Otázky nejen o Barbovi....

Herní postavy či NPC postavy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Crypto
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Otázky nejen o Barbovi....

Příspěvek od Crypto » 15.10.2013, 13:07 hod.

Ahoj všem...
vím, že nikdo nečte rád dlouhé články o ničem, tak bych to vzal jen letem světem v bodech....

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cryp ... ro/6642206

1) potřeboval bych poradit ohledně dualek.....někde jsem četl, že do off handu se dá použít zbraň i s nižším dps, ale rychlejší, že by to mělo zvednout dps, jak to ve skutečnosti je?...přemýšlel jsem, že bych koupil nějakou Echoing Fury, místo toho setového meče, měl bych bonus s passivky a možná by to zrychlilo kosení....problém je, že na EF se socketem nemám, neb jsem chud ( limit 6 mega není opravdu žádné jmění)....

2) vím, že MF a GF z itemů u followera se započítávají i mě, jak je to s bonusema CHD a CC u followerů???....protože popravdě já mám enchantressku jen vyloženě kvůli tomu, dpskem 5k mě opravdu nezachrání....

3) ještě jeden dotaz k followerovi, bonus AS od enchantressky zůstává i když vytuhne????....jestli jo, je to blbý,protože na MP5 je tuhá skoro furt....

4) dá se ovlivnit drop legendárek i jinak, než vyšším MP, vyšším PL a MF v itemech???....napadá mě třeba hrát to public, ale zkušenost nemám.....páč co si budem povídat, sbíráním goldů po zemi a prodáváním žluťásků člověk nezbohatne a legendárky mi zatím padají tak jedna až dvě za týden, plus mínus pět minut....

5) taky jsem tu, už nevím kde, viděl takovou tabulku, ve které si můžu spočítat, kolik mě bude stát craft šutrů....jak píšu výše, obracim každou zlatku...tak jestli to někdo má, prosím podělte se o to....

To by asi tak bylo všechno, na co bych se chtěl zeptat, tak jestli bude někdo znát radu, stačí třeba add body, tak mi prosím poraďte....

Díky

PS: ten růžovej šutr v chestě je pozůstatek dosavadního způsobu hry - řůžové šutry všude, Stormshield s blockem 33%, trošku vyšší HP pool, Rend + Blood Lust = vysoká survivalita...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky nejen o Barbovi....

Příspěvek od hulkxxxl » 15.10.2013, 14:29 hod.

nemám moc času tak v rychlosti :

5) http://www.diabloahguide.com/the-ultima ... alculator/ stačí googlit
4) drop ovlivňuje MF kterej se počítá z PL, MF na itemech, na pomocnkovi, NV a i bonus z party... čím vyšší MF tím větší šance na drop, ovlivňuje drop i bonus item podle MP na MP10 je 100% šance na další item
3) myslím že bonus zustává i při mrtvole
2) nemá to žádnej vliv na tebe ale můžeš ho vybavit tak aby to bylo k něčemu buď na DPS nebo na MF+GF nebo se dává na mražení buď buriza pro scouda nebo azureath meč pro enchantesku
1) do jsem psal asi já jedná se o ww build kdy je opravdu jedno do offhandu jestli máš na té zbrani 200 dps nebo 1000 důležitá je vysoká rychlost 1.65+ a staty (str, CD + CD za soket), takže do mainu simusíš dat mace/axe a rychlou dýku do offky... na d3up.com si spočítej co ti to udělá s DPS tornád nekoukej na DPS celkovou ve hře je to dost zavádějící číslo. dobrá kombinace je i echo do offhandu s +0,24 ats já jsem si dával s LS a sílou soket i to jde
pokud hraješ HOTA build je to zase jiné tam musíš mít DPS obou zbraní velké...

snad jsem ti helfl kdyžtak napiš
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Crypto
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky nejen o Barbovi....

Příspěvek od Crypto » 16.10.2013, 09:54 hod.

Díky, určitě mi to některé věci objasnilo....jen co se ještě týká těch dualek, tak to teda znamená, že když nejedu WW ani HoTA barbara, tak je asi teda spíš lepší mít v offhandu něco, co mi buď doplní passivku ( např. mace nebo axe) pokud možno se socketem....chápu to dobře, že když cleavuju, tak cleavnu nejdřív jednou zbraní a pak tou druhou?.....

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky nejen o Barbovi....

Příspěvek od hulkxxxl » 17.10.2013, 07:05 hod.

bonus z pasivky se počítá jen za main hand takže nalevo musíš mít mace/axe napravo kde se dává štít si můžeš dát co chceš...
dej ten meč do péčka a kup si mace / axe hledej podle avr dps, cd asi 60, soket + staty co se podaří na co máš love no... určitě pořídíš nšco lepšího a máš 10% cc zadarmo

do pravé ruky patří podle mě to co ti udělá "vlastnosti" potřebuješ třeba LS a nemáš ho na mainu tak ho dáš do offhandu, + str, vitku cd atd.... hlavně koukám ž evubec nemáš LS jen se asi léčíš rendem... no nevím jak po patchi to bude na lvl 70 prý LS nebude fungoval ale teďka bych si ho dal ještě


jinak to co jedeš neznám ale výbava by snesla určitě vylepšení já bych ti doporučil si dát klasickej ww build podle mě je super na mp8 uděláš za pár desítek mega schopnej gear, díky LS z tornád nebudeš umírat a rychlost pohybu po mapě je prostě nepřekonatelná

PS: nemáš runu na doplňování fury a nekonečné WOTB... spíš je to build se kterým jsi prolezl na lvl 60 a nic jsi nezměnil... pokud cheš ukázat ww podívej se na muj profil http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... ro/7663061 ten gear je asi za 30 mega nepočítám emeraldy a offhanda je pujčená od čarodky

PPS: ano normálně bouchneš jednou a pak druhou zbraní proto u ww to je jedno co si dáš do offhandu, a jinak potřeba mít zbraň s velkým dps
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Crypto
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky nejen o Barbovi....

Příspěvek od Crypto » 17.10.2013, 14:10 hod.

LS nemám, to je fakt, ale jak jsi napsal, healuju se rendem, čím větší chumel mobek okolo mě, tím jsem "nesmrtelnej".....ten build jsem si tak nějak poskládal sám a zjistil jsem, že mi docela vyhovuje ( styl naberu mobky, zastavím se, hodím rend a cleavuju), dokážu si s tím v poho ukvedlat MP5 jak jsem tak zjistil.....WW jsem právě zkoušel, ale moc mi to s ním nešlo.....nekonečné WOTB jsem zkoušel, ale to mi taky nešlo, proto jsem se vrátil k runě Insanity....používám to jen na elite packy a kolikrát lehnou dřív, než mi WOTB doběhne.....
jinak s tou offhandou díky, koukal jsem, že na AH se dá sehnat Echo za přijatelnou cenu se str, vit a socketem....budu mít aspoň pro zatím bonus cc....pak uvidíme, na co našetřim....ten rozpočet je fakt směšný, nepadaj zatím itemy, které bych prodával za balíky...proto je taky jasné, že gear je fakt na pytel a ještě hodně dlouho bude co vylepšovat....

možná blbej dotaz, ale co je to avr?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky nejen o Barbovi....

Příspěvek od hulkxxxl » 17.10.2013, 14:26 hod.

když ti to vyhovuje tak tak hraj hlavně aby tě to bavilo..., osobně mi klasické ww připadá neuvěřitelně silné a díky léčení z tornád chodím mp7 s gearem za pár desítek mega a a1 celej vysekám za 20 minut... to se ale celé změní po patchi, na ww mušíš mít dost cc jinak je to jednoduché, určitě bych koupil nějakou novou zbraň a vyušil ten 10% cc bonus z pasivky pokud pujdeš do echa koukej na nějaké s malým fearem jinak budeš nadávat na to že ti furt mobky někam utíkaj

avr je průměr... u zbraní koukej i na rozsahy dps... jsou tam velké rozdíly, to spodní číslo prostě dáš vždycky
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Crypto
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky nejen o Barbovi....

Příspěvek od Crypto » 18.10.2013, 09:41 hod.

a to je právě to, proč nemůžu hrát WW....díky slabému gearu nemám dost cc, tak to musím mlátit takhle....jak jsem psal, zkoušel jsem to překopat na WW, hrál jsem za to asi dvě hodiny ( pravda, asi jsem nasadil laťku dost vysoko, neměnil jsem MP, takže jsem to nechal jak jsem byl zvyklý na MP4) a než jsem něco killnul, tak jsem to "žehlil" docela dlouho, ze stejného důdovu nemám "nekonečné" WOTB....sice to cleavem v chumlu protáhnu o pár vteřin, ale to není výsledek....každopádně až budu mít goldy, nakoupím gear a dám buď WW nebo TW barbara, ten se mi taky docela líbí.....na každý pád díky za všechny rady....

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“