uplny začatek v D3

Herní postavy či NPC postavy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pruspa
Quill Rat
Příspěvky:3
uplny začatek v D3

Příspěvek od pruspa » 27.11.2017, 11:11 hod.

ahoj všichni konečne jsem se odhodlal si koupit D3 zatim jen zakladni hru a zajimalo by mne co by ste mne poradili hrat co je dobry char.... v d2 jsem hraval za paladina,barbara a wizardku tady se divam ze az od datace je ten paladin tak co myslite na uplny zacatek s cim zacit ?rozhodne zacnu asi s singlem abych se rozkoukal budu moc rad za jakoukoliv radu dekuji moc vsem :wave:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: uplny začatek v D3

Příspěvek od HELLERcz » 27.11.2017, 12:39 hod.

To si říkám pokaždé před začátkem nové sezony :D nakonec vezmu demon huntera. Na tvůj dotaz se velmi těžko dá odpovědět.
Protože každý má jinou oblíbenou postavu a nejde určit, co je dobrý char. Pokud tě bavil barbar, tak si rozjeď barbara :) ten je fajn si myslím.
Ze začátku jako když jsi úplný začátečník, tak si užij hru projitím kampaně a pak můžeš uvažovat dále :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: uplny začatek v D3

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.11.2017, 15:26 hod.

Začal bych tím, že bych dokoupil datadisk Reaper of Souls ;) Bez něj to je spíš ztráta času.

Uživatelský avatar
pruspa
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: uplny začatek v D3

Příspěvek od pruspa » 27.11.2017, 16:04 hod.

ak si teda koupim ten datac noo :) a pojedu za paladina nebo jak se to tady jmenujeakorat mam teda jeste dotaz nemusim uz kupovat pak toho necromanta ze ne? staci jen reaper of souls?

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“