za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Herní postavy či NPC postavy.
Odpovědět
Mikro
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mikro#1307
Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Mikro » 27.12.2011, 10:04 hod.

Začnu na 100% Demon Hunterem, ještě nevím, ale asi female.
2. v pořadí bude pravděpodobně Witch Doctor (jednoznačně male), ale taky uvažuju nad Wizardem (jednoznačně female).
No a po tady těch přijde Barbar (male) a Monka se mi ani hrát nechce :D
Obrázek

vegrud
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vegrud#2208

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od vegrud » 27.12.2011, 11:33 hod.

1. Wizard hral sem tohle povolani D1,D2 neni co řešit.
2. Demon Hunter nebo Witch Doctor.
3. Barbar , Monk budou na konec.

Uživatelský avatar
pan_Smrtka
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od pan_Smrtka » 27.12.2011, 13:20 hod.

Jako první bude jednoznačně wizardka se zaměřením na ledový skilly. Castery mám nejradši, navíc pro cold sosy jsem měl vždycky slabost. A jméno určitě Darrien Frozentear.

Další v pořadí bude asi monk, male/female je 50:50, ještě uvidím, který z nich se mi bude líbit víc.

Třetí bude DH, určitě female.

Barb ani WD mě nelákají, vždycky jsem preferoval ranged chary, ale monk mě zaujal, tak udělám výjimku.
Obrázek

Minilentilka
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Minilentilka#2341
Bydliště:Senica

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Minilentilka » 27.12.2011, 19:37 hod.

Monk - mal som rad ked som sa v D1 dataci pretlkal hordami priser rucickami a nozickami.

Barbar mi pripada ako keby prisery vypili hopsinkovu stavu,po uderi aby sa clovek bal, ze mi vyleti kostlivec z monitoru.

Sorca moc velka farebnost kuziel...

WD mal mat miesto many nejaku vodoo tekutinu na vyvolavanie tych ziab a vaz s pavukmi, ta mana mi tam nesedi

DH docela good az na to ze ten rapid fire je ako strielanie z gulometu a stretavat dalsich DH s rovnakym buildom nie je to prave.Uvidime este na tie pasce

Po vydani D3 aj tak budu patche na balancing postav.Zatial monk sa javi ako OP.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Tib3rian » 27.12.2011, 20:24 hod.

No ja to mam opacne. Mne sa v poslednom case tak moc pacia vsetky classy, ze budem mat naozaj tazke rozhodovanie. Ale vidim to na WD alebo Wizarda.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Adorall
Quill Rat
Příspěvky:15
BattleTag:Adorall#2913
Bydliště:Slovensko, Mesto Skalica

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Adorall » 03.01.2012, 15:43 hod.

100 PRO Monk HardCore i Soft Core libí se mi jeho mrštnost a flexibilita atd ... Jak sem mrknul na Gameplay tak bylo hned rozhodnute ale prvne sem byl pro Demon Huntra.
Adorall :)

Uživatelský avatar
Becrux
Quill Rat
Příspěvky:15
BattleTag:Becrux#2858

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Becrux » 03.01.2012, 18:57 hod.

Já osobně plánuji hrát tanka barbariana ,který bude sice závislí na ostatních z teamu , ale zato budu docela vážený v mé partě . Baví mě být ten pocit že jsem důležitý , i když to nebude nejzábavnější role .Zato stačí my zábava s mou partou :D ;) .
Jednou budu obdarován mocí , i navzdory jakémukoliv postižení a předpokládám že se mi to splní.

My power....will be.... beyond anything you can fight!

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od R-2 » 11.01.2012, 10:57 hod.

1/ holku Huntera
2/ kluka Barbariana

Hunter - pěkné zbraně, příjemný boj na dálku
Barbarian - no tankování mě docela baví ( WoW )
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Uživatelský avatar
Rafider
Wraith
Příspěvky:120
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Subdega #2297
Kontaktovat uživatele:

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Rafider » 11.01.2012, 12:16 hod.

Já rozhodně jako vždy kouzelnice a potom lučišnice, pak možná terpve začnu přemýšlet o něčem jiném... toto preferuji ve všech RPG/fantasy :))
Zann Esu, klan kouzelnic, brzy znovu povstane proti hordám Diabla...

Uživatelský avatar
Mastrix6
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastrix#2316

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Mastrix6 » 26.01.2012, 22:46 hod.

v posledni dobe jsem trochu nastvany uz jsem myslel ze jsem se konecne rozhodl definitivne pro wizarda, ale potom jak rozkopali atributy premyslim spis o barb. samozrejme doufam ze to neni finalni zmena a ze to prekopou znova aby napr. barbar nemusel jet do nejake int....
" Everyone dies. Sometimes we must return to finish what we started ! "

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od mes » 27.01.2012, 06:57 hod.

Jezis co s tim Intelektem porad mate? Bude dostavat Int za kazdy lvl, sice ne moc, ale neco preci. Nemusis prece spolehat jen na HG. Barb ma spoustu obranych a healovacich skillu na preziti + ze Str ma Armor a pokud ani tohle nestaci tak pasivka Pound of Flesh to vyresi.

Sory za OT a Barba ti chvalim :)
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

ZeroOne
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od ZeroOne » 27.01.2012, 07:51 hod.

Na forech uz se tohle tema diskutuje a i nekdo z blizzardu odpovidal ze se tomu budou jeste venovat a neni to mozna finalni varianta. Je pravdou ze z int mit bonus do +Health from globes asi neni uplne to nejlepsi reseni.

Jinak barbar opravdu nebude muset nejak moc hledat itemy s +int aby mel dostatecny healing z healt orbu. Ma na to dost svych mechanik jak snizit obdrzenou dmg a pripadne se lecit behem boje.
Mne momentalni rozdeleni statu a bonusu celkem dava smysl. Kazda postava ma svuj primarni atribut zameren tak ze obdrzi jeden bonus do utoku a jeden zlepsujici obranou mechaniku (armor, dodge, +heal).

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Garn » 27.01.2012, 10:33 hod.

Až na to, že novej systém lootu i statů brutálně zvýhodňuje melee classy. ;) Nejde ani tak o to, jestli ti to zachrání život nebo ne, ale logicky melee class přijme více ran, tzn. že ve výsledku vyredukuje mnohem více damage a stat je pro ni tak mnohem výhodnější. Je sice fajn, jak nám Blizz diktuje, jak tu hru máme hrát, že def. staty budou potřeba, ale já si to nemyslím, existuje tuna defensivních skillů a spousta hráčů má bleskové reflexy, na co jim bude 90% dodge, když hodinu v kuse nedostanou jedinou ránu? Efektivita = 0,0000000... Aji kdybych nedostal ránu třeba jen 30s, barb za tu dobu v boji určitě pár ran schytá a ten damage, který mu to redukuje se hezky nastřádá.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od mes » 27.01.2012, 12:00 hod.

Cely mi to prijde dost zbytecny ale budiz....Co bys misto toho chtel? Druhy bonus do dmg? Jenze to by zvyhodnovalo v tomhle pripade DH nad vsechny classy, kazda ma prece jeden bonus do utoku a jeden bonus do obrany. Jasne, ze Barb a Monk vice vyuziji ten defenzivni stat, prave proto ze jsou melee a schytaji vic ran, sam jsi to napsal. Mne to prijde az na maly nedostatek celkem fajn. Nikdo ti nic nediktuje, prave proto ze jsi skilled a mas tunu obranych abilit nepotrebujes maxovat vedle Dex treba Str a jedes pure dmg mastah blastah kulomet.

A co PvP? Jeste budes dekovat, ze mas dodge. Protoze casteri takove stesti bohuzel/bohudik nemaji.

Jak nekdo dobre poznamenal na zahranicnim foru zajimavy to bude pro Monka, ktery pojede jen na Dex....Sice bude mit sileny dodge, ale stale to bude jen sance a potom kdyz dostane pecku bude to stat za to. I kdyz Monk je kapitola sama pro sebe.
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Garn » 27.01.2012, 12:51 hod.

Předtím jsi měl 2 ofensivní staty a 2 defensivní staty, bylo to balanced. Teď máš 1 ofensivní, ke kterému ti nacpou další stat, kterej je pro barba a monka boží, ale pro DH a wizarda je totálně k ničemu a k tomu máš 3 defensivní staty. Jak se říká -> gg, wp.
...maxovat vedle Dex treba Str a jedes pure dmg mastah blastah kulomet.
Fajn, takže když jsem skilled hráč, tak tlačím 1 stat... wow. :D Nelíbí se mi to, ten předchozí systém byl mnohem lepší. Mohl sis vybrat, jestli budeš řešit přežití HPčkama nebo redukcí damage a jestli budeš tahat damage normálně a nebo pomocí critu.

Navíc nechápu, proč máš v defensivních statech armor + resistance + block + dodge + hp z health orbs a v ofensivních máš co? +% damage a crit. S tím, že dodge, block a armor se počítá na všechno a resistance jen na živly a blizzard prohlásí, že je to strašně logické. Přičemž block a dodge jsou ještě to samé, akorát block má určitou hranici kterou vyblockuje a dodge je na celý útok. A pokud je tvůj block value > nepřátelský útok, tak dodge = block. Ještě nevím jestli jsem to viděl správně, ale oni tuším sloučili arcane a holy resistance do jednoho statu? Trololo. :D

EDIT: Jo sorry, oni k defensivním statům přidali ještě missile damage reduction a melee damage reduction. :D Takže když na tebe poletí poison dart od Witch doctora, tak se nejdřív vypočítá šance, že to dodgeneš, potom šance že to blockneš, když blockneš půlku, tak od toho zbytku se odečte missile damage reduction, potom flat redukce z armoru a nakonec ještě poison resistance. :D Částečně to bylo i předtím, ale teď to podle mě už vůbec nedává smysl.

Líbí se mi systém že máš flat redukci a když je to melee, tak se počítá armor, když je to magic, tak resistance. Jenže oni zrušili armor a resistance nechali.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od JokerLuk » 27.01.2012, 13:02 hod.

Pokud nešel vybalancovat, tak určitě lepší nebyl :D My to bohužel nemůžeme vidět z komplexního hlediska a nezbývá než důvěřovat...

Uživatelský avatar
Lahváč
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Lahvac#2142
Bydliště:New Tristram

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Lahváč » 27.01.2012, 13:33 hod.

garn: tak ono jestli plánuješ hrát to HC případně pak někdy PvP, tak uvidíš, že to určitě zbytečný stat není a kolikrát tě to zachrání...i když je pravda, že pro barbara a monka se to hodí víc.

i když je fakt, mohli dát pro každou postavu jiný bonus. i když by WD a DH těžili oba z dexterity, oba by dostávali něco trochu jiného.

ale jelikož primárně pojedu barbara, tak já si moc stěžovat nemůžu, ale chápu, že ten DH a int postavy jsou trochu nešťastně řešené...

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Garn » 27.01.2012, 13:47 hod.

Jistěže budu hrát HC asap. ;)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od mes » 28.01.2012, 21:50 hod.

Fajn, takže když jsem skilled hráč, tak tlačím 1 stat... wow. Nelíbí se mi to, ten předchozí systém byl mnohem lepší. Mohl sis vybrat, jestli budeš řešit přežití HPčkama nebo redukcí damage a jestli budeš tahat damage normálně a nebo pomocí critu.
Mozna se pletu, ale primarni atribut ti zvysi jen dmg a ne crit. Crit bude jako samostatny stat na itemech ne? Takze maxovat budes 2 ofenzivni staty...tak jako predtim. A reseni preziti je stejny jen se zmenil nazvev atributu. Navyseni HP je stejne = Vitalita a Defense je ted Armor = Str. Easy.
A ano Arcane je sloucen s holy.
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od saesa » 29.01.2012, 09:09 hod.

Blizzardi pořád nepochopili, že když budou na věcech jenom užitečné vlastnosti (jako crit%) v rozsahu třeba 1-10%, podle levelu, s tím, že nejmenší levely mají šanci 1%, a na 60% najdeš itemy, co dávají třeba 10%, a že když uvidíme pořád ty stejné dropy s šancí na 9-10% crit, 123-128 síly, 18-20% attack speed, že při tak malých rozdílech budeme velmi rychle znuděni. Kór když ještě nemají žádné špatné affixy, které by podpořily předměty. Protože budete se divit, ale kdo by ještě dneska chodil meph runy, kdyby nemusel rozlišovat mezi crapem s 50% gold find a +3 light radius a něčím s +3 to meteor a 12% chance to cast level 48 poison nova when struck.

A neberu připomínky, že to stále dodělávají. V roce 2008 psali, že mají okolo 300 affixů na předměty. I kdyby použili jen stovku, i kdyby jen padesátku, tak tu hru budou se svým šnečím tempem ne balancovat, ale jenom schvalovat v ní změny až do roku 2018.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“