Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Prestigo » 05.02.2014, 13:43 hod.

čemu vadí LS na itemech? Vadí protože každej v RoS bude mít milionový dmg a critovat bude za desítky milionů, tak to je pak LS totálně OP a pokaždý co dáš hit máš obnovený životy do maxima. Nový systém boje je designovanej bez LS a funguje naprosto perfektně, boj je o dost zábavnější dle mého názoru. Mě LS vůbec nechybí.
A ostatní věci co se týká vanilla věcí: důvod je zcela prostý, chtějí zabít celou D3V, která je ovlivněná aukcí. Kdyby mohli, tak udělaj všem wipe, ale to by nasrali moc hráčů, tak vymysleli tohle. Pojede se s novýma itemama podle nových pravidel.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 05.02.2014, 13:53 hod.

A to se mi zamlouva, tak to melo byt od začátku.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od walosek » 05.02.2014, 13:54 hod.

ale jdi ty! proto sem tam psal o tom, že vývojáři mají spoustu volných parametrů kterými mohou ovlivnit užitečnost legacy itemů, potažmo tedy i LS. Teď je redukce přes NM, Hell po Inf, tak by tam dali redukci a) lvlem, b) obtížností. Můžeš to naškálovat tak, že na lvl70 T4 ti 6% LS dá méně než dobrý roll LoH. Hotovo vyřešeno, nebo ne? (mě se to taky líbí víc než to stávající skákání z 10% na 100% HP s frekvencí 10Hz)
K tý druhý části: to mi je jasný, ale když to je datadisk, tak by to asi tak úplně být nemělo ne, zvlášť když mají prostředky k tomu, aby to tak být nemuselo, ne?
Pro mě to btw nebude znamenat nějakej obr problém, rozhodně nemám BiS itemy nad kterýma bych plakal, cokoliv s cenou nad 50M v době ohlášení RoS šlo pryč a budu spoléhat na Loot 2.0. Pokud se ukážou implementace safety mechanismů do HC jako funkční, tak možná dokonce přesedlám na HC, kde budu více méně začínat od píky. Jen to prostě nechápu z hlediska marketingu - takhle naštvou hodně lidí...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 05.02.2014, 13:56 hod.

Ale nenastvou.
Kazdej kdo dojde na 70 bude mít víceméně stejnej začátek.
Budou te itemy boostovat, budou novy sety a tak všechno.
Ze bych šel na ros s itemama z vanily trošku je upravil a mel bych do tormentu BIS itemy by nikoho nebavilo.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 05.02.2014, 13:57 hod.

Prestigo napísal kľúčové vety ktoré definujú všetko okolo hrateľnosti v RoS: dovolím si ich skopírovať:

A ostatní věci co se týká vanilla věcí: důvod je zcela prostý, chtějí zabít celou D3V, která je ovlivněná aukcí. Kdyby mohli, tak udělaj všem wipe, ale to by nasrali moc hráčů, tak vymysleli tohle. Pojede se s novýma itemama podle nových pravidel.

Je v tom všetko.... nazval by som to " deratizácia" Diabla.....kde " škodlivý hmyz " je Auction house a všetko od nej odvodené.

Zhrnutie.... RoS bude konečne DIablo 3 a rok 2014 je rok kedy vychádza....

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 05.02.2014, 14:10 hod.

^^

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od manusky11 » 05.02.2014, 14:13 hod.

To Zahadum:Úplný súhlas,oni to ináč ani nemohli urobiť.No mohli ale toto je podla mňa najspravodlivejšie riešenie.

Btw:Nikdy som nechápal ludí čo do toho vrážali prachy a teraz mi ich lúto nie je :wave:
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Husajn
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Husajn#2100

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Husajn » 05.02.2014, 14:14 hod.

Já bych dal osobně wipe a hotovo a zacaly by sme vsichni uplne od 0 :wave:

Uživatelský avatar
Tal_Rasha
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TalRasha#2799

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Tal_Rasha » 05.02.2014, 14:17 hod.

Oni by to mohli urobiť, ale nechcú. Chcú zmazať kompletne rozdiely medzi hráčmi tak aby sme začínali na novo. Čiže absolútne nič okrem Experience neprenesieme do RoS (aj získané Experience môžu jednoducho znehodnotiť, ak zvýšia bonus k expom). Je to viac menej reštart D3.

K tomu LS, odobrali ho asi preto aby sme mysleli pri stavbe charu aj na Defenzívu. Pôvodne som si tiež myslel že to bude ťažké vyladiť, ale momentálna odozva od Beta testerov je, že sa v pohode dá hrať aj bez LS.

Toto čo sa chystá je WIPE. Akurát Paragony sa prevedú :wave:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 05.02.2014, 14:20 hod.

No pokud jsou v tom real money tak wipe prostě udělat nemůžou....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od walosek » 05.02.2014, 14:20 hod.

Já osobně bych chtěl sr*t peníze, ale Blizzard se vytvořením RMAH a s ním spojenými smlouvami k něčemu zavázal. Wipe snad ani vzhledem k tomuto neepřipadá v úvahu...
Myslím si, že "vymazání" itemů spojených s (RM)AH má zvládnout líp než to zatím prezentují a hlavně na to má dostatek prostoru, to je všechno co říkám...

guzro39
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:guzro#2216

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od guzro39 » 05.02.2014, 14:28 hod.

Husajn píše:Já bych dal osobně wipe a hotovo a zacaly by sme vsichni uplne od 0 :wave:
pri tom co mas odohrate sa ani necudujem ze by sa ti to pacilo :D

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Prestigo » 05.02.2014, 14:29 hod.

LS by byla příliš komplikovaná v RoS, jakmile by do toho tahali rekudci, tak pak by měl člověk problém zjistit kolik LS vlastně má. Na itemu má 5%, ale ve skutečnosti má 0,005% (10m crit a z toho 0,005% je 500HP). U LS se musí brát maximální možný dmg co jde v RoS udělat což určitě není 10m crity, určitě půjde udělat mnohem víc.
Jinak to vypadá, že neenchant legecy itemů je bug, teď to vyšetřují. A budou rozšiřovat truhlu o jeden TAB.
Naposledy upravil(a) Prestigo dne 05.02.2014, 14:31 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Husajn
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Husajn#2100

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Husajn » 05.02.2014, 14:30 hod.

guzro39 - Ja vim je to jen muj nazor :)

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od walosek » 05.02.2014, 14:36 hod.

Prestigo myslím si, že se nedohodneme, přijde mi, že na to nekoukáš moc v souvislostech...

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Predy » 05.02.2014, 15:14 hod.

walosek píše: proc nenabidnou legacy setovkam moznost "rerollu" na RoS item, vsak lidi na tom vice ci mene pracovali, aby ty sety meli, tak by mohli mit tuto moznost volby ne? vsak to nemuze byt takova obrovska prace...
Ty vole to si snad děláš srandu, když řekneš že s aukcí kde si můžeš koupit cokoliv za pár hodin hraní a složit si třeba všechny sety dá člověku nějakou práci? No to si mě fakt pobavil. Jako když řeknou ještě před vydání vanilly, že výjdou ještě 2 datadisky a někdo si koupí například echo za sedm tisíc euro tak to je podle mě ***** a dobře mu tak.

V klidu a bez nadávek :o) Petros

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Still-Alive » 05.02.2014, 15:26 hod.

Alfajku, Alfajku.... :D

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 05.02.2014, 15:45 hod.

No sice je to restart ekonomiky až na jeden podstatný rozdíl: hráči D3V mají stamiliony goldů, které jim pomohou minimálně v enchantingu...ale jinak mohu souhlasit, že itemy současného D3V budou úplně k ničemu (já si je ale chci nechat, srdcová záležitost, než jsem je našel/koupil :)).

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od walosek » 05.02.2014, 15:46 hod.

Predy píše:
walosek píše: proc nenabidnou legacy setovkam moznost "rerollu" na RoS item, vsak lidi na tom vice ci mene pracovali, aby ty sety meli, tak by mohli mit tuto moznost volby ne? vsak to nemuze byt takova obrovska prace...
Ty vole to si snad děláš srandu, když řekneš že s aukcí kde si můžeš koupit cokoliv za pár hodin hraní a složit si třeba všechny sety dá člověku nějakou práci? No to si mě fakt pobavil. Jako když řeknou ještě před vydání vanilly, že výjdou ještě 2 datadisky a někdo si koupí například echo za sedm tisíc euro tak to je podle mě ***** a dobře mu tak.

V klidu a bez nadávek :o) Petros
Uklidni se bejku, protože to, jestli se to tobě LÍBÍ nebo ne, je IRELEVANTNÍ, chápeš?
Já se totiž bavím o komplexním, pokud možno co nejvíce objektivním pohledu na věc a ne o mých subjektivních pocitech - ty jsou dost podobné Tvým.
To, jak podmínky Blizzard nastavil při odkliknutí License terms při instalaci D3V (a ty jsi mimochodem stejným odkliknutím s tímto nastavením souhlasil...), už nikdo nezmění, já prostě jen nechápu, jak můžou uvažovat o takovým zaříznutí lidí, co do toho investovali čas/peníze.
V zásadě totiž jestli budeš mít nahráno tisíce hodin a 10 postav na PL100 a ty skoro BiS itemy si nadropuješ, nebo místo toho radši jdeš na AH a vyděláš flipováním peníze na koupi, nebo je koupíš za $ se nakonec dá, bez emocí, charakterizovat jen časem, který jsi tomu věnoval. A to, že to Blizz neměl odladěný, aby ten čas byl podobnej, to je prostě fail D3V, jasně, ale můžou ten přechod (tedy vlastně opravu jejich největšího failu z D3V) na D3RoS udělat míň násilnej, protože na to mají dost manévrovacího prostoru!

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 05.02.2014, 15:50 hod.

Tohle nenásilne prostě nejde.
Nemůžou nechat dobrý itemy z vanily a enchantnout je.
To by nedávalo smysl.
Bude novej začátek a novy itemy.
Čas a peníze......tak nemusí si kupovat ros a maj klid.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Obecně“