Investice

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965
Re: Investice

Příspěvek od wirgie » 28.08.2013, 23:49 hod.

Cena goldu pujde dolu? Nejake teoreticke vysvetleni?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Investice

Příspěvek od HELLERcz » 29.08.2013, 05:39 hod.

spíš naopak, ne ?
Obrázek

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Investice

Příspěvek od wirgie » 29.08.2013, 15:38 hod.

ed

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Investice

Příspěvek od Kubizek » 07.09.2013, 07:58 hod.

Moje příprava na datadisk (po mé analýze všech dostupných informací, které zatím Blizzard vypustil ohledně pre RoS patche a RoS):

- farma Demonic essencí: možná to není až tak důležité, jelikož DE nebude jediný craft material. Ty další materiály mohou být také BoP, respektive BoA, tím pádem stejně nebudu moct craftit jak se mi zlíbí a budu se muset starat o ty další materiály (tady někdo říkal, že mě Blizz nenechá hned craftit ve velkém, že DE nahradí něco jiného. Nemyslím si, že nahradí, nicméně nejsi mimo, protože samotné DE bude prostě málo. pokud někdo neví, kde to je...diablofans.com). Nicméně, přesto farmím DE´s

- farma paragonů: to je asi jasný, kdo neví proč...diablofans.com

- flipování na AH: nemyslím si, že investovat do gemů je ta nejlepší možnost, jelikož se může opravdu klidně stát, že se budou dropovat vyšší tier(y) gemů, což by současnou investici značně znehodnotilo. Přestože tohle Blizzard nikde neuvedl, tak mám strach do toho jít. Na druhou stranu nasyslené goldy bohatě stačí. Je pravda, že je drtí inflace, na druhou stranu v dlouhodobém měřítku neustále klesá cena i průměrných a nadprůměrných předmětů. Být vybaven kompletně průměrnými (či nadprůměrnými) předměty nyní stačí k pohodlnému hraní mp10. Nemám potřebu být vybaven za každou cenu těmi TOP předměty (1mld/kus a víc). Stačí, abych byl schopen efektivně porážet těžký content.

- založení altů a hraní altů: ano, mám main, nehodlám z něj prodávat výbavu, na druhou stranu mě baví všechny postavy, díky account wide para systému je celkem jedno, co hraju, protože se jejich xp ve finále sečte. Jelikož bude smart drop, tak si chci i s altem pak nadropovat a ne na něj shánět výbavu na AH což možná nakonec stejně budu, ale momentálně to tak mám. Jo, mám je vybavené každého okolo 30m, úplně to stačí, rád si postavy střídám a jsem rád, že nepřijdu zkrátka z hlediska xp. To je ale samozřejmě věc vkusu. Toť vsjo.
Obrázek

yderf
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yderf#2605

Re: Investice

Příspěvek od yderf » 08.09.2013, 12:48 hod.

Kubizek píše: - založení altů a hraní altů: ano, mám main, nehodlám z něj prodávat výbavu, na druhou stranu mě baví všechny postavy, díky account wide para systému je celkem jedno, co hraju, protože se jejich xp ve finále sečte. Jelikož bude smart drop, tak si chci i s altem pak nadropovat a ne na něj shánět výbavu na AH což možná nakonec stejně budu, ale momentálně to tak mám. Jo, mám je vybavené každého okolo 30m, úplně to stačí, rád si postavy střídám a jsem rád, že nepřijdu zkrátka z hlediska xp. To je ale samozřejmě věc vkusu. Toť vsjo.
pozor, exp na maine, ktory ma uz plvl100 sa nezaznamenava, aspon teda pokial vsetci vedia, tak nie (nedava to velky zmysel, aby to tak spravili na zaciatku a ziadne info o patchi nebolo). takze s tym exp po plvl100 velmi nepocitaj.

samozrejme, nemyslim, ze tych 20-30 bodov, co budem mat naviac (aspon to tak odhadujem na 3 100plvl, ktore snad budem pred patchom mat), mozno nebude az taka kriticka vyhoda...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/yderf-2605/
moj aktualny main: WD plvl 70
hotove: barbarian plvl 100, wizard plvl100

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Investice

Příspěvek od Kubizek » 08.09.2013, 15:31 hod.

Právě proto zakládám ty alty, abych nehrál s postavou, která má para 100. Jasně, že ta expy už dále nedostává :-)
Těch 30 bodů nemusí být kritických, ale znát to určitě bude. Přece jen je to 30 para nad 100 (!!!). Jinak tady je k tomu celkem dobře zpracované odborné video:
http://www.youtube.com/watch?v=tORB-a0N ... xjy0bm20lA
Obrázek

Piglampa
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Piglampa#2909

Re: Investice

Příspěvek od Piglampa » 08.09.2013, 20:02 hod.

Jen,aby v dataci nevyresetovali paragon levely,pak byste to zbytecne ted hrali :) .
Pro me je nemozne udelat jen 1 100,mam 35PL :D . POckam si az vyjde patch az budou vsechny informace jasne.
Hlavne at dodrzi lepsi itemizaci podobnou konzolim,jinak to pro me nema smysl hrat.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Investice

Příspěvek od Kubizek » 08.09.2013, 23:23 hod.

Wyatt Cheng to napsal celkem jasně, ale i kdyby vyresetovali, tak prachy a demonic essence se budou hodit vždycky ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pindik
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Investice

Příspěvek od Pindik » 12.09.2013, 18:26 hod.

tohle téma nějak zapadá a myslim, že je to škoda... z celkového počtu hráčů je nás čechů jen malá část a proto myslím, že bychom si měli vzájemně radit jak vydělat apod.
Proto dejte svoje tipy :)

Začnu já...
Mám už delší čas zainvestováno do brimstonů (asi 20K kusů) kupoval sem je ještě za 30K asi, mezitím šli akorád dolů. Přesto se chystám investovat všechny další peníze protože očekávám jen růst... úpravy u mystika,nové crafty apod (jeden čas stáli přes 300K/kus)

to je moje vize, přidejte i vaše tipy ;)

:arrow:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Investice

Příspěvek od Kuki10 » 12.09.2013, 18:50 hod.

Mam stejnou.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Investice

Příspěvek od JamieChris » 14.09.2013, 00:58 hod.

Proč myslíte, že půjdou brimstony nahoru? Resp. asi proto, že by se z nich v EXP craftily lepší věci... ale kde berete ten dojem, že brimstony (a třeba i essence) nebudou jen k low craftění a ty nový pořádný věci nacraftíte z nových materiálů ? ... Přijde mi už lepší narvat to do gemů, než do brimstonů ... Ale to taky za předpokladu, že nezmění škálu gemů, že nebude marquise za chvíli tam kde je teď flaw square ... asi ještě hodně novinek nevíme

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Investice

Příspěvek od Kuki10 » 14.09.2013, 01:21 hod.

Jistotu nemame, je to jen spekulace, podlozena par radkama.:)
Bud kralovsky zbohatnem, nebo budem zebrat, no co uz.:-D
Mam jich uz 40k.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Investice

Příspěvek od vavik » 14.09.2013, 10:16 hod.

hehe Kuki hraje o všechno :D

spekulovat minimálně půl roku před vydáním datadisku, tomu říkám odvaha :)

PureEnergy11CZE
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PureEnergy11#2119

Re: Investice

Příspěvek od PureEnergy11CZE » 14.09.2013, 10:20 hod.

Na jednu stranu se to zdá být fajn investice... Sám jsem neodolal a pořídil si 25 000 brimstonů, ale na tu druhou stranu... Bude zvýšený drop legendárek a tak si nejsem na 100% jistý, že se cena bude zvyšovat. Každopádně jdu do toho, protože pokud ty brimstony budou stát byť jen 20k/kus... Pořád se to vyplatí. :wave:
Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra.
- Alfred Delp

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Investice

Příspěvek od Kuki10 » 14.09.2013, 10:21 hod.

Na hc to jeste musim zvazit, pri cene 50k za brin.:-D
Ale asi jo, goldy me tam jsou momentalne k nicemu.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Investice

Příspěvek od JamieChris » 14.09.2013, 12:15 hod.

Jediný, co mě k tomu láká je, že cena brimstonu šla už tak dolu, že v budoucnu snad půjde nahoru ... momentálně na SC asi 5k, pamatuju si snad za 50 i...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Investice

Příspěvek od NargarotH » 14.09.2013, 13:11 hod.

Hlavně před patchem se stává, že suroviny jdou hodně nahoru, protože to začne skupovat pár bláznů, cena se zvýší a tak dost dalších lidí začne rychle nakupovat protože si myslí jak na tom neuvěřitelně zbohatnou, takže tu cenu vyštelují ještě výš a to už pak ti první co to kupovali to prodávájí a udělají zisk, ten zybtek si to nechá na nový patch kde zjistí že jsou k ničemu a cena zase rapidně klesne na dno jak to všichni budou chtít prodat :D
R.I.P. 27.3.2014

PureEnergy11CZE
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PureEnergy11#2119

Re: Investice

Příspěvek od PureEnergy11CZE » 18.09.2013, 13:46 hod.

Tak cena brimstonů se začíná zvyšovat. :) Cena se už blíží 10k/ks, gg. :wave:
Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra.
- Alfred Delp

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Investice

Příspěvek od Denny » 18.09.2013, 13:57 hod.

pokud ti jde o prodej tak to nejlepší už si propásl, včera odpoledne byla 15k za kus :D ale třeba se to zas zvýší

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Investice

Příspěvek od JamieChris » 19.09.2013, 11:57 hod.

Jo, mam to všechno vyfocený... Cena z 5k přes 8-10 se zastavila na 16k/kus a pak šla zase dolů... Kdy myslíte, že bude nejlepší brimstony prodat? Teď je cena zase dole, ale mohlo by se to ještě hnout, do datáče půl roku.

Odpovědět

Zpět na „Obchod“