Nefunkční battle.net

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Thudor
Quill Rat
Příspěvky:14
Nefunkční battle.net

Příspěvek od Thudor » 06.07.2014, 11:32 hod.

Zdravím.
Po delší době, jsem se chtěl znovu vrátit k D2Lod. Po instalaci se bohužel nemůžu připojit k battle.netu. Přesněji mi battle.net není schopen ani nabídnout typ serveru (Evropa, Amerika apod.), je zde možnost pouze "None". Celkem by mě zajímalo, zda blizzard ukončil battle.net pro D2Lod, anebo je chyba v něčem jiném.
P.S. Mám poslední verzi LoD 1.13d.
Díky

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Nefunkční battle.net

Příspěvek od raisen » 06.07.2014, 12:09 hod.

Hmm, to je divné. Nemáš to třeba nějak zablokováno v Firewallu? Zkus, jestli nepomůže něco z tohoto. Nebo třeba mají jen nějaký výpadek :{
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční battle.net

Příspěvek od Abuzus » 06.07.2014, 12:28 hod.

Zdar, tak chyba bude někde jinde.
Všechny 4 realmy jsou funkční. Na Evropě byla 2.7. údržba. Dnes ráno ve 4h jsem tam dostal ban (nebo že by zase jejich problémy?). Každopádně teď (10:00-13:30) jsem Temporaily restricted na obou účtech. Ale na US West se normálně přihlásím (bohužel tam už mám non-ladder).
- máš originálku?
- patch 1.13d jsi už koupil? (já jsem druhou licenci koupil loni s patchem 1.12) nebo jsi to tam instaloval sám? Odkud?

Já to dělám tak, že mám staženou instalaci Diablo + Diablo LOD na fleshce přímo z Blizzardu. To si kamkoli nainstaluji. Nabídne se mi b-net a při prvním přihlášení se mi stáhne i poslední patch. Je to mnohem rychlejší než z CD-ček. Tak do dvou minut instalace? (Když už to máš jednou stažené).

Zkus to takhle a dej vědět.
Abu

PS: I hate Battle net. Je tam strašně botů. Když si založím public game, tak se kolikrát nedokážu přihlásit s druhým účtem do stejné hry, protože je plná botů. Stejně tak je tam spoustu her, ale vidíš jich jen pár, právě kvůli botům, který už jsou i na Hell. Pořád se musí dávat omezení na clvl.
Po dnešním banu vážně uvažuji o změně realmu. Ale je pravda, že pořád je tam nejvíc lidí.
Greenhorn s duší Throwera

Thudor
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: Nefunkční battle.net

Příspěvek od Thudor » 06.07.2014, 13:23 hod.

Díval jsem se do firewallu a je to dost podivné. Diablo II mi vůbec nenajde (pouze D3, které mám nainstalované). Abych pravdu řekl, tak D2 jsem hrál cca 3 roky a po dvou letech odmlky jsem se chtěl vrátit. Je to vůbec poprvé, co se mi neobjevila možnost připojit se k gateway. Jinak mám originálku, 1.13d jsem nainstaloval přes stránky blizzardu (protože když mi nenajde hra battle.net gateway, nenabídne se mi automatické stažení nejnovějšího patche). Další problém se možná ukrývá v Win 8.1 ... těžko říci.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční battle.net

Příspěvek od Abuzus » 06.07.2014, 15:12 hod.

Hmm, ja mam Win7, a beta verzi D3, což by se ale nemělo mlátit. Jednou mi to nechtělo schválit verzi, protože tam byl nějaký repatch z FD2, ale reinstalací se to dalo do pořádku. Smazal bych celé D2 např. C-Cleanerem, vypnul Anti/Fire a nainstaloval z Blizzardu, povolil soubor game.exe a gg.
Ale třeba se tu najde někdo fundovanější.
Btw po 12-ti hodinách mně pustili na Evropu, takže i ta je funkční.
PS: Pouštím to s kompatibilitou na Xp-SP2, jako správce. Ale tvoje chyba bude někde jinde.
Abu.
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“