Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world
Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od DeathHero » 02.06.2012, 15:40 hod.

@Peckoslav jeste te vyuziju dokud ses aktivni mam otazku za kolik se prodavaji gemy a daji se gemy spojovat jako v D2?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od satik » 02.06.2012, 15:44 hod.

ano, gemy se daji spojovat, upgrade stoji 3 gemy nizsi kvality + nejakej poplatek, nizke urovne gemu se prodavaji za hrozne malo a ty nejvyssi zase za nekolik set tisic nebo i vic

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Peckoslav » 02.06.2012, 16:21 hod.

@DeathHero: přesně jak psal satik, gemy se spojují u jewelera, je s tím spojený i nějaký poplatek + u vyšších úrovních se krom 3 gemů nižší úrovně "platí" i craftovací listinou
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

němec
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od němec » 03.06.2012, 07:53 hod.

Pokud by se někdo snažil koupit Tome of secrets na craftění - tak občas to na trhu jde - jen tam nesmí být cena např. 9 za kus, pak to hází error, ale když mi to vyhodí cenu třeba 400 za kus, tak to normálně koupit jde, zajímavý - dneska jsem takhle koupil 60ks, jinak to zatvrzele erorovalo.

a tušíte někdo, jestli je nějak omezený obchodování hráčů na stejný IP? přemýšlím, že co se neprodá hned, tak bych si od sebe koupil z účtu manželky, resp. pro obchodování mohl využít celkem 20 pozic :) ale vím, že u spousty her je trade na stejný ip zakázaný

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od kojot » 03.06.2012, 08:49 hod.

To bude tím, že minimální cena je 100 goldů.

Můžeš prodávat v klidu i z účtu od manželky. Když by sis i ty dám tu hru koupil desetkrát, tak můžeš klidně prodávat ze všech účtů jenom ty sám. Nijak to neodporuje pravidlům.
Obrázek

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Peckoslav » 03.06.2012, 09:00 hod.

jinak nevím jestli jste jste si všimli, ale zkrátili dobu aukce z 48 hodin na 36 h.

@kojot: a jde pustit D3 souběžně na 1 pc? Abych si mohl (pokud si časem koupím 2.hru) předávat věci ve hře přímo? :)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od kojot » 03.06.2012, 09:10 hod.

Tak to nevím. Mám dva acounty SC2, tak jsem to schválně zkusil, ale nepodařilo se mi to. Možná to jde, ale nevím jak :) .
Obrázek

němec
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od němec » 03.06.2012, 12:08 hod.

kojot - s tím prodejem si snad rozumíme - na pc bych měl puštěnou jednu hru na druhým pc vedle druhou a navzájem bych si kupoval na ukcích. pokud to teda lze, pak jen líp, člověk si může předčasně ukončit aukce zboží, který přestřelil nebo prostě nejde.

100 pro celkovou částku minimum je, jenže i když dáš 100 kusů po 9ti tak to Tome of secrets neprodá, už to mám vyzkoušený - error 32111, sháněl jsem Tome of secrets několik dnů :)

dva dny na aukci byly lepší, pro buyouty to bylo přehlednější a bylo hned vidět, co je nový.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od kojot » 03.06.2012, 13:09 hod.

Jo přesně tak jsem to myslel. To klidně udělat můžeš. Ikdyž je to IMO podle mě takový trochu blbý, protože si takhle můžeš uměle zvyšovat bidy na aukciích... Ale zas kdybys o to požádal třeba kamaráda, tak by to bylo úplně to stejný.

Jo a Tome of secrets patří mezi commodities, se kterýma už nějakou dobu nejde obchodovat. Spravujou to.
Obrázek

Sethanon
Quill Rat
Příspěvky:23

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Sethanon » 03.06.2012, 14:02 hod.

Ako si mozem v AH vyselektovat napriklad pri prstenoch dmg?
V moznostiach som si nasiel iba Bonus minimal dmg, alebo take nieco. Pritom ja mam prsten ktory dava 13-26 dmg - teda ako sa tento atribut vola?

němec
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od němec » 03.06.2012, 14:48 hod.

Tome of secrets fungujou, jen se to musí svým způsobem ošulit - dát si hledat např. 100 kousků a klikat search, dokud nenaskočí vyšší cena - pak teprve to bude akceptovaný, pokud je tam cena pořád 4-9 nemá cenu dávat buyout, pokaždý tam pak vyjede ten error.
dneska už jsem takhle koupil 60 ráno a teď 100 při ceně 193/ks

Srandista
Quill Rat
Příspěvky:45
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Brno/Bratislava

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Srandista » 03.06.2012, 16:35 hod.

Potvrdzujem moznost nakupu Tome of secrets, dnes som tak nakupil 60 ks, a dolevelil som s nimi Blacksmitha na najvyssiu uroven.
Demon Hunter|Lvl 60|Inferno Clear|HC|SC
Barbarian|Lvl 60|Inferno Clear|HC|SC
Wizzard|Lvl 60|Inferno Clear|HC|SC
Witch|Lvl 60|Inferno Clear|HC|SC
Monk|Lvl 60|Inferno Clear|HC|SC

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Peckoslav » 04.06.2012, 20:34 hod.

jinak pokud tu někdo řešil, zda jsou vidět vlastní aukce, tak jsou, při pokusu bidnout Vám to napíše, že nemůžete bidovat, pokud jste prodávající (překvapivě) ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od evilmind » 05.06.2012, 07:31 hod.

Ja teda nevidim ani svoje, a casto ani ty, kde uz mam bidnuto (a jsem overbid). Podle me to proste ma nepretrzite nakopnuty indexy...

Uživatelský avatar
SynchR
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:SynchR#2411

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od SynchR » 15.06.2012, 06:43 hod.

Tak jsem právě v RMAH, mám authenticator a mám přířazený paypal acc, ale když zvolím v RMAH paypal tak mi to hází hlíšku, že nemám ješte přiřazen paypal k acc...

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Joshua88CZ » 15.06.2012, 07:07 hod.

Zdravim parany.Byl by nekdo ochoten mi vysvetlit jak mam zprovoznit RMAH?Jaky typ uctu paypal , pokud chci predmety prodavat a nasledne prevadet penize na ucet, a jak to nastavit na battle net?
Nechci se do toho vrhat po hlave, hlavne zalozeni paypal...

ZeroOne
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od ZeroOne » 15.06.2012, 07:29 hod.

Nevim co je nejmene potreba udelat pro spravne sprovozneni RMAH + paypalu, ale napisu co jsem za kroky udelal sam a zda se ze vsechno funguje. Rano jsem daval predmet na RMAH a pri prvnim vlozenem mi prisla SMS pro overeni kodem a pak byl predmet vlozen normalne na aukci.

Takze postup jsem mel nasledujici:
Zalozil jsem si paypal ucet a priradil k nemu kreditni kartu, na bnet uctu mam pridan authenticator a sms alerts. Pote jsem si prevedl castku z paypalu na bnet balance (hru jsem kupoval digitalne). Ted kdyz jede RMAH tak mi jde normalne dat item na prodej s tim ze jsem si vybral ze penize chci pak na paypal.

Rabbitfish
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Indy#1429

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Rabbitfish » 15.06.2012, 10:07 hod.

ZeroOne píše:Nevim co je nejmene potreba udelat pro spravne sprovozneni RMAH + paypalu, ale napisu co jsem za kroky udelal sam a zda se ze vsechno funguje. Rano jsem daval predmet na RMAH a pri prvnim vlozenem mi prisla SMS pro overeni kodem a pak byl predmet vlozen normalne na aukci.

Takze postup jsem mel nasledujici:
Zalozil jsem si paypal ucet a priradil k nemu kreditni kartu, na bnet uctu mam pridan authenticator a sms alerts. Pote jsem si prevedl castku z paypalu na bnet balance (hru jsem kupoval digitalne). Ted kdyz jede RMAH tak mi jde normalne dat item na prodej s tim ze jsem si vybral ze penize chci pak na paypal.
A jakyho mas operatora a tarif? Platil si neco za tu prichozi SMS? Jde ze zahranici?

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Joshua88CZ » 15.06.2012, 11:34 hod.

Tak RMAH sem dneska zprovoznil, trvalo to hodinu! :P a nakonec hned vydelek 2.34 Eura:), kdyby takhle kazdej den, tak sem spokojenej a hra si na sebe za par dni vydela.

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Snowfist » 15.06.2012, 12:00 hod.

koukám že RMAH už faká, ani jsem nikde nečetl info o tom že to dneska spustí, jsem čekal že to budou dále odkládat :) Je tu někde nějaké forum, kde se řeší jak nastavit paypal + bnet účet, zřízení batle net authenticatoru + mobile alert - co tyhle programy stojí a jak se využívají ? Našel jsem pouze https://www.diablofans.cz/jak-obchodovat-v-aukci.html pár informací, ale tam je to pouze stručně nastíněné. Díky

Odpovědět

Zpět na „Obchod“