelnou rychlosti...driv to taky slo, ale nebylo vse tak rychly...a taky se na tom lidi tak hromadne neobohacovali a neplatili takovy plaky za virtualmi predmety...

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Bagr13 » 09.10.2013, 13:25 hod.

Uprimne me by to taky nenapadlo, hral jsem diablo 1+2 proste si jdu koupit dalsi dil, rozebehnu (offline) hry co jsou narocnejsi nez diablo, tak proc bych resil konfiguraci pc na diablo.
Proste bude muset pořešit nějak net, ale je to těžký to jsou ty nový zástavby na polích, tam je člověk rád když má kanalizaci :D

Jenom říkám, že je to takovej posun na prd, nemáš net nebudeš hrát, je fakt, že on-line hry mají výhody zabíjejí vám postavy na HC, střílečky samej WH, aimbot prostě co si víc přát :)

Je fakt, že kde je to fakt skoro čistý (z tech pár her co jsem hrál já) je COD 4 na gamepark.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2013, 13:31 hod.

S tema cheaterama to zas neni tak zhavy.:-)

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Bagr13 » 09.10.2013, 13:38 hod.

NO ja ti nevim, ale hral jsem na steam MW3 a to se neda hrat, v 90% mistosti je aspon jeden co ma wh nebo aimbot, a ted hraju BO2 a je to cim dal tim horsi, zlvast jak se blizi Call of Duty: Ghosts tak je to cim dal horsi.
Je fakt ze bo2 je dobra hra s totalne respama na ... ze se to neda hrat :P

asi hraju spatny on-line hry :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2013, 13:42 hod.

Jahral posledne jen CoD MW a od te doby uz jen Bfko a ted cekam na Bf4, ale s cheatrama jsem nikdy problem nemel.
I kdyz posledni CoD jsou delany pro deti, tak jsem zvedav na Ghosts, uz jen ta hudba - eminem. :twisted:

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Bagr13 » 09.10.2013, 13:47 hod.

Jsem taky zvedavej kamos uz ma predobjednavku, tak uvidim co mi o tom rekne jaky to bude.
Treba BO2 taky vypadali ze budou po dlouhy dobre dobrej cod, ale bohuzel tak tam podelali respy, ze to snad ani neni mozny, uz to ani nehrajeme tak nas to stve :)

Vybezhes z respu a za 3 vteriny ji koupis do zad fakt parada :D

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Reve » 09.10.2013, 15:42 hod.

jo, ale tak nemuzes srovnavat MW, COD a diablo...at uz se z blizzardu stalo cokoliv..tak si myslim sekurity maji porad docela slusny...WH,Aimbot se dostane ka kazde lame a ani to moc nemusi stezovat..ale myslim, ze moc lidi ke kterym se dostal cheat na diablo nenajdes :)...kdyby to bylo offline tak je toho vsude plna.......

ale jak rikam...ja te chapu...vim, ze off mod je lepsi..taky sem to hraval..ale doba se meni a uz to podle me fakt neni mozny..

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2013, 15:46 hod.

Tak hlavne online only ti zajisti v podstate nemoznost cracknout hru a pokud je hra dobra, tak i vydelek.
Si vemte kolik stalo GTA5 - miliard kc!
Kolik diablo nevim, ale jen jeden pracovni den musi stat hroznej ranec.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Reve » 09.10.2013, 15:51 hod.

jako budme uprimni...ja si hru koupim jen kdyz musim...pokud by me nabidla stejny moznosti crackla..tak................

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2013, 15:56 hod.

Ja teda nemam problem za hru ktera me bavi zaplatit...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Alfajk » 09.10.2013, 16:16 hod.

platim jen za to,co musim a i tak si to sakra rozmejslim,prijde me naprosto neadekvatni chtit za hru 1000kc(a to jsme u pc),u konzoly si uctujou klidne 1500kc...na cesky pomery je to sakra draha sranda

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Baglik » 09.10.2013, 16:19 hod.

Pokud se na hru těším a chci si jí opravdu užít jdu vždy do originálu na craklých verzích většinou nefungují patche a často ani MP.

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od casperdeluxe » 09.10.2013, 16:22 hod.

Taky si hry kupuju. Je pravda, že mám asi 8 her koupených. Ale všechno to jsou tituly, kterým fandím a baví mě. Jinak nehraju v podstatě nic jinýho.
Co se týče o online only a informací ohledně požadavků pro hru.... Když výjde nějaká hra a mám o ní zájem, tak se VŽDYCKY (aspoň já) podívám na min. požadavky. Nejsem z těch (a myslím, že většina z nás), ktěří si kupují každej rok novej PC. A v minimální konfiguraci to napsané je.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Quetak » 09.10.2013, 17:06 hod.

od doby co pracuju tak si hry taky víceméně kupuju origoš, ale když sem studoval tak sem pirátil ostošest takže to neodsuzuju. Je pravda, že litr je za hru dost, ale litra sem taky schopnej nechat v hospodě za večer, v tomhle kontextu to pak zase tak moc není, navíc hru má člověk nadosmrti, kocovinu jen do druhýho dne :)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Fru-fru » 09.10.2013, 17:21 hod.

Taky přispěji, když byl člověk student, tak hry nekupoval a sháněl cracklý a byl ještě za "hrdinu" před kámošema ;). Potom co jsem začal pracovat, mi chvíli trvalo než jsem dospěl k názoru, že je správné za hru zaplatit. Dneska s tím nemám problém a dělá mi radost, že všechny hry, které hraji a mám na PC nainstalované jsem zaplatil. Vždycky si to přirovnám k jednomu večeru v hospodě, tam pivo a paňáčky nekradu abych se pobavil. Krom toho v hospodě za 1000,-Kč opravdu 300 hodin nestrávím :-). Ale nikoho nekritizuji, jak jsem řekl, chvíli mi to trvalo než jsem tento postoj zaujal a proto chápu obě strany a nebudu nikomu vyčítat a házet kamenem, páč za ty léta cracklých her bych asi ze salvy kamenů co by na mě přišla už nikdy nevstal :D

Jinak nutnost být online chápu jako logickou ochranu vlastníka hry před krádeží a ochranu svých investovaných peněz. Kdybych byl na jejich místě, udělám to samé. Pro naše modré oči hry nedělají a každý chce na projektu raději vydělat více než méně.

To že některé hry pak vydavatel nedostatečně chrání před manipulací atd. - viz aimbot, či boti v D3 apod... tak buď mi to kazí herní zážitek a nebo nekazí. Když nekazí, neřeším nepřepínám. Když kazí, zamáčknu slzu a od hry odcházím.
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“