[SC]Europe - Služby ZDARMA - Prosím ČTĚTE

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
PureEnergy11CZE
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PureEnergy11#2119
[SC]Europe - Služby ZDARMA - Prosím ČTĚTE

Příspěvek od PureEnergy11CZE » 25.08.2013, 18:26 hod.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PROSÍM O... VELKOU, VELKOU POZORNOST

Chtěl bych vám oznámit, že se mi naskytla jedna životní příležitost - splnit si svůj sen a po maturitě jít pracovat na Nový Zealand. Je to pro mě obrovská šance začít nový život tam, kde jsem ho vždycky žít chtěl. Proto... Jsem nucen ukončit moji Diabláckou aktivitu a věnovat se především studiu, rodině, přátelům a hlavně svému zdraví, protože abych odcestovat mohl, je za potřebí mít perfektní zdravotní stav a to, že budu pořád sedět u PC mi moc nepomůže. Nebudu si nic nalhávat, u Diabla jsem trávil až moc svého času a je na čase s tím něco udělat. Proto vám všem s hlubokou omluvou oznamuji, že zde mé služby končí a ne jen ty, ale moje celková aktivita v této skvělé hře. Všem vám přeji jen a jen to nejlepší, ať už ve světě reálném, tak v tom virtuálním a doufám, že jsem alespoň některým z vás pomohl, ačkoli není pomoc jako pomoc. Jen jsem se snažil konat to, co jsem považoval za správné, protože jak je vidno, dobrých lidí je potřeba i v tom světě virtuálním. S hlubokou poklonou se s vámi loučím a doufám, že se vám bude dařit v obou realitách. Všichni jste byli skvělí a jsem rád za to, že jsem vás mohl poznat... Sbohem, budete mi chybět :wave:

TOPIC PŘEDÁVÁM SAPPOROVI!

Jelikož by byla obrovská škoda, aby tento topic zanikl, domluvil jsem se se svým kamarádem, Sapporem, že převezme žezlo. Však i on sám chtěl dělat to co já, a tak je mi ctí, že mu to mohu umožnit. :) Moc si toho cením.

Držím palce a přeji i tobě hodně štěstí v životě. Jsem rád, že jsem tě mohl poznat a o těch Vánocích se pořádně ztřískáme. :D
skyrim1988 píše:Takže gentlemani 8-) Tento týpeček je skvělý,hodný,přátelský a mohl bych asi pokračovat dál >:D Pomáhá mi levlit Wizarda.Za čas plánuji být jako on.Pomáhat ostatním a z radostí.

PS: Moc si cením takových lidí !!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Zdravím všechny pařany!

Nedávno jsem dosáhl 100. paragonu a nyní už jen plním achievmenty a flákám se. :) Nebaví mě hrát ve stereotypu a pokud by někdo potřeboval s čímkoli pomoct, jsem k dispozici. Napíši zde seznam služeb, které pro vás budu poskytovat a pokud někoho z vás něco zaujme, dejte vědět a já pomůžu.

- Možnost půjčky do 5m
- Parťák při plnění achievmentů
- Pomoc a rady, jak efektivně expit
- Powerleveling 25-60 lvl (HF, Leoric's Signet výhodou)*
- Sparing partner (PvP) :)
- Výpomoc s hledáním klíčů a Ubery
- Zabíjení bossů na jakékoli obtížnosti
- Zakoupení základního vybavení nováčkům

* Co se expení týče, zakoupil jsem 4x Cain's set a vložil do něj některé základní gemy. Tento set ti zapůjčím po celou dobu expení, ale jen pod podmínkou, že mi s ním neutečeš. Jakmile se stane byť jen jeden případ, kdy mi tento set dotyčný ukradne, tato akce pro vás končí - pro všechny. :wave:

Veškeré mnou nabízené služby jsou zcela zdarma. Pokud budeš mít nějaký dotaz, napiš ho prosím sem do komentářů, nebo mně do zpráv. Nejlepší ale bude, když si mě přidáš ve hře.

Zde je můj BattleTag: PureEnergy11#2119
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mythic Health Potion ZDARMA

Obrázek

Každý notorik si může zažádat maximálně o 200 ks těchto lektvarů s blahodárnými účinky. Lektvary jsou zcela zdarma a na lahvičky se nevztahuje záloha. :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Itemy čekající na majitele

Jelikož nemám AH moc v oblibě a nerad prodávám věci někomu, koho neznám... Rozhodl jsem se, že budu nabízet předměty zde. Nejedná se o nějaké high-end itemy, ale pokud jsi začátečník, určitě ti pomůžou. :) Proto prosím, ať si o předměty žádají jen ti, kteří ho opravdu chtějí a kterým předmět pomůže. :)

MOMENTÁLNĚ PRÁZDNÝ SKLAD
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naposledy upravil(a) PureEnergy11CZE dne 06.10.2013, 14:07 hod., celkem upraveno 41 x.
Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra.
- Alfred Delp

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od Denny » 25.08.2013, 19:46 hod.

požádal jsem o pomoc s ubery a bez mála za půl hodiny už jsem se pyšnil hellfire ringem

:arrow: doporučeno

Ondra997
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ondraaa97#2815

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od Ondra997 » 26.08.2013, 15:19 hod.

Lvl 60 doexpen bleskově + jsem si půjčil pár goldíků :shock: vřele doporučuji :wave:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od Kuki10 » 26.08.2013, 15:46 hod.

Hmmm, pekna prace.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od RezZ3t » 26.08.2013, 20:51 hod.

čau potřeboval bych doexpit wizarda z 57 na 60 a jít na ubery :) kdybys pomohl mám 2 mašiny
unit:zealot

PureEnergy11CZE
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PureEnergy11#2119

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od PureEnergy11CZE » 26.08.2013, 21:20 hod.

Jasně, jdem na to. :D


Akorad necituj predchozi prispevek a bude ro perfect.:) - Kuki
Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra.
- Alfred Delp

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od RezZ3t » 26.08.2013, 22:06 hod.

pomohl ale posralo se to xD
unit:zealot

PureEnergy11CZE
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PureEnergy11#2119

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od PureEnergy11CZE » 26.08.2013, 22:14 hod.

Nevděčníku. :D
Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra.
- Alfred Delp

Uživatelský avatar
Jimik
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jimik#2265

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od Jimik » 26.08.2013, 22:21 hod.

Takovejch ochotnejch lidí v český komunitě je opravdu hodně málo... A proto si jich musíme vážit :)
Tím pádem si tě vypujčím na Ubery a na pár rad pro "Mladého Wizarda" :-D
Obrázek

PureEnergy11CZE
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PureEnergy11#2119

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od PureEnergy11CZE » 26.08.2013, 23:16 hod.

Jasně, rád ti se vším poradím. :) Na ty Ubery ale skočíme až zítra, pro dnešek už toho mám dost. :wave:
RezZ3t píše:pomohl ale posralo se to xD
RezZ3t Chtěl taky pomoct s Ubery... Pro vyjasnění:
Musíte si uvědomit, že jsem Archon wizard a k tomu, abych plně fungoval, potřebuji miniony pomocí kterých si zkracuji cooldowny. Když si CD nezkrátím, musím čekat dvě minuty na to, abych zase dával pár sekund obrovské DMG. Jelikož u Siege a Zoltuna žádní minioni nejsou, jsem tam velmi slabý a ještě k tomu, když nikdo netankuje. - Tak prosím o pochopení. :) Nejsem bůh a všechno taky nezvládnu. :D Každopádně se budu snažit ze všech svých sil, abych pomohl a všichni byli šťastní až do smrti. :lol:
Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra.
- Alfred Delp

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od wirgie » 26.08.2013, 23:41 hod.

Priste mohu helpnout...nebo kdokoliv jiny z fora, at nemusi prichazet o portaly.

PureEnergy11CZE
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PureEnergy11#2119

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od PureEnergy11CZE » 26.08.2013, 23:46 hod.

Nakonec jsme to zvládli. Připojilo se pár kámošů a všechno dobře dopadlo. :D
Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra.
- Alfred Delp

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od RezZ3t » 27.08.2013, 06:08 hod.

edit: určitě to není chyba tady wizarda ale hry .. :wave: zmizli mi valory při přecházení mezi portálama
unit:zealot

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od Milion » 27.08.2013, 09:51 hod.

Kdyby někdo potřeboval tankistu na ubery jsem k dispozici. Klidně si mě přidejte. :)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od Darkness » 27.08.2013, 10:18 hod.

na ubery zkus UberDeath build

po uprave pro HC vypada nejak takhle:
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

PureEnergy11CZE
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PureEnergy11#2119

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od PureEnergy11CZE » 27.08.2013, 10:19 hod.

Super, určitě vyzkouším. :) Díky za radu!
Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra.
- Alfred Delp

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od wirgie » 27.08.2013, 10:24 hod.

jedes i HC? tak to bych nekdy zaexpil...az bude cas :o)

PureEnergy11CZE
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PureEnergy11#2119

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od PureEnergy11CZE » 27.08.2013, 10:27 hod.

HC mám taky wizarda, ale jen kvůli achievmentům. Osobně nejsem na HC stavěnej. :D Co se ale SC týče, není problém. :)
Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra.
- Alfred Delp

robinhood
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:robinhood#2691

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od robinhood » 28.08.2013, 00:14 hod.

Vdaka PureEnergy11#2119 ze ma potiahol zo 40lvl na 60lvl za cca 1 hod. a nebal sa mi pozicat Cain set a co to poradit.
Super komunikacia,vrele odporucam.Este raz dik. :wave:

Uživatelský avatar
Jimik
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jimik#2265

Re: [SC]Europe - Služby ZDARMA (Nabídka)

Příspěvek od Jimik » 28.08.2013, 02:12 hod.

S jedním spoluhráčem jsem rozhodl zkusit Uber MP 8 ve dvou s Gearem kterej na to proste nemá... První se otevřel portál ke Kingovi a cca 5x Wipe !!!
Stačilo napsat našemu skvělému Guru všech Wizzárdů a do minuty už tam ty zmetky krájel...
Díky ti Pure !!!
:D Jsi Nuber One :D
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Obchod“