POPULÁRNÍ BUILDY A ITEMY

Herní postavy či NPC postavy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče
POPULÁRNÍ BUILDY A ITEMY

Příspěvek od Cartman » 15.08.2014, 07:12 hod.

Tento topic by měl významně pomoci začínajícím hráčům.


1
____________________________________________________________________________________________________________________________________


Po dosažení 70lvlu zde můžete zjistit, které buildy (build = soubor nastavení všech dovedností postavy - Skilly/Runy/Passivky/itemy) jsou zrovna IN!.
Jak hrát efektivně své postavy a neplácat se, jako kapr na suchu ;) A proto tu pro vás mám 2 linky, viz. níž.

Nestane se tak, že rozložíte některou legendárku, a pak si začnete časem rvát vlasy, že ji potřebujete do buildu a znova né a né padnout ; )- (moje začátky :D )

Tyto odkazy ale jistě poslouží i ostříleným hráčům.

Zde, v horní liště, se nachází záložka s Best Items a Popular Build. Jsou to záložky, které nás nejvíce zajímají, tedy "nejlepší"(nejhranější) věci a k nim, "nejlepší"(nejhranější) buildy.

V Popular Items si najedete myší na povolání, které vás zajímá a objeví se :

Best Legendary Gems / "nejlepší" (nejpoužívanější)
Best Armor / "nejlepší" (nejpoužívanější) armor
Best Weapons / "nejlepší" (nejpoužívanější) zbraň

Po kliknutí se zobrazí 3 sloupce:
1. sloupec vychází z průměrných SC hráčů (75%)
2. TOP SC(25%)
3. HC.

V Popular builds je to podobný, objeví se:

Active Skills
Passive Skills
Softcore Build
Hardcore Builds


Active a Passive skills mají stejné 3 sloupce, jako v Items. SC a HC ukazují od shora dolů popularitu buildu, sestupně. U SC je to opět rozdělené 75% a 25%TOP.

U Buildů naleznete i runy, a pod celým buildem jsou i alternativy, které runy lze zaměnit za jiné, nebo které pasivní a aktivní skilly jde zaměnit za jiné.


Statistika je zobrazovaná v % a je spočítaná z GR žebříčků. Tady bych rád upozornil, že v obyčejných riftech může být build neefektivní, v tom ale pomůže další odkaz níže.


____________________________________________________________________________________________________________________________________

Alternativou je:

Popular Skills
Popular Items

Po kliknutí na některý z odkazů si můžete vybrat, jestli chcete zobrazit sezóní, nebo nesezóní hráče, a jestli chcete statistiku z 1000 nebo TOP 100 hráčů z GR žebříčku. Opět jde tedy o GR, to znamená, že na T6 klasické rifty to může být pomalý build (že bude moc na výdrž).

Pokaždé je nalevo HC a vpravo SC. Opět v procentech a aktualizace se provádí každý den :wave:


2
____________________________________________________________________________________________________________________________________


V následujícím linku je to snadný, kliknete na povolání, které vás zajímá, popřípadě dáte nějaké specifikace (například SC/HC, item, skill), které vás zajímají, a kliknete vlevo dole na Filter, objeví se tabulka, ta se dá seřadit podle hodnocení nebo počtu shlédnutí a data, po kliknutí na některý build, uvidíte kompletní buildy přímo vytvořený hráčema:

Aktivní skilly-Runy
Pasivní skilly
Legendární gemy

Potřebné itemy na tento build, jaké by měly mít staty a důležitost itemu :

Required - požadovan
Recommended - doporučené
Adequate - kterými jdou nahradit

A kam rozdělit paragony ;)

A v neposlední řadě tam bývá i návod, jak build efektivně hrát, bohužel jen pro ty, co ovládají angličtinu. Ale nezoufejte, není to hardcore hra, stačí vidět build, itemy a je to jasný ; )-

Dále uplně dole lze diskutovat, nebo pročítat diskusi.



Závěrem
____________________________________________________________________________________________________________________________________


Samozřejmě nejdůležitější je, aby hra bavila, né vždy tomu tak s těmi TOP buildy je. Zde narozdíl od prvního linku, naleznete buildy na T6 rifty a buildy na GR. T6 je momentálně jen o DMG, šikovní hráči ho vyčistí za 3-5 minut sólo, v partě kolem těch 3minut, v GR jde už i o výdrž. Takže né každý build se hodí všude(T6 vs. GR), jak už jsem zmínil.

Já osobně se kouknu, co se hraje a upravim si to podle svého, každopádně mě nasměruje správnou cestou a nerozložim zbytečně cenné itemy, o kterých bych neřekl, že jsou cenné a nehraju zbytečné buildy, co jsou až moc neefektivní, to ale pokročilý hráč už pozná sám, jak bylo řečeno, je to především pro začátečníky


Beru připomínky, návrhy a neváhejte se ptát.

GL & HF ;) :wave:
Naposledy upravil(a) Cartman dne 24.10.2014, 15:01 hod., celkem upraveno 15 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Popular build/item

Příspěvek od Seton » 15.08.2014, 08:08 hod.

Pro začátečníky opravdu dobrý!
Pro lidi co v tom už nějakej pátek běhaj je to jasný jak facka a nic novýho :)
WD-Pet, Jade
Crus- Shotgun, firestarter, Shield glare
Barb- EQ leap,HotA
atd. atd.
Ale zdaleka nejlepší je DH :D :D. V TOP buildech nenajdeš nic jinýho než M6 DH :D takže furt dokola CA:LfB, Multishot:Arsenal, Companion, Sentry
Ano, u DH je možnost volby pro T5-6 farmu opravdu brutálně velká. M6 nebo nic. Nemáš Mara? zůstaň na T1-3 a čekej, než ti padne Mara :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Popular build/item

Příspěvek od HELLERcz » 15.08.2014, 11:32 hod.

jo a mimochodem na http://www.diablofans.com/ jsou populární buildy z PTR .. :) na hlavní stránce, novinka.
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Populární buildy pro SC/HC

Příspěvek od Cartman » 21.10.2014, 21:06 hod.

Aktualizované ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Populární buildy pro SC/HC

Příspěvek od DrSma » 22.10.2014, 13:46 hod.

Dík za zajímavej odkaz a popis linků v Češtině. :wave:

compassion79
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mates79#2578

Re: POPULÁRNÍ BUILDY A ITEMY

Příspěvek od compassion79 » 15.05.2016, 18:36 hod.

Zdar všichni, koupil jsem pár dnů zpět Diablo III s datadiskem. Kdysi jsem pařil zuřivě LoD. Ale z III jsem naprosto něštastný. Chybí mě čeština od Maxika. Trošku jsem tu něco přečetl o buildech, ale vůbec tomu nerozumím. V LoD byly na různé chary různé strategie, je něco podobného i zde v III , ale napsané ať tomu rozumí i naprostý začátečník ? Začal jsem s barbíkem, mám něco kolem 20 lvl , nevím jak mám rozvíjet postavu.... díky za odpověď.

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: POPULÁRNÍ BUILDY A ITEMY

Příspěvek od wert » 15.05.2016, 19:55 hod.

Zkus to tady https://www.diablofans.cz/forum/viewtop ... 44&t=10792. Na LoD zapomeň, systém hry je hodně odlišný. Musíš se smířit s tím, že ti bude chvíli trvat než se začneš orientovat.

Uživatelský avatar
Hellgate
Quill Rat
Příspěvky:2
BattleTag:Hellgate #2954

Re: POPULÁRNÍ BUILDY A ITEMY

Příspěvek od Hellgate » 12.10.2016, 15:58 hod.

Tak jsem se díval na variantu 2 a našel tento build:
http://www.diablofans.com/builds/70681- ... -t10-speed
Jen nechápu jak tam dostal ty skilly např. dva deffensivní.
Poradíte někdo?

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: POPULÁRNÍ BUILDY A ITEMY

Příspěvek od Bambinot » 12.10.2016, 17:01 hod.

V menu zapnout elective mode, pak si muzes skilly dat jak chces.

Uživatelský avatar
Hellgate
Quill Rat
Příspěvky:2
BattleTag:Hellgate #2954

Re: POPULÁRNÍ BUILDY A ITEMY

Příspěvek od Hellgate » 13.10.2016, 19:47 hod.

Děkuji za info.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“