Slovenský BrutleNET Server

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
brut
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Slovenský BrutleNET Server

Příspěvek od brut » 04.03.2014, 16:33 hod.

Ahojte,
po dlhšom čase som zas nejak zakopol o hru Diablo II LOD a že by som po pár ročkoch trošku naleveloval moju postavu a dopadlo to tak, že mi beží BruttleNET na servery :). Zatial sa tam dá pripojit s hrami Diablo, WarCraft II a Diablo II LOD. Je to Open Server, takže postavy nie sú uložené na servery ale lokálne u hráča. Viac Info a aj návod na pripojenie:

http://brutlenet.BRUT.me .

Sú ešte aj iné takéto servery na Slovensko-českej scéne, resp. je ešte nejaká komunita hráčov, ktorí by privítali niečo také aj na stálo, alebo už to upadá? Pozerám že fórum je tu ešte aj po takejto dobe hodne aktívne...

PS: nemám to ešte otestované mimo mimo lan, no malo by to fičat, ak sa nájde dobrá duša, ktorá mi poskytne fedback, budem vďačný :)

s pozdravom Brut
správca BRUT.me a BrutleNET-u

brut
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Slovenský BrutleNET Server

Příspěvek od brut » 22.01.2017, 11:42 hod.

Ahojte,
trošku oživím tému pre tých, ktorým sa nehce hrať na realmu, ale majú svoje postavy na hdd, ktoré by radi oprášili či si nanovo zaparili, stále fungujeme bez prerušení, prednedávnom sme server jemne prekopali, doplnili návod, odstránili paŕ bugov a prehľadnejšie integrovali do stránky.

Popri návšteve nám napíš aj do nášho irc chatu na http://chat.brut.me v prípade voľného času sa radi pridáme, pracujeme aj na prepojení samotneho brutlenetu s irc, no zatiaľ sa nám žiadny z mIRC skriptov spojazdniť, ak by mal niekto v tom skúsenosti, budeme vĎační za každú pomoc :)

s pozdravom všetkým Diablo hráčom

Brut
správca BRUT.me a BrutleNET-u

brut
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Slovenský BrutleNET Server

Příspěvek od brut » 08.06.2021, 10:11 hod.

sme aj po toľkých rokoch bez prestávky online, prednedávnom sme akurát menili IP všetkých serverov.

Nová IP je 195.62.16.163.

ENJOY :)
správca BRUT.me a BrutleNET-u

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“