Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Duri
Gorebelly
Příspěvky:292
Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Duri » 23.02.2013, 10:21 hod.

tak ja neviem tebe sa asi ukaze len druhy najvacsi bid od ineho uzivatela ako si ty...ak je prvy bid napr 20m a druhy najvyssi 15 tak ty stale vidis len tych 15...ale pokial si dal napr 18 mal by si tam vidiet v ah 18 mam pocit...ak sa mylim sorry ale nic to na veci nemeni ze pokial neprebidujes prveho tak sa cenu itemu nedozvies :)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od kojot » 23.02.2013, 10:23 hod.

Když někdo bidne třeba 20M a druhej nejvyšší bid je 12M, tak se ti tam jako "current bid" bude zobrazovat třeba 12 153 000. Takhle ta aukce prostě funguje. A potom v případě, že už nikdo nebude bidovat, tak hráč, který bidnul 20M zaplatí za item jenom 12 153 000 a zbytek se mu vrátí.

Edit: Přesně jak píše Duri :) .
Obrázek

staniček
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Staniček#2848

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od staniček » 24.02.2013, 08:15 hod.

Kuki10
dík za nabídku a za ochotu, vážím si toho ;-) ..ale asi to nechám chvíli být, ono by to stejně nakonec nezůstalo s paypalem u jednoho líbezbrífu :-D

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Psychotoxic » 24.02.2013, 09:55 hod.

Díky za vysvětlení už tomu rozumím.
Dle mně když chcete mít na sebe už trochu lepší věci aukční sín se nehodi navštevovat dokud nemáte minimálne 120mega goldu, Toť muj názor.

Uživatelský avatar
J.U.R.D.A.
Quill Rat
Příspěvky:39
BattleTag:Jurda#2273

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od J.U.R.D.A. » 14.04.2013, 10:38 hod.

Urcite se to tu uz nekde resilo ale nemam moc casu tu prochazet celou sekci, ale v AH me zacina stvat jedna vec. Kdyz chci koupit nejaky item, tak v 90% mi to hodi xxxbid was too low to be the winning bid. Please enter a larger bid and try again... pritom kdyz to aktualizuju tak je tam furt ta nizzsi castka. Tak by me zajimalo jesti ma na to nekdo nejakeho bota, ktery mu prihazuje automaticky do max vysi kterou si urci nebo je to ten pripad co se resil par radku vys, ze prihodi hodne a zobrazuje se mensi castka.

Dirgeth
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dirgeth#2766

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Dirgeth » 14.04.2013, 12:57 hod.

:-) to není bot.. BID v AH funguje na principu příhozu, ale i zároveň max částky.
Vysvětlím:
Když je v AH item, který má aktuální BID třeba 100k.. a když to otevřeš tak tě to vyzve, že musíš bidnout min. třeba 115k..
No a teď k tomu max bidu.. Funguje to takhle.. chci koupit item na bid... aktuální BID je 100k.. a ty si musíš říct kolik jsi ochoten za něj dát max.. takže třeba 300k.. takže otevřeš bid.. tam to po tobě chce 115k, ale ty tam napíšeš 300k.. ale to není, že se tam hodí hned 300k.. pokud tam nemá nikdo jiný bid tak tam bude bid 115k.. ale skrytý BID je 300k a teď je ta pointa toho co ty píšeš.. příjde někdo jiný, a chce bidnout.. dá bid 125k (tolik ho to vyzve na min přidání) a on to potvrdí ale vypíše mu to tu hlášku co píšeš, protože je tam ten skrytý BID.. on by musel dát větší bid než těch tvojích 300k aby tě přeBIDL... chápěš? :-).
Bid v AH funguje na "skocích" prostě je item v AH s bidem 100k ale i když dáš bid 200m, tak se ukáže že aktuální bid je 115k...

Uživatelský avatar
Miky_CV
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Miky#2641

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Miky_CV » 05.05.2013, 11:06 hod.

Zdravím všechny přátele z D3 ;)
Nenašel jsem žádné téma, do kterého by se můj problém lépe hodil a prosil bych tímto o radu. Jak je zde psáno už hodně moc lidmi ani u mě není možné vydělat několik miliard na pořádnou výbavu. Tak jsem chtěl koupit nějaký ten item za reálné peníze. Na účtu blizzard jsem si přidal svou kreditku, autenticator a vše potřebné. Chtěl jsem v aukci vyhrát lacuni prowlers a přihodil jsem částku až na 15 euro, ale i tak mě někdo přehodil a já aukci nevyhrál. Reálné peníze mi byli stržené z mého účtu v bance ale když jsem byl přehozen nikam mi nebyli vráceny tak jako tomu je u goldů, když vás někdo přehodí, hodím jej jednoduše zpět do truhly. Tak by mě zajímalo kde je teda těch mých 15 euro? Vrátí se mi to nebo jak tohle funguje? :(

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Kuki10 » 05.05.2013, 11:14 hod.

Jj ale musis pockat, max 72 hodin tusim.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Miky_CV
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Miky#2641

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Miky_CV » 05.05.2013, 11:41 hod.

Aha takže mi to pošlou zpět na můj účet do banky? Nebo na net balance přímo do hry? ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Kuki10 » 05.05.2013, 12:21 hod.

Primo do hry tusim.
I kdyz vraci tam, odkud sly...(balance, paypal)
Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Miky_CV
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Miky#2641

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Miky_CV » 05.05.2013, 14:54 hod.

Já to posílal přes kreditku z účtu, tak uvidíme, jen chci aby mi to někam poslali zpět nic víc ;) děkuji za info

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Kuki10 » 05.05.2013, 14:56 hod.

To poslou urcite neboj.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Odpovědět

Zpět na „Obchod“