Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877
Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od sgtmajfoley » 15.06.2012, 14:56 hod.

Joshua88CZ píše:Tak RMAH sem dneska zprovoznil, trvalo to hodinu! :P a nakonec hned vydelek 2.34 Eura:), kdyby takhle kazdej den, tak sem spokojenej a hra si na sebe za par dni vydela.
Joshua z WoT CSA??? :) Tak aj ty si prepadol Diablu? :) Tak gl v tejto hre zelam. :)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Xoo
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Xoo#2785

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Xoo » 15.06.2012, 17:14 hod.

Vie tu niekto singronizovat Prima Banku(byvala Dexia) s paypalom? nejako neviem prist nato ako:D
Obrázek
Moznost predavat itemy na RHAM bez bankoveho vybavovania
https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... =46&t=5947

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Joshua88CZ » 16.06.2012, 06:48 hod.

sgtmajfoley píše:
Joshua88CZ píše:Tak RMAH sem dneska zprovoznil, trvalo to hodinu! :P a nakonec hned vydelek 2.34 Eura:), kdyby takhle kazdej den, tak sem spokojenej a hra si na sebe za par dni vydela.
Joshua z WoT CSA??? :) Tak aj ty si prepadol Diablu? :) Tak gl v tejto hre zelam. :)
jj,zdarec diky tobe taky dobrej drop :), sice uz ANV ale i tak...Diablo je neskutecnej relax!
A aukce je taky dobrej zrout casu, jak pri nakupu, tak i pri prodeji:)

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Spyro » 20.06.2012, 22:51 hod.

Vysvětlí mi někdo, proč v aukci stojí Exquisite Essence (Magical, inferno) 2000 a o třídu vyšší Iridescent Tear (Rare, inferno) jenom 450? A to mám EE asi 4x víc než IT.

Uživatelský avatar
polda
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Polda#2489

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od polda » 21.06.2012, 05:52 hod.

jelikoz esence na 1 craft zpotrebujes i 5x-10x tolik než tearu(takže tear ti nemá šanci z vlastních zásob téměř dojít, ale zato esence,no pfff:), dál si to domyslíš

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od TrackThor » 21.06.2012, 12:02 hod.

jen bych se chtěl zeptat, 15% je i u gemů při prodeji?
Obrázek

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Marous » 21.06.2012, 15:28 hod.

Nekde tady na foru sem cetl clanek,ze poplatek by se mel vybrat i za vec kterou clovek neprodal ale todle se nezavedlo ne?
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Uživatelský avatar
16cmfan
Gorebelly
Příspěvky:247
BattleTag:sestnastka#2408
Bydliště:Slovakia, Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od 16cmfan » 21.06.2012, 15:48 hod.

TrackThor píše:jen bych se chtěl zeptat, 15% je i u gemů při prodeji?
V Gold áno. V RMAH nefunguje predaj/kúpa komodít.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Peckoslav » 21.06.2012, 15:51 hod.

Marous píše:Nekde tady na foru sem cetl clanek,ze poplatek by se mel vybrat i za vec kterou clovek neprodal ale todle se nezavedlo ne?
nezavedlo :)
I když by se díky tomu aukce možná trochu pročistila..
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Peckoslav » 21.06.2012, 17:26 hod.

Stalo se vám někdy, že na RMAH zmizela nabídka na Váš předmět? Někdo nabízel cca 5E na můj předmět a za chvíli se na to dívám znovu a je to bez nabídky.
Věřím, že jsem neměl vlčí mlhu, a že tam ta nabídka opravdu byla. Nebo existuje možnost stáhnout nabídku? Na GAH to nejde (myslím), má tedy RMAH jiná pravidla? Zatím jsem na RMAH pouze prodával..
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od falen » 22.06.2012, 09:19 hod.

Lze zprovoznit RMAH bez paypal ?? Chtěl jsem si jen časem vydělat pár Eček na datadisk. Zůstanou prašule na battlenet účtu "nekonečně" dlouho (tjn. není tam nějaká expirace ??) Díky.

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Snowfist » 25.06.2012, 07:31 hod.

mám dotaz, asi zbytečný, ale zkouším :) : dá se nějakým způsobem při hledání předmětu navolit víc vlastnostní, které by měl mít? Mě ty 3 přijdou hrozně málo, já než tam vždycky něco rozumného najdu tak nad tím strávím hodiny času...

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od evilmind » 25.06.2012, 08:50 hod.

Peckoslav píše:Stalo se vám někdy, že na RMAH zmizela nabídka na Váš předmět? Někdo nabízel cca 5E na můj předmět a za chvíli se na to dívám znovu a je to bez nabídky.
Věřím, že jsem neměl vlčí mlhu, a že tam ta nabídka opravdu byla. Nebo existuje možnost stáhnout nabídku? Na GAH to nejde (myslím), má tedy RMAH jiná pravidla? Zatím jsem na RMAH pouze prodával..
a neobjevila se pak znova? v GAH to obcas blbne, ze ukaze uz nejakej bid, a pak treba dve hodiny tam ten bid neni (resp. zadnej), a pak se zase zahadne objevi...

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Peckoslav » 25.06.2012, 08:51 hod.

@falen: ano jde, k tomu aby sis nechal peníze na BN balance tak paypal nepotřebuješ

@snowfist: nelze, taky doufám, že časem Blizz přidá další možnosti filtrování :(

@evilmind: je to tak, nakonec jsem tu věc prodal za 5E, ačkoliv jsem ten bid celou dobu (krom toho krátkého okamžiku) neviděl :(
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Samariel
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Samariel » 25.06.2012, 09:12 hod.

Muzete me nekdo poradit ohledne RMAH.Preklikl sem si v aukci na tuto moznost aby me to postupne odkazovala na potrebne stranky.Postupne sem si tedy zalozil PP na battlenet mi prosla nejaka kontrolni sms s cislem ale na PP mi nejde priradit kreditni karta je to nutne?Nechci si penize posilat ani jednim smerem jde mi ciste jen o ingame obchod bud prodat a koupit nebo si jen casem usporit na jine produkty od Blizz.Problem je takovy ze vse zalozene mam ale stejne kdyz kliknu na predmet vyjede me tam tabulka a nasledne me to opet odkaze na battlenet...

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od falen » 25.06.2012, 17:41 hod.

Samariel píše:Muzete me nekdo poradit ohledne RMAH.Preklikl sem si v aukci na tuto moznost aby me to postupne odkazovala na potrebne stranky.Postupne sem si tedy zalozil PP na battlenet mi prosla nejaka kontrolni sms s cislem ale na PP mi nejde priradit kreditni karta je to nutne?Nechci si penize posilat ani jednim smerem jde mi ciste jen o ingame obchod bud prodat a koupit nebo si jen casem usporit na jine produkty od Blizz.Problem je takovy ze vse zalozene mam ale stejne kdyz kliknu na predmet vyjede me tam tabulka a nasledne me to opet odkaze na battlenet...
A máš ten autentifikátor ?? Určitě to lze, já jsem to rozchodil takto... . Ale je potřeba ten autentifikátor. Kdyžtak napiš, odkaz na něj mám doma (až přijdu z práce tak pošlu.)... .

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od kojot » 25.06.2012, 17:57 hod.

Samariel: Zkus kontaktovat svoji banku. Je možný, že máš tyhle internetový služby zablokovaný. Většinou to tak defaultně je, aktivujou ti to, až na požádání. Jinak pokud chceš ty peníze použít jenom na nákup v RMAH a blizz produktů, tak si to nech posílat na battlenet Balance a nebudeš PayPal potřebovat vůbec.
Obrázek

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od falen » 25.06.2012, 21:23 hod.

Samariel píše:Muzete me nekdo poradit ohledne RMAH.Preklikl sem si v aukci na tuto moznost aby me to postupne odkazovala na potrebne stranky.Postupne sem si tedy zalozil PP na battlenet mi prosla nejaka kontrolni sms s cislem ale na PP mi nejde priradit kreditni karta je to nutne?Nechci si penize posilat ani jednim smerem jde mi ciste jen o ingame obchod bud prodat a koupit nebo si jen casem usporit na jine produkty od Blizz.Problem je takovy ze vse zalozene mam ale stejne kdyz kliknu na predmet vyjede me tam tabulka a nasledne me to opet odkaze na battlenet...

http://code.google.com/p/winauth/downlo ... 7.1314.zip

Petkoo5
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Damien#2978

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Petkoo5 » 29.07.2012, 12:34 hod.

ja sa chcem spýtať, že ako je to s AH, keď bidujem na jednu vec iba ja sám viac krát... príklad, čo sa mi dnes stal :
amulet bol bid 1M, buyout nemal.. prihodil som na 2M a 2minúty pred koncom aukcie som prihodil na 5M, čiže som prebidoval sám seba... rátal som s tým, že to bude ako napr. na ebay, že aktuálna cena ostane taká, aká je, len ja si zvýšim svoj max bid, ale cena už nebola 1M, ale tie 2M.... funguje to takto, že si môžem sám sebe dvíhať cenu, alebo mi tam niekto iný prihodil ? inak tie ceny, čo tu uvádzam sú len príklad, nepamätám si presne aké to boli sumy...
dík za odpoveď

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od v0kurka » 29.07.2012, 12:45 hod.

moc nebiduju, ale řekl bych, že můžeš přebidovat sám sebe. takže tipuju, že sis to zdražil sám.

Odpovědět

Zpět na „Obchod“