Diablo II - problém s online hraním přes battlenet

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Libercia
Quill Rat
Příspěvky:2
Diablo II - problém s online hraním přes battlenet

Příspěvek od Libercia » 09.11.2014, 23:26 hod.

Zdravím, potřeboval bych vaší pomoc. nedávno jsem si zakoupil diabloII a chtěl jsem si zahrát přes battle.net. Bohužel jsem se dostal k závěru, že se mi to nepodařilo zprovoznit. Tedy nainstaloval jsem si aplikaci battle.net, stáhnul jsem si z battlenetu klient pro diablo lord of .. a stejně to nejde. Aplikace od batle. nevidí ani hru, na internetu mam účet a mam tam i zadaný CD key. Prosím poraďtě, diablo hraju celý život a tohle mě opravdu doběhlo a nakopalo do pr*ele. Díky moc.
Hláška, kterou mi to píše je :
UNABLE TO IDENTIFY VERSION
BATTLE.NET IS UNABLE TO PROPERLY IDENTIFY YOUR APPLICATION VERSION.

FOR MORE INFORMATION, PLEASE VISIT WWW.BATTLE.NET/SUPPORT/ERRORMESSAGE/

Samozřejmě jsem se snažil najít a vyřešit tento problém. Nepovedlo se. Ještě jednou Děkuji.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo II - problém s online hraním přes battlenet

Příspěvek od Slw » 10.11.2014, 11:17 hod.

d2 je dělané na "starý BN". nová aplikace jej neumí spustit. takže pěkně po staru musíš udělat doubleclik na soubor diabloII.exe v adresáři.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Libercia
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Diablo II - problém s online hraním přes battlenet

Příspěvek od Libercia » 15.11.2014, 13:36 hod.

Díky za radu, ale nechápu uplně jak to udělat, našel jsem složku (u mě) v program files, tam diabloII a tam jsem otevřel diabloII.exe ale nic se nezměnilo

Uživatelský avatar
Mraker
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Diablo II - problém s online hraním přes battlenet

Příspěvek od Mraker » 16.11.2014, 10:39 hod.

Musíš spustiť hru, zvoliť v menu battle.net a asociovať si (vytvoriť) nové konto viazane s Tvojou mail adresou. Izy, len chod do hry do menu a čítaj.
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
Jacobian
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Jacobian#2288

Re: Diablo II - problém s online hraním přes battlenet

Příspěvek od Jacobian » 24.05.2020, 12:15 hod.

Zdravím. Síce je toto 6 rokov stará téma, ale názov zodpovedá môjmu problému, tak to tu oživím.
Chcel som si prvý krát pustiť multiplayer Diablo 2. Otvorím Diablo 2, kliknem battle net Europa, chce to po mne prihlasovacie údaje na Battle net. Tie keď zadám mi píše chybu, že konto neexistuje. Že keď som nehral viac 90 dní, tak si mám vytvoriť nové. No ja som Diablo 2 cez battle net ešte nikdy nehral ale konto na Battle nete mám už od roku 2012, kedy som začal hrať Starcraft 2. Konto je stále živé, keď som sa prihlásil priamo na battle nete.

Poradťe mi prosím, čo mám robiť. Ako spojazdniť existujúce Battle account na Diablo 2?
Hrajem Diablo2 roky sporadicky - prevažne Javazon build

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo II - problém s online hraním přes battlenet

Příspěvek od Slw » 27.05.2020, 17:23 hod.

pořád to samé. D2 nemá nic společného s "novým" battlenet účtem/klientem/programem kde je SC2, Wowko, D3 apod (v účtu "nového" battlenetu přes web si jen zaregistruješ klíč, ale to nemá vliv na hraní single/online). prostě pro D2 si musíš vytvořit nový účet na "starém" battlenetu. a pokud na něm nebudeš hrát 90 dní, tak se sám smaže. je to z dob, kdy se bojovalo o každý bajt
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“