Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ecthe
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 3
BattleTag:Fndk#2544
Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Ecthe » 02.05.2012, 09:59 hod.

Mám Paypal účet ako nový zákazník, a mám ho stále Unverified, avšak myslím, že to previazanie nieje nutné. Je síce pekné predpokladať, že na RMAH zarobím ťažké peniaze, avšak menšie prevody v podobe limitu mi neprekážajú. Nie každý mesiac sa mi podarí trhnúť peniaze vo výške celého limitu. Možno áno a možno nie. To je špekulácia. Keď nastane situácia, že na Pyapale sa mi začnú nehorázne kopiť peniaze tak potom krôčik o overeniu je opodstatnený.

Anyway vďaka hellus za info, krásne si to opísal. Ešete by ma zaujímalo ako previažem Paypal (unverifed) s Bnet.acc.

Vďaka
Ecthe
"What we do in life echoes in eternity"
http://img230.imageshack.us/img230/4260/casas2.jpg

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 02.05.2012, 10:08 hod.

@Etche .. Je tam moznost add payment method v ramci bnet accountu. Vydani internetove platebni karty jde vzdy resit az podle potreby kvuli limitum prevodu.

Ja se treba informoval u Reiffeisen bank a vyrizeni zakladni internetove platebni karty Mastercard Internetcard je otazkou zhruba tydne. Vyplnim elektronickou zadost o vydani karty pres internetove bankvovnictvi, nastavim limity a cekam, az mne postou prijdou prihlasovaci udaje k teto virtualni platebni karte.

Uživatelský avatar
wowskiller
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jef23Rey

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od wowskiller » 02.05.2012, 18:01 hod.

To co napsal Hellus, ze musite mnet stejne meno na paypal ucte jak na kreditke, je to pravda ?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Javurek » 02.05.2012, 18:33 hod.

Tak pokud bych měl vydělávat víc než ten limit a byl by v tom problém tak se to verifikuje no.

Tyrion
Quill Rat
Příspěvky:19

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Tyrion » 02.05.2012, 20:18 hod.

chcem sa opytat ohladom tych poplatkov co sa budu strhavat pri vytvarani AH a za predaj v jednom previewe sa riesilo ze blizzard hovoril o jednom dni v tyzdni kde bude mozne zadarmo vytvorit aukcie bez tych poplatkov (tusim to malo byt aj limitovane alebo tak nejako na pocet itemov) no teraz co som pozeral nejaky faq ohladom aukcii na battlenete tak nikde tu o tom neni ziadna zmienka posledna aktualizacia 1 maja , zatrhol to teda blizzard ?
http://eu.battle.net/support/en/article ... nformation

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Programos » 02.05.2012, 20:38 hod.

Poplatky budeš platit pouze, pokud se daný item prodá. Tudíž žádnej zaváděcí poplatek platit nemusíš.

EDIT: CHtěl jsem ti najít post přímo od blizzu kde je to hezky vysvětlený, ale zaboha ho nemůžu najít.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od JamieChris » 02.05.2012, 21:18 hod.

Progamos na blizconu jak je video o tom "proč je normal too easy" je i vysvětlení tohohle systému .. tam to říká ( nebo aspoň myslim, protože já tohle vim, a myslim, že jsem to nikde nečetl ... takže to musim vědět z toho videa ... )

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Holborn » 02.05.2012, 21:32 hod.

http://us.battle.net/d3/en/services/auc ... ow-to#fees

Kód: Vybrat vše

Auction House Fees
Before you post your auction, you’ll see any fees that apply to your listing displayed in the center section of the Sell tab. These fees will only be charged if your auction successfully sells, and will automatically be deducted from the item’s final selling price.
Je to TAK snadné. ;)
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Programos » 02.05.2012, 22:08 hod.

Jo, přesně tohle jsem hledal, nevím jaktože jsem to najednou nemohl najít. Raději přidávám do záložek, i já děkuji, Holborne.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od GrOsO » 02.05.2012, 22:44 hod.

celkom dost zaujimava diskusia ohladom aukcie, botov, ekonomike a inych veciach . anglictina nutna
http://www.reddit.com/r/Diablo/comments ... d3_forums/
Obrázek

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od PSK » 06.05.2012, 09:14 hod.

Tak nelegálně se bude prodávat i tak. Nákup/prodej na fóru bude mít totiž některé výhody, předně na aukci nemůžeš využít nějaký ten WTB: nebo Need: - pokud blizzard přidá nějaké custom chaty, tak jistě vznikne trade chat, ale spamovat tam půl dne "WTB: Skorn 850+" bude opruz. Napsat to na trade fórum bude pohodlnější. A od toho je už krůček od toho, aby ti na tom fóru někdo napsal že ti to dá za real prachy.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Peckoslav » 06.05.2012, 09:21 hod.

Podle mě vydělávání na aukcích všeobecně není tak o tom mít štěstí na drop, jako spíš mít štěstí na dobrý nákup, na tom se IMHO dá vydělat víc, častěji a hlavně s větší pravděpodobností na úspěch. I když i zde hraje štěstí roli.. Já osobně pojedu kombinaci obojího, tj. farmit a průběžně sledovat aukci ;)

Mám na mysli konkrétně situaci, kdy sledujete aukci a všimnete si, že tam někdo (kdo nezná ceny) dá věc za silně podhodnocenou buyout cenu...
Dle bety se to může lehce stát u craft surovin či dalších věcí, které se prodávají ve stacku a kde není tak lehce vidět nabídka jiných hráčů.

Kromě toho si nemyslím, že ten kdo do toho nacpe ze začátku peníze, tak bude mít velkou výhodu při dalších obchodech. Protože zde investice do hry nemusejí být (a často nejsou) jen peníze, ale IMHO čas strávených aktivním hraním a postupem ve hře. Díky týdennímu odkladu RMAH toto jasně nahrává no-life hráčům, kteří to od začátku pojedou systémem 24/7. A ze začátku se určitě stane, že první unikáty, sety, slušné rare atp. budou mít astronomické ceny a ten, kdo na to má si to rád koupí jen z titulu, aby to měl první...
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Peckoslav » 06.05.2012, 12:50 hod.

Aukce integrované do hry vznikly jako reakce na masivní obchodování s předměty na webových fórech (asi nejznámnější je d2jsp).

Blizzard nezakazuje obchodování s předměty, proto lze předměty vyházet na zem, proto (už v betě) fungovala možnost obchodu mezi hráči přímo ve hře (trade okno).
Že obchodování s předměty jiným způsobem (webová fóra) je zakázáno je věc druhá, ale s tím nejspíš ani Blizzard nic neudělá. Na druhou stranu tyto obchody jsou bez záruky a šance, že budete podvedeni či okradeni je vysoká.

Každopádně, jak psal PSK, v integrované AH není možné vypsat poptávku, což je škoda, protože když budu hledat specifickou věc, tak pro mě bude snazší vypsat NEED na některém z trade fór.

Ale kdo ví, třeba časem s nějakým patchem i toto bude možné přímo na AH... :)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Vozi

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Vozi » 06.05.2012, 13:12 hod.

@Gorelord .. Neni zadny cenovy strop v souvislosti s max bnet balance, protoze jdou pouzit jine metody platby.

If you are using the real-money auction house, you’ll be prompted to select a payment method before finalizing your bid.

Gorelord
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Gorelord » 06.05.2012, 13:17 hod.

Prave ze je stejny strop i kdyz nechces pouzivat bnet menu:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4796051231
Nekde byl i bluepost na toto tema..Zde:
https://twitter.com/#!/Bashiok/statuses ... 2462958592

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Programos » 06.05.2012, 13:22 hod.

Je důvod mít nějakej strop na b-net balance. Jelikož z toho nemůžeš vybírat a můžeš si z toho platit jen hry blizzu, bylo by blbý, kdyby tam měl někdo 20 000,- a nemohl by s nima nic dělat, už by blizzu zůstaly na vždycky. Ale takovejhle problém u převodu na paypal nehrozí, pokud si vybereš tuhle metodu. Co jsem tak letmo prolítnul, tak tam řeší spíš poplatky, jak strop.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Gorelord
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Gorelord » 06.05.2012, 13:27 hod.

Nemuzes prodat neco za 20000 kdyz te to v aukci pres 250$ nepusti bidem ani buyoutem:)Souhlasim ze je to hloupost, ale podle vseho to tak ted je..Strop u bnet balance chapu, ale u paypal je to od blizzu hloupost..

Vozi

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Vozi » 06.05.2012, 13:35 hod.

@gorelord .. Kde jsi prisel na to, ze aukce nedovoli bid / buyout pres $250? Ten blue post jsem videl a reagoval na nakup itemu pres bnet balance, ktery je limitovany prave temi $250. Lide nejsou informovani a mylne spojuji max bnet balance s max cenou itemu v aukci, protoze si mysli, ze k nakupu budou moci pouzivat pouze bnet balance.

http://eu.battle.net/d3/en/services/auc ... use/how-to

Buying - Step by Step

6. "If you are using the real-money auction house, you’ll be prompted to select a payment method before finalizing your bid."

Gorelord
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Gorelord » 06.05.2012, 13:42 hod.

In the Twitter post Mosseman linked, Bashiok explicitly confirms a $250 maximum for bid and buyout values on the RMAH. This is a hard-and-fast limit, not just a b.net balance issue.

Gorelord
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Gorelord » 06.05.2012, 13:45 hod.

Gorelord píše:Prave ze je stejny strop i kdyz nechces pouzivat bnet menu:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4796051231
Nekde byl i bluepost na toto tema..Zde:
https://twitter.com/#!/Bashiok/statuses ... 2462958592

Odpovědět

Zpět na „Obchod“