Hledám někoho na multiplayer

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 25.06.2014, 20:25 hod.

Ahoj lidi, nikdy jsem nehrál Diablo 2 po mulťáku a rád bych to napravil :). Hraju ho sice už mnoho let ale nikdy jsem nenašel "kámoše na hraní" :D.
Proto pokud by měl kdokoliv zájem si se mnou zahrát třeba po hamachi nebo tak, tak bych byl moc rád :). Tím myslím odpařit to od začátku až do konce :D. Čím víc lidí by se přidalo tím lépe :). Já osobně mám čas furt a klidně se k tomu můžeme sejít jeden de týdně :) je mi to jedno :) ale chci to zkusit :). Klidně ať se přidá i zkušenější hráč, rád se něčemu přiučím.
Verzi hry mám 1.13c, Plugy 10.0

Mimochodem mám rozjetého SC Double swing barba lvl 76, 5. akt Hell a nemůžu se dostat přes krystalickou chodbu atp. Zkoušel jsem farmit LK, The countess a Andariel ale nic co by mi pomohlo nedropnuli... takže kdyby měl někdo chuť tak se může připojit a pomoct mi je rozdrtit :D
Naposledy upravil(a) Flammeus dne 25.06.2014, 21:38 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od ZOMB » 25.06.2014, 21:14 hod.

Uvidíš, jestli někoho seženeš...

30.6. budu nahazovat novou verzi modu (Is Alive), takže začátkem července by se mohlo něco dát, pokud nechceš hrát vyloženě vanillu (tzn. Diablo bez modů)
Kdybys chtěl mod zkusit, můžeme se domluvit a zapařit ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 25.06.2014, 21:21 hod.

Hele novým věcem se určitě bránit nebudu :D Když tak se po rozjetí ozvy a já s tebou klidně ten tvůj mód zapařím :).

Neřekl by jsi mi když tak ve zkratce o čem ten mod je? :) V čem je odlišný atp. akorát jsem četl o tom tvém novém craftovacím systému... a velmi mě to zaujalo :) ale jelikož moc neumím ani s normální craft systémem v Diablu 2 tak si zatím moc nedokážu představit velikost této novinky :D. Co koukám tak ten mód tvoříš už řadu let a vypadá fakt zajímavě :) taky jsem vždy měl chuť tvořit něco nového... akorát na to nemám znalosti... sice jsem teď odmaturoval z IT a jdu na vysokou na informatiku ale zatím toho moc nedávám :D. Ale takové tvoření ve Warcraft 3 world editoru (enginu) je taky zábava na řadu let :P :).

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od ZOMB » 25.06.2014, 21:38 hod.

Ve zkratce... je to mod zaměřený na hratelnost (ne vizuální stránku), takové rozšířenější Diablo ale s tím, že základní principy zůstávají zachovány...
Kdyžtak se koukni sem: viewtopic.php?f=119&t=10365
V mém prvním příspěvku je stručně popsané, o čem mod je...

Jinak se můžeš podívat na oficiální stránky modu na moddb: http://www.moddb.com/mods/is-alive
...nebo i na můj kanál na youtube: http://www.youtube.com/user/ZombModmaker

Prozatím si můžeš vyzkoušet Gamma verzi (odkaz mám v podpisu) a vyzkoušet si, jak je mod těžký a jak funguje craftění ;)

Kdyžtak se klidně ptej ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 25.06.2014, 21:43 hod.

Trochu mě mrzí, že si třeba nepřidal nová RW nebo unikáty atp. protože mně by se nejvíc líbilo Diablo 2 LOD s rozšířením (nové sety, slova, runy, gemy, questy...), což si vlastně udělal ale škoda těch itemů :D ale určitě si to tam nedal z nějakého důvodu.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od ZOMB » 26.06.2014, 05:53 hod.

Samozřejmě :D

Modů, které přidávají nová RW, sety, unikáty... těch je strašně moc... jenže problém je v tom, že takové sety a unikáty často úplně nahradí původní věci...
A důležitou myšlenkou Is Alive je i právě to, že využiju věcí a mechanismů, které jsou v původní hře...

Vytvořil jsem ale GW (gemwords), questy, a craftění je kapitola sama pro sebe...

Ono to je tak i kvůli tomu, že top výbava ve vanille by měla být stejná (nebo velice podobná) top výbavě v modu... a také kvůli tomu, že ke spoustě itemů si lidi vytvořili nějaký vztah (ještě aby ne za těch x let hraní :D )... já mám například strašně rád unikát Harlequin Crest a byla by škoda, kdybych ho nahradil nějakou silnější čepičkou :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 26.06.2014, 09:45 hod.

Jo tak to chápu :D já nikdy nezískal itemy které jsem chtěl :( Dohrát jsem to zvládl jen jednou (jsem prostě omáčka) a potom jsem sice chodil runy Mepha, pindla atp. ale za takových 300 runů nepadlo nic tak jsem se na to vybodl páč jsem neměl moc času :D.

Řekni mi prosím tě, jak se člověk může tak zvednout že dohraje hell a najednou je schopnej farmit mepha? Já jsem v 5. aktu a meph run mi trvá asi 7 minut což je k ničemu. Za každou radu budu velice rád ;).

Mimochodem ten craft. system je trochu složitější než normálně ale je teda geniální :D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od ZOMB » 26.06.2014, 11:09 hod.

Tak to já taky např. nikdy nedropl Zodku :D

Asi takhle... na farmení určité lokace (či bosse) potřebuješ určitý char...
Takový typický příklad je Andariel - fire sorceress (Andariel má totiž na všech obtížnostech odolnost vůči ohni -50%)
Na začátek doporučuju Sorceress, protože ta má Teleport (asi nejsi tak bohatý, že bys složil Enigmu)... nebo má oblíbená volba - Assassin s Burst of Speed :)
...nebo někoho pomalejšího, ale silného... a s ním chodit nějaké méně vzdálené bosse (např. Pindla)

Co já vím, tak ty jedeš barbary... můžeš se inspirovat třeba u Dark_Deamona:



Craft v modu... prošel vývojem a snažím se o to, aby hráč nevyhledával rady na internetu (či nějaké příručce), ale aby ho hra sama naváděla (toho sis asi všiml)... jakmile si vycraftí (úspěšně) pár věcí, pochopí, jak to celé funguje a je to v pohodě :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 26.06.2014, 13:11 hod.

No jo, ale já nehodlám expit další char jen kvůli farmení :D chci nafarmit ten co mám :D a taky bych ho rád dohrál ale to mi taky nejde :D takže jsem zůstal na mrtvém bodě kdy nevím jak dál...

Mimochodem, není nějaká klávesová zkratka na to abych dal potion mercovi? :D Protože to často třeba vůbec nestihnu když to musím chytit myší a přetáhnout to na jeho obrázek :D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od ZOMB » 26.06.2014, 13:28 hod.

Ano, taková klávesová zkratka existuje... a to Shift + číslo (1-4, podle toho, kterou flašku ze svého opasku mu chceš dát)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 26.06.2014, 13:30 hod.

Díky, si zlatej :D já zkoušel např. shift + click a to nešlo :D

Teď zkouším, jen tak z legrace, HC Barba na p8... tak jsem zvědavej jestli se dostanu přes normál :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od raisen » 26.06.2014, 14:01 hod.

A jaký build jedeš? :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 26.06.2014, 14:24 hod.

Zkouším poprvé zbraň a štít :D takže Ironbarba

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od raisen » 26.06.2014, 14:32 hod.

Tak to hodně štěstí a ať neumřeš nudou :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 26.06.2014, 14:43 hod.

Díky :D nebo máš jiný návrh? :D Já ho hraju jen proto že je odolnej :D ale klidně zkusím něco méně odolného a více útočeného :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od raisen » 26.06.2014, 14:45 hod.

Já mám asi nejraději Fenzy barbara :) Si myslím, že ten je útočný dost :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 26.06.2014, 15:00 hod.

Jakože dual wield Frenzy? :) Takže prvně double swing se synergiema Bashe a pak frenzy? Ale vymaxovat Shotu a Battle command je i tak dobrej nápad ne? :D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od ZOMB » 26.06.2014, 15:12 hod.

Neboj se trochu experimentovat ;)

Pokud chceš barba, můžeš si udělat Cry Barba (hlavní skill War Cry, ale ten je trochu náročnější na výbavu), Whirlwind barba, Berserkera, Throwera... nebo třeba i Leap Attack barbariana :D
(tady je video natočené na začátku aktu 2 s mým Leap Attack barbarem)



Nebo úplně jinou classu, snad to nemusí být jen a pouze barbar :D ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 26.06.2014, 15:27 hod.

Leapera už jsem jednou hrál a mám pocit že jsem ho dohrál :D asi... protože je strašně OP... těch 800% dmg potom to je fakt hrůza :D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od ZOMB » 26.06.2014, 15:31 hod.

...ne taková hrůza jako u Chargedina :D :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“