Aky charakter si vybrat ? D3

Herní postavy či NPC postavy.
Odpovědět
PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Aky charakter si vybrat ? D3

Příspěvek od PeterKiss » 17.03.2016, 20:01 hod.

Ahoj tak vas ziadam o pomoc s vyberom charakteru na nasledujucu sezonu bol som pure WD hrac ale teraz su tam same nezmysli

zuni neda sa hrat je to zastarale a nema to demage 1500 buff na PTR je len zastierka inak sa nic nezmenilo 4P bonus s*it skoda hovorit fetish army ani jeden nema cleave alebo schopnost utocit do viac enemakov.

helltooth sa hra uz len na gargov cely rift behat pred enemakmy a hadzat pod nich wall of death je super zabava :green:

arachyr slabe velmi slabe moj oblubeny explosion build je vhodny tak na speed rift a ked som dal navrhy na zmenu minuska mi zasypali cele okno proste jeden hlupy belt nebude a spider queen pche od vidania nic neurobili s jej demageom.

jade - nehratelne a vhodne naozaj na stredne obtiaznosti spominam na casi 2.0 a 2.1 ked bol jade pan bol OP as f*ck a nikoho to nezaujimalo hralo sa
chapem GR...atd ale nieco sa zmenilo a to ze WD je mrtvy.......


LON - firebats my vypalil oci z jamiek je to najhorsi spec aky som kedy vydel okrem mojej gramatiky :-) ta je o nieco horsia ak by som to mal prepocitat na percenta tak asi 1%
aky char mi doporucujete ?

mam odohrate nieco s Wizom a crusom myslel som ze by som presiel na wiznu mam stash plnu s int itemamy v NS ale crus je zabavnejsi len mi tam nieco nepasuje neviem poprosil by som hracov Crusa a wiz aby mi sem napisali vyhody ich class este raz opakujem mam s nimi nieco odhrate ale bol som WD hrac a ostatne char poznam velmi zletma.


dakujem

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: Aky charakter si vybrat ? D3

Příspěvek od kaindra » 18.03.2016, 08:32 hod.

Hraj Barbara :wave:
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Aky charakter si vybrat ? D3

Příspěvek od hulkxxxl » 18.03.2016, 11:24 hod.

pokud to nechceš hrotit tak hrej char co tě baví a build co tě baví, pokud chceš někde drtit paragony tak ber něco co se hodí do skupiny tedy v klanu chybí support monk tak ho udělej atd.

já hrál všechny chary a můžu ti zodpovědně říct, že ti nikdo tady nedokáže nadiktovat co zrovna ty máš hrát, krotože nemůžeme vědět co máš rád a co ti sedne :)



jinak mě momentálně baví LON bombarďák crus, díky jeho dmg a pohybu po mapě, skoušel jsem i arcane orb wizku taky není marná
Obrázek Obrázek

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Aky charakter si vybrat ? D3

Příspěvek od PeterKiss » 18.03.2016, 18:44 hod.

No prave Crus a wiz su u mna na druhom mieste po WD.

Dakujem za info toho crusa skusim pozriem tvoj profil ak nevadi.

Wiz ma bavi a mam naneho kopu gearu s int od WD myslim ten universal nie sety a tak...

zmenit chcem hlavne preto ze rad by som sa pripojil do nahanacky za rank 1 i ked nebudem mat na to para o ten mi nikdy neslo a rankery maju 2500+ para ale aspon sa dostat do world tabulky nie pre honenie ega ako sa vravy ale o tom ta hra je o pretekani sa a u WD momentalne nieej jediny build ktory by som chcel hrat okrem arachyr (angry chicken) ale ten nieje na ranking dal som 68 a vyssie to nejde na PTR je vyssi demage 1200>1500 a je to poznat ale to nestaci.
proste ak niekoho moj nazor zaujima pozrie si battle.net a mam tam par tem ohladom WD a setov....atd.

takze Ten Crus na bombardment dikes a orb wiz.

Martin888
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abraxa#2350

Re: Aky charakter si vybrat ? D3

Příspěvek od Martin888 » 01.08.2017, 03:30 hod.

Jestli máš rád vysoký dmg a čísla, zkus Impale Shadow DH, je to OP build a zároveň slušný držák i GR 70-75 se to dá vpohodě hrát jako speed farmu s nemesiskama a talenty čistě na dmg...
PL - 1188

S10
DH Shadow GR 88+
DH Shadow GR 4S+ 90+
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Abr ... o/91222838
PL - 850

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Aky charakter si vybrat ? D3

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.08.2017, 17:36 hod.

Martin888: Super odpověď na 17 měsíců starou otázku :roll:

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“