Best class to inferno

Herní postavy či NPC postavy.
Uživatelský avatar
Pindik
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Best class to inferno

Příspěvek od Pindik » 23.06.2012, 21:42 hod.

Zdravím

Rád bych znal vaše zkušenosti příp. názory,na to jaký charakter to nejlépe zvládá na infernu v sólovém módu. Který dokáže nejjednodušejc farmit
Pokud možno i po patchy :)

Děkuji za případné tipy ;-)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Best class to inferno

Příspěvek od Alfajk » 23.06.2012, 23:50 hod.

nejjednodusejc a zaroven nejlevnejc je urcite demon hunter

zylvar
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zylvar#2475

Re: Best class to inferno

Příspěvek od zylvar » 24.06.2012, 09:44 hod.

než ho nějak nerfnou tak určitě deamon hunter. má velký potenciál a jak řiká kolega kterej ho hraje je to čistej zerg :D i když se to dá hrát i hlavou.

BulharskyFan
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zambezzi#2794

Re: Best class to inferno

Příspěvek od BulharskyFan » 25.06.2012, 11:53 hod.

D H

Mám jen jednou Wizardku /level 60/, ale kamarády s DH ...OWN inferno, gear je jedno

kaharin
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Best class to inferno

Příspěvek od kaharin » 25.06.2012, 12:18 hod.

DH na inferno to se bavite o aktu 1 ? Protoze si nemyslim ze akt 2 a dal je to bez fakt velmi dobreho vybaveni hratelne ....

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Best class to inferno

Příspěvek od Peckoslav » 25.06.2012, 13:14 hod.

asi hraju jinou hru, nebo hraju fakt špatně, ale DH na inferno v a3 (po patchi) s běžným gearem je docela sága o nekončícím umírání na eliťácích.
Trash mobové většinou nedělaj problém, ale eliťáci jsou zlo...
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
bunneyx
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bunney#2517
Bydliště:Ostrava

Re: Best class to inferno

Příspěvek od bunneyx » 25.06.2012, 13:47 hod.

mě osobně DH na infernu dělá problém až ve 4aktu .. ale taky musím počítat, kolik jsem strávil hodin farmením :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Best class to inferno

Příspěvek od Alfajk » 25.06.2012, 15:29 hod.

kaharin píše:DH na inferno to se bavite o aktu 1 ? Protoze si nemyslim ze akt 2 a dal je to bez fakt velmi dobreho vybaveni hratelne ....
1 2 a 3 akt neni problem,ve 4 nejsem,nebavi me to...100k dps a po chvili to ustrilim

Uživatelský avatar
Pindik
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Best class to inferno

Příspěvek od Pindik » 03.07.2012, 10:39 hod.

Takže jednoznačně DH koukám, a co třeba takovej Monk ja zaslechl, že je dost OP... no nejspíš ale zvolím toho huntera :twisted:

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: Best class to inferno

Příspěvek od Bur » 03.07.2012, 11:05 hod.

hele jest-li můžu poradit zvol si sám postavu,která ti padne líp do ruky.Já osobně jsem si také vyskoušel vše a padl mi do ruky DH a Barb.
Obrázek

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Best class to inferno

Příspěvek od Azataki » 03.07.2012, 11:16 hod.

Jsem na infernu s monkem i DH a jednoznacne jednodussi mi to prijde za DH. Jde o to, ze monk potrebuje na inferno dobry (a bohuzel take drahy) gear s rezisty. U DH zalezi jen na dostatecne silne gune. Ze mi regulerni mob da do NM-hell equipu damage za 1/2 HP a vetsina silnejsich utoku znamena IK, je v podstate jedno, kdyz s nim umis hrat pozicne a treba s pomoci vaultu lehce uteces vetsine hrozeb. Ale mozna prave proto me DH tolik chytnul - vysledek hry neni jen otazkou dobreho gearu, ale hodne zalezi na samotne sikovnosti prip. vsimavosti hrace.

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: Best class to inferno

Příspěvek od Bur » 03.07.2012, 11:36 hod.

Azataki píše:Jsem na infernu s monkem i DH a jednoznacne jednodussi mi to prijde za DH. Jde o to, ze monk potrebuje na inferno dobry (a bohuzel take drahy) gear s rezisty. U DH zalezi jen na dostatecne silne gune. Ze mi regulerni mob da do NM-hell equipu damage za 1/2 HP a vetsina silnejsich utoku znamena IK, je v podstate jedno, kdyz s nim umis hrat pozicne a treba s pomoci vaultu lehce uteces vetsine hrozeb. Ale mozna prave proto me DH tolik chytnul - vysledek hry neni jen otazkou dobreho gearu, ale hodne zalezi na samotne sikovnosti prip. vsimavosti hrace.
+1
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Best class to inferno

Příspěvek od sklb » 04.07.2012, 00:08 hod.

Dh je op, uz len tym ze pri 2h kusi/luku moze mat quiver s xy attack speed a statmi :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

knedloo
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:knedloo#2832

Re: Best class to inferno

Příspěvek od knedloo » 04.07.2012, 08:52 hod.

Mam which doctora a solo farmeni actu 1 a 2 je rychlovka. Hraju to na to ze je usmazim medvedama driv nez sundaj oni me a v 99% pripadu to prochazi. Na aktu 3 uz je to s mym gearem o drzku, ale taky to funguje. Na solo je which doctor proste luxusni.

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Best class to inferno

Příspěvek od DURiN » 18.07.2012, 00:31 hod.

Co se týče class na inferno co si myslíte Barbar vs Wizard ???
Kdo to má těžší ? Farmím s Wizardem v 1 aktu a jsem v půlce 2 aktu. A mám rozdělaného Barbara na 59 lvl.

A líbi se mi zatím kolik ten barbar na Hell vydrží ikdyž nemám skoro žádný pořádný DMG. Tak by mě zajímalo jestli mám hrát za barbara Inferno jestli by to bylo lehčí než za Wizarda.

Myslím jednoduší ve stylu mechanice hry ceně předmětů a mele class a podobně. Když jsem slyšel že Inferno zdolal Barbar i jeho rozhovor tak mě vrtá hlavou jestli by nebyl lepší na progress v Infernu. Za mága mám DMG ale stačí blbá chyba a jsem hned tuhej.

Nostro
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Best class to inferno

Příspěvek od Nostro » 18.07.2012, 12:24 hod.

DURiN píše:Co se týče class na inferno co si myslíte Barbar vs Wizard ???

A líbi se mi zatím kolik ten barbar na Hell vydrží ikdyž nemám skoro žádný pořádný DMG.
Presne z tohodle duvodu mne barbar prestal bavit - sice vydrzi hodne, ale priserky spis unudil k smrti, nez ze by je umlatil ;-)
Obrázek

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Best class to inferno

Příspěvek od DURiN » 18.07.2012, 12:54 hod.

Ted jsem právě za barbara na 60 lvl skoro 1 akt za sebou a je to hrozny sice v prvním aktu vydrzim celkem dost ale ten dmg tam s každou obludou se zabývat něž jo člověk umlátí to je půlnoc.

Ale zase za barbara jsem sejmul elitky celkem v pohodě jenom jsem je dlouho mlátil ale s celkovou výbavou na barbaru 170 tisic jsem prošel celkem lehce Inferno 1. akt. Za wizarda mám za 600 tisic a některé elitky mě daji pekně pokouřit.

Jen mě celkem láme hlavou jak dokaže barbar zabít impa mě za barbara z 98% imp vzdycky uteče :D

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Best class to inferno

Příspěvek od smurfiik » 18.07.2012, 12:59 hod.

zahnat do roku, prepnout na Bersekra s earthquake a obcas toho goblina i dam :)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Best class to inferno

Příspěvek od v0kurka » 18.07.2012, 13:23 hod.

DURiN píše: Jen mě celkem láme hlavou jak dokaže barbar zabít impa mě za barbara z 98% imp vzdycky uteče :D
když jsem hrál solo s dmg okolo 12k, tak jsem dal goblina v 98% procentech případů. pokaždý jsem na něj šel s připraveným WotB, jinak je to zbytečně rizikový, ani s ms botama si moc nebouchneš, pokud vytrvale utíká.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Best class to inferno

Příspěvek od Nekronaut » 18.07.2012, 14:52 hod.

Nemůže utíkat pořád, tzn. buď ho zaženeš do rohu, nebo hodí portál. V obou případech ho stihneš doběhnout a zabít.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“