Komplet výbava na HC Monka

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno
Komplet výbava na HC Monka

Příspěvek od icecrom » 07.08.2013, 11:29 hod.

Vyměnim kompletní výbavu na HC Monka za SC goldy. Výbava obsahuje cca 120 předmětů pro Monka (některý jsou pro Templáře) včetně finální výbavy se kterou jsem prošel inferno. Výbava obsahuje ještě cca 200 lektvarů, cca 80 flawless gemů (+ 1x Radiant square Ruby a 1x Radiant square Amethyst) cca 300 000goldů a trochu inferno ingrediencí).
Tato výbava je vhodná pro někoho kdo chce získat HC Achievementy (jako já :) ) nebo na rozjezd postavy.
Hrál jsem celou dobu sám a bez větších problémů sem prošel (nevyhýbal jsem se elitám atd.) Normál a půl Nigtmare jsem jel na MP10, druhou půlku Nigtmare a půlku Hell na MP5, atd. Inferno už pro jistotu bez MP.

Počkam zhruba týden a pak výbavu prodám za nejvyšší nabídku ( !!! pokud to bude aspon trochu slušná cena !!! )

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Icec ... o/26882210

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Komplet výbava na HC Monka

Příspěvek od mdmT » 07.08.2013, 12:34 hod.

... člověče já nechci být nijak rejpavej, ale pokud je to to co máš na sobě, tak to je skoro neprodejný, MP0 na infernu nikdo nehraje, každej kdo se na něj dohrabe dává okamžitě MP1 a tak by to bylo děsný pižlání ... sice pěknej armor a slušný rezisty, ale strašně malej damage ... ale třeba se pletu a někdo bude mít zájem, nemyslím to nijak zle... gl a měj se mdm

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Komplet výbava na HC Monka

Příspěvek od spiderer » 07.08.2013, 13:00 hod.

Obavam se, ze musim souhlasit s mdmT, 17k DPS ma spousta lidi jiz pri expeni na hellu = jako inferno gear to je podle me nepouzitelne na normalni farmeni :) ale gl pri prodeji :)

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: Komplet výbava na HC Monka

Příspěvek od icecrom » 07.08.2013, 13:41 hod.

Jak řikam - je to hlavně pro ty co chtěj rychle udělat HC Achievementy nebo se dostat na inferno, já osobně jsem přitom přišel o několi postav a tim pádem se mi časově prodloužilo ale s touhle výbavou jsem to projel celkem rychle a bezpečně. jinak kdyby ta finální výbava byla něco extra tak jí prostě prodam na aukci.
DPS je trochu zavádějící jelikož jsem si na infernu vyrobyl lepší shoulders a wrists ale ty nemůžu předat, s nima jsem měl DMG cca 25k.

Odpovědět

Zpět na „Obchod“