EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Punky
The Butcher
Příspěvky:1189
Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 18.05.2013, 22:16 hod.

no daj, mozem ti skusit nieco... budget a kam sa chces dostat + odkaz na bnett a kuknem sa na to

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Rawmen » 19.05.2013, 09:11 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/26457523

Budget je cca 14M (mám v plánu dál šetřit), cíl je zvednout damage, resisty mi teď trochu klesly, protože jsem vyměnil tepláky (Innas T. za Depth diggers), ale to není problém přehodit zpět, mám je v truhle, zbytek gearu tak nějak vyhovuje, jezdím stejně "svoje lokace" dokola a tam to dávám na MP8 solo. Jinak vím, že ten budget je malej, ale mám v plánu kupovat věci postupně a lépe se mi šetří, když vím na co šetřím. :)

Jinak zase nepotřebuji itemy, kde jeden stojí stovky M, neříkám, že bych nechtěl, ale při mém štěstí na dropy je to nereálné a do hry prachy strkat nebudu, je to pro mě jenom hra.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 19.05.2013, 09:49 hod.

hmm, no tak zrejme by som ti odporucil pri takychto podmienkach craft a to hlavne bracers a shoulders... a s peniazmi skusit an bid zohnat lepsi skorn

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Rawmen » 19.05.2013, 10:32 hod.

Skorn lepší v čem? Hodili by se nějaké staty. :) Napadlo mě vzít s LS + witching hour
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Skrblík
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Skrblík#2333

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Skrblík » 19.05.2013, 10:44 hod.

Skorn se vyplatí jen když nezabíjíš elity

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 19.05.2013, 11:04 hod.

Rawmen píše:Skorn lepší v čem? Hodili by se nějaké staty. :) Napadlo mě vzít s LS + witching hour
skor s viac str a vyssim cd... skorny s LS su "drahe"
Skrblik píše:Skorn se vyplatí jen když nezabíjíš elity
tak ten build co ma je primarne na farmu obyc mobiek bez zabijania elit... to ale neznamena ze by to so skornom neslo

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Rawmen » 19.05.2013, 11:12 hod.

Chodim Festering Woods, Fields of Misery a někdy Halls of Agony, potkávám i elity na MP8 je umlátím solo ve dvou lidech jezdíme tak 6,7.

Sakra ted jsem zmatenej, nedávno mi tu jeden člověk psal, že mám čtrnácti stovku Skorn, že je pro mě lepší pevnej damage, než CD, ale je fakt, že já ty CD dávám dost často díky tomu, že mám vysokou CCH.

btw: netrvám na skornu, klidně přejdu na 2 jednoručky, ale nevím jaké koupit aby mi nespadnul nějak extrémně damage. Možná by byli lepší, protože normál mobové s tím půjdou zabijet taky, elity taky a u ubers by to taky nemuselo být špatný.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 19.05.2013, 11:31 hod.

tak v prvom rade si musis ujasnit, co chces hrat za build... od toho sa potom odvodzuje aky gear nakupit... k tomu co mas terazt jedine skorn... k ww barbovi jedine dw... a ku hota/rend moze byt aj dw aj skorn, ale lepsie na dps je dw

co sa tyka pomeru dmg a cd, tak zalezi co ti lepsie vychadza v dps... tam je ten pomer zaratany aj z cc... ale to ze ma ten skorn 1400 dps neznamena ze je automaticky lepsi ako skorn s mensim dps a vyssim cd.. a hlavne napr takych 450+ str spravi tiez pekny rozdiel oproti 300str

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od wirgie » 20.05.2013, 17:59 hod.

Kolik by asi stal ww/hota na mp10?

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 20.05.2013, 23:55 hod.

ww/hota je co? :) klasicky ww barb akurat miesto toho jedneho akoze volitelneho skillu mas hotu? tam je asi lepsi rend... aj ked tazko povedat... kazdopadne zalezi co od toho cakas... na normal hru kedy neumieras a celkom solidne zabijas, staci aj 100m+... no ale ak by si to chcel na mp10 drtit, tak ti bude malo aj 5 miliard :)

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od wirgie » 21.05.2013, 06:59 hod.

tak ted bych mel tak 6..
proste hota na elitky a ww na to ostatni

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 21.05.2013, 09:11 hod.

no ved tak za 6m postavis velmi slusneho barba co aj to mp10 bude davat velice pohode... ono najviac penazi by zhltlo keby si chcel take tie topky ako mempo so str a 6cc (ak by sa vobec na AH objavilo :) ) popripade echo s vysokym dps a vysokym cd+socket... zvysok sa uz da za stomiliony a pozeram ze ramena a chestu mas, takze usetrene goldy

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od wirgie » 21.05.2013, 10:11 hod.

tak vis jak ww/rend je dobry build, ale jen na velke mnozstvi mobu, proti elitkam neni tak efektivni. tak jsem si nasel tento ww/hota takovy hybrid na vsechno, ale aby zabijel bile moby stejne rychle jako na rend, tak to spolkne tech par miliard goldu...+navic ziskam slusneho drtice elitek...takze vsechno v jednom :o)
mempo s 6cc jsem ted o vikendu na ah videl za 2kkk, echo jsem radeji nesledoval :o) amulet, rukavice a druhou zbran si chci urcite vycraftit a zbytek vyhodne koupit. no stejne mam jeste nejake veci na prodej a dokud se jich nezbavim, nechci zacinat nic stavet a vlastne ani na to nespecham. jen me zajimalo jestli se i za tech 6-8 miliard da neco takoveho postavit, jestli si to nemam rozmyslet a zkusit neco jineho...jen nevim co :o)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 21.05.2013, 10:24 hod.

no ono inak celkovo, zabijat elitky na mp10 sa neoplaca :) resp takto, das NV5 a potom kasles nato, pokial mas PL100, tak kasles na to uplne... elity v podstate nemaju vyznam, jedine ak na DE a tie nema zmysel chodit na mp10... co sa tyka white mobiek, tak to s ww nikdy nebudes davat tak rychlo ako s tym rend buildom a to z toho dovodu, ze vyhoda toho rendu je, ze ho hodis a bezis dalej, kdezto u toho ww je ta dmg z tornad, takze sa vzdy musis nejaky cas potocit, aby ti tie tornada popli a rozdali dmg... taky hybrid build ako popisujes by bol imo dobry tak na MP7-8, ze by si aj expil, aj drtil elity na DE

ak si videl na AH mempo s 6cc a 9as za 2ml, tak si ho mal okamzite zobrat a otocizt na RMAH za slusne eura... ja som take mempo videl za poslednych par dni len raz a kym som stihol kupit goldy na rmahu, tak uz bolo fuc :) echo sa kupit da, obcas sa tam zjavia solidne kusy a nemusi to byt ani za 2ml... ten OF chces ucraftit conquest sword? tak gl :) videl som velmi pekne kusky ucraftene, ale myslim ze to chcelo vela usilia a penazi

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od wirgie » 21.05.2013, 10:34 hod.

videl jsem takove borce na yt, kteri si to rozvadali na mp10 a zabijeli stejne rychle jako bezeli jen s ww. jejich gear jsem nevidel, ale asi musel stat podstatne vic nez muj rozpocet :o) a tak vis ze legendarky jedine na mp10, farmeni DE mozna i na min, ale prece to nebudu snizovat kdyz bych se ochudil o dvojdrop.
no tak jinak...jaky build za takovy prachy by jsi mi doporucil, nebo jinou postavu? cm wize predem odmitam, pokud bych mel do klavesnice busit nonstop..

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 21.05.2013, 10:47 hod.

tak ako ano, mozne to je ale presne ako vravis, to su trochu ine goldy... tam by si napr za tych svojich 6ml kupil tak nejaky OF :)

inak za tie prachy si normal postavis barba s tym, ze kupis aj dw aj skorn, + mozno este 1-2 itemy s trochu rozdielnymi statmi a ides:

na legendarky ww/rend build na MP10 s tym ze kasles na elity
na DE hota/rend na mp7-8 s tym ze kasles na white mobky (alebo ich sem tam rendnes tie vacsie grupy a bezis dalej, ono to aj tak umre)

toto je asi najefektivnejsi sposob na drop ci uz itemov ako takych, alebo de... pozeral som ze ma s PL90, to uz nejak doklepes aj vo FoM alebo kde... cize neber ohlad na expy a ich ziskavanie nejak uz

inak ono pri WW barbovi na vysokom mp do klavesnice tiez busis nonstop... musis nejak minat to fury predsa, takze je to vacsinou sprint+br klavesa allthetime :)

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od wirgie » 21.05.2013, 11:31 hod.

dobre takze s mym rozpoctem nic na mp10 jak na farmu leg a de v jedny postave nic poradnyho nepostavim? mozno tak na nizsi mp.
ww/rend vim jak postavit....skilly na hota/rend jsi mi posilal do zpravy, ale nevim z ceho ho postavit. rikal jsi ze dw by byly lepsi? jinak bizuterii s triple staty chci vymenit tak jako tak, rukavice taktez...a co opasek a pants? mempo a ice bych planoval taky, jen nevim jestli s movementem nebo bez

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 21.05.2013, 12:06 hod.

ale pozri wirgie, jasne ze postavis, ale ono to nikdy nebude tak efektivne, pretoze ten ww/rend je naj na legy/expi, ale zase nie az tak ucinny na elity atd... cize gear by si mohol mat fakt dobry, ale tie buildy su vhodny kazdy na nieco ine... navyse, tam je to v cislach... kym HP stupaju s kazdym MP a napr skok medzi mp8 a mp10 je 2nasobok HP, tak sanca na drop DE je na mp8 32% a na mp10 39%... cize je to nepomer... cize aj keby davas na mp8 elitu na jednu HotA, tak na mp10 by si musel davat na max 2 a aj tak by to nebolo rovnako efektivne... cisto teoreticky samozrejme

co sa tyka gearu na hota/rend tak tam by som uprednostnoval skor dw nez skorn... skorn je hratelny, ale chce to potom viac AS, kdezto pri dw (specialne ak mas echo) mozes skor davat na CD... ono to mas tak... ww barba tazi hlavne z: STR, CC a AS... ww/rend tazi z: STR, CC, AS a CD a hota/rend tazi z: STR, CC a CD... urcite je dobre mat aj pri nom AS, ale skor by som uprednostnoval prave CD... take 3 itemy s AS +8-9 (nemusis davat pozor na breakpointy ako u ww barba, takze kludne itemy aj s AS 8... cena je podstatne nizsia vela krat) a je to pohode... co sa tyka CC, pokial sa dostanes na hranicu niekde 65%+ tak critujes s HotA v podstate nonstop (mas tam + 3 za br, +10 za wotb a samotna hota ma CC za fury, tam to mas dalsich nejakych 20%), ale myslim ze aj tych 60% je uplne pohode, takze od tej hranice uz je secko len bonus... co sa tyka pasku, bot, tak to zalezi... ak kupis OF s LS, tak kludne chod do witching hour, to je asi najvacsi dmg boost ktory mozes pri tych lepsich gearoch dostat oproti IK beltu... napr u mna co pozeram itemy niekde okolo 100-200m, tak vsetky sloty su boost o par k max, ale v pripade lepsieho witchingu je tam boost aj 20k kludne... pokial by si nemal LS na weaponoch, tak je to trosku horsie, 3ls z pasivky nemusi vzdy stacit no... botky su samozrejme naj IC, avsak s MS su stale dost drahe, nehovoriac keby si tam chcel nejaku vit este... tam potom zalezi ako najdes jednotlive kusy gearu tak, aby si mal 24% ms (pokial ti teda na tom velmy zalezi... ja som hral dlhu dobu len s 12% a uprimne povedane, pokial si stale vo wotb a sprint, tak ten rozdiel medzi 52 a 64 nie je az tak obrovsky)... kazdopadne ms mas na botkach, na innas pants a na lacunis... takze to musis nejak nakombit a tam uz potom zalezi na konkretnych statoch a cenach v danu dobu... ale ak by si kupil napr ten witching, tak by som siel asi do innas pants a do IC s MS, a miesto lacunis by som skusil craftnut bracery s 5+ CC, tie v kombinacii s vysokou STR davaju slusny boost v dmg... navyse, keby si mal k tomu vysoke AR a slusnu vit, tak nie je o com... v pripade mempa velmi zalezi, ci potrebujes este nahnat CC alebo nie... lebo str mempo s cc su proste stale celkom drahe, ale pokial neporebujes to CC, daju sa kupit slusne mempa s STR 200+ a tie maju tiez dost dmg... proste ono je to take kombinovanie no... najlepsie sa ten gear sklada tak, ze si vypises hodnoty ktore chces cca dosiahnut (CC, AS, HP, Armor, AR) a prebehnes si AH a pozres co by sa asi dalo najvyhodnejsie pokupit a vtedy sa rozhodnes, ako to nakombinujes

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od wirgie » 21.05.2013, 12:08 hod.

Diky za kecani. Nevedel jsem ze oproti mp8 na mp10 je narust hp az takovy. Vedel jsem ze ten pomer je vysoky, ale az tak? V tom pripade se farma de na maximalni mp nevyplati, pokud nemam gear za stovky miliard. No a prave ta kombinace itemu mi dela problemy, asi si to budu muset nejak rozpocitat kam co dat, co muzu ozelet a co musim mit atd. No zatim mam o cem premyslet takze zatim diky za rady:-)

Odpovědět

Zpět na „Obchod“