D2 Resset Ladder

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
N1ghtwolf
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
D2 Resset Ladder

Příspěvek od N1ghtwolf » 02.06.2021, 13:22 hod.

Ahojte, začal som hrať D2 po viac ako 10 rokoch, naposledy bol patch 1.10

1. Viete prosím niekto kedy bude najbližší reset laddera, aby som vedel či sa mi aktuálne oplatí zakladať buildy na battle.net alebo počkám kým bude reset?
2. Čo sa zmenilo vrámci patchu 1.14d vs. 1.10?
3. Hráva to stále vela CZ/SK hráčov? Existuje na MP na battle net spôsob ako si viem sám prehodiť items alebo je to stále jedine za pomoci dobrého kamaráta ktorý sa mi regne do hry?
4. Maphack je povolený resp. tolerovaný hack? Dá sa niekde stiahnuť a nastaviť?

Vopred vďaka za odpoveď . Snáď sa tu ešte niekto online nájde.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: D2 Resset Ladder

Příspěvek od Slw » 04.06.2021, 10:24 hod.

no, když se podíváš tady na fóru tak příspěvky ohledně resetů jsou z let 2015 a 2019. tož si obrázek udělej sám. mrkni se asi do patch notes ohledně změn. osobně sem na bn d2 nebyl leta-netuším. přehazování se většinou řeší v tzv. "mule" hrách které běží x hodin. a pokud vím, za maphack se banovalo, ale jak je to teď......
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: D2 Resset Ladder

Příspěvek od Smashulin » 07.06.2021, 05:25 hod.

1) Reset ladderu by měl přijít teď v červnu, snad už jedenáctého. Takže se skutečně teď nevyplatí zakládat postavu a je lepší si těch pár dní počkat.

2) Změn je dost. Změnily se některé vlastnosti předmětů a upravily se i některé skilly (zesílil se immolation arrow, zeslabily se cold skilly u kouzelnice, blessed hammer již neignoruje magickou imunitu u nemrtvých..). Stejně tak se i upravily některé dovednosti a vlastnosti u monster (například se zrušila kletba iron maiden u zaklínačů v chaos sanctuary a nebo se snížil fire damage u skillů monster). Ale všechny tyhle změny už proběhly tuším v patchi 1.13. Patch 1.14 nepřinesl téměř nic nového.

3) Na evropském serveru asi jo. ALe já vždycky hrával a hraju na US west a tam nikdo z CZ/SK není.

Já si předměty přehazuji vždycky sám a je to úplně jednoduchý a relativně bezpečný, ačkoli to tak nevypadá. Prostě si založím zaheslovanou hru, počkám v ní pět-deset minut, pak si na zem vyhážu předměty a normálně se odpojím a následně se do té stejné hry připojím s jinou postavou. Prostě když po založení hry v ní chvilku počkáš, tak po jejím opuštění ta hra ještě několik minut existuje, takže máš dost času na to se do ní připojit znovu (A jakmile se opět připojíš, tak ta hra normálně funguje bez omezení dlouho a po opětovném opuštění hry máš znovu dalčích několik minut na to se připojit s jinou postavou. A takhle to můžeš dělat furt dokola. A předměty taky relativně dlouhou dobu vydrží na zemi než zmizí. Stalo se mi opravdu vyjímečně, že se něco podělalo (vypadnutí netu, lagy...) a hra nebo předměty zmizely. Z 95% a víc je to bezpečný, fungující a rychlý způsob, jak přehazovat předměty.

4) Tuším, že jo. Hodně lidí ho tam používá, zejména boti a řekl bych, že to tam nikdo neřeší.
Naposledy upravil(a) Smashulin dne 07.06.2021, 19:10 hod., celkem upraveno 1 x.

N1ghtwolf
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: D2 Resset Ladder

Příspěvek od N1ghtwolf » 07.06.2021, 10:26 hod.

Vďaka za odpoveď.

To prehadzovanie items budem riešiť teda takto.

Čo sa toho maphacku a botov týka? Vedel by si mi nejaký funkčný a spolahlivý maphack prípadne aj poslať ked ti dám mail?

cid9
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: D2 Resset Ladder

Příspěvek od cid9 » 07.06.2021, 15:07 hod.

Já trénuji déle jak 2 mesíce na D2R, také po hodně letech a mile mně překvapilo, že se už nemusí čekat při přehazování věcí, jako dříve. Založím hru, vyházím vše na zem a hned najíždím se skladníkem, hra spolehlivě drží. Dříve se také stávalo, že když jsem rychle přehazoval "plácnu" 5x, tak mně hra dala stopku a když mě zase pustila po pár minutách, tak založená hra už nebyla a předměty byly ... hádej kde:), teď už se mně to nestalo, ale možná je to nastavené jenom na víc "rychlopřehozů", tak bez záruky.
Hra kterou jsem založil a mezitím šel jinam, také drží déle.
zde odkaz na reset ladderu a D2R
https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/ ... e-11/35096

N1ghtwolf
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: D2 Resset Ladder

Příspěvek od N1ghtwolf » 07.06.2021, 15:45 hod.

jop, takže čo čítam, tak asi 11.6. bude reset laddera, čiže do toho času už moc nemá zmysel expiť..
zatial som si založil Bliz Sorc, padlo mi pár prvých itemov na nu, ale tak aspon si obnovím dávno zabudnuté znalosti hry, aktuálne lvl 72, tých botov je tam tak vela pustených, že naexpiť tam dokáže aj cvičená opica :-D

Ten maphack teda niekto nemáte? život bez toho je na D2 už až nereálny napr. na nájazdy na Mefista :-D

ked som to približne v roku 2008 hrával, tak najlepšie miesta na hladanie itemov boli
1. mefisto
2. pindleskin
3. runy v lower kurast
4. skillery v cow level
5. SOJ u andariela na nightmare

Viac si už nepamatám, platí to ale dodnes?
Či už niekto vyhútal aj lepšie miesta? :-)

Prípadne ak tu je niekto ochotný prehodiť nejaké PM , tak kludne, snád mi aspon poradí čo je v D2 tak celkovo nového.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: D2 Resset Ladder

Příspěvek od Smashulin » 07.06.2021, 19:02 hod.

Jo, ten chance drop je stále stejný řekl bych. Ale nejlepší je lovit předměty současně při levelování postavy v chaos sanctuary a u Baala. Alespoň tak to dělám já.

Maphack nemám. Nikdy jsem ho nepoužíval. Přišlo by mi to i nudný a lehký s ním hrát a to obzvlášť v kombinaci s teleportem.

Jinak ty boti jsou fajn, pokud chceš postavu vylevelovat až na 99 level. Bez botů bys toho u většiny buildů jaksi nebyl schopný dosáhnout nebo by ti to trvalo o mnoho LET déle. :-D

N1ghtwolf
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: D2 Resset Ladder

Příspěvek od N1ghtwolf » 07.06.2021, 19:55 hod.

Skoda. Ja to hram nanovo po rokoch. Nemam ziadne itemy.

Pre mna je teraz zaklad robit Mef runy radovo v tisickach a to zatial netusim ako bez maphacku.

cid9
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: D2 Resset Ladder

Příspěvek od cid9 » 11.06.2021, 01:25 hod.

Jeden si pochvaluje boty, druhý je smutný, že nemá maphack... proč to hrajete?! Co kdyby v AB dali každému hráči do začátku možnost navolit si podle potřeby třeba 20 run dle vlastního výběru, to by bylo fajn, co?!

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: D2 Resset Ladder

Příspěvek od Smashulin » 11.06.2021, 18:05 hod.

Vytrhl jsi to z kontextu, v jakém jsem to psal. Řekl jsem jen, že boti se dají ocenit, pokud chce někdo postavu vylevelovat na 99 level, což by jinak nebylo možný.

Jinak je využívání existence botů každého věc. Nikdo tě na battlenetu nenutí je využívat. Můžeš si zaheslovat hru a hrát si to podle svého.

N1ghtwolf
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: D2 Resset Ladder

Příspěvek od N1ghtwolf » 16.06.2021, 09:56 hod.

Roky som hrával D2, kedy bol maphack vrámci povolených resp. tolerovaných doplnkov. (2004 až 2009 rok cca )
Vzhladom na to, že pri battle net hre sa mapa generuje vždy nanovo, je technicky často až nemožné točiť dokola mefista alebo iné príšery na hladanie vecí, bez použitia maphacku.
Keby sme sa bavili o SP kde sa mapa vygeneruje raz a nezmení sa pokial ja nezmením obtiažnost, tak by som o maphacku nič nehovoril.

BTW: rovnako by sa tu dalo hovoriť o tom, že plug na zvačšenie bedni je vlastne hack a nemá to v hre čo hladať...je to len vec názoru

Botov neuznávam.

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“