Nejkurioznější RIP na HC

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320
Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Konig » 26.01.2011, 18:22 hod.

Tak se chlubte, dámy a pánové :D

Jednoznačně nejkurioznější RIP jsem zažil před chvílí. Claw Vimper Temple, na PL8 Hell, se Sorceress, s Amplifou na hlavě, se portnu do davu s bossem, místo toho, abych tam poslal Meteor. Zkrátka jsem si spletl F3 (Meteor) s F4 (Teleport), a RIP byl prakticky okamžitý. :love:

Aneb celá hrá byla na PL8 a já RIPnu kvůli zaměnění kláves. Nádhera! :twisted:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Fraxinus » 26.01.2011, 18:29 hod.

To je ještě lepší než ten můj rip u Ancíků na nightmaru, jak sem se nechal oddělat už nevím kým, ale byl Fire enchanted a já měl na sobě také amplifu v momentě, kdy umíral a já stál přímo u něj. 8-)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Konig » 26.01.2011, 18:31 hod.

Tak to rozhodně, víš s tou amplifou, to bylo nádherné. 1002 HP -> PORT -> během 0,1s RIP....

Zažil jsem nepěkné RIPy, ale abych si spletl klávesy, tož to se mi ještě nestalo ...
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od bubavanek » 26.01.2011, 19:04 hod.

Minions of Destruction Hell lvl 89 Soso Blizz+ES+FO P8

Když jsem si tam tak pižlal s MF soso Miniony odněkud přiletěl soul a Oculus zafungoval tak jak neměl jeho Teleport doprostřed Minionu byl smrtelný. Dostal jsem stun a nemohl se portnout. Rest In Peace

BakyX
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od BakyX » 26.01.2011, 19:56 hod.

Si mal takého dobrého merca, že dával kostry a súčasne neripol pri druhej vlne ? BTW aké si to mal DMG :) ?

Čo sa týka môjho ripu..

Tak raz som išiel cez WP do Durance na Mephista s mojou 91 level BLIZZ/FB sorc..Volala ma mama, tak som išiel k nem a nedal som pauzu, myslel som, že ma pri wp nič nezabije..Keď som sa vrátil, boli okolo mňa bábiky a ja som bol dole..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.01.2011, 19:58 hod.

Je to tak rok zpět co jsem hrál za Amazonku. Projížděl jsem Tal Rasha Tombs na Hell. Jenže u toho jsem ještě koukal na vedlejší TV na zápas NHL a z repráků mi řvali Slipknot, takže jsem neslyšel hudbu z Diabla. Takže...vyčistím místnost a vím, že tam 100% nic není. Rozkopnu džbánek a najednou si všimnu, že v NHL se hraje přesilovka 5 na 3. Tak na to přes minutu koukám, pak kouknu zpět na Diablo a tam věta "Nathalye was slain by Fire". Říkám si jakej fire sakra?! A z toho džbánku co jsem rozkopl, tak se stala ohnivá past.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Javurek » 26.01.2011, 20:08 hod.

Tak nejřdíve jedna věc. Nepsat vulgarity!

K těm ripům.

Chodil jsem s amou pindla na battle netu a najednou bum, soused vyhodil proud. Po nahození naloguju a postava mrtvá.

Sorc lvl 90 nikde nikdo, jdu k telefonu, vrátím se a postava mrtvá .) was slain by carver nebo co to bylo. Mrcha jedna , a to byl screen čistej.

Pak jsem asi 2 postavy umřel díky tomu že jsem zmáčkl ALT+Tab.

Jedna kamarádka s kterou jsme kdysi na bn hrály taky umřela dobře .) Byly jsem před poslední vlnou, ona docela vepředu a šla něco řešit s tátou a zůstala tam stát. Já jen začal psát omg, uteč atd a snažil jsem je zlikvidovat sám a dělat štít ale prostě to nešlo .)

Ale nejkurióznější ripy mám 2.

1) zabila mě amazonka na battle netu když jsem stál ve městě. Prostě rip před mostem. Zabil mě šíp od amazonky, který prolétl golemem co tam měl necro. Byl to bug ve verzi 1.10, ale už to myslím opravili.

2)Stojím se sorckou 89 v maggot lair, mačkám screenshot abych si vyfotil jednoho hezkého bosse hra vytuhne na pár vteřin a ten bleskovej brouk mě zabil, protože když se to rozjelo a hra se na chvilku velmi zrychlila aby to dohnala .) To s tím vytuhnutím se mi stávalo když jsem zapl d2 a poprvé zmáčkl printscreen. Další focení už bylo vždy v poho.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Garn » 26.01.2011, 20:29 hod.

HC nemám rád, ale jednou jsem to zkusil za paladina. Měl jsem lvl asi 5 nebo tak nějak. Drtil jsem nějaký falleny na Cold Plains. Někdo zazvonil, tak jsem zmáčknul Esc a šel otevřít. Byla to nějaká blbá reklama. Když jsem se za 20s vrátil, tak jsem přes celý pokoj viděl, že jsem zjevně zmáčknul F1 místo Esc a že mě mlátí JEDEN jediný fallen a že mám asi tak 1,5 HP...než jsem stihl doběhnout ke compu, tak mě killnul.

Toť moje zkušenost s HC.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Konig » 26.01.2011, 20:48 hod.

Javurek: Pokud si všimneš, úmyslně jsem psál s hvězdičkami, aby to nemuselo blokovat forum. Pokud na mě dáš citaci (ty můžeš i edit), uvidíš že tam jsou všude hvězdičky. Kdyby mi to zredukovalo samo fórum, po editaci mého příspěvku by jsi hvězdičky neviděl, nýbrž celý vulgarismus. Ale to ty jistě víš, já jen pro objasnění situace. ;)

To s tím screenem se mi stává také. První screen je vždy lehce zaseknutý, další jsou naprosto bezproblémové, jakobych nic nezmáčknul.

Každopádně koukám, že některé RIPy tady jsou docela povedené, zvláště ty s vysokým lvlem, to na HC jednoduše naštve. :/
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Javurek » 26.01.2011, 20:56 hod.

To je mi jasné, ale to že tam jsou hvěždičky nic na situaci že píšeš vulgárně nemění. Takže nepsat nic co se bude hvěždičkovat a tím bych tu debatu na tohle téma uzavřel.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Welwet » 26.01.2011, 22:39 hod.

Tak jednoznačně můj nejlepší je jak jsem sledoval tu hvězdnou bránu...zvuk skoro na nule, a protože jsem jel v poctatě čistou dexu od začátku tak mě zabilo i těch pár skřetů na NM..jinak jsem ten noťas měl přímou před sebou, hold..

Potom ten barbar, to mě zazvonil kamarád doma a já ještě neměl wp ..tak jsem odešel,(směr knajpa)..příjdem už krapátko veselejší a kamoš se ptá že co si může zahrát..tak říkám je mě to jedno..no a zachvílku že prej mu to nejde hrát že je to ňáky pokažený.. :lol:
Pak jsem asi 2 postavy umřel díky tomu že jsem zmáčkl ALT+Tab.
To se mě také stává často..zatím jsem kvůli tomu neripl ale věřím že taková prkotina hodně naštve..

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Grammator » 26.01.2011, 23:01 hod.

mě netrumfnete... Alyx byla u mě, ukazoval sem jí Krogotha, jenže sem ho jaksi v blood moor zapoměl... pak sem na hc na nm vylezl z města a v tu chvíli mě Krogoth sundal jak kočku ze střechy.... to je troufám si říct nejkurióznější smrt...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Konig » 26.01.2011, 23:05 hod.

Javurek: Souhlasím, končím na toto téma diskuzi. Já jsem se již po takovém RIPu uklidnil, a už bude všechno dobrý :-D

Gramm: Nevím co je na tom tak strašně kuriozní, krom toho, že na tebe na NM v Blood Mooru vyběhla, asi nejsilnější, Avalónská potvora? :lol:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Grammator » 27.01.2011, 06:33 hod.

to že takhle nemohl ripnout nikdo jiný... :D
Konig píše:To s tím screenem se mi stává také. První screen je vždy lehce zaseknutý, další jsou naprosto bezproblémové, jakobych nic nezmáčknul.
další ze zázraků diabla :roll: pokud máš víc screenů v adresáři (asi 70-80) tak to začíná, a pak je to už jen delší, prostě dlouho chceckuje ty screeny co tam už má (asi aby mohl udělat další), takže pomoc je lehká, screeny co tam máš hoď někam jinam, pak už to pojede zase rychle ;)
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od damagedeath » 27.01.2011, 08:42 hod.

Zase jsem nainstaloval Avalon, založil novou postavu - assassin. Vyběhnu do Blood Mooru, že rozkopu držky všem těm boostlejm zombíkům. Pak se stalo něco, co tam nikdy nebylo: V mezičase, kdy jsem řezal do jednoho bosse s cold enchanted (brvní zmbie boss v Blood Mooru, na kterýho jsem v Avalonu narazil), se mi pod nohama objevila konva a já zrovna uděloval poslední hit...RIP na asi 4-5 levelu.

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Gladiator91 » 27.01.2011, 09:48 hod.

No přidám svou trošku do mlýna :)
Hral sem na minulém ladderu Avalonu HC s trapkou (sichr je sichr :-D) no a mamka volala k obědu. Tak sem se portnul do města a odešel, vrátim se a koukam, já sem nějak ripnul ve městě :D nějak sem to nepochopil odkud se to vzalo ale bylo to tak. Ještě, že měl Rusty zálohu :D no ale potom sem hned asi hodinu na to ripnul u Azure lorda, když sem si řikal, že ty jeho šípy proběhnu :-D
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Slw » 27.01.2011, 09:59 hod.

mé oblíbené ripy
- po x pivech a štamprlatech su přece immortal
- vždyť kolem mě nic není a já sem líný vyvolat tp a jdu na cígo

ale asi nejkurióznější na kerý si ještě pamatuju : Bn dudu were něco kolem 75 hell maggoti - ping cca 25-50, lost 3-5%. takhle si to mastim až narazím na bosse fe,ce (verze asi 1.10). tak nějak si nevšimnu že má i konvu - buch bác a ležím v písku. dám esc a bn mě vykopne pryč. za chvíli se lognu a hle dudu žije - tak sem patrně padl v nějakém packet lostu a bn to ani nezaregistroval. jupi
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od damagedeath » 27.01.2011, 10:03 hod.

po x pivech nejsem immortal, po daných zkušenostech nehraju... :D

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od Drakesis » 27.01.2011, 13:15 hod.

Tak já na HC moc neripuju, páč vždy hraju to, co mám zvládlé (tj psn nec :lol: ). Si vzpomenu jen na jeden rip, kdy jsem hrál doma na naší super wifině. Byli jsme zrovna na ancích hell a borci měli fana ad a podobné libůstky. Pěknej menší lag, drop ze hry a už zmého nekra Immortal_Death byl jen duch. :lol: Ale zase musím podotknout, že to nebyl psn, ale bone summon. -.-

peperon
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkurioznější RIP na HC

Příspěvek od peperon » 31.01.2011, 13:48 hod.

Barbar už ani nevim jakej lvl něco kolem 50ky, je to docela dlouho, tombs nm, zazvonil telefon a já zapoměl že hraju HC a začal se vesele vybavovat dokud jsem neslyšel, Waaaaaa a barbarek tuhej :D
Nemá cenu se bránit přesile v případě že vaše argumenty jsou mazány ale OT kamarádů ne.
Apple je drahá mašinka co umí ho*no: díky Koniq bez tebe by tu nebyla pr*el...

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“