Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316
Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Maarshjaz » 23.07.2017, 14:05 hod.

Napadlo mě trochu oživit diablo scénu.
Normálně se zde kvůli oživení udělá d2 turnaj, co zkusit oživit d2 také v podobě videa, které by navíc bylo i památkou pro hráče, co se zúčastní.
Pokud by tu někdo byl (pokud možno sedm hráčů), co by měli jeden den v týdnu čas, tak na hodinku dvě max, můžeme to zkusit nějak dohodnout a sjednotit.

Jel by se klasický HARDCORE a bez věcí na začátku, na postavách nezáleží, každý si může jet to, co má rád.
Pravidlo by asi bylo to, že by se se všichni museli držet u sebe, ne že by jeden chodil napřed a pak na videu nebyl vidět.
Já bych to pak sestřihával a udělal z toho nějaký pěkný videjko :).
Za ten jeden gameplay v týdnu bychom měli dohrát jeden akt, víc asi ani není třeba, je mi jasné že se v tomto počtu dát dohromady nebude úplně snadné, proto se bude hrát takhle málo, abychom měli větší šanci se sejít, tu hodinu už najde kde kdo.

Pro zájemce zde krátký setup:
VERZE- 1.13c s modem plugy
PROPOJENÍ- Hamachi nebo jiná alternativa
Naposledy upravil(a) Maarshjaz dne 27.07.2017, 18:57 hod., celkem upraveno 1 x.

brut
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od brut » 27.07.2017, 12:42 hod.

pridal by som sa pokiaľ sa bude hrať na neofiku, hravam na 1.12 patchi
správca BRUT.me a BrutleNET-u

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Sajs » 27.07.2017, 13:02 hod.

Ahoj, rád se přidám. Bylo by asi fajn upřesnit verzi a způsob propojení, já bych preferoval hamachi a verzi 1.13 abych mohl mit nahozene Plugy.

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Maarshjaz » 27.07.2017, 18:58 hod.

Ano, upraveno díky.
To jsme čtyři, jeden už napsal PM a pokud kolega pode mnou změní patch na 1.13c.

brut
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od brut » 27.07.2017, 19:04 hod.

tak PlugY by mal ísť aj na 1.12, ale nie je to náhodou cheat??? pripadne ked vsetci chcete dat 1.13, tak ho na tu hru možem zmenit, ale na 1.12 ide zas multires patch...
hamachi sa zhovadilo a išlo dolu vodou už asi 10 rokov dozadu a odkedy vyšlo pvpgn to jest emulácia Battle.netu je to v prípade starších blizzard hier úplná zbytočnosť, keďže sa stačí pripojiť na hocaký pvpgn server, nám beží tiež, takže kľudne možme zaparit aj na našom BrutleNETe
správca BRUT.me a BrutleNET-u

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Maarshjaz » 27.07.2017, 21:01 hod.

S tím nemám problém, alespoň budete mít reklamu :)
Ale jestli se tam jede patch 1.12, tak to nevím jestli dám.

brut
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od brut » 27.07.2017, 21:45 hod.

nie je to realm, je to open server, sú tam povolené všetky patche LoD, len samozrejme v jednej hre musia byt vsetci na rovnakom patchi, akurát neviem ako je to s plugy, či to system nevyhodnotí ako cheat a ci pusti hráča do hry
správca BRUT.me a BrutleNET-u

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Sajs » 28.07.2017, 09:44 hod.

Plugy neni tak uplne cheat, kromě toho, že má hráč větší truhlu je hra stejná jako v originále, na plugy netrvám, ale za 1.13 bych byl rád, přece jen vyšší drop šance na runy se bude hodit. Hamachi byl jen příklad, jaké se použije propojení je mi celkem jedno, cokoliv bude makat rád využiju.

brut
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od brut » 28.07.2017, 10:16 hod.

jasne, ja som skôr oldschooler, keď už hrám tak mám rád aj tú obtiažnosť, kôli tomu preferujem aj tú 1.12 + samozrejme multires, ktorý pridáva vyššie rozlíšenia do diabla 2, čo by bolo pre toho čo nahráva a jeho video v roku 2017 aj celkom vhodné... predpokladám že je jedno či hráč má plugy alebo nie, do hry ho to pustí ak má rovnaký patch, nemám s tým programom vôbec skúsenosti, systém pri pripojení kontroluje súčet checksumov niektorých súborov, neviem ako invazívne sa plugy injectuje do hry, vyskúšajte to či Vás s ním pripojí
správca BRUT.me a BrutleNET-u

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Sajs » 28.07.2017, 11:06 hod.

ok, až budu doma, tak to zkusím a dám vědět

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.07.2017, 12:52 hod.

brut: Se tu ptáš, jestli PlugY nejsou cheat a sám používáš Multires, což je totální prasárna, co v D2 jde udělat. Zabíjet moby z jejich offscreenu s ranged postavou, to je opravdu legit :roll:

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Sajs » 28.07.2017, 13:36 hod.

Ještě mě tak napadlo, že pokud to plugy bude šlapat, tak ho nejspíše budou muset mit všichni a nebo nikdo, protože si myslím, že nejde hrát tak, aby jeden hráč plugy měl a druhý ne. Plugy totiž umožňuje používat realmová runová slova a nezdá se mi, že by jednomu hráči v jedné hře mohlo fongovat runové slovo a pro druhého připojeného by to byl jen obyčenjně osoketovaný item, ale kdo ví.

DD přidáš se do party?

brut
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od brut » 28.07.2017, 13:49 hod.

to teda nie, taká hra by ma ani nebavila a popravde ani som nevedel že sa to dá takto zneužiť... mne úplne stačí originálne rozliško diabla na mojom 15,6 notase, multires som v poslednej dobe párkrát použil na projektore ked mám diablo na celej stene, znižuje mi fps, ide skôr o to že veľa hráčom už v tejto dobe vadí 800x600 tak som začal multires akceptovať, overím si ako je to s tým offscreenom, no aj keby som ho chcel zakázať tak som v tom asi bezmocný, lebo pvpgn ho nedokáže odchytiť, teda aspoň ja o spôsobe neviem...

@sajs aha, no je to dosť možné, treba to vyskúšať
správca BRUT.me a BrutleNET-u

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od witekcz » 28.07.2017, 14:45 hod.

Dark_Deamon píše:brut: Se tu ptáš, jestli PlugY nejsou cheat a sám používáš Multires, což je totální prasárna, co v D2 jde udělat. Zabíjet moby z jejich offscreenu s ranged postavou, to je opravdu legit :roll:
Vidíš, v D3 tě z offscreenu oneshotujou hokejky :D
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Maarshjaz » 28.07.2017, 18:13 hod.

Prosím pánové, tohle téma slouží k něčemu jinému, takže k tématu, dohadujte se někde jinde.
1.13c a plugy se budou hrát ;)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Sajs » 28.07.2017, 20:40 hod.

Špatná zpráva je, že plugy se na Brutlenet nepřipojí :(, ovšem klasická hra verze 1.13 bez problému, takže pokud nebudeme potřebovat realmova runova slova, můžeme hrát tady, za mě s tím problém není, Je-li někdo, kdo se bez plugy neobejde, pak musíme najít jinou cestu jak se sesíťovat.

brut
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od brut » 29.07.2017, 00:19 hod.

no tušil som, keď som si prečítal funkcie plugy že to nebude len tak :)
@Maarshjaz zas až tak mimo témy sme neboli, aspoň potencionálni ďalší hráči vidi že sa bavíme o intelektuálnej vecnej téme a ľahšie pochopia že čo a ako :D v každom prípade je to na Tebe
správca BRUT.me a BrutleNET-u

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Sajs » 07.08.2017, 09:33 hod.

Tak jak to vypadá, čeká se na konec prázdnin?

brut
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od brut » 12.08.2017, 19:10 hod.

tiež všimam tú prehnanú aktivitu :D
správca BRUT.me a BrutleNET-u

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Video o d2lod hc - hledá se 7 hráčů

Příspěvek od Sajs » 23.10.2017, 10:23 hod.

Tak co, bude se něco dít?

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“