Follower a debata o nich

Herní postavy či NPC postavy.
Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od orisk93 » 12.08.2012, 17:35 hod.

Hamin píše:Mno... myslím že enchantreska je prostě lepší, dává ti attack speed a armor, což je super. A když follower je mrtvej, stejně ti dává mf a gf.
ano, enchantress ocení hlavně monk nebo barbar, ale templar dela ranged postavám žívý štít,...

btw. nevíte o nejakém bow/crosbow s MF nebo GF? :D

Hamin
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HaminCZE#2172

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Hamin » 12.08.2012, 21:09 hod.

orisk93 píše:btw. nevíte o nejakém bow/crosbow s MF nebo GF? :D
Pokud vím, nic takovýho neexistuje
Obrázek

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od orisk93 » 22.08.2012, 14:58 hod.

myslíte, že
http://eu.battle.net/d3/en/item/the-butchers-sickle

bude fungovat, když to hodím tempaltovi? :D

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od plechi » 24.08.2012, 07:40 hod.

Po 1.0.4 bude potřeba MF/GF na followerech postupně upadat kvůli capu 300% a paragonům. Takže hlavní benefit budou nadále jejich skilly (ench. např. +IAS a +ARMOR) a případně i damage. Včera jsem zkusil enchanteres poladit DPS a má 8k, což je sice stále málo, ale ještě to zdaleka není maximum.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Quetak » 24.08.2012, 08:02 hod.

Včera jsem si všim zajímavý věci, bez followera mám cap gf na 300, víc to neukazuje ani když si dám fretky(DH),ale když si vezmu followera tak mi to vyskočí na 319%. Buď je to jen chyba zobrazení nebo follower může zvednout mf/gf nad cap 300%. Bohužel se to nedá nikde otestovat jestli má těch 19% navíc nějakou účinost.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Nekronaut » 24.08.2012, 08:14 hod.

Zajímavé, potom by měl mf follower naopak větší smysl než kdy dřív :D

Já krom MF i nadále maxuju především HP, ono když má templář třeba 140K HP, tak už něco vydrží :D

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od plechi » 25.08.2012, 13:36 hod.

Dal jsem Enchanteres do ruky Maximus a summoned Demonic Slave není uplně marnej. Sice nevím, od čeho je odvozeno jeho DMG, ale běžný potvory si ve 2A dává na 1-2 rány, pěkně tankuje a Enchanteres to smrká z dálky s 8k DPS, takže bežný moby no problem a dají si sami i některý elite packy (samozřejmě to chvilku trvá :-)
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Wixxia » 25.08.2012, 14:00 hod.

Vinz Clortho : Nejlepsi je enchantress s tema kecama. Prava blondyna <<-- No tak to Ti děkuju :lol: :lol: ... Tohle mě jako první hláška dne velice rozesmálo :D .

Jinak si neumím představit, že bych v HC hrála bez Templáře. Živej štít. Supr stuny, Supr regenerace resoursů, Super heal., A když ho osadíte i věcma s obrovským MF a GF, zbarní s " immobilize ", vysokým " life per hit", tak to zněj opravdu dělá dokonalýho společníka. Bez něj ani ránu. Ostatní Followery vůbec neznám. Takže to nevím, ale díky za tip Vinzovi. Ty její hlášky si polsechnu :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od orisk93 » 28.09.2012, 21:46 hod.

používá někdo u scoundrela ten spell hysteria? se mi zdá, že je buglej nebo ten buff se mi neukazuje?

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od coyd » 11.10.2012, 22:42 hod.

Vrtalo mi to hlavou uz delsi dobu ale nejak jsem to neresil ale cim dal casteji jsem si na streamech vsimal ze hodne lidi s top postavama pouziva enchantress bez pouziteho skilu (nevim jestli jednoho nebo vsech) proste jim blika ikona followera jako kdyz se odemkne novy skill ale netusim jaky to ma vyznam.. Tusi nekdo.?
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od esopeso » 29.10.2012, 07:29 hod.

orisk93 píše:myslíte, že
http://eu.battle.net/d3/en/item/the-butchers-sickle

bude fungovat, když to hodím tempaltovi? :D

Tu zbran mam na templarovi a Ano funguje i u něho ta pasivka ze zbrani :)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Halen » 28.12.2012, 23:12 hod.

coyd píše:Vrtalo mi to hlavou uz delsi dobu ale nejak jsem to neresil ale cim dal casteji jsem si na streamech vsimal ze hodne lidi s top postavama pouziva enchantress bez pouziteho skilu (nevim jestli jednoho nebo vsech) proste jim blika ikona followera jako kdyz se odemkne novy skill ale netusim jaky to ma vyznam.. Tusi nekdo.?
Tuší. :P Moje enchantress taky neumí první sadu skillů, ať už charm (působí stejně jako fear, monstra utíkají a hledají jiná monstra na figt) nebo forcefull push, který monstra odhazuje, jsou pro melee char naprosto protivné skilly, které nepomáhají, ale škodí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

WW barbar a follower

Příspěvek od Tyckin » 03.01.2013, 11:56 hod.

Koho byste mi doporučili jako společníka? MF na followera tentokrát rvát už moc nebudu, na farmu mám wizarda, barbar je zatím takový polotovar :D

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Quetak » 03.01.2013, 12:10 hod.

Já až nepojedu templáře kvůli mf tak jdu jednoznačně do scoundrela s burizou, toho jsem zatím zkoušel s barbem a je to suprovej support.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Nekronaut » 03.01.2013, 12:45 hod.

Taktéž doporučuju scoundrela. Můj má Windforce, ale burizu chci taky vyzkoušet. Je otázkou, zda je lepší 50% šance na knockback s vysokou AS a DMG, nebo 15% šance na freeze s pomalou a neškodnou kuší...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Quetak » 03.01.2013, 13:22 hod.

u tý burizy je super i to, že má sama o sobě cold dmg, takže když nefreezne tak dá alespoň chill, navíc to prolítávání nepřátelama klidně zpomalý/freezne celej dav, k tomu jsem mu koupil as na ringách a amuletu a dá se říct, že drží nepřátele v perma chillu/freeze. Nějakých scoundrelových 10-20k dps mě už nevytrhne, mp4 kosim tak že si scoundrel stejně moc nevystřelí a na vyšší uvítám to zpomalení víc než pár tisíc dmg. Ale pravda, že windforce sem nezkoušel.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Nekronaut » 03.01.2013, 13:27 hod.

DMG je jen třešnička na dortu, hlavní je těch 50% oproti 15% + vyšší AS, takže ta procenta jsou vlastně u luku ještě vyšší.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Quetak » 03.01.2013, 13:36 hod.

to tam ale nepočítaš těch 80% na pierce, který dáváj možnost zasáhnout nekolikanásobně větší počet mobů + 100% chill on hit díky cold dmgy, freeze je bonus s 15% šancí (dá se ještě pořídit amulet star of azkaranth s 5% na freeze, ale ten stojí docela dost). Buriza má rychlost cca 1,2 takže to není nejhorší. Velká výhoda windforcu je pořizovací cena která je pár desítek/set ticíc, slušnější buriza jde do milionů (ty s top rollem desítky).

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Nekronaut » 03.01.2013, 13:49 hod.

Navnadils mě, poohlédnu se po ní :-)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Quetak » 03.01.2013, 13:51 hod.

pak dej vědět jak budeš spokojenej, já z toho byl nadšenej, že follower může být až tak užitečnej :)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“