Není investice jako investice

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
callmeLG
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Není investice jako investice

Příspěvek od callmeLG » 09.07.2013, 15:51 hod.

Jak dopadla lákavá investice do D2jsp po 8 měsících. Nejdříve výpis zpráv ať máte neutrální postoj.

Odesláno: 24.11.2012, 23:18 hod.
callmeLG píše:chtěl bych si u tebe uschovat 40M na investovani
Odesláno: 24.11.2012, 23:24 hod.
Peckoslav píše:Ahoj,
není problém, kontaktuj mě ve hře: peckoslav#2167
na jak dlouho to bude?
Odesláno: 25.11.2012, 00:25 hod.
callmeLG píše:na neurčito samozřejme déle než 1 měsíc, pokud ti poskytnu itemy jsi schopenj je profiltrovat prodat je a investovat je taktez?
Odesláno: 25.11.2012, 00:46 hod.
Peckoslav píše: uděláme to zítra (předání goldů)
aktuálně s předměty neobchoduji (málo času a hodně pracovních povinností), maximálně mohu nabídnout své sloty na aukci k pronájmu.
Odesláno: 25.11.2012, 13:27 hod.
callmeLG píše:tak dej vedet kdy tak budeš online část se mi podařilo prodat tak mam pro tebe zatim 95M
Odesláno: 26.11.2012, 00:24 hod.
callmeLG píše:Jen kdybych to pozdeji dohledaval tak napisu ze jsem ti nakonec dal 105M (v aktualni hodnte kolem 22 eur reknem) v pripade krachu, skoncovani s diablem mi kdyztak napis na mail nitramgenius@gmail.com. Děkuji za tvoje služby
Odesláno: 26.11.2012, 09:00 hod.
Peckoslav píše:Ok díky, souhlasí :)
Odesláno: 26.01.2013, 18:29 hod.
Peckoslav píše:
callmeLG píše:Ahoj, rád bych zkontroloval investici můžeš mi říct jaká je současná hodnota mých prostředků?
Ahoj,
aktuálně to dělá 115.76m.
Odesláno: 24.06.2013, 17:28 hod.
callmeLG píše:Ahoj, koukám že jsi sekl s d3 chci se zeptat jak to vypadá s mojí investicí, jestli ji jsi schopen dál udržovat, nbo třeba i prodat za eura.
S pozdravem Martin
Odesláno: 06.07.2013, 09:38 hod.
callmeLG píše:Ahoj nevím jestli jsem se v červnu vyjádřil špatně, neboť to vypadá že jsi si zprávu přečetl ale neodpověděl.
Jak je na tom můj stav investice? Máš to uloženo v d2jsp forum goldech? Lze to převést na můj účet? Nerad bych tě dál obtěžoval dalším dohledem a kontrolou když jsi v d3 skončil.
Odesláno: 07.07.2013, 09:19 hod.
Peckoslav píše:Ahoj,
předtím jsem na to zapomněl, chodím na fórum jen občas. Můžu Ti vrátit goldy, převést na účet přímo nemůžu, z Paypalu můžu posílat jen sám sobě.
Takže buď TI můžu poslat FG na d2jsp nebo můžu předat herní goldy. K aktuálnímu datu je to cca 147m.
Odesláno: 07.07.2013, 14:57 hod.
callmeLG píše:Díky moc můj učet na d2jsp: http://forums.d2jsp.org/user.php?i=928473
Odesláno: 07.07.2013, 18:34 hod.
callmeLG píše:Předtím než mi něco pošleš osvětli mi prosím tyto dva příspěvky na d2jsp jeden je z doby kdy jsem investoval druhý z cca současnosti. Oba jsou softcore europe.
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=65383831&f=191
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=680 ... p455902421
Děkuji za odpověd.

Odesláno: 07.07.2013, 19:01 hod.
callmeLG píše:Tohle je citace ze dne 26.11.2012, 09:00 hod. V soucasnosti lze na AH koupit 140M za 4 eura. Rad bych tim podporil predchozi zprávu.
Odesláno: 09.07.2013, 08:52 hod.
Peckoslav píše:Ahoj,
nikde jsem nesliboval, že budu vracet peníze, nebo hodnotu peněz v eurech. Vzhledem k tomu, že Blizzard změnil (již 2x) hodnotu goldů vs. eura, a to vždy na cca 1/10 předchozí hodnoty, nemohu za žádných okolností vracet peníze. Vracím vždy goldy. To jak s nimi obchoduji (nebo jsem obchodoval) je čistě moje věc.

Mnou nabízené zhodnocení bylo v rámci navýšení o 5-15% měsíčně v goldech (s tím, že to bylo většinou právě těch 5%, více v době kdy jsem hrál a když jsem s goldy na d2jsp obchodoval), nikoli v penězích. Vrátím Ti goldy v hodnotě jaké jsem psal. Jinak jsem to nikdy ani nenabízel.
Odesláno: 09.07.2013, 11:19 hod.
callmeLG píše:Zajímájí mě dvě věci. Kolik forum goldu jsi v listopadu dostal za mých 105 milionů. Kolikrát jsi je protočil.
Napsal jsi že budeš vydělávat na rozdílných kurzech (ne na rozdílném kurzu). To jsem chápal tak že budeš kupovat za levno a prodávat za draho, což se v tvé historii na d2jsp dá dokázat. Tudíž očekávám částku, která odpovídá počtu fg, které jsi dostal v listopadu +10 - 20 procent dle doby investice, - XY procent které si chceš nechat pro sebe. Sám si napsal že kurz se změnil několikrát o 1/10 což nikdo nemohl vědět ale nějaká změna kurzu byla očekávána proto bylo lukrativní investovat do pevnější měny jako fg na d2jsp. Účet na d2jsp mám od Jul 20 2012 a zvažoval jsem jeslti investuji sám nebo přes prostředníka vzhledem k tomu že jsem s tím zkušenosti neměl zvolil jsem tebe. Ted mi řekni jeslti se domluvíme jako lidi nebo jestli ti 900 procent púvodní částky připadá jako správna odměna, kterou by sis měl vzít stranou.
Peckoslav píše: 4) možnost "investování" do d2jsp
Poslední nabídkou, kterou mám je možnost investování Vašich aktuálně nepotřebných goldů do forum goldů (měna na d2jsp).
Probíhalo by to tak, že mi předáte goldy s tím, že já je budu investovat do FG a vydělávat na rozdílných kurzech. Je to jistý zdroj příjmů, který bude pro Vás bez rizika (tj. pokud bych byl okraden, Vy o nic nepřijdete). Pochopitelně výnos nebude nijak závratný, ale stále lepší, než když peníze budou "ležet" na Vašem účtě bez užitku.
Je pro představu:
23.6.2012 jsem začal takto obchodovat s počátečním stavem (z minulosti) cca 3.200 fg a asi 1,5M goldů
8.9.2012 mám na svém kontě přes 11.800 fg + asi 10M goldů na účtě
obchodoval jsem jen s goldy vs. FG, během té doby jsem příliš nehrál a drop co jsem měl nebyly nijak zásadně velké. K tomu připočítám, že jsem byl dvakrát okraden o celkem 3950 fg, což zase k objemu obchodů (přes 400 obchodů od 23.6.2012) je zanedbatelné.
No a pochopitelně jsem nějaké goldy investoval do výbavy
výnos pro investora: zatím neurčeno, upravím dle zájmu a dle doby na které mi své prostředky svěříte
počítejte minimální délka svěření prostředků 7 dní, vyplatí se někomu, kdo opravdu nepotřebuje akutně peníze a "leží" mu bez užitku na účtě.
Odesláno: 09.07.2013, 12:29 hod.
Peckoslav píše:Jak jsem psal již předtím dostaneš pouze goldy ve výši o které jsem psal. To že jsi se rozhodl pro mě bylo Tvé rozhodnutí. Žádné nereálné částky jsem nesliboval. To jak jsem investoval a kolik jsem na tom vydělal je pouze moje věc a i kdyby to bylo milion procent, tak to je můj zisk a pokud by to byla ztráta tak by to byla moje ztráta. Tj. šel jsi do investice bez rizika. Když budeš investovat reálné peníze tak taky nedostaneš od prostředníka informace o tom jak Tvé peníze investoval, takže ani já nebudu nikomu včetně Tebe skládat nějaké účty. Nemám na to čas a ani chuť a ani to není reálné vysledovat, protože jsem investoval i peníze dalších lidí, včetně svých.
Investoval jsi goldy, goldy Ti vrátím. Můžu být online téměř každý den po 21 hodině, napiš který den chceš goldy vrátit.
Odesláno: 09.07.2013, 14:32 hod.
callmeLG píše:Dnes v 9 tě cekam v diablu. Naší diskusi hodlám zveřejnit na fórech.
Pro ukázku jsem udělal graf znázorňující vaše konto modrá čára a Peckoslavovo konto červená čára. Tento graf nepočítá s "výdělkem na různých kurzech" který by mohl činit až 5 procent mesíčně což by ve výsledku bylo dalších 800mil na Peckoslavo konto.

Obrázek


Rád bych zde uvedl, že jsem investoval s vidinou stabilnější měny na d2jsp, s vidinou že tento účet bude dále růst, což se pravděpodobně událo vzhledem k Peckoslavovu počtu obchodů a počtu příspěvků na d2jsp. Mrzí mě že neexistuje žádný přehled o mé investici a domnívám se, že jsem byl oklamán nepravdivými tvrzeními. Nadpis neměl být investování do D2jsp, neboť není pravdivý není zde žádná spojitost s pohybem kurzů na d2jsp které se změnili z původních 40:1 na 2,4:1. Díky tomu se mi ani tento výrok "výnos pro investora: 5 - 10%, dle vývoje kurzu GOLD vs. FG a pochopitelně dle doby investování." nezdá pravdivý.
Ze zisku, která vznikl čistou investicí do d2jsp dostanu nazpět pouze 2,5% a 97,5 % zůstane Peckoslavovi. (celkem cca 1750 mil (akt hodnota) - 105 mil (poč vklad) = 1645 potom vezmu 147 mil(udajny zůstatek) - 105mil (vklad)= 42 mil nakonec 42/1645 *100=2,5).

Pokud započítáme obchodování s kurzy na d2jsp sníží se toto číslo dokonce na 1,7%.

Dokázal bych tu brečet ještě dlouho, ale myslím že vám více méně došlo, že nešlo o férovou investici. Snad by se to mohlo přirovnat i k lichvářství a tvrzení že v případě ztráty by nesl ztrátu on sám mi přijde nevhodné protože tak to ve světě investic nechodí a ani by to neměl z čeho zaplatit. Jsem hloupý, že jsem si goldy nesměnil sám za forum goldy, přestože mám rok účet na d2jsp. Jsem hloupý, že jsem uvěřil člověku tvrzení, že bude vydělávat na protáčení peněz (různé kurzy mezi d3G a FG) a místo toho vydělal na mě a na různém kurzu d3G a FG a na závěr doufám, že tento člověk tu dlouho nepobude jako moderátor fóra, který by měl mít dostatečný rozum aby neokrádal děti a vůbec všechny neznalé.

Na druhou stranu mi to nemusí být tak líto neboť jsem investoval i jinak.

Současný stav d2jsp účtu Peckoslava je 24 tis fg (z původních 12 tis fg ke dni 8.9) tak doufám, že není mnoho těch, co dopadli stejně jako já.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Kuki10 » 09.07.2013, 16:12 hod.

Tak ja nevim.
Kdyz jeste hraval tak jsem u neho investoval mnoho goldu.
Sliboval zisk 5-15% a to taky dodrzel.(mesicne)
Stejne tak v realu davam rocni zhodnoceni 15%
a nikdo nepatra potom, kolik natom vydelam ja, proc by taky, kdyz slibenej zisk z toho dotycni maji, tak nejak nevim, co resis....


Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Javurek » 09.07.2013, 16:22 hod.

callmeLG: Jen kdybych to pozdeji dohledaval tak napisu ze jsem ti nakonec dal 105M (v aktualni hodnte kolem 22 eur reknem) v pripade krachu, skoncovani s diablem mi kdyztak napis na mail nitramgenius@gmail.com. Děkuji za tvoje služby
Peckoslav: Takže buď TI můžu poslat FG na d2jsp nebo můžu předat herní goldy. K aktuálnímu datu je to cca 147m.
že nešlo o férovou investici. Snad by se to mohlo přirovnat i k lichvářství a tvrzení že v případě ztráty by nesl ztrátu on sám mi přijde nevhodné protože tak to ve světě investic nechodí a ani by to neměl z čeho zaplatit
LOL? Tohle snad nemyslíš vážně ne? .) Víš co je to lichva? Asi ne. Ty jsi do toho vložil 105 M a zísal jsi 147 M, vydělal jsi 42 milionu za nic!, tak v čem je problém? Místo aby jsi byl rád, že jsi lehce vydělal, tak tu napíšeš tohle. Jako ten graf mě fakt rozesmál :) Tohle není forum o investicích. Vůbec nerozumím tomu, proč řešíš kolik vydělal nebo měl vydělat Peckoslav. To přece není vůbec tvoje starost, to je pouze jeho věc. On splnil co slíbil. Když si uložíš do banky peníze a dostáváš navíc úroky z částky taky se ti banka nemusí zpovídat jak tvoje peníze investuje pokud je dostaneš v pořádku zpět.

callmeLG
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od callmeLG » 09.07.2013, 16:30 hod.

Kuki10 píše:Tak ja nevim.
Kdyz jeste hraval tak jsem u neho investoval mnoho goldu.
Sliboval zisk 5-15% a to taky dodrzel.(mesicne)
Stejne tak v realu davam rocni zhodnoceni 15%
a nikdo nepatra potom, kolik natom vydelam ja, proc by taky, kdyz slibenej zisk z toho dotycni maji, tak nejak nevim, co resis....


Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2
Kdybych si vybral peníze v lednu únoru tak neřeknu ani ň.(Nevím jak dlouho jsi investoval ty.)
každopádně máš pravdu že 1,05 (urok ) ^7 ( počet měsíců) * 105(vklad) je těch 147 mil. Takže jsem dostal měsíčně zisk 5 % bez ohledu na to že blizzard měnil ceny gold, bez ohledu na aktuální kurz. Vůbec netuším jak ho můžeš takle bránit. i kdybych dostal těch 15 procent měsíčně což bych si délkou investice změnou kurzů mohl zasloužit nebyl bych spokojen.

Slíbil že bude vydělávat na změnách kurzůů na d2jsp. Ne že vydělá na změně kurzu v době vkladu a v době výběru. Peníze pravidelně protáčel a vydělal opravdu hodně...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Kuki10 » 09.07.2013, 16:32 hod.

Taky nezapomen, ze uz nejakou dobu nehraje, nejakej mesic to bude.
Ja ho branit v tomhle musim, protoze co slibil, tak dodrzel.
Zadnej podvod neudelal.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Javurek » 09.07.2013, 16:35 hod.

I kdyby ti dal zpět 1 milion navíc tak to pořád není neférové, protože ty jsi vydělala měl jsi možnost kdykoliv chtít peníze zpět.

callmeLG
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od callmeLG » 09.07.2013, 16:41 hod.

Javurek píše:
callmeLG: Jen kdybych to pozdeji dohledaval tak napisu ze jsem ti nakonec dal 105M (v aktualni hodnte kolem 22 eur reknem) v pripade krachu, skoncovani s diablem mi kdyztak napis na mail nitramgenius@gmail.com. Děkuji za tvoje služby
Peckoslav: Takže buď TI můžu poslat FG na d2jsp nebo můžu předat herní goldy. K aktuálnímu datu je to cca 147m.
že nešlo o férovou investici. Snad by se to mohlo přirovnat i k lichvářství a tvrzení že v případě ztráty by nesl ztrátu on sám mi přijde nevhodné protože tak to ve světě investic nechodí a ani by to neměl z čeho zaplatit
LOL? Tohle snad nemyslíš vážně ne? .) Víš co je to lichva? Asi ne. Ty jsi do toho vložil 105 M a zísal jsi 147 M, vydělal jsi 42 milionu za nic!, tak v čem je problém? Místo aby jsi byl rád, že jsi lehce vydělal, tak tu napíšeš tohle. Jako ten graf mě fakt rozesmál :) Tohle není forum o investicích. Vůbec nerozumím tomu, proč řešíš kolik vydělal nebo měl vydělat Peckoslav. To přece není vůbec tvoje starost, to je pouze jeho věc. On splnil co slíbil. Když si uložíš do banky peníze a dostáváš navíc úroky z částky taky se ti banka nemusí zpovídat jak tvoje peníze investuje pokud je dostaneš v pořádku zpět.
Proč to tedy nazývat investicí?

Investoval jsem kuli nestabilitě měny jako takové. Kdyby šli podniknout kroky proti botterům a podobným zaškodníkům nedostal by se ani na těch 5 procent měsíčně a ja bych mu nic vytknout nemohl. Děkuji ti za tvůj názor i čas ale dle mého názoru nesplnil to co slíbil. Deklaroval jak bude vydělávat a to nedodržel. Peníze jsem si neuložil do banky, poskytl jsem je k investování a to ve stabilnější měně.
POZASTAVENO 4) možnost "investování" do d2jsp
Poslední nabídkou, kterou nabízím je investování Vašich aktuálně nepotřebných goldů do forum goldů (měna na d2jsp).
Probíhalo by to tak, že mi předáte goldy s tím, že já je budu investovat do FG a vydělávat na rozdílných kurzech. Je to jistý zdroj příjmů, který bude pro Vás bez rizika (tj. pokud bych byl okraden, Vy o nic nepřijdete). Pochopitelně výnos nebude nijak závratný, ale stále lepší, než když peníze budou "ležet" na Vašem účtě bez užitku.
výnos pro investora: 5 - 10%, dle vývoje kurzu GOLD vs. FG a pochopitelně dle doby investování.
Minimální délka investice 1 měsíc, při dřívějším ukončení nebude vyplacen žádný výnos. Tj. investovat se vyplatí někomu, kdo opravdu nepotřebuje akutně peníze a "leží" mu bez užitku na účtě.

callmeLG
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od callmeLG » 09.07.2013, 16:43 hod.

Javurek píše:I kdyby ti dal zpět 1 milion navíc tak to pořád není neférové, protože ty jsi vydělala měl jsi možnost kdykoliv chtít peníze zpět.
To vůbec není pravda každej měsíc se snižoval počet forum goldů, které bych ve výsledku dostal. Proto nakonec ve zprávách ustoupil z toho že mi to může vrátit ve forum goldech.

Dal jsem nějakou hodnotu a zpět dostávám sotva 2 setiny původní hodnoty.
Kuki10 píše:Taky nezapomen, ze uz nejakou dobu nehraje, nejakej mesic to bude.
Ja ho branit v tomhle musim, protoze co slibil, tak dodrzel.
Zadnej podvod neudelal.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2
2 část odpověď výše. K první části jsem ho požádal v případě, že už nebude hrát diablo ať mi dá vědět emailem. (Přestane hrát = přestane investovat) pro mě neprespektivní ležící peníze. Email jsem samozřejmě žádný nedostal.
Naposledy upravil(a) callmeLG dne 09.07.2013, 16:45 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Javurek » 09.07.2013, 16:43 hod.

Tohle fakt nemá cenu, každej normální člověk to pochopí, dal jsi mu 105 mega dostal jsi 147 mega.

callmeLG
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od callmeLG » 09.07.2013, 16:54 hod.

Javurek píše:Tohle fakt nemá cenu, každej normální člověk to pochopí, dal jsi mu 105 mega dostal jsi 147 mega.
Ano 105 mega = 4200 fg a 147 mega = 352 fg.

Děkuji za vás čas omlouvám se, že neustále melu tu svoji písničku. Přestanu psát další příspěvky, neboť naše názory jsou odlišné. Měl jsem v plánu zveřejnit to co se tu dělo na dalších fórech, kde je Peckoslav aktivní, ale vzhledem k tomu, že většina je na jeho straně. Tak od toho upustím.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Kuki10 » 09.07.2013, 16:57 hod.

Ale pochop, ze dodrzel, co slibil ne?
Kdyby ti dal min nez uvadel, tak nereknu...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Javurek » 09.07.2013, 16:57 hod.

Tady nejde o strany, tady jde o to že jsi napsal blbost a řešíš co vydělal Peckoslav. To není tvoje starost, ty jsi na tom vydělal.

callmeLG
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od callmeLG » 09.07.2013, 17:01 hod.

Javurek píše:Tady nejde o strany, tady jde o to že jsi napsal blbost a řešíš co vydělal Peckoslav. To není tvoje starost, ty jsi na tom vydělal.
Vydělal jsem 3biliony směnením goldu v AH za eura. Vydělal bych dalších 1,6 bilionu kdybych si penize převedl sám na forum goldy. Neudělal jsem tak neboť jsem se domníval, že peckoslav forum goldy protáčí, a také protože tam jsou podvodníci.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Kuki10 » 09.07.2013, 17:06 hod.

Pocky ty to sledujes podle celkoveho poctu FGG?
V tom budou goldy jeho i dalsich lidi, jen tak naokraj.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Javurek » 09.07.2013, 17:15 hod.

Typická česká závist, já vydělal, ale on vydělal víc, to tak nesmím nechat......

Možná by bylo dobré aby i jiní lidé napsali svůj názor.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Slw » 09.07.2013, 18:30 hod.

nečetl sem to úplně celé a nejsem kovanej moc v obchodech ale selským rozumem chápu že 105M v listopadu loni a teď sou úplně jiný prachy. nevšiml sis, že do SC vletěla plnou silou hyperinflace? a co dělá investor (a já nevím kdo eště až po obyč střádala) když vídí (a nemá klapky na očích) že se reálná cena peněz/komodit snižuje? domluvim se s makléřem co dál - okamžitý převod na jinou měnu/komoditu. pecka dodržel vaši úmluvu. to že reálná hodnota je dnes jinde je druhá věc
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od spiderer » 09.07.2013, 20:03 hod.

Ja se Peckoslava nebudu snazit branit, je o me vseobecne znamo, ze tahani techto smesnych sum EUR ze hry mi prijde uplne mimo misu, ale neda mi to, abych se tedy vyjadril taky kdyz o to zadas.

Stav se ma tak, ze jsi dal Peckoslavovi 105M a chtel je investovat - nikde jsi vsak v komunikaci neuvedl jakym zpusobem je chces investovat coz dokladaji i tyhle stripky konverzace:
Odesláno: 26.01.2013, 18:29 hod.
Peckoslav píše:
callmeLG píše:
Ahoj, rád bych zkontroloval investici můžeš mi říct jaká je současná hodnota mých prostředků?

Ahoj,
aktuálně to dělá 115.76m.


Odesláno: 24.06.2013, 17:28 hod.
callmeLG píše:
Ahoj, koukám že jsi sekl s d3 chci se zeptat jak to vypadá s mojí investicí, jestli ji jsi schopen dál udržovat, nbo třeba i prodat za eura.
S pozdravem Martin
= na odpoved kolik cini hodnota tve investice jsi dostal odpoved v goldech a o teto mene se z Peckoslavovy strany diskuze toci a ty jsi ji nijak nevyvracel.

To nas privadi k tomu, (a nyni uz je to vseobecne znamo), ze herni mena s postupem casu ztratila vyznamne svoji hodnotu. No a ty bys samozrejme na tom rad vytriskal nejaky kacky a tudiz jsi sem hodil odkaz na konverzaci, ze ktere jasne vyplyva, ze ti Peckoslav nabidnul vyrovnani a zhodnoceni v oblasti o ktere jste se spolu bavili (ktera pro nej samozrejme byla nejvyhodnejsi) a ty jsi pote zabredl do diskuze, ze bys chtel jinou formu smeny atd s odkazem na jednu z moznosti, ktere v ramci investice Peckoslav nabizel, ale vy jste se o ni nijak konkretne nebavili.

= nechapu kde je vlastne problem, jak te Peckoslav zlichvaril atd??? Proste sis mel svoji "investici" hlidat a dostal by jsi adekvatni hodnotu, kterou jsi i tak dostal. To, ze na tom Peckoslav vydelaval XY IGG/FG/EUR tebe vubec nemusi zajimat.

Muj nazor na Peckoslava je striktne neutralni a nemam zadny duvod se ho zastavat, ale to neznamena ze je v poradku, aby ses o nej otiral a snazil se 1) jeho zmanipulovat v komunikaci tim, aby mel spatny pocit, ze ty chces najednou neco jineho nez o cem jste se bavili a za 2) aby ses snazil z nej udelat podvodnika, ze te skoro okradl tim, ze ti zhodnotil menu o ktere jste spolu komunikovali (to ze to jsou zanedbatelne castky a vicemene zbytecna zalezitost je uz vec jina).

Preber si to jak chces, tady mas pouze muj nazor :)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Attia » 09.07.2013, 20:27 hod.

Odesláno: 26.01.2013, 18:29 hod. - kontrola investic
.
.
.
desláno: 24.06.2013, 17:28 hod. - druhá kontrola investic

půl roku nic...evidentně ti na těch goldech moc záleželo že jsi prováděl tak pravidelnou kontrolu investic...spíš mi přijde že ses na to vykvajznul nebo na to prostě zapoměl...pak přišla inflace, tys s hruzou zjistil že máš někde prachy a teď tady brečíš protože jdi nedostal 3 lízátka ale jen jedno...nejhorší na tom je to že Peckoslav si svoje prachy hlídal a vydělal na tom a ty ne a to tě žere nejvíc...jak tu psali nahoře...prostě jen závist a proto tahle celá diskuze. Když nemám já, nebude mít ani on. Bohužel pro tebe tu má peckoslav tak dobrou pověst (a to nejen v oblasti investic) že s tím asi moc nepochodíš a jen tu ze sebe děláš trubku...

podle mě nejlepší řešení je vzít si penízky cos vidělal, omluvit se za OT a doufat že na to lidi zapomenou...;-) hezký den přeji *A*

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od Joshua88CZ » 09.07.2013, 20:39 hod.

Wake up!!!tohle neni wallstreet, hrajete hru proboha!!!A pokud callmeLG oficialne nepodepsal nejakou smlouvu, tak si pecka s tvejma milionama mohl delat co chtel...Resite tu ......

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Není investice jako investice

Příspěvek od damagedeath » 10.07.2013, 16:38 hod.

Tak jestli tahle debilita může za to, že Peckoslav skončí jako moderátor (...), tak jsem se právě nas*al. Příště si zhodnoť prachy sám, Borec ti prachy vidělá přesně podle toho, jak slíbil a ty mrchtáš. Jefdiný, co ukazuješ je, že příště se na tebe každej vys*re, protože nikdo se s tebou nebude chtít nakonec handrkovat.
Sorry za ostrost mé reakce, ale tohle je už vážně moc. Díky ti za sejmutí moderátora, který vlastně udělal to, co ti slíbil. Tvl, se z toho pos*ru.

Zamčeno

Zpět na „Obchod“