Aktivace aukce

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Castagnier
Quill Rat
Příspěvky:7
Aktivace aukce

Příspěvek od Castagnier » 28.06.2012, 14:43 hod.

Zdravím, stále se mi nedaří aktivovat aukci za reálné peníze. Založil jsem si na account battle.net Paypal ucet, i pres kreditni kartu, ale kdyz chci prodavat veci v aukci stale mi to pise Warning, ze nemam stale vytvoren ucet na poskytnuti financnich prostredku. Nikde jsem nenasel nejaky podrobnejsi navod a mam pocit, ze jsem si v nastaven accountu uz snad zapnul vse co tam jde. Nemohl by mi nekdo prosim poradit? Dekuju

Chlebik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chlebik#2305

Re: Aktivace aukce

Příspěvek od Chlebik » 28.06.2012, 14:46 hod.

Castagnier píše:Zdravím, stále se mi nedaří aktivovat aukci za reálné peníze. Založil jsem si na account battle.net Paypal ucet, i pres kreditni kartu, ale kdyz chci prodavat veci v aukci stale mi to pise Warning, ze nemam stale vytvoren ucet na poskytnuti financnich prostredku. Nikde jsem nenasel nejaky podrobnejsi navod a mam pocit, ze jsem si v nastaven accountu uz snad zapnul vse co tam jde. Nemohl by mi nekdo prosim poradit? Dekuju
Přes co ty éčka chceš?
Pokud přes blizzard tak musíš mít aktivní autentifikátor, pokud přes PayPal tak musíš natukat číslo mobilu a mít ochranu přes mobil. Teda za mě to tak aspon bylo.

Castagnier
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Aktivace aukce

Příspěvek od Castagnier » 28.06.2012, 14:47 hod.

je mi to vcelku jedno, ale případné vydělané € bych chtěl převést na reálný účet (nejen pro nákup v blizzard shopu). Udělal jsem oboje, mám ověřený sms kód přes mobil i stažený atentifikátor..

Chlebik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chlebik#2305

Re: Aktivace aukce

Příspěvek od Chlebik » 28.06.2012, 14:54 hod.

Castagnier píše:je mi to vcelku jedno, ale případné vydělané € bych chtěl převést na reálný účet (nejen pro nákup v blizzard shopu). Udělal jsem oboje, mám ověřený sms kód přes mobil i stažený atentifikátor..
Hmm, tak už mě jen napadá (nevím jestli to je podmínka) máš ověřený paypal učet? Jak ti strhli těch 50kč a tys opisoval ten variabilní kod?

Castagnier
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Aktivace aukce

Příspěvek od Castagnier » 28.06.2012, 14:56 hod.

50 Kč mi nestrhli a žádný variabilbí kód jsem neopisoval. K této fázi jsem se ani nedostal. Vždy jsem opisoval jen číslo kreditní karty

Chlebik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chlebik#2305

Re: Aktivace aukce

Příspěvek od Chlebik » 28.06.2012, 15:15 hod.

Castagnier píše:50 Kč mi nestrhli a žádný variabilbí kód jsem neopisoval. K této fázi jsem se ani nedostal. Vždy jsem opisoval jen číslo kreditní karty
Tak se mrkni někde do nápovědy u PayPalu. Já musel počkat až mi z učtu odečtou 50kč a opsat variabilní číslo (trvalo den než to ztrhly) a pak mě to poděkovalo a učet jsem měl aktivní.

Castagnier
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Aktivace aukce

Příspěvek od Castagnier » 28.06.2012, 15:20 hod.

Už jsem se k tomu dostal, teď teda počkám až mi strhnou ty peníze. Meztitím jak jsem to zkoušel aktivovat, jsem si poslal asi 30 € na účet battle net :-( Díky za rady

Castagnier
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Aktivace aukce

Příspěvek od Castagnier » 30.06.2012, 18:11 hod.

Tak se mi odeslalo 50 Kc na Paypal, dokonce jsem si poslal i na ucet battle net 30€. Ale stale mi vyskakuje hlaska: You have not set up an account to receive funds from the real-money auction house. To set up Battle.net Balance as a destination account, please attach an Authenticator to your Battle.net account, or set up a PayPal account. Click "Okay" to proceed to Account Management....

Castagnier
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Aktivace aukce

Příspěvek od Castagnier » 20.07.2012, 08:54 hod.

Přišel jsem na to v čem jsem udělal chybu, používám běžně 2 emaily a vůbec jsem si neuvědomil, že jsem se přihlásil na battle.net jiným emailem než do D3. Takže jsem si založil nový account už pod správným emailem :-) Nová otázka teď zní, je možné nějakým způsobem poslat € z jednoho accountu na druhý? Děkuji za odpověď

Mango
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Aktivace aukce

Příspěvek od Mango » 20.07.2012, 10:07 hod.

Castagnier píše:Přišel jsem na to v čem jsem udělal chybu, používám běžně 2 emaily a vůbec jsem si neuvědomil, že jsem se přihlásil na battle.net jiným emailem než do D3. Takže jsem si založil nový account už pod správným emailem :-) Nová otázka teď zní, je možné nějakým způsobem poslat € z jednoho accountu na druhý? Děkuji za odpověď
To nejde, ale muzes zalozit aukci na prvnim uctu a druhym uctem to koupit, sice se ti strthne 15% ale ty penize dostanes.

Castagnier
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Aktivace aukce

Příspěvek od Castagnier » 20.07.2012, 10:22 hod.

To bych musel mit 2 diabla ne? Myslel jsem si, že na každou kopii D3 máš jeden email a jeden account.

Odpovědět

Zpět na „Obchod“