EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
4154
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:carda4154#2546
Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od 4154 » 26.11.2012, 11:27 hod.

Přikládám detaily mého barbara

Obrázek

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 26.11.2012, 14:01 hod.

Punky píše:tak mne akurat prislo vtipne, ze pri budgete 100m si niekto necha vile wardy v hodnote snad ani nie 1m :)
Patho píše:moje lacuni za 20m 240armor/53strenght/33int/72vitality/76 all res/9 attack speed... okey, kupil si mu lacuni s viac strenght ale aj tak mi to pride vela :) inak, imho by bolo lepsie co a ako si mu vymyslel, myslim tym cely link na staty a podobne... iba ak by sa dalo, ak to niekto nechce a podobne tak co uz teda no :-|
Protože ty Vile wardy mají navíc 193 intelektu, což je další 19,3 all rezistance a jdou v případě potřeby přehodit na wizze či WD. Takové se koupit za 1M nedají. A možná byste mohli přestat s neustálým off-topic, nic pozitivního to tomuto threadu nepřináší, zrovna tak jako srovnávání cen itemů, protože item se vždy pořizuje do sady tak, aby co nejlépe v dané sadě posloužil. Když mám v sadě 1200 vitality, potřebuji fire rezist jako specifický a chci dosáhnout lepšího DPS, nebudu kupovat Lacuni s kombinací str/vita, bez fire specific rezistu.
-
Post editován.
Naposledy upravil(a) Halen dne 27.11.2012, 03:47 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Bagr13 » 26.11.2012, 14:15 hod.

Staví to dobře, já jsem to od něm trošku okopčil, a i když hraju na rend(nebaví mě držet pravý a kroužit myší :lol: rád klikám).
Zvlášt nějaký kombinace vybavení jdou za celkem levný a hodně učinný.
Nemám nic moc výbavu a dávám bez problému MP4 (jiný jsem nezkoušel) a s battle +30% dmg se dostanu na 129tis.

Včera jsme postavili tohle
http://eu.battle.net/d3/en/profile/fany ... o/17020937
věci víceméně bud odložený nebo některý cca do 2mil ani ne a s hammer ve zvetseni trefil 900tis dmg kritickej :lol: :lol:

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 26.11.2012, 14:31 hod.

Halen píše:A možná bys mohl přestat s neustálým off-topic, nic pozitivního to tomuto threadu nepřináší, zrovna tak jako srovnávání cen itemů,
mas to dopletene, ja som nikde ziadnu cenu neporovnaval, to bol niekto s uplne inym nickom :) kazdopadne nerozumiem co je kazdy hned urazeny ked sa niekto ozve v jeho topicu... sak o tom je forum, ze sa diskutuje... ked ta nezaujimaju cudzie nazory... nelez na fora :)

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 27.11.2012, 03:47 hod.

Post opraven, tímto se ti omlouvám.
Obrázek

Zajíček
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zajíček#2135

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Zajíček » 27.11.2012, 12:01 hod.

Nevím a nechápu proč Halena kritizujete dal možnost plno hráčům kteří nemají tolik zkušenosti nebo je nebaví piplat se s AH postavit gear který bude schopny v pohodě hrát a hlavně má inspiraci jake itemy dál kupovat... Omlouvám se za off-topic ale nedalo mi to. Moc se mi libi tvoje pomoc hráčům.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Yaka » 27.11.2012, 12:44 hod.

Stavíš to dobře - nenech si to kazit. Vlastně jediné co vidím na to barbarovi 4154 je trošku menší armor, ale jinak mu nelze nic vytknout. Navíc máš místo armoru dost HPček, takže je to jedno.

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 27.11.2012, 17:58 hod.

Další set je postaven, tentokrát pro uživatele Standa0071. Dal mi na něj 17 milionů. Zde je rozpis cen a výpis statů s paragonem 57 (Standa0071 má čerstvě vyexpeného barbara, takže jeho staty budou nižší právě o staty z paragonu). Ve výpisu cen straší jeden prodaný item, což ale na celkový součet nemá vliv.
-
http://i48.tinypic.com/29xvps0.png
http://i49.tinypic.com/15zfjg2.png
-
Set předám dnes večer Standovi do užívání, otestoval jsem jej na MP6 v A3.
-
Edit.
@Yaka - on používá inspiring presence, což při jeho vitalitě při vynechání Nerves of steel znamená -1250 na armoru bez buffu.
Obrázek

krchull
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:krchull#2737

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od krchull » 27.11.2012, 18:42 hod.

Ahoj,

s HALENem skvělá spolupráce, mohu jen doporučit :) Mě gear sice nestavil, potřeboval jsem upgrade. Skouknul armory, poradil bezvadně, s jeho pomocí jsem se boostnul skoro o polovic.

A to jsem chtěl původně za svých 100mil koupit jen helmu :D

diky moc

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od kojot » 27.11.2012, 18:57 hod.

Pokud někdo chce mrknout na set, který mi Halen postavil za 4,8M, tak je tady: http://eu.battle.net/d3/en/profile/TruE ... o/22514255
Jsem maximálně spokojený, na MP5 se s tím hraje jak po másle, na vyšší to už chce trochu šikovnosti. Zatím jsem zkoušel maximálně MP7 a nechcípal jsem, akorát to trvalo docela dlouho, protože je docela nízké DPS. Ale co by člověk nechtěl za necelých 5M :D .
Ještě jednou bych chtěl Halenovi poděkovat za supr set. Všem doporučuju.
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od spiderer » 28.11.2012, 01:43 hod.

kojot píše:Pokud někdo chce mrknout na set, který mi Halen postavil za 4,8M, tak je tady: http://eu.battle.net/d3/en/profile/TruE ... o/22514255
Jsem maximálně spokojený, na MP5 se s tím hraje jak po másle, na vyšší to už chce trochu šikovnosti. Zatím jsem zkoušel maximálně MP7 a nechcípal jsem, akorát to trvalo docela dlouho, protože je docela nízké DPS. Ale co by člověk nechtěl za necelých 5M :D .
Ještě jednou bych chtěl Halenovi poděkovat za supr set. Všem doporučuju.
Tak jako za 5M kruty!

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Petros » 28.11.2012, 02:49 hod.

Za ty goldy skutečně velmi dobrá práce. ;)

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 29.11.2012, 19:54 hod.

Jak je zvykem, každý postavený gear sem postnu. Dnes jsem upgradoval gear Petulce, utratil jsem za něj 8,6 milionu a z původního gearu zůstala použitelná helma, boty, pásek, ramena a chesta.
-
Výpis z aukce je zde.
http://i46.tinypic.com/ad2afq.png
-
Výpis statů s paragonem 57
http://i48.tinypic.com/eiwdu.png
Obrázek

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Petros » 29.11.2012, 22:32 hod.

Nedávno mě Peťulka žádala o sestavení gearu pro ww barba, ale když jsem viděl kouzla, co zde předvádíš, nemohl jsem jinak než tě doporučit. Myslím, že se ti to povedlo a Peťula může být spokojená. :)

grepicek
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od grepicek » 30.11.2012, 00:43 hod.

Halen píše:Jak je zvykem, každý postavený gear sem postnu. Dnes jsem upgradoval gear Petulce, utratil jsem za něj 8,6 milionu a z původního gearu zůstala použitelná helma, boty, pásek, ramena a chesta.
-
Výpis z aukce je zde.
http://i46.tinypic.com/ad2afq.png
-
Výpis statů s paragonem 57
http://i48.tinypic.com/eiwdu.png
Tjo čim je udělaný tak velký DPS ?? krom paragonu.. ted jsem na 13tym Strenght mam stejne a dps o 10k min :/

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od spiderer » 30.11.2012, 04:01 hod.

CC, CD, AS :)

Petulka_
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Petulka_ » 30.11.2012, 04:52 hod.

Petros píše:Nedávno mě Peťulka žádala o sestavení gearu pro ww barba, ale když jsem viděl kouzla, co zde předvádíš, nemohl jsem jinak než tě doporučit. Myslím, že se ti to povedlo a Peťula může být spokojená. :)
Jsem spokojená, vážně dobrá práce ;)


Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 30.11.2012, 12:10 hod.

Msazik, vyměnit oba ringy, amulet, zbraň a bracery a štít, pokud ho chceš nadále používat, Stormy jsou již k dispozici s critical. chance. Myslím, že by mělo jít výměnou těchto itemů vytáhnout DPS k 60k celkem snadno. I kalhoty by se měly dát sehnat celkem za málo goldů s minimálně 100-150 staty navíc. Také bych na tvém místě vyměnil pasivky, weapon master a ruthless za superstition a pound of flesh.
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Tapeworm » 04.12.2012, 16:17 hod.

Jeden dotaz. Dokázal by si něco podobného stvořit i na HC. Problém asi bude, že na HC jsou úplně jiné ceny a nevím jestli máš postavu na které by jsi to na HC otestoval.

Odpovědět

Zpět na „Obchod“