Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Javurek » 05.08.2011, 17:46 hod.

Conano ty děláš jak kdyby v d2 na battle netu neexistoval normální obchod mezi hráči. Když jsem našel něco epic a nechtěl jsem to tak jsem to prodal za jiné věci nebo runy a nepotřeboval jsem to prodávat za real peníze.

Když to tam daj tak to na ty nej věci využiju, ale můj názor je stále ten že pro ekonomiku ve hře to nebude dobré. Top a špičkové věci budou mít prakticky jen velmi zkušení hráči a pak lamky co si je koupí za real money.

A to se mi moc nelíbí, pak to dopadne jako v d2. Kašpaři s high lvl a super vecma stojí se sorckou jak troubové ve městě a bojí se portovat protože takovou jednoduchou věc neumí.

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Conano » 05.08.2011, 17:51 hod.

Javurek píše:Conano ty děláš jak kdyby v d2 na battle netu neexistoval normální obchod mezi hráči. Když jsem našel něco epic a nechtěl jsem to tak jsem to prodal za jiné věci nebo runy a nepotřeboval jsem to prodávat za real peníze.
Nedělám, jak kdyby v d2 na bnetu neexistoval normální obchod. Sám si můžeš přečíst na úplnem konci mého příspěvku, že jsem právě tento obchod zmínil.

Záleží na myšlení člověka. Někteří si tyto věci rádi vymění za jiné, aby si vylepšili svou stávající postavu. Někteří to zkrátka jen prodají vendorovi ... a někteří budou rádi, když z toho dostanou nějaký zisk v podobě reálných peněz ... ;)

Jde o to, že ta možnost tam bude a záleží na lidech, co si zvolí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Javurek » 05.08.2011, 17:56 hod.

Jen škoda že možnosti jako Auction house za real prachy přidávají a jiné možnosti hry vyrušili. Fakt se obávám toho že klasickej hráč si na top equip nikdy nenašetří, protože to každej bude házet do auction house za real money. Jedná možnost pro něj bude doufat ve štěstí že mu aspoň jednou za čas něco pořádného padne.

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Conano » 05.08.2011, 18:08 hod.

Javurek píše:Fakt se obávám toho že klasickej hráč si na top equip nikdy nenašetří, protože to každej bude házet do auction house za real money.
Věřím v to, že ty nebudeš jediný takhle smýšlející hráč a klasické vyměňování itemů, popř. aukce za goldy neumřou a budou se jistě využívat taktéž hutně ;)

Každopádně...nikdy nevíme jak se to vyvine...
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Javurek » 05.08.2011, 18:12 hod.

Asi jsi mě nepochopil .), právě že i já ty top věci prodám za real prachy. Byl bych blbej že bych to nevyužil, život není zadarmo, každej se chce nějak zaopatřit. V tom to právě je, proto se toho bojím. Klasicky prodávat to budou jen lidé striktně proti obchodu za real money a díky tomu se cena těch věcí na klasickém prodeji vyšroubuje šíleně vysoko a zase na to budou mít jen ty top profi hráči, kteří to budou mít čím zaplatit. Začarovanej kruh prostě.

Já každopádně plánuju hrát z poloviny hardcore, kde snad takové problémy nebudou.

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Conano » 05.08.2011, 18:15 hod.

Javurek píše:Asi jsi mě nepochopil .), právě že i já ty top věci prodám za real prachy. Byl bych blbej že bych to nevyužil, život není zadarmo, každej se chce nějak zaopatřit. V tom to právě je, proto se toho bojím. Klasicky prodávat to budou jen lidé striktně proti obchodu za real money a díky tomu se cena těch věcí na klasickém prodeji vyšroubuje šíleně vysoko a zase na to budou mít jen ty top profi hráči, kteří to budou mít čím zaplatit. Začarovanej kruh prostě.

Já každopádně plánuju hrát z poloviny hardcore, kde snad takové problémy nebudou.
Už jsem tě pochopil a chápu tvůj strach. Každopádně je to budoucnost hraní ...

Pěkně je to řečeno zde : http://www.youtube.com/watch?v=_pc53tFA ... page#t=34s

(Od 34 vteřin)
Obrázek

Lykantrop
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Lykantrop » 05.08.2011, 22:15 hod.

Uvítal bych způsob (v následující ukázce velmi jednoduše):

Nabízím tenhle meč, vyměním za:
- 1x gem
nebo
- 1x runa
- 1x luk

v aukci :X
Pokud se vám zdám retardovaný, neděste se. Máte naprostou pravdu.
Pro ty, kteří nedokáží snést mojí kritiku a posty:
HUDBA: http://www.youtube.com/watch?v=RlWy4hPN3uQ
EFT: http://www.youtube.com/watch?gl=JP&hl=ja&v=zw6woFsyjHU

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Conano » 05.08.2011, 22:19 hod.

Lykantrop píše:Uvítal bych způsob (v následující ukázce velmi jednoduše):

Nabízím tenhle meč, vyměním za:
- 1x gem
nebo
- 1x runa
- 1x luk

v aukci :X
To by už bohužel nebyla aukce ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Javurek » 05.08.2011, 22:22 hod.

Tak já doufám že ty aukce nebudou pouze přes gold. Docela rád bych tam viděl klasický obchod, nabídneš něco a vyžaduješ za to něco. Obchodovat to pře ingame gold je zdržování navíc.

Lykantrop
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Lykantrop » 05.08.2011, 22:42 hod.

Tj ale musíš zase lézt do XXX místností popř je zakládat. Ledaže by existovaly tradovací místnosti s omezeným počtem hráčů (např 20) ve speciální lokaci. Takže bude třeba možnost připojit se do neustále běžící hry Trade, Trade 1, Trade 2... Líbilo by se mi třeba i "Trade France", "Trade Czech" atp...
Pokud se vám zdám retardovaný, neděste se. Máte naprostou pravdu.
Pro ty, kteří nedokáží snést mojí kritiku a posty:
HUDBA: http://www.youtube.com/watch?v=RlWy4hPN3uQ
EFT: http://www.youtube.com/watch?gl=JP&hl=ja&v=zw6woFsyjHU

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Conano » 06.08.2011, 01:33 hod.

Lykantrop píše:Tj ale musíš zase lézt do XXX místností popř je zakládat. Ledaže by existovaly tradovací místnosti s omezeným počtem hráčů (např 20) ve speciální lokaci. Takže bude třeba možnost připojit se do neustále běžící hry Trade, Trade 1, Trade 2... Líbilo by se mi třeba i "Trade France", "Trade Czech" atp...
To si myslím, že takovéhle místnosti neudělají, díky plánovaným aukčním síním. Když už tak jak psal Javurek ... nějakou "obchodní síť" kde budou jak aukční síně, tak nějaký vyměňovací obchůdek ... ;)

Měl by si to globálně a vyhnul by ses zbytečnému zdržování navíc ... kdy se musí oba napojit do místnosti...domluvit se...vyměnit to...blá blá ...
Obrázek

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od GrOsO » 12.08.2011, 16:08 hod.

sry asi OT ale dost pobavilo
http://i.imgur.com/dbm0T.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Pakodlak
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Pakodlak » 13.08.2011, 10:26 hod.

To neni OT, to je k tematu :green: A myslim ze nejses sam koho to pobavilo. Bohuzel se s timhle asi ve hre setkame. Dokonce bych byl pro, aby prisery mohli taky nakupovat v AH, at jsou sance vyrovnane.

Lykantrop
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Lykantrop » 14.08.2011, 10:20 hod.

Pakodlak: jj a naše výbava by byla taky v AH, pač po smrti nás tyto příšery oberou. Muhaha
Pokud se vám zdám retardovaný, neděste se. Máte naprostou pravdu.
Pro ty, kteří nedokáží snést mojí kritiku a posty:
HUDBA: http://www.youtube.com/watch?v=RlWy4hPN3uQ
EFT: http://www.youtube.com/watch?gl=JP&hl=ja&v=zw6woFsyjHU

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Secondface » 14.08.2011, 10:41 hod.

To není špatnej nápad že by jsi na SC po smrti sice žil ale bez věcí :P dávalo by to hře nový rozměr :D :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Molf Sokoros
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Molf Sokoros » 29.08.2011, 13:28 hod.

Kolik penez si pujde vydelat v AH rekneme za mesic pri 5 hod hrani za den? v EU

ZeroOne
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od ZeroOne » 29.08.2011, 13:37 hod.

To jde ted tezko rict, ale rozhodne bych nebyl takovy optimista jako nekteri co diskutovali na bnet forech a kalkulovali s udaji typu 500 USD mesicne a vic.
Zalezi na hodne faktorech ktery ted jeste nikdo nevi. Jako napriklad drop rate predmetu, rozvrzeni AH (neboli kolik hracu bude na jedno). I pocet ingame goldu a jejich potreba dokaze ovlivnit vydelky na RMAH. Vime taky o tom ze blizz nastavi nejake poplatky za zverejneni aukce a pote dalsi pri prodeji predmetu ovsem nevidel jsem nikde informaci o jake castky pujde, ale urcite to dost zmeni matiku prodeje.

Kdyz to vsechno vezmu v uvahu ja osobne mam cil ziskat zpet nejaky prostredky ktery vynalozim na zprovozneni D3 (nakup PC, hry).

Btw uz padlo info ze bude mozne vlozit par predmetu do aukce bez poplatku za jeji zalozeni. Nevite nekdo jestli se bude jednat o fixni pocet na ucet a nebo x aukci tydne?

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Garn » 29.08.2011, 15:44 hod.

Pokud vím, tak říkali prvních 10.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od GrOsO » 29.08.2011, 16:30 hod.

za cas ktory do toho vlozis toho vela nebude . ale najviac sa bude dat zhrabnut na zaciatku ked bude gut itemov nedostatok, ale len tak lahke to nebude . ten inferno vypada ze to bude fakt tazke a nie len taka sranda farmit .
Obrázek

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od zahadum » 29.08.2011, 16:47 hod.

zadarmo vytvárať bude možné 1x týždenne v náhodne vybraný deň. je to aj v tom prezentačnom videu o AH s cz titulkami. Koľko zarobiť ? je to na každom z nás ..individuálne. ako koľko času venuješ hre denne, štastiu na fakt dobrý drop, či pôjdeš len jednú postavu alebo viacej, napr my pôjdeme zo synom obaja jeden char ..barbara..takže sa predlžuje hracia doba :) on v škole..ja hrám ..ja v práci..on hrá..atd :) dosť bude dôležité aký bude drop rate rare a unique itemov na INFERNO...kedže za niektoré itemy fakt bohatý hráč zaplatí aj niekoľko 100 €....fanatikov je na svete dosť...alebo sa zamerať len na predaj craft matrosu, alebo goldov...alebo môžeš robiť charactery a predávať ich lenivým hráčom :) Diablo 3 AH ponúkne toho skutočne mnoho

Odpovědět

Zpět na „Obchod“