Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377
Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od KryOn » 12.11.2013, 08:45 hod.

Zdar a sílu,

piggathor#2314 mi doporučil herní kaypad razer nostromo.


Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=FJrtn3yeN1o
http://gamepady.heureka.cz/razer-nostromo/

Jelikož ve hře strávím stále dost času (teď HC bez aukce), rozhodl jsem se ho vyzkoušet, a protože se dle mého názoru na Diablo opravu hodí, chci se s vámi taky podělit. Ze začátku jsem měl dojem, že je pro menší ruce, protože mi palec přesahoval spodní klávesu „mezerníku“, ale při hře podivný pocit zmizel. Kláves na hraní Diabla je více než dostatek a po pár hodinách jsem už nad rozložením tolik neuvažoval, i když jsem si moje původní nastavení z klávesnice po změně ergonomie přeházel.

Teď palec používám dole na léčení (mezerník) a jako velkou výhodu vidím joystick
(taky pro palec, který sem tolik dřív nevyužíval) – nahoru mam na pohyb bez útoku (na HC pro WD nutnost), dolu na stůj a útoč.

Méně používané spelly (střední řada vyvolání psů a gargy) mam na malíku a prsteníku + horní řada inventář folowera a další blbosti.

Na ukazovák a prostředník pak soul harvest a spirit walk. V horní řadě inventář, spelly a mapu. V dolní řadě teleport do města a vlajku.

Levá ruka myš: tam mam KPZ na kolečku zase spirit walk a na pátem tlačítku z boku na palec znovu pohyb bez útoku pro únik.

V průběhu to budu samozřejmě ještě měnit, jak mi to bude líp vyhovovat a chci taky zkusit propojit notebook s televizí nebo monitorem, jestli to bude více vegetoidní. Pak jen díru do sedadla, infuzi, výpověď v práci a můžu být konečně ten správný nolifer :o).

A co vy, na čem hrajete, jaké máte rozložení kláves na kouzla a používáte něco pro vaše pohodlí? Vzpomněl jsem si, jak jeden skalní hráč povídal, že klávesnici používá zásadně tu nejlevnější, protože jí má tak na dva roky, jako popelník :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 12.11.2013, 08:52 hod.

Já osobně nedam dopustit na mysku logitech g500 ( mám dvě) a klávesku Microsoft sidewinder.
U PC zásadně nic mezeru ani nekourim.:)
Na ten razer jsem se už koukal, ale nevím no.
Hrají hodné fpska atd, tak nevím, esi už na to nejsem Starej.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od Reve » 12.11.2013, 08:54 hod.

haha ani sem nevedel, ze takovy pi.... vubec existuji...ja sem zastance klasiky...a jeste asi hodne dlouho budu...

edit: radsi ani nechci vedet na co potrebujes tu druhou ruku volnou :D

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od Alfajk » 12.11.2013, 09:02 hod.

mys+klvasenici stejne nic neprekona,tenhle "gamepad" jsem jeste nedrzel v ruce,ale prijde me dost neohrabanej

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od KryOn » 12.11.2013, 09:25 hod.

Reve, já ještě tak dobrej, abych hrál s prstem v nosu (třeba jako reptile) nejsem, takže není ani tam, ani jinde, protože hraju oběma :o), ale že tebe napadne mastit si u diabla...

Já jedu na notebooku, takže ta klávesnice nikdy nebude tolik pohodlná jako třeba obyč nebo herní. A notebook proto, že nejsem často na jednom místě, takže jsem tohle vylepšení chtěl vyzkoušet a jsem zatím více než spokojen. Samozřejmě vám to nenutím, ani nejsem jeho prodejcem - jen sem se chtěl podělit o pocit z hraní, takže každý podle svého gusta...

Edit: jo a jedná se pouze o klávesnici, není to zároveň myš...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od Jojo WD » 12.11.2013, 09:40 hod.

to je podla mna dobre pre tych ktory hraju na notebookoch lebo tam ta klavesnica je na hranie trocha divna no ale pre tych co hraju na PC doma tak je to zbytocne
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od DrSma » 12.11.2013, 14:38 hod.

V tomhle nejsem nijak progresivní. Kláveska, myš (2x tl + kolečko :green: ) a dokonce tovární nastavení kláves :green: :green: :green: 8-)
edit: desktop
Naposledy upravil(a) DrSma dne 12.11.2013, 16:03 hod., celkem upraveno 1 x.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od WulFgaR77 » 12.11.2013, 15:23 hod.

Tak když už se ptáš ...
Jsem úplná konzerva ... dokonce v tom smyslu, že notebook je u mě pouze mobilní zařízení na práci v terénu a naopak na zábavu (prefernce na tomle zařízení mám pouze výdrž na baterii/váha/konstrukce) + na delší práci mám halt desktop (výkon/ergonomie/TICHOST - stavím si ULN stroje) - u kompu jsem prakticky denně.
U myši si celkem dopřávám - tam má Roccat Kone a na klávesnici "hřešim" - u ní řešim pouze to, aby byla těžká a při mym mlácení (umim psát všema dvěma až třema prstama) nelítala po stole.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od Fru-fru » 12.11.2013, 18:25 hod.

Pěkná věcička na hrnaí.
Já hraji na Mad Catz RAT 5 a k tomu kláveska Mad Catz V.5 a podložka od Razeru eXactMat X control.

Myš i kláveska červeně podsvícené - i like it !

Pro představu:
Obrázek

Obrázek

PS: Sry za kvalitu, ale nechtělo se mi s tím úplně babrat ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 12.11.2013, 18:30 hod.

Fru je Gurmán jako já.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od Fru-fru » 12.11.2013, 19:24 hod.

Jooo :D ...hraní může být zážitek z více stránek :D
Copak vlastníš Ty Kuki? O červené barvě samozřejmě nepochybuji ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od Casus » 12.11.2013, 19:34 hod.

Netusim jak je to pohodlny na ruku, ale tlacitek to ma min nez klavesnice a ta cena je taky trochu mimo. Takze nejak nevidim vyhody.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 12.11.2013, 19:41 hod.

Kuki ma sidewinder a logitech g5.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od marian_r » 12.11.2013, 22:12 hod.

WulFgaR77 píše:(umim psát všema dvěma až třema prstama)
Drevorubač? Stolár?

easyyy
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od easyyy » 13.11.2013, 02:18 hod.

Tohle je celkem solidní zbytečnost si myslím..

mechanická klávesnice bez numerický části a kvalitni (ne laserová, měl jsem 3 a u všech začal ten laser špatně snímat) je nejlepší.
Odesláno z mé klávesnice pomocí kláves.

Uživatelský avatar
piggathor
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:piggathor#2314

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od piggathor » 13.11.2013, 07:25 hod.

Mad Catz RAT 5 tohoto myšáka jsem používal než sem začal hrát Diablo3 a byl jsem velice spokojený.U Diabla3 jsem ho musel odložit(karpální tunel).Na mě má tuhý tlačítka.Možná je to tím,že mám menší ruku.U ostatních "neklikakaček" jsem s nim tyto problém neměl,ba naopak.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od Tyckin » 13.11.2013, 08:14 hod.

Myška prehistorická Razer Diamondback, u klávesnic jsem bohužel značně omezen rozložením kláves - píšu všema deseti a výběr klávesnice se tomu podřizuje, takže bohužel nevybírám podle kvality, ale "vybírám" mezi těmi pár obyčejnými kusy na trhu, co maj klávesy jak se sluší a patří, drtivá většina z nich je v tomhle změru zmršená :evil: Takže momentálně na stole dočasně Genius za 170Kč :twisted:

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od KryOn » 13.11.2013, 08:33 hod.

Casus píše:Netusim jak je to pohodlny na ruku, ale tlacitek to ma min nez klavesnice a ta cena je taky trochu mimo. Takze nejak nevidim vyhody.
Vzhledem k tomu, že mi hraní baví a beru to jako rekre koníčka, tak to jako přehnaná investice z mého pohledu není. Za boty na běhání jsem dal víc a ošoupou se dřív... Na ruku je to pohodlný velmi - zejména oproti klávesnici na noutlu. Na diablo to má tlačítek až až, dopisy fanouškům na tom nepíšu, protože žádný nejsou, ale to sem nepatří :o)... Jak jsem už říkal, neprodávám, jen se dělím o pocit z hraní...

Jinka jak psal WulF s tim notebookem na práci a na hry, tak samozřejmě souhlasím, že bednu výkonem nahradit nejde, ale jde se k tomu alespoň trochu přiblížit. Protože jsem chtěl i při hraní zůstat mobilní, tak jsem šel před dvěma lety do MSIčka, http://www.czc.cz/msi-gt683-656cs/97384/produkt a zatím ještě jedu (nejen dia) a jsem spokojen...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.11.2013, 10:11 hod.

Výkon taky, ale pokud nemá člověk na NB docking + externí monitor/keyboard, tak se mi u toho blbě sedí a bolej mě záda. Jak u toho denně sedíš 8+ hodin, tak v našem (mym) věku začneš trpět :)
Další věc je to ticho ... tichej NB (plně zatíženej) neexistuje

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Herní gaypad nostromo a používáte jiné herní klávesnice?

Příspěvek od Reve » 13.11.2013, 10:51 hod.

tak pokud to neni ani mys tak uz to vubec nechapu..:)...to bych si radsi pripojil teda normal klavesnici...ale to je jen muj nazor a nic ti nevymlouvam..

Odpovědět

Zpět na „Obecně“